Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartek-ba1972

bartek-ba1972

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8692
  • Znaleziska 764
  • Mikroblog 7928
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
Mikuuuus
Mikuuuus
51 min temu
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 42 min temu via Wykop
  • 3
@Naza_Dzikowski: co ma jedno do drugiego?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
8 godz. i 27 min temu
  • 88
xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000030362

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 7 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 16
@RetorykaPisowska: ruską *urwą.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
22 godz. i 43 min temu
  • 19
No nie mogę się zdecydowac.

Czy o niepodległą Polskę powinienem walczyć razem z Mentzenem i Berkovitzem czy jednak z Braunem i Fritzem?

Grzesiok - No nie mogę się zdecydowac.

Czy o niepodległą Polskę powinienem walczyć r...

źródło: IMG_0419

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 22 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 13
@Dejvidek25: i ruskie poglądy.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
23 godz. i 45 min temu
  • 272
Szykujcie portfele na kolejną zbiórkę Bąkiewicza. Tym razem połamane żebra. Czekam na wyniki obdukcji

#bekazprawakow #patologiazewsi #pieniadze #bekazpisu #polityka #wiadomosci
ciagleloginzajety - Szykujcie portfele na kolejną zbiórkę Bąkiewicza. Tym razem połam...

źródło: 1000036168

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 23 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@ciagleloginzajety: niech jej ruscy mocodawcy dołożą.
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
13.06.2026, 10:23:14
  • 232
Grzegorz Braun wcale nie jest prorosyjski LEWAKU, wyłącz TV włącz myślenie!!!1 to wyjente z kontekstu!

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polskieonuce
dzkeson - Grzegorz Braun wcale nie jest prorosyjski LEWAKU, wyłącz TV włącz myślenie!...

źródło: IMG_1550

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 12:05:57 via Wykop
  • 97
@N331: jego wyborcy ogólnie niewiele wiedzą.
  • Odpowiedz
tasaku
tasaku
13.06.2026, 09:55:38
  • 86
to uczucie gdy klient składa zamówienie w restauracji i przez niego musisz jechać kupić składniki (wszystkie)

#raportzpanstwasrodka
tasaku - to uczucie gdy klient składa zamówienie w restauracji i przez niego musisz j...

źródło: GAP

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 11:29:14 via Wykop
  • 2
@kurczakos1: to można napisać lepiej, każdy produktów jest prosto z targu.
  • Odpowiedz

586

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 10:31:11 via Wykop
  • 1
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: eurogamer ma to samo.
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 08:09:37
  • 48
Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dolił z jakimiś rekinami XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dol...

źródło: IMG_7700

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 09:25:37 via Wykop
  • 22
@Kermit11: laska xD stare pudło co najwyżej.
  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
12.06.2026, 08:53:32
  • 8
Czy mam łokieć tenisisty nie grając w tenisa szukaj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 12.06.2026, 10:37:12 via Wykop
  • 0
@oficjalniemartwa: może onanisty?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
12.06.2026, 08:07:25
  • 12
#polityka Jest i on xD
badreligion66 - #polityka Jest i on xD

źródło: 1000053184

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 12.06.2026, 10:25:20 via Wykop
  • 2
@Turin89: gdzie taki chudy matecki, bardziej kowalskiego. xD
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
08.06.2026, 08:38:06
  • 15
Gdyby komuś przyszło do głowy pojechać zjeść do Villa Greta w Dobkowie (Kraina Wygasłych Wulkanów), która jakimś cudem znalazła się w tegorocznym przewodniku Michelin, to przestrzegam. Miejsce jest przepiękne, okolica rownież, ale sama restauracja to kompletna katastrofa. Przyjmują 3 razy więcej ludzi niż są w stanie obsłużyć wskutek czego czeka się na cokolwiek do jedzenia po 1,5-2,5 godziny. W czwartek kiedy byliśmy, wiele stolików po tym czasie oczekiwania otrzymywało i tak niepełne
kyloe - Gdyby komuś przyszło do głowy pojechać zjeść do Villa Greta w Dobkowie (Krain...

źródło: IMG_6474

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 10.06.2026, 20:31:06 via Wykop
  • 1
@kris-rozpedowski: Villa Greta pokaż kreta. xD
  • Odpowiedz
xfin
xfin
08.06.2026, 07:33:03
  • 577
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazpisu #polityka
xfin - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazpisu #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 08.06.2026, 08:43:48 via Wykop
  • 20
@MaiM: stanoski akurat najbardziej liczy na eldorado w TVP jak pis wygra wybory.
  • Odpowiedz
Misaka
Misaka
02.06.2026, 08:34:36
  • 18
Największa niewyjaśniona zagadka dzieciństwa, to co się stało z moimi Tazosami (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#pokemon #heheszki
Misaka - Największa niewyjaśniona zagadka dzieciństwa, to co się stało z moimi Tazosa...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 02.06.2026, 10:06:10 via Wykop
  • 0
@Misaka: pewnie to samo, co z moimi tazosami i kartami z lotr. Karty z lotr były zajebiste.
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
31.05.2026, 20:43:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 31.05.2026, 21:14:08 via Wykop
  • 3
@kontrowersje: mi jako człowiekowi, który się wychował na trójstyku Polski, Czech i Niemiec jest bliżej do tych nacji, niż do Polaków ze wschodu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bartek-ba1972
bartek-ba1972 31.05.2026, 22:42:00 via Wykop
  • 0
@qba2004: może tym, którzy przyjechali niepiśmienni zza buga tak. Ale to nie mój przypadek.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
31.05.2026, 17:12:21
  • 2
Czy powinien nastąpić kompleksowy przegląd kawalerów najważniejszych odznaczeń?
Bo to tutaj to tylko wierzchołek góry lodowej. A Order Orła Białego ma też nadal zdecydowanie bardziej aktywny w gloryfikowaniu UPA prezydent Juszczenko.

#ukraina
szurszur - Czy powinien nastąpić kompleksowy przegląd kawalerów najważniejszych odzna...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 190958

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 31.05.2026, 21:20:41 via Wykop
  • 1
@Icouldbeyourmom: normalny nikt, ale jest jeszcze pozostałe pół Polski.
  • Odpowiedz
HlHl
HlHl
31.05.2026, 19:03:37
  • 9
#ukraina #wojna
HlHl - #ukraina #wojna

źródło: IRSKD5WdeDfz0EOW

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 31.05.2026, 21:15:24 via Wykop
  • 4
@HlHl: za żadnym razem.
  • Odpowiedz
Spasiony_Megalodon
Spasiony_Megalodon
Spasiony_Megalodon
30.05.2026, 18:19:11
  • 19
#raportzpanstwasrodka jak ssmanka
Spasiony_Megalodon - #raportzpanstwasrodka  jak ssmanka

źródło: 1000021099

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 30.05.2026, 20:06:02 via Wykop
  • 2
@Marecki85: Ty, ale oni jadą we dwójkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
30.05.2026, 19:13:15
  • 28
#ukraina taki wysyp trolli. Budżet ruSSkich się nie wypłaci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 30.05.2026, 19:20:10 via Wykop
  • 3
@ElMurano: dobrze, że twojej matki nie odpaliła. xD
  • Odpowiedz
bartek-ba1972
bartek-ba1972 30.05.2026, 19:32:44 via Wykop
  • 4
@ElMurano: byś się wysilił na jakieś minimum oryginalności. Zieew.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
30.05.2026, 18:03:56
  • 66
ruscy znowu punktualnie o 20, jakby tak pilnowali swoich dronów to by we wrześniu nie wleciały do Polski albo przedwczoraj do rumunii

Wczorajsze kongo:

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - ruscy znowu punktualnie o 20, jakby tak pilnowali swoich dronów to by we w...

źródło: hfdfhdfdhfhddfhhfdhdfhfh

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 30.05.2026, 19:24:15 via Wykop
  • 1
@robertkk: ten hissis to jeden z większych prawackich przygłupów na wykopie, który chyba chce być zabawny dodając na końcu z fartem. ¯\(ツ)/¯
Edit: no chyba, że to z angielskiego i typ pierdzi po każdym poście.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Bartek Ba

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking