@rydzo: ale jego kontrakt się nie kończy jeszcze. Rozumiem że chce być w ferrari, nawet dyskutowali o dożywotnim kontrakcie podobno. Ale faktem jest że Toto go chciał u siebie już jakiś czas temu, wtedy Kimi byłby w jakimś Williamsie a Leclerc miałby w tym roku pierszwego majstra. Myślę że w końcu wyczeka swojego roku w ferrari
źródło: 1000107234
Pobierz