Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitnik

bitnik

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5191
  • Znaleziska 912
  • Mikroblog 4279
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
  • Dodane (624)
  • Komentowane (1530)
  • Plusowane (2125)
wfyokyga
wfyokyga
19.05.2026, 22:34:47
  • 1308
(xd).
wfyokyga - (xd).

źródło: temp_file5017917482163596630

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 22:39:52 via Wykop
  • 145
@wfyokyga: to jest świeże
  • Odpowiedz
Pingwin_gwalciciel
Pingwin_gwalciciel
19.05.2026, 23:05:41 via Wykop
  • 253
@szatanEK666: nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikeorabo96
mikeorabo96
19.05.2026, 16:52:21
  • 2
Hiszpański urząd podatkowy po przeanalizowaniu wszystkich finansów i kont Barcelony lata wstecz potwierdził, że nie było żadnych przelewów wychodzących na rzecz Negreiry. To się teraz posypie narracja w madrycie, oni mają takie ego że nie potrafią posypać głowy popiołem i przyznać, że przegrane tytuły wynikały tylko i wylacznie z faktu, że Barcelona była piłkarsko lepsza. Ale Perezik musi być czerwony na twarzy w tym momencie xDD Oczywiście na żadne przeprosiny dziadygi nie
mikeorabo96 - Hiszpański urząd podatkowy po przeanalizowaniu wszystkich finansów i ko...

źródło: HInH-nzWcAAb_46

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
19.05.2026, 17:06:46 via Wykop
  • 1
nie było żadnych przelewów wychodzących na rzecz Negreiry


@mikeorabo96: bo było płacone gotówką, nawet Ryszard Forbrich nie przyjmował przelewów tylko gotóweczka schowana w oponach.
  • Odpowiedz
MegaBigWin4
MegaBigWin4
MegaBigWin4
19.05.2026, 19:03:19 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
18.05.2026, 20:05:54
  • 238
Xdddd(d)²

#bekazpodludzi #bekazpisu #justblaszczakthings #polska #polityka #memy
uwielbiamnalesniki - Xdddd(d)² 

#bekazpodludzi #bekazpisu #justblaszczakthings #pols...

źródło: IMG_7519

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
18.05.2026, 20:06:59 via Wykop
  • 60
@uwielbiamnalesniki:

"Gdyby Austria nie istniała, należałoby ją stworzyć"
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.05.2026, 20:59:31 via Wypiek
  • 58
@uwielbiamnalesniki łajba tonie, tym bardziej trzeba było kupić bilet za miliard dolarów.
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
17.05.2026, 21:50:13
  • 148
#mecz #lewandowski #fcbarcelona #barca #lechpoznan #reprezentacja #feels #nostalgia
Kismeth - #mecz #lewandowski #fcbarcelona #barca #lechpoznan #reprezentacja #feels #n...

źródło: 1000098330

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
17.05.2026, 21:56:00 via Wykop
  • 62
@Kismeth: mocno mu kibicowałem w BVB, potem poszedł do klubów które nienawidziłem, ale muszę powiedzieć że zrobił niewyobrażalne rzeczy z perspektywy polskiej piłki w realiach XXI wieku. Poza Cristiano to największe świadectwo charakteru z topu piłki i że ciężka praca robi rezultaty.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
17.05.2026, 22:24:37 via Wykop
  • 73
@Atomus: Jeśli chodzi o Lewandowskiego w Barcelonie samej to on generalnie zrobił coś czego ludzie nie rozumieją i jeszcze długo nie będą rozumieć. Przede wszystkim to jest człowiek który pokazał charakter nauczył się języka hiszpańskiego a bardzo wielu piłkarzy wbrew pozorom bardzo mocno średnio mówi w języku ligi w której grają. Przyszedł w kryzysie i zaczął wygrywać znowu z Barcą trofea tak jak Barca wygrywała je w najlepszych latach za
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
17.05.2026, 20:48:26
  • 317
#heheszki #wojna #rosja #ukraina #polityka
damch - #heheszki #wojna #rosja #ukraina #polityka

źródło: FcUcQj1XwAELrkv

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
17.05.2026, 20:55:26 via Wykop
  • 37
@damch: Coming Soon!
  • Odpowiedz
mvser
mvser
17.05.2026, 22:38:41 via Wykop
  • 155
@damch: Dobra, c--j. Zostaw już tak.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
11.05.2026, 07:17:10
  • 602
#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #trump #usa

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kempes - #polityka #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #trump #usa 

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ...

źródło: 1000077755

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
11.05.2026, 07:24:32 via Wykop
  • 33
@Turin89: to Szatan
  • Odpowiedz
regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
11.05.2026, 07:33:37 via Wykop
  • 39
@Idaho597: Yahu Natan?
  • Odpowiedz
Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
10.05.2026, 21:00:00
  • 9
#mecz
EliadezPoznania - #mecz

źródło: HH_HYKiXQAEbh-V

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel_je
pawel_je
10.05.2026, 23:32:20 via Wykop
  • 0
@Eliade_z_Poznania: w 3 rzędzie dopiero?
  • Odpowiedz
Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
Autor
11.05.2026, 00:00:31 via Wykop
  • 0
@pawel_je: tak
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
10.05.2026, 20:58:55
  • 117
Jestem niesamowicie dumny że dwóch Polaków gra w FC Barcelonie. Ależ wspaniałe czasy, cieszmy się tą chwilą!
#mecz
Miguelos - Jestem niesamowicie dumny że dwóch Polaków gra w FC Barcelonie. Ależ wspan...

źródło: image_picker_CF574C0B-C4A5-4C36-A2ED-84075487748C-53513-0000061A30A1369B

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opiochoinka
Opiochoinka
Opiochoinka
10.05.2026, 21:02:56 via Wykop
  • 6
@Miguelos: *gralo (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
mannoroth
mannoroth
10.05.2026, 21:39:56 via Wykop
  • 46
@Miguelos: a kiedyś się czlowiek podniecał, że Kucharski grzeje ławę w Sportingu Gijon a nasza największą gwiazdą na zachodzie był Juskowiak w Lizbonie xD kiedyś to nie bylo, teraz to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10.05.2026, 21:01:52
  • 794
P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ronaldo xD
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga
matixrr - P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ron...

źródło: uid_5541ab4e14b44bb0a686da1ce50145f6_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_wojciech-szczesny-zostaje-w-barcelonie-przynajmniej-na-kolejny-sezon-fot-getty

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
10.05.2026, 21:03:09 via Wykop
  • 304
@matixrr: A nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie kontuzja ter Stegena! xD
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
10.05.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 572
@matixrr: miej w------e a będzie ci dane. Ten jeden typ który nigdy nie przychodzi na wykłady a i tak fartem zalicza
  • Odpowiedz
PatrickdeVries
PatrickdeVries
10.05.2026, 21:10:32
  • 2
„Proszę państwa… jeśli ktoś dziś wsiadał do tego El Clásico z przekonaniem, że Real Madryt kontroluje sezon, że ma doświadczenie, mental i odpowiedź na każdą sytuację — to Barcelona właśnie wyrzuciła ten scenariusz przez okno. To był wieczór, w którym młodość, odwaga i piłkarska bezczelność Barcelony weszły na Bernabéu jak do siebie.

Real? Momentami wyglądał jak drużyna spóźniona o pół sekundy do każdej akcji. Za wolno w pressingu, za miękko w środku pola,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 10.05.2026, 21:57:54 via Wykop
  • 1
@PatrickdeVries: #cytatywielkichludzi
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
10.05.2026, 21:10:59
  • 16
#mecz
smutny_kojot - #mecz

źródło: 27450

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BELM0ND0
BELM0ND0
10.05.2026, 21:36:10
  • 254
Piękne obrazki, piękne czasy. Trzecie mistrzostwo Hiszpanii Polaka z Barceloną. Jak wyszedł na boisko pierwszy raz w koszulce Barcy to już wtedy był szok i niedowierzanie, reszta to historia.
#mecz
BELM0ND0 - Piękne obrazki, piękne czasy. Trzecie mistrzostwo Hiszpanii Polaka z Barce...

źródło: temp_file9208604354362650038

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikeorabo96
mikeorabo96
10.05.2026, 21:37:19 via Wykop
  • 108
@BELM0ND0: Maszyna, jestem dumny z tego że dwóch Polaków reprezentuje Barce, będę o tym opowiadał wnukom
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
10.05.2026, 23:14:20 via Wykop
  • 63
@BELM0ND0: Wspaniałą droge przeszedł Robert, a ja razem z nim od pierwszego gola w Lechu strzelonego piętką
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
08.05.2026, 07:31:57
  • 838
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

I wszystko jasne - Tusk zapewne za słabo RYKNĄŁ xd
It's over - koniec przyjaźni polsko-włoskiej.
plejton26 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow 

I wszystko jasne - Tusk zapewne za ...

źródło: 1000011434

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf
08.05.2026, 07:34:31 via Wykop
  • 1236
@plejton26: jakie to sa przygłupy to głowa mała xD
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
08.05.2026, 07:36:26 via Wykop
  • 992
@Pilaf: przygłupy to są ci co to łykają. Pisowcy i konfederaci tak nauczyli się prać mózg swoim wyznawcom, że już mogą napisać dowolną brednię, co już nawet nie jest weryfikowane w żaden sposób, a ci otwierają dzioby i łykają.

Brzydzi mnie to całe towarzystwo.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
07.05.2026, 06:33:32
  • 1480
#matura #heheszki #polityka
piaskun87 - #matura #heheszki #polityka

źródło: 1000019138

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
07.05.2026, 06:50:38 via Wypiek
  • 646

Komentarz usunięty przez moderatora

StdPtr
StdPtr
StdPtr
07.05.2026, 07:31:22 via Wykop
  • 605
@piaskun87: ktoś z ekipy PR wystawił do pustej
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
06.05.2026, 13:49:01
  • 966
#polityka To jest jeszcze lepsze xD
badreligion66 - #polityka To jest jeszcze lepsze xD

źródło: 1000046531

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
06.05.2026, 14:44:30 via iOS
  • 382
@badreligion66: jego doradcy to wybitne jednostki
  • Odpowiedz
Proogramista
Proogramista
Proogramista
06.05.2026, 17:29:35 via Wykop
  • 214
Mozna napisać 20 artykułów na jedną stronę lub 10 artykułów na 6 stronach.


@TwarogTlusty: Tak na szybko z google: ustawa nacpanego batyra ma 108 stron bez uzasadnienia, ustwawa rzadowa ma 106 stron bez uzasadnienia.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
06.05.2026, 08:22:05
  • 931
To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu
Nobody32 - To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu

źródło: IMG_0228

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bn1776
bn1776
06.05.2026, 09:12:16 via Wykop
  • 174
@Nobody32: a mogł być już piątek, tyle tylko potrafił załatwić
  • Odpowiedz
GULO666
GULO666
06.05.2026, 09:24:49 via Wykop
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
04.05.2026, 04:46:28
  • 582
- CO K---A!? Zmieniaj te konstytucję! I streszczaj się bo Kaczemu chce się rządzić. A nie ma już za dużo
czasu...
- ale wy... wymagana jest większość konstytucyjna
- EEEEEEEee!?

#heheszki #bekazpisu
Sultan_Heheszkuw - - CO K---A!? Zmieniaj te konstytucję! I streszczaj się bo Kaczemu ...

źródło: 1000045544

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
04.05.2026, 04:50:18 via Wykop
  • 108
@Sultan_Heheszkuw: ale się postarzał ten Borys Szyc
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
04.05.2026, 04:50:34 via Wypiek
  • 200
@Sultan_Heheszkuw: i nawet Arka Gdynia k---a świnia z tego filmu pasuje do kontekstu
  • Odpowiedz
dalsim
dalsim
04.05.2026, 03:26:41
  • 1077
#zondacrypto #zonda
dalsim - #zondacrypto #zonda

źródło: IMG_2959

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
04.05.2026, 03:49:45 via Android
  • 836
@dalsim: krzysiu ZERO DZIENNIKARSKIE Stanowski uważa inaczej bo on i jego widzowie znajdują się w 20% ludzi wybitnie o małym ilorazie inteligencji #kanalzero #stanowski #grzegorzbraun
  • Odpowiedz
Adolf_HODLer
Adolf_HODLer
04.05.2026, 04:25:11 via Wykop
  • 412

Komentarz usunięty przez moderatora

Handstander12
Handstander12
02.05.2026, 07:28:40
  • 804
#heheszki #kanalzero #dobraroboterobicie #bekazpisu
Handstander12 - #heheszki #kanalzero #dobraroboterobicie #bekazpisu

źródło: 1000107155

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
02.05.2026, 09:28:06 via Wykop
  • 411
@Handstander12: - Ale nie jest, o co innego Pan zapytał...
- Czyli wymiguje się Pani od odpowiedzi?
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
02.05.2026, 11:55:15 via Wykop
  • 197
- Ale nie jest, o co innego Pan zapytał...

- Czyli wymiguje się Pani od odpowiedzi?


@WladcaSlimakow: - Nie wymiguję się, tylko odpowiadam na zadane pytanie.
- Widzę że nie dostanę konkretnej odpowiedzi. Przejdźmy w takim razie do następnej kwestii.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 107
  • Strona 1 z 107
  • >
  • Wro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking