Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dimmer
dimmer

dimmer

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 371
  • Znaleziska 90
  • Mikroblog 281
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (1)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (276)
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
07.05.2026, 08:08:09
  • 1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
07.05.2026, 08:51:47 via Wykop
  • 78
@AK-Optyk-Warszawa: akurat złamałem zausznik w okularze. Jak można to ja bym prosił, mam chore okulary, a okulary mają chory córkę i mnie się należy.

Fajna akcja oby potrzebujacy dostali:)
  • Odpowiedz
PanKotlet
PanKotlet
07.05.2026, 09:16:22 via Wykop
  • 768
@AK-Optyk-Warszawa:
PanKotlet - @AK-Optyk-Warszawa:

źródło: taniebany24

Pobierz
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
28.04.2026, 18:30:43
  • 2492
Oto podwójny banan.
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Oto podwójny banan. 
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń ...

źródło: DCIM_4812_481_32

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
28.04.2026, 19:21:26 via Wykop
  • 51
@andrzejpodloga: bo to samica banana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CosyGrave
CosyGrave
28.04.2026, 19:45:14 via Wykop
  • 878
@CzekoDonut:
CosyGrave - @CzekoDonut:

źródło: 4a2vi67a0fmy

Pobierz
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
20.04.2026, 03:30:49
  • 817
Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poniedzialkowymlynnaniewolnikow #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
kwmd - Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜...

źródło: 1aaad5671065d20120e66bce1d142620a248bc6b817b287f39883c59472edcf9

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K
20.04.2026, 04:48:36 via Wykop
  • 198
@kwmd: Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką
WH40K - @kwmd:  Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką

źródło: arnold-did-his-own-stunts-in-conan-the-barbarian-1982-v0-viL7quArTgsOhWAKKZRME0qW2cQRItErnqTe0oCyWR4

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
20.04.2026, 05:08:02 via Wykop
  • 106
@WH40K: LOL, chyba z taką... https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBJ70oc9LS-SOjjsrqBERPlRsMXtzujD2jsxpUd8wPy7eBWDHJ8M5SAR4&s
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
19.04.2026, 11:40:49
  • 743
Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
19.04.2026, 11:44:09 via Wykop
  • 1056
@poranna-sztyca: zrób to, będę oglądał taki kontent.
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
19.04.2026, 13:14:48 via Wykop
  • 503
@poranna-sztyca: bardzo spoko pomysł, popieram.
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
10.03.2026, 08:04:33
  • 164
#f1 #f1spam Drodzy Panowie życzę Wam:

- byście byli najlepsi i nie odpuszczali jak Verstappen
- byście byli piękni jak Leclerc
- byście nie musieli nic robić, a sukcesy przychodziły same jak Gekonowi
- byście starzeli się jak Alonso
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
10.03.2026, 08:06:47 via Wykop
  • 23
@iselilja: wzajemnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
10.03.2026, 08:08:55 via Wykop
  • 65
@iselilja: EEEEEEEEE A GDZIE ROBERT
  • Odpowiedz
Amek123
Amek123
14.03.2026, 03:49:41
  • 6
#f1 kurde, jakich czasów dożyliśmy: w--------m się jak wyprzedzali Hamiltona (ಠ‸ಠ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mystery_26
mystery_26
mystery_26
14.03.2026, 03:55:45 via Wykop
  • 2
@Amek123: aż tyle to nie (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
cezLover
cezLover
09.03.2026, 22:10:15
  • 30
#f1 z pierwszego gp to najlepiej wspominam tego mema
cezLover - #f1 z pierwszego gp to najlepiej wspominam tego mema

źródło: 1c1242c748fd25ca114dff9a24485dba8e9a8547f9f0004c4268566eb9687478

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
10.03.2026, 00:10:55 via Wykop
  • 5
@cezLover: bezbecja

  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
10.03.2026, 05:21:39 via Wykop
  • 2
@cezLover: ale złoto xD
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
05.03.2026, 01:22:06
  • 17
No i widzicie, Fred jak zawsze przed wszystkimi

Newey miał przejść do Ferrari ale GIGA FRED sprzeciwił się temu bo stary pierdziel chciał za dużo władzy w dziale konstrukcyjnym

W Astonie przekonali się co to oznacza geriatryk przy władzy, bolidem telepie jak Heidfeldem gdy usłyszał, że ma przepuścić Kubicę w Kanadzie. Nawet pół wyścigu nie przejadą bo Honda się rozlatuje, a kierowcy mogą doznać kontuzji

Nawet
JednaRenkaJedenKaleka - No i widzicie, Fred jak zawsze przed wszystkimi 

Newey miał ...

źródło: temp_file6937302360398367924

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsgs
dsgs
dsgs
05.03.2026, 08:13:07 via Wykop
  • 4
@JednaRenkaJedenKaleka:

bolidem telepie jak Heidfeldem gdy usłyszał, że ma przepuścić Kubicę

xDD
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
02.03.2026, 05:50:51
  • 553
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
02.03.2026, 07:17:57 via Wykop
  • 5
@anoysath: a chu polubie, zobaczymy
  • Odpowiedz
Black_Clock
Black_Clock
02.03.2026, 12:05:06 via Android
  • 3
@anoysath: działa, dzięki
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
23.02.2026, 05:41:12
  • 908
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 09:04:44 via Wykop
  • 21
@anoysath: nigdy nie plusowalem mlyna wodnego moze taki biedny dlatego jestem, klikne i zobaczymy co sie wydarzy
  • Odpowiedz
Paayor
Paayor
23.02.2026, 09:11:45 via Wykop
  • 27
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
16.02.2026, 05:34:22
  • 762
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matrix019
Matrix019
16.02.2026, 05:57:58 via Wykop
  • 6
@anoysath: No to robię w tym tygodniu za tankera a za te 1000 sztuk będzie ItemAutoShare( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Amoniak6767
Amoniak6767
16.02.2026, 10:14:16 via Wykop
  • 21
@anoysath: W końcu guwno zadziałało
Amoniak6767 - @anoysath: W końcu guwno zadziałało

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.02.2026, 17:56:09
  • 19
#f1 Plusujcie Roberta Kubice bo nikt Roberta Kubicy nie plusuje a Robert Kubica to najlepszy Robert Kubica wszechczasów
SpongeBobertKanciastoRenki - #f1 Plusujcie Roberta Kubice bo nikt Roberta Kubicy nie ...

źródło: shutterstock_1456150733

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
28.01.2026, 09:13:46
  • 351
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radziuxd
radziuxd
28.01.2026, 09:23:46 via Wykop
  • 16
Myślę, że wielu mirków próbowało je i potwierdzą, że są naprawdę dobre.


@fervi: Potwierdzam, całkiem spoko alternatywa, chociaż jadłem tylko ten twixowy i marsowy zamiennik.
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91
28.01.2026, 10:02:22 via Wykop
  • 38
@fervi: Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłem marsa, snickersa czy twixa. Od lat kupuje te podróbki w lidlu, bo cena 2 razy niższa a jakość w sumie porównywalna.
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
24.01.2026, 22:34:28
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
24.01.2026, 22:36:21 via Wykop
  • 377
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
roksana-bartlik
roksana-bartlik
roksana-bartlik
24.01.2026, 22:37:57 via Wykop
  • 210
@niewiadomocowscenariuszujest: ta celowo wyciagnieta przez niego bron jest teraz z toba w pokoju?
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
11.01.2026, 03:23:41
  • 11
Naza_Dzikowski

źródło: IMG_2426

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donfallo
donfallo
11.01.2026, 03:27:44 via Wypiek
  • 2
@Naza_Dzikowski chwilę musiałem pomyśleć ale zaskoczyło, +1
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
11.01.2026, 09:20:23 via Android
  • 2
@Naza_Dzikowski burmistrz znowu będzie płakał nad trumną
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 03.01.2026, 18:10:09
  • 351
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
03.01.2026, 18:11:22 via Android
  • 53
@remlezar: NATURA
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
03.01.2026, 18:19:11 via Wykop
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
01.01.2026, 18:41:15
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K_R_S
K_R_S
Autor
01.01.2026, 18:55:47 via Wykop
  • 1
@Afrobiker:

Był biseksualny

ta, ale o tym hipotez nie widziałem :D
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
01.01.2026, 18:56:21 via Wykop
  • 1
@K_R_S: bo ludzie nie lubią prawdy tylko sensację ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
01.01.2026, 06:23:49
  • 24
#kartkanarano
notakjakbytotalnie_ - #kartkanarano

źródło: 1000008455

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
01.01.2026, 06:24:57 via Wykop
  • 8
@notakjakbytotalnie_:
ChlopoRobotnik2137 - @notakjakbytotalnie_:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
01.01.2026, 08:20:38 via Wykop
  • 12
@notakjakbytotalnie_: ¯\(ツ)/¯
Kantorwymianymysliiwrazen - @notakjakbytotalnie_:  ¯\(ツ)/¯

źródło: c63bc0d5dd6e2a927acf071440f6701effb2d3379d8965f9b199edb5f12abf70

Pobierz
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
29.12.2025, 04:43:41
  • 237
Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poniedzialkowymlynnaniewolnikow #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
kwmd - Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜...

źródło: 1f4256fa54448a282c40f898d3bc9edb6991cd341fcb8560122e6fd0cd7d2c6a

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
29.12.2025, 06:03:34 via Wykop
  • 12
@kwmd: toż to kierat
  • Odpowiedz
Lorneta_z_meduza
Lorneta_z_meduza
Lorneta_z_meduza
29.12.2025, 08:57:27 via Wykop
  • 0
@kwmd: tak będzie wyglądać nasze OZE - energia ze źródeł odnawialnego niewolnika
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking