Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blant

blant

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2008
  • Znaleziska 662
  • Mikroblog 1346
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (20)
  • Komentowane (175)
  • Plusowane (1151)
januszowybot
januszowybot
13.04.2026, 09:15:02
  • 674
Dziś mija dokładnie 41 lat, od dnia kiedy podczas parady szwedzkich neo-nazistów (w Växjö) - Danuta Danielsson, polska imigrantka, której mama przeżyła Majdanek walnęła torebką w ten zakuty, nazistowski łeb. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Woman_with_the_Handbag #feelgoodman

januszowybot - Dziś mija dokładnie 41 lat, od dnia kiedy podczas parady szwedzkich ne...

źródło: DanutaDanielsson_vs_Nazi_idiot

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zetisdead
zetisdead
13.04.2026, 09:28:38 via Wykop
  • 159
One of the Neo-Nazis was kicked unconscious on the ground, then saved by one of the protestors who reportedly took pity on him.


@januszowybot: protestujący uratowali życie skinheada - przestali go kopać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
13.04.2026, 10:34:17 via Wykop
  • 482
@januszowybot: dla mnie największym zaskoczeniem było to że ta kobieta w momencie gdy zrobiono to zdjęcie miała 38 lat. Jak tak się patrzy to wygląda ze spokojem na 50-60
  • Odpowiedz
89adr89
89adr89
89adr89
23.03.2026, 12:04:44
  • 1051
Przykre jest to że bardziej wiarygodni są islamscy radykałowie niż prezydent USA
#gielda #iran
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBronx46
MrBronx46
MrBronx46
23.03.2026, 12:13:07 via Wypiek
  • 292
@89adr89 Prznajmniej islamscy radykałowie nie zmieniają zdania co 5 minut.
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
23.03.2026, 12:25:03 via Wykop
  • 527
@MrBronx46: szybciej się zmieniają radykałowie na stanowiskach niż ich zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Klimbert
Klimbert
28.01.2026, 10:43:14
  • 1452
Musze się pożalić Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żonie odmówiono awansu (instytucja publiczna) bo ponoć zby często chodzi na zwolnienie z powodu chorób dziecka. Dziecko pierwszy raz w przedszkolu, wiadomo ze choruje bo nabywa odporność. Pechowo trafiła się najpierw bostonka, potem dwa tygodnie później jelitówka.
Żeby nie było ja też chodziłem na zwolnienie ale u mnie (prywaciarz) jakoś mogą to zrozumieć i nikt nie robi żadnych problemów. Natomiast
  • 449
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Everec
Everec
28.01.2026, 10:54:07 via Wykop
  • 1776
@Klimbert: twoja żona nie została ukarana, tylko nie została nagrodzona.
  • Odpowiedz
1337k4z
1337k4z
1337k4z
28.01.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
04.12.2025, 17:22:13
  • 818
#militaria #heheszki #usa

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #militaria #heheszki #usa

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: temp_file4629222705452323466

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
04.12.2025, 17:26:11 via Android
  • 460
@Kempes: ale to są buce xD

Jaki pan, taki kram
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
04.12.2025, 18:56:17 via iOS
  • 271
@Kempes: DO NALD TRAMP!
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
11.11.2025, 16:00:36
  • 2615
#marszniepodleglosci #11listopada
InnyWymiar90 - #marszniepodleglosci #11listopada

źródło: temp_file3114153231238295018

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
11.11.2025, 16:01:27 via Android
  • 2050
@InnyWymiar90 i to jest rigczowy transparent
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
11.11.2025, 16:02:02 via Wykop
  • 845
@InnyWymiar90: bardzo elegancko
  • Odpowiedz
lubiepepsi2137
lubiepepsi2137
lubiepepsi2137
05.10.2025, 08:11:28
  • 372
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
05.10.2025, 08:14:30 via Wykop
  • 71
@lubiepepsi2137: przydał by się jakiś szeryf który by go ustawił do pionu
  • Odpowiedz
azurri
azurri
05.10.2025, 08:17:11 via Wykop
  • 68
@lubiepepsi2137: aż przyjdzie jakiś wysportowany duży facet i taki menel pomyśli że lepiej go nie zaczepiać bo ten może przywalić w łeb, dlatego państwa nato muszą być uzbrojone. Ewentualny atak musi być zagrożony silnym odwetem, to jedyny odstraszacz.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
05.10.2025, 08:54:26
  • 384
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
05.10.2025, 08:56:16 via Wykop
  • 327
@mike-johnston: Dobrze zeby dotarło ze chiny to taki sam wróg dla nas jak kacap.
  • Odpowiedz
menzwykop
menzwykop
menzwykop
05.10.2025, 09:00:07 via Wykop
  • 213
@mike-johnston: juz dawno europa powinna olać chinoli, sa nawet wiekszym wrogiem od kacapa, ale no nie mozemy.
Mineraly ziem rzadkich, cala produkcja, wszystko uzaleznione od chinczyka. Oni beda wspomagać ruska i dawać dane a my sie bedziemy usmiechać bo jestesmy w 100% zalezni od nich.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
05.10.2025, 19:02:04
  • 2142
#heheszki #jezykpolski
ish_waw - #heheszki #jezykpolski

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
05.10.2025, 19:13:21 via Android
  • 538
@ish_waw Język to system ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
05.10.2025, 19:29:53 via Android
  • 433
@DonTadeo tak, masz rację Kamilu.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
24.06.2025, 04:44:08
  • 1357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
24.06.2025, 04:46:57 via iOS
  • 827
@Lolenson1888 Czy tylko mi się wydaje, że peak życia w Polsxe to był 1410 rok?
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
24.06.2025, 04:52:19 via iOS
  • 1017
@SoluszkiPalone musisz być krzyżackim trollem z litwy b
  • Odpowiedz
Mr_Przyjemny
Mr_Przyjemny
24.05.2025, 04:37:56
  • 1724
Mr_Przyjemny

źródło: temp_file1980660014521530339

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
24.05.2025, 04:40:57 via Wypiek
  • 244
@Mr_Przyjemny zaorany
  • Odpowiedz
active5225
active5225
active5225
24.05.2025, 05:22:58 via iOS
  • 1040
@PodniebnyMurzyn zezłomowany*
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
18.05.2025, 19:35:15
  • 784
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velociraptor_w_kubku
Velociraptor_w_kubku
18.05.2025, 19:38:46 via Wykop
  • 4044
@chokysrocky: Głosujesz na gangusa i pisowca. Człowieka popieranego przez najgorszą partię w historii. PIS to motłoch, chamstwo i nielegalne przejęcie państwa.

Zero świadomości politycznej.
  • Odpowiedz
Velociraptor_w_kubku
Velociraptor_w_kubku
18.05.2025, 19:49:15 via Wykop
  • 2267

Komentarz usunięty przez moderatora

czerwonykomuch
czerwonykomuch
19.02.2025, 12:00:53
  • 1732
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
19.02.2025, 12:04:36 via Wykop
  • 193
@fraciu: dla nas? Tu, w Europie.
  • Odpowiedz
destruktiv_komando
destruktiv_komando
19.02.2025, 12:24:05 via Wykop
  • 1045
@czerwonykomuch:

Jeszcze Izrael.

Obserwując co się teraz dzieje mam wrażenie ze wywiady ruski i izraelski maja nagrane jak Trump rucha małe dzieci czy coś w tym rodzaju. Ale dopiero niedawno mu pokazali ze to maja.
  • Odpowiedz
bart88uk
bart88uk
bart88uk
29.01.2025, 10:35:20
  • 407
Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole to wylosuje komuś kod na 500 pln na dowolnej platformie którą chce. Nie ważne czy pyszne pl czy steam czy onlyfans.

Wszyscy bioro udział co zostawio plusa!

Wśród obserwujących mój profil i mój tag #bartrozdaje wylosuje dodatkowe 100 zł

#rozdajo #mecz #pilkanozna #bartrozdaje #polakicebulaki #barcelona #realmadryt #espaniol #
bart88uk - Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole to wylosuje komuś kod na 500 pln ...

źródło: banner-0a380f94-7a29-4ff5-8970-5270b43702d0

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignorancie
ignorancie
ignorancie
29.01.2025, 12:35:15 via Wykop
  • 13
@bart88uk: równie dobrze możesz napisać o kodzie na 500000000zł bo i tak już to nigdy się nie wydarzy
  • Odpowiedz
Na_zawsze
Na_zawsze
Na_zawsze
29.01.2025, 13:58:08 via Wykop
  • 14
@ignorancie: chyba tu się nie wydarzysz już nigdy.
Na czarno bydlaku za szkalowanie papieża
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
28.11.2024, 07:36:22
  • 344
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moemgo
moemgo
28.11.2024, 08:32:32 via Wykop
  • 17
Z dostępnością u niego jak u najlepszego funfla boxdela
  • Odpowiedz
SpoconyBambik
SpoconyBambik
28.11.2024, 09:28:55 via Wykop
  • 4
@przegro_pisarz: https://letmegooglethat.com/?q=p+diddy
  • Odpowiedz
koronawirus
koronawirus
29.07.2024, 12:43:36
  • 1468
Cześć wszystkim. Jestem Dominik, jestem producentem filmowym, mam 29 lat i spasłem się jak świnia. Rozpoczynam właśnie walkę o swoje życie, którą chcę uwiecznić wraz ze swoją ekipą w 10 odcinkowym "serialu dokumentalnym", który za około pół roku zacznie być publikowany na youtube. Na dzień dzisiejszy ważę 157 kg przy wzroście 172. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Miałem ciężki wypadek motocyklowy, z którego ledwo mnie uratowali i po którym leżałem 3
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
29.07.2024, 12:46:09 via iOS
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
29.07.2024, 13:41:45 via Wykop
  • 1584
Cześć wszystkim. Jestem Dominik, jestem producentem filmowym, mam 29 lat i spasłem się jak świnia.


@koronawirus: Nie wiem czemu, ale przeczytałem to głosem Walaszka xD
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
28.04.2024, 19:40:32
  • 2970
Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w skali kraju zaoszczędzono ileś miliardów PLN na zapewne i tak spartolonej robocie, a wielu ludzi odkryło że ta budowlanka to żadna religia/czarna magia, tylko kwestia nauki.
Sam z Mariem na ekranie obok kładłem płytki w pokoju i zaoszczędziłem wtedy 1500 zł.
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #januszebudownictwa #mariobudowlaniec
Tomek3322 - Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w s...

źródło: 74660_559425b82a07e

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
28.04.2024, 19:48:49 via Wykop
  • 475
@Iskaryota: pierwszy dom dla obcego, drugi dla rodziny a trzeci dla siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
P.....o
P.....o
konto usunięte 28.04.2024, 20:02:07 via Wykop
  • 261
@Tomek3322: ma przenikliwy wzrok jak jakiś autysta, ale całkiem dobrze tłumaczy, nie ma pola do nieporozumień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sodomita
sodomita
09.03.2024, 23:15:20
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....o
T.....o
konto usunięte 09.03.2024, 23:15:46 via Android
  • 3
@sodomita otóż.. frajerzyna Marcin Najman
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
07.02.2024, 09:27:56
  • 1968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jfrost
jfrost
07.02.2024, 10:26:51 via Wykop
  • 626
@Davvs: to zależy za jakim mundurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jfrost - @Davvs: to zależy za jakim mundurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: f8d86a79a860775482305a972a2205fe

Pobierz
  • Odpowiedz
Hieronim_Berelek
Hieronim_Berelek
07.02.2024, 10:48:20 via Wykop
  • 297
@Davvs: trzeba przyznać że mundury im ładne zrobili ;)
Wcześniej tak wyglądały
Hieronim_Berelek - @Davvs: trzeba przyznać że mundury im ładne zrobili ;) 
Wcześniej ...

źródło:

Pobierz
  • Odpowiedz
D.....n
D.....n
konto usunięte 31.01.2024, 07:03:13
  • 1528
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siedze-na-antresoli
siedze-na-antresoli
31.01.2024, 07:05:19 via Wypiek
  • 989
@Dzonsin sprzedam opla
  • Odpowiedz
D.....n
D.....n
konto usunięte
Autor
31.01.2024, 07:11:26 via Wykop
  • 912
@DzonySiara: Jak to nie, w ciągu miesiąca 700zl netto więcej zarobię 😈
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 59
  • Strona 1 z 59
  • >
  • live life like

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.09.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking