Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartek-ba1972

bartek-ba1972

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9973
  • Znaleziska 822
  • Mikroblog 9151
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
robertkk
robertkk
1 godz. i 50 min temu
  • 6
profesor Motyka mowi o tym "komiku cpunie"

#ukraina #rosja #wojna #polityka
robertkk - profesor Motyka mowi o tym "komiku cpunie"

#ukraina #rosja #wojna #polity...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 1 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@robertkk: daj jeszcze x64.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
24.06.2026, 07:25:14
  • 35
#metro #warszawa #pdk #pytanie
Jakiej narodowości była ta osoba francuskijęzyczna?
CipakKrulRzycia - #metro #warszawa #pdk #pytanie
Jakiej narodowości była ta osoba fra...

źródło: 1000000938

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 24.06.2026, 09:03:00 via Wykop
  • 3
@CipakKrulRzycia: pewnie Kanadyjczyk.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
23.06.2026, 08:31:03
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 23.06.2026, 08:51:31 via Wykop
  • 3
@drywall33: przeczytałeś post który komentujesz?
  • Odpowiedz

353

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ostrzegli przed nieuchronną upadłością spółki w nietypowym manifeście. Konflikt interesów, zarzuty o rażące zaniechania i widmo przejęcia strategicznych aktywów przez obcy kapitał. To nie kolejny rutynowy spór płacowy, ale otwarta walka o przetrwanie kluczo

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 07:21:37
  • 123
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
bartek-ba1972
bartek-ba1972 22.06.2026, 16:30:54 via Wykop
  • -1
@lolino: nie wstyd ci tak pisać o swojej matce? xD
marsellus1
marsellus1
20.06.2026, 19:26:24
  • 0
Ktos ma sprawdzone zrodlo z dowozem? PW #telegram #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 20.06.2026, 19:39:07 via Wykop
  • 0
@marsellus1: idź na niepolda, tam jest taki dres z dredami #pdk
  • Odpowiedz
PennerBlack
PennerBlack
20.06.2026, 18:13:11
  • 2
Ostatnio coraz częściej mam wrażenie że mirko staje się forum dla Wrocławian #wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 20.06.2026, 18:15:53 via Wykop
  • 2
@PennerBlack: taa, 5 postów dziennie xD.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.06.2026, 23:34:32
  • 11
Siedzą tutaj ukraki całymi dniami i obrażają prezydenta Rzeczpospolitej
#polityka #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 20.06.2026, 00:12:23 via Wykop
  • 6
@Pepe_Roni: xD sam Soros.
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
19.06.2026, 08:15:10
  • 3
#raportzpanstwasrodka ten też ma dość polskiego hejtu, to film o was
Co powiedziałby Marcin na to co tu się dzieje
scimotear - #raportzpanstwasrodka ten też ma dość polskiego hejtu, to film o was
Co p...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 19.06.2026, 08:50:48 via Wykop
  • 1
@FREDIxZIELONKA: dobra, tylko tam całkiem dużo ludzi życzyło mu śmierci, chyba nie powiesz, że to krytyka? Bo krytykowanie dareczka, w pełni rozumiem.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
18.06.2026, 20:50:38
  • 21
#raportzpanstwasrodka
Problemow w wolnosciowym raju cd.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Problemow w wolnosciowym raju cd.

źródło: IMG_0468

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 18.06.2026, 22:03:21 via Wykop
  • 9
@gravcornuto: albo teść ma już dość tego debila.
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
17.06.2026, 19:22:59
  • 11
#wojna #ukraina #rosja #nato
Wojna na Ukrainie zapisze się jako największa i najlepsza akcja strategiczna w histori ludzkości. NATO zmasakrowało swojego największego wroga nie tracąc ani jednego żołnierza.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 17.06.2026, 21:08:04 via Wykop
  • 2
@pavlucco: a na biolabolatoria były?
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.06.2026, 16:21:20
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 17.06.2026, 16:30:12 via Wykop
  • 47
@Naza_Dzikowski: co ma jedno do drugiego?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17.06.2026, 08:45:24
  • 99
xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000030362

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 17.06.2026, 09:49:00 via Wykop
  • 22
@RetorykaPisowska: ruską *urwą.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
16.06.2026, 18:29:20
  • 21
No nie mogę się zdecydowac.

Czy o niepodległą Polskę powinienem walczyć razem z Mentzenem i Berkovitzem czy jednak z Braunem i Fritzem?

Grzesiok - No nie mogę się zdecydowac.

Czy o niepodległą Polskę powinienem walczyć r...

źródło: IMG_0419

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 16.06.2026, 18:39:57 via Wykop
  • 15
@Dejvidek25: i ruskie poglądy.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
16.06.2026, 17:27:25
  • 275
Szykujcie portfele na kolejną zbiórkę Bąkiewicza. Tym razem połamane żebra. Czekam na wyniki obdukcji

#bekazprawakow #patologiazewsi #pieniadze #bekazpisu #polityka #wiadomosci
ciagleloginzajety - Szykujcie portfele na kolejną zbiórkę Bąkiewicza. Tym razem połam...

źródło: 1000036168

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 16.06.2026, 17:43:19 via Wykop
  • 3
@ciagleloginzajety: niech jej ruscy mocodawcy dołożą.
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
13.06.2026, 10:23:14
  • 233
Grzegorz Braun wcale nie jest prorosyjski LEWAKU, wyłącz TV włącz myślenie!!!1 to wyjente z kontekstu!

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polskieonuce
dzkeson - Grzegorz Braun wcale nie jest prorosyjski LEWAKU, wyłącz TV włącz myślenie!...

źródło: IMG_1550

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 12:05:57 via Wykop
  • 97
@N331: jego wyborcy ogólnie niewiele wiedzą.
  • Odpowiedz
tasaku
tasaku
13.06.2026, 09:55:38
  • 86
to uczucie gdy klient składa zamówienie w restauracji i przez niego musisz jechać kupić składniki (wszystkie)

#raportzpanstwasrodka
tasaku - to uczucie gdy klient składa zamówienie w restauracji i przez niego musisz j...

źródło: GAP

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 11:29:14 via Wykop
  • 2
@kurczakos1: to można napisać lepiej, każdy produktów jest prosto z targu.
  • Odpowiedz

589

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 10:31:11 via Wykop
  • 1
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: eurogamer ma to samo.
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 08:09:37
  • 48
Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dolił z jakimiś rekinami XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dol...

źródło: IMG_7700

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 13.06.2026, 09:25:37 via Wykop
  • 22
@Kermit11: laska xD stare pudło co najwyżej.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
12.06.2026, 08:07:25
  • 12
#polityka Jest i on xD
badreligion66 - #polityka Jest i on xD

źródło: 1000053184

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-ba1972
bartek-ba1972 12.06.2026, 10:25:20 via Wykop
  • 2
@Turin89: gdzie taki chudy matecki, bardziej kowalskiego. xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Bartek Ba

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking