Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
digdiPer

digdiPer

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 781
  • Znaleziska 778
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

830

Chiny. Kara śmierci dla ministra sprawiedliwości za korupcję

Chiny. Kara śmierci dla ministra sprawiedliwości za korupcję

Były minister sprawiedliwości Chin Fu Zhenghua, był odpowiedzialny za kilka ważnych śledztw antykorupcyjnych. Mężczyzna został skazany na śmierć za przyjmowanie łapówek - poinformowały państwowe media.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 22.09.2022, 09:34:23
  • 159
  • #
    swiat
  • #
    azja
  • #
    chiny
  • #
    korupcja
  • #
    prawo
  • #
    geopolityka
digdiPer
digdiPer 22.09.2022, 12:47:17 via Android
  • 1
Kiedy u nas???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

755

PILNE!! Żarty się skończyły, Rosja mobilizuje swoje tajne jednostki

Pokaż treści 18+

PILNE!! Żarty się skończyły, Rosja mobilizuje swoje tajne jednostki

Teraz Ukraina nie ma żadnych szans, godzina i będą w Kijowie, a dwie godziny później w Paryżu!!

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 21.09.2022, 11:00:02
  • 109
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
digdiPer
digdiPer 21.09.2022, 12:07:53 via Android
  • 4
Akohol to trucizna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Jan Kobuszewski - Wy wójta się nie bójta

Jan Kobuszewski - Wy wójta się nie bójta

Ponadczasowa historia polityki.

shusty
z
youtube.com
dodany: 21.09.2022, 11:26:29
  • 18
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    kabaret
digdiPer
digdiPer 21.09.2022, 12:03:03 via Android
  • 12
Dla Jana zawsze plusik.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

710

Ksiądz miał molestować umierającą pacjentkę oddziału paliatywnego.

Pokaż treści 18+

Ksiądz miał molestować umierającą pacjentkę oddziału paliatywnego.

Śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie dotyczy art. 240 Kodeksu karnego (karalne niezawiadomienie o przestępstwie). Chodzi o sprawę księdza Kazimierza K.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 19.09.2022, 06:45:49
  • 86
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    bekazpodludzi
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 07:18:37 via Android
  • 207
@Danuel no nie... Ksiądz żonaty i dzieciaty zostawi spadkobierców. Nie o to w kk chodzi.
digdiPer
digdiPer 20.09.2022, 07:37:54 via Android
  • 0
@alteron w okolicy jest kościół a w nim emerytowany proboszcz, urzędujący proboszcz, wikary, dwóch nowych młodych i nie wiem kto jeszcze. Wyobrażasz sobie że wszyscy są dzieciaci i żonaci ... I gniotą się w domku przy parafii? Tak za "Bóg zapłać"? To kosztuje a góra woła -dawać kasę!!!
Tu masz namiastkę tego o co chodzi..
https://oko.press/ile-ksieza-musza-placic-kurii/

522

Rozpoczęła się ofensywa na Lisiczańsk - Ukraińcy 16KM od miasta!

Pokaż treści 18+

Rozpoczęła się ofensywa na Lisiczańsk - Ukraińcy 16KM od miasta!

Ukraińskie wojsko w Bilohoriwce obwodu ługańskiego, praktycznie przedmieścia Lisiczańska.

konto usunięte
z
liveuamap.com
dodany: 19.09.2022, 13:39:09
  • 45
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 20:23:15 via Android
  • 8
@SzwagierPrezydenta dwa baseny na internie i cztery na okulistyce...czwarte piętro, siostra Julia..pytać.

39

Tymczasem na drogach Jemenu.

Tymczasem na drogach Jemenu.

Dzień jak codzień na drogach Jemenu.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 19.09.2022, 19:14:23
  • 5
  • #
    drogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    jemen
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 19:43:57 via Android
  • 8
Bohaterski naród.
Twardo i nieugięcie pokonuje trudności.
Wprawdzie zapobieganie problemom jest im obce ale to jest dłuższy proces rozwojowy, przyjdzie z czasem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

350

Singapur, największy sukces totalitaryzmu.

Singapur, największy sukces totalitaryzmu.

Jak w ciągu jednego pokolenia, bez żadnej ideologii, dyktatora PAP stworzyła drugie najlepsze miejsce do życia na świecie (GDP, ochrona zdrowia, nieruchomości, edukacja, wolność gospodarcza).

BArtus
z
youtu.be
dodany: 19.09.2022, 09:17:08
  • 204
  • #
    ekonomia
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 11:57:48 via Android
  • 0
Nie bój...wyłączą im światło kilka razy to i dzietność skoczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Wydatki Polaków na leki są jednymi z najwyższych w Europie

Wydatki Polaków na leki są jednymi z najwyższych w Europie

W 2021 r. rynek apteczny przekroczył wartość 40 mld zł, a do sierpnia tego roku pacjenci wydali już ponad 29 mld zł.

rybak_fischermann
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 19.09.2022, 06:35:22
  • 8
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
  • #
    pieniadze
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 07:24:33 via Android
  • 2
Zaskoczył mnie lekarz który wyprosił z gabinetu kolegę w krawacie i z neseserem, krzycząc na pożegnanie "następnym razem proszę się lepiej przygotować". Takie urozmaicenie nudy poczekalnianej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

„Nasz własny projekt”. Łukaszence podczas wizytacji fabryki pokazano...

Alaksandr Łukaszenka odwiedził wczoraj mińską fabrykę Motowelo, gdzie zademonstrowano mu nowy „białoruski” motocykl. Ale, jak się okazało, wszystko w nim było chińskie, z wyjątkiem projektu konstrukcyjnego. Ten bowiem był francuski.

pavulon78
z
belsat.eu
dodany: 19.09.2022, 06:50:47
  • 4
  • #
    heheszki
  • #
    bialorus
digdiPer
digdiPer 19.09.2022, 07:16:56 via Android
  • 0
Zaskoczył dyrektora... Przecież zawsze tak było...o co kaman temu baćce???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

103

Przekop przez Mierzeję Wiślaną otwarty, ale do Elbląga statki nie dopłyną

Pokaż treści 18+

Przekop przez Mierzeję Wiślaną otwarty, ale do Elbląga statki nie dopłyną

Przez Mierzeję Wiślaną nie ma czego transportować ani czym. Fetowana przez rządzących inwestycja może się okazać utopieniem co najmniej 2 mld zł.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 18.09.2022, 20:10:01
  • 55
  • #
    polska
  • #
    statki
  • #
    zegluga
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 21:14:02 via Android
  • 26
Wiesz co robi ten przekop? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest przekop na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym przekopem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

383

Nie żyje Ilona Kuśmierska-Kocyłak, Jadźka z "Samych Swoich"

Nie żyje Ilona Kuśmierska-Kocyłak, Jadźka z "Samych Swoich"

Ilona Kuśmierska-Kocyłak nie żyje. Aktorka znana przede wszystkim z roli Jadźki Pawlakowej w komedii "Sami swoi" zmarła w niedzielę. Miała 74 lata

Buntro
z
film.interia.pl
dodany: 18.09.2022, 20:49:10
  • 30
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    samiswoi
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 21:01:56 via Android
  • 100
Śmierć zapytała.." pomóc ci?"..
" Nie, nie trzeba.."
" No to ci pomogę..." :(
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

134

"Stoimy przed widmem katastrofy. To tak, jakby Kuwejt zrezygnował z ropy"

"Stoimy przed widmem katastrofy. To tak, jakby Kuwejt zrezygnował z ropy"

Rafał Jedwabny, przewodniczący WZZ Sierpień „80” w Polskiej Grupie Górniczej, gorzko podsumowuje politykę energetyczną rządu. Wskazuje, że stoimy przed widmem katastrofy. I to na własne życzenie. Polska, leżąca na węglu, dzięki któremu mogłaby tanio produkować energię, w imię zielonej...

Hyrkan
z
nczas.com
dodany: 18.09.2022, 19:00:54
  • 75
  • #
    polska
  • #
    komunizm
  • #
    ekoterror
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 19:49:35 via Android
  • 1
@TenXen47 na nowej kopalni Bzie Dębina już wiedzą że kilonetr pod ziemią nie ma węgla.

0

Walka w klatce. Małej.

Pokaż treści 18+

Walka w klatce. Małej.

Murańscy vs Tańcula w takiej formule?

elemel90
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 18.09.2022, 19:37:15
  • 2
  • #
    famemma
  • #
    patogale
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 19:43:53 via Android
  • 0
@michaltg jak napisałeś?..ludzie???

696

Brakuje węgla dla Polaków, a eksport węgla koskowego rośnie

Pokaż treści 18+

Brakuje węgla dla Polaków, a eksport węgla koskowego rośnie

Węgla w Polsce brakuje, a nawet jeśli uda się go zdobyć to jest drogi. Z danych GUS wynika, że ponad połowę eksportu stanowił węgiel koksowy. Do tych danych odniósł się wicepremier Sasin. - Eksportujemy węgiel koksowy, który jest wykorzystywany do produkcji stali i nie da się używać w domach.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 18.09.2022, 09:00:18
  • 115
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    wegiel
  • #
    sasin
  • #
    pieniadze
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 16:08:42 via Android
  • 0
@mietkomietko kierunki zagraniczne które idą z JSW to głównie austria i czechy. Reszta na kraj.

380

Amerykanie: Nie uratujemy Europy przez kryzysem energetycznym

Amerykanie: Nie uratujemy Europy przez kryzysem energetycznym

Amerykański przemysł łupkowy ostrzega, że nie będzie w stanie uratować Europy przed kryzysem dostaw w zimie - podaje „Financial Times”.

darosoldier
z
energetyka24.com
dodany: 18.09.2022, 09:26:35
  • 94
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    gaz
  • #
    gospodarka
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 16:01:00 via Android
  • 4
Spokojnie..jaco sasin coś powie, bo dużo mówi, i problem będzie rozwiązany. Po prostu dajcie mu dojść do słowa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1160

Sondaż. 66% Polaków źle ocenia walkę Glapińskiego i RPP z inflacją

Pokaż treści 18+

Sondaż. 66% Polaków źle ocenia walkę Glapińskiego i RPP z inflacją

Wyniki sondażu: 43,5% - bardzo źle, 22,5% - źle. Natomiast bardzo dobrze lub dobrze działania szefa NBP ocenia zaledwie Polaków.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 18.09.2022, 06:34:59
  • 205
  • #
    polska
  • #
    nbp
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inflacja
  • #
    bekazpisu
digdiPer
digdiPer 18.09.2022, 07:38:57 via Android
  • 35
@TuptusTuptusiowaty ależ to jest esencjonalny przykład pisowskiego urzędnika wysokiego szczebla. Sadzają grzecznego jełopa, otaczają go prywatnymi kancelariami doradców finansowych i ekonomicznych za grube budżetowe pieniądze i taki jełop bryluje na salonach jako element polskiej "elity". Wszystkie nazwiska obecnej władzy z tego poziomu wpisują się w ten schemat. Bolesne.

639

modne ostatnio w roSSji skoki wchodzą na nowy level

Pokaż treści 18+

modne ostatnio w roSSji skoki wchodzą na nowy level

za zasługą serwisów społecznościowych (niewykluczone, że ustawka ale zabawna)

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 17.09.2022, 06:20:53
  • 141
  • #
    swiat
digdiPer
digdiPer 17.09.2022, 10:35:07 via Android
  • -1
@MacGyver87 prychłem :))))))

184

Nie ma węgla?

Pokaż treści 18+

Nie ma węgla?

Więc patrzcie.

raul7788
z
vimeo.com
dodany: 17.09.2022, 06:23:24
  • 65
  • #
    polska
  • #
    pgg
  • #
    bekazpisu
  • #
    wegiel
  • #
    energetyka
digdiPer
digdiPer 17.09.2022, 10:33:23 via Android
  • 0
@wrocilem_bo tak jest. Fizolof to się nazywa.

2

Problem z kompem

chciałem odpalic komputer, a ten zaczął się cały czas resetować i zmieniały się diody, zatrzymywalo się na czerwonej diodzie dram, o co chodzi???

nexu2137
z
wykop.pl
dodany: 17.09.2022, 09:41:46
  • 8
  • #
    technologia
  • #
    komputery
digdiPer
digdiPer 17.09.2022, 10:23:10 via Android
  • 0
A ja myślę że to wczoraj było..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

663

Największa samowola budowlana w Polsce. Tysiąc nielegalnych obiektów

Pokaż treści 18+

Największa samowola budowlana w Polsce. Tysiąc nielegalnych obiektów

Cisowo to spokojna wieś niedaleko Darłowa. Od dekady jej mieszkańcy mają ogromny problem. Z roku na rok pod ich oknami rozrasta się największe w Polsce skupisko samowoli budowlanych. Urzędnicy są bezsilni, a proceder trwa. - Mamy tu około tysiąca budynków postawionych nielegalnie -...

polsatnews_pl
z
polsatnews.pl
dodany: 16.09.2022, 16:28:53
  • 113
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    budownictwo
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
digdiPer
digdiPer 17.09.2022, 10:17:05 via Android
  • 0
@Nubia bo jak ktoś coś może a nie musi to jest zazwyczaj ustawiony.
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >
  • miasto nieopodal

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.08.2022

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 06.04.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking