Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bit1
bit1

bit1

Dołączył 16 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4209
  • Znaleziska 740
  • Mikroblog 3469
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 41
N4KI
N4KI
12.01.2023, 19:18:34 via iOS
  • 0
Czy warto w 2023 kupić Nintendo Wii ? I co lepsze Wii czy Wii U? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #konsole #nintendo #wii #wiiu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 13.01.2023, 09:14:18
  • 0
@N4KI: Nie wiem czy znajdziesz Wii U z gamepadem i sensor barem i dwoma wiilotami (bo rozumiem, że masz dwójkę dzieci?) w budżecie 700 zł.
Wydaje mi się, że szybciej kupisz zwykłe Wii i dokupisz sobie odpowiednią liczbę wiilotów. Raczej kupuj tylko oryginały bo te podróbki działają różnie czasami są z nimi problemy.
Potem dokupujesz dysk twardy kartę pamięci i przejściówkę i możesz grać we wszysto.
Jak dzieciakowi spadnie wiilot
  • Odpowiedz
bit1
bit1
bit1 10.01.2023, 17:11:39 via Android
  • 0
Orientuje się ktoś jak wymienić wkładkę zamka w takich drzwiach szklanych? Śruba która trzyma wkładkę będzie od dołu drzwi czy z boku? A może go nie ma?

#klucze #drzwi #lockpicking
bit1 - Orientuje się ktoś jak wymienić wkładkę zamka w takich drzwiach szklanych? Śru...

źródło: comment_1673370699GF4FKaVT4UpmaZpgovyb0I.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 10.01.2023, 17:12:33
  • 0
@bit1: będzie gdzieś mała imbusowa wkrętka
  • Odpowiedz
paxV8M
paxV8M
03.01.2023, 09:19:13
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 03.01.2023, 09:21:35 via Android
  • 1
Nie bój się, powodzenia.
  • Odpowiedz
adammonster
adammonster
29.11.2022, 20:29:10
  • 0
Tak się zastanawiam, lubię pograć w te starsze Resident Evil bo te remake mi jakoś nie podchodzą. Warto zakupić GameCube pod te tytuły ? Jeśli tak to dostanę jakąś przejsciowke pod HDMI? Bo niestety nie mam telewizora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #gamecube #gry #residentevil
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 30.11.2022, 06:38:19 via Android
  • 1
Na Nintendo Wii odpalisz gry z gamecuba i to chyba najtańszy sposob
  • Odpowiedz
Astolus
Astolus
29.11.2022, 14:17:10
  • 0
Mircy, co lepsze? #airfryer czy zwykła frytkownica z tłuściną? Nie wiem co mam wybrać, bo frytki z piekarnika to jakaś żałosna guma
#airfryer #gotujzwykopem #frytkownica #frytki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 29.11.2022, 14:19:27 via Android
  • 1
Jak Ci nie smakują z piekarnika to nie będą Ci smakować również te z airfryer
  • Odpowiedz
damianbad_93
damianbad_93
15.11.2022, 13:27:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#grybezpradu #planszowki co polecacie z mniejszych gierek w okolicach 30 złotych? Mam w pracy mikołajki i muszę coś znaleźć na prezent.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 15.11.2022, 14:15:42 via Android
  • 0
"Nogi za pas" tylko niewiem za ile to teraz chodzi
  • Odpowiedz
roster1
roster1
03.11.2022, 09:41:15
  • 0
Co sądzicie o Answear i Action ?
Patrząc na wykresy wygląda na ciekawe miejsce i zbierające się od jakiegoś czasu odbicie.

#gpw #inwestycje #inwestowanie #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 03.11.2022, 12:56:13 via Android
  • 0
@roster1: dziwi mnie czemu action nadal rosnie, powinien już spadac. w obecnych czasach zakup gadzetów nie jest towarem pierwszej potrzeby. nawet zakup ciuchów, po pandemii wiele osób obkupiło się i bedzie potrafiło zacisnąć pasa przed kolejnymi zakupami.


ACTION: Dostawca dla branży e-commerce, producent i wielobranżowy dystrybutor, który realizuje potrzeby sektora B2B i B2C. Główne filary biznesu to ACTION Business Center ? odpowiedzialny za dystrybucję rozwiązań zaawansowanych; segment sprzedaży detalicznej, oraz
  • Odpowiedz
boloney
boloney
28.10.2022, 10:00:21
  • 0
szukam tv box, który obsługuje wszystkie appki z DRM (netflix, disney i inne tego typu) i ma możliwość podłączenia pena czy dysku twardego przed wejście USB - czyli odpadają wszelkiej maści sticki. co mam do wyboru oprócz mi boxa?

#iptv #tvbox #kodi #androidtv
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 28.10.2022, 12:01:06 via Android
  • 0
Tylko canal+ box obsługuje maksymalnie dyski 1tb? Bo mojego 1,5 nie widzi
  • Odpowiedz
bit1
bit1
bit1 28.10.2022, 13:08:51 via Android
  • 0
@bit1:

Żaden TV box na Androidzie nie widzi partycji powyżej 1 TB (sam dysk wykrywa). Jak się podzieli na dwie partycje, to wtedy działa. Sprawdzałem na Mi Boxie, H96 Max, Nokia Biox, a nawet routerze Asusa (tu akurat nie Adroid).

Ten sam dysk podpięty pod fergussona ATV działa normalnie a też jest na androidzie
  • Odpowiedz
seryks
seryks
seryks
17.10.2022, 10:44:57
  • 4
Komu 2 kody na Apokawixa do Cinema City?
Ważne do 20.10
Nie działają online
#rozdajo #kinocebulowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 17.10.2022, 12:25:05 via Android
  • 0
Jeśli nie ma chętnych to bym skorzystal
  • Odpowiedz
galeon
galeon
galeon
14.10.2022, 09:00:28
  • 0
Co wykopki myślą o LPP, niby firma o mocnych i dość stabilnych fundamentach, rozwija się mimo przeciwności, kolejne sklepy w każdym małym miasteczku, wyniki okej, a to spada i spada. Co myślą fachowcy spod tagów #gpw #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 14.10.2022, 09:12:46 via Android
  • 0
@galeon: spada bo uciekli z Rosji


Oficjalnie uciekli ale powołali tam inna spółkę która dziala
  • Odpowiedz
bit1
bit1
bit1 12.09.2022, 20:53:16 via Android
  • 0
Mirki możecie mi polecic gdzie można zjeść jakaś dobra rybkę w niskiej cenie w okolicy #ustroniemorskie #kolobrzeg ? Gdzie się stołują miejscowi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Keris
Keris
24.12.2022, 21:01:39 via iOS
  • 1
@brzydki_login: @bit1: po sezonie kabaczek, gusto, beach bar max
  • Odpowiedz
Keris
Keris
24.12.2022, 21:26:17 via iOS
  • 1
@brzydki_login: Od listopada do lutego kabaczek może być zamknięty
  • Odpowiedz
bit1
bit1
bit1 06.09.2022, 08:34:28 via Android
  • 0
Czy jakaś ubezpieczalnia oferuję #assistance krótkoterminowy dla samochodu z 2001 roku? Holowanie 500km albo coś zblizonego? Potrzebuje na tydzień bo jadę nad morze.
#ubezpieczenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1
Autor
06.09.2022, 19:37:51 via Android
  • 0
@bit1: tak, pisz do @orzechowydzem @insurance @fromasz56

Ok dzięki spróbuję
  • Odpowiedz
bit1
bit1
bit1 03.09.2022, 13:29:07
  • 0
Robiłem dziś kalkulację ubezpieczenia OC na rankomat i mubi.
Rankomat normalnie wyliczyl jakas atrakcyjna skladke (okolo 350zl)
Na mubi w calej kalkulacji nie zapytano mnie nigdzie o znizki na OC i wyliczylo najtansza skaldke na 580 zl.
Pytanie brzmi czy mubi nie pyta o znizki w kalkulacji, czy ja gdzies to pominalem w kalkulacji?
#mubi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onomatopeja_
onomatopeja_
onomatopeja_
04.09.2022, 09:24:16 via Android
  • 1
@bit1 jak na mubi podasz wszystkie dane wlasciciela historia z ufg zaczytuje sie po peselu
  • Odpowiedz
Mailgrala
Mailgrala
Mailgrala
22.09.2022, 13:00:03
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

hgter
hgter
hgter
21.08.2022, 21:42:59
  • 1
Mirki obejrzałem sobie filmik u Archona jak odnawia Game Boye i mnie sentyment naszedł żebym sobie zagrał w coś. Ale nie zależy mi zbytnio na samym oryginalnym Game Boyu tylko na grach. Polećcie coś co odpala gierki z GB i GBA i jest dostępne na Allegro (nie chce mi się czekać na Chiny). Kiedyś u Archona widziałem coś co nazywało się GB Boy i zajebiste było, ale nie do dostania chyba obecnie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 22.08.2022, 04:51:51 via Android
  • 0
Kup z allegro cokolwiek co ma emulacje GB. Jak nie będzie działało to zwróć jako nie zgodne z umową. Za 100-200 zł powinnes coś znalezc
  • Odpowiedz

2181

Jechała baba na rowerze

Jechała baba na rowerze

Hamulców to on nie ma mówiąc szczerze

Mega_Smieszek
z
streamable.com
dodany: 29.07.2022, 10:59:01
  • 172
  • #
    rower
  • #
    szosa
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    motoryzacja
bit1
bit1
bit1 29.07.2022, 12:51:53 via Android
  • 0
@Kurczak_chuck: a z czego to scena? Zawszę się zastanawiam.

Z tego co pamiętam to jakiś program typu Survivers
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a665321
a665321
a665321
28.07.2022, 15:04:43
  • 0
Barzdiej oplaca sie kupic klime w mediaexpert czy od montera lokalnie?
Chcialem wesprzec rynek lokalny, ale jak dostalem wycene za 5k podczas gdy w ME to samo jest za 3,5k to mi sie cos tutaj bardzo nie spina.
Monter wycenil sam koszt montazu na 2k (przy czym nie wydaje mi sie zeby to bylo jakos duzo roboty - ot zrobic przewiert w scianie, jedynie co to kable musza byc w zelbecie (4m
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 28.07.2022, 15:07:48 via Android
  • 1
Trochę się spóźniłeś ale może jeszcze znajdziesz w OBI jest wyprzedaż i klimę split 2,6 kw sprzedają za 699 zł plus montaż od nich za 1800 zł chyba że znajdziesz sobie innych montazystow
  • Odpowiedz
CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul
27.07.2022, 12:59:40
  • 1
Takie sprzed godziny, brumbam do roboty i słucham #tokfm gadają coś o kartoflanym dyktatorze co on tam znowu bredzi i w pewnym momencie jakieś cyrki z radiem sie odwalają. Dźwięki jakby walących o siebie rur w dlugim korytarzu w oddali, normalnie jak z horroru(wtf) potem jakiś głos przerobiony - spowolniony i o bardzo niskim tonie, potem znowu było słychać transmisje ale był efekt echa a potem zaczeli gadać jakby nagranie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bit1
bit1
bit1 27.07.2022, 13:04:32 via Android
  • 0
W Chorzowie też tak było, dlatego zmienilem po chwili stacje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 8 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.12.2021

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia