Wystawiłem przedmiot na licytacji od 1 zł. Sprzedał sie za 20 zł oczywiście obecnie nie można klientowi negatywa wystawić więc kupił nie zapłacił nie nawiązał kontaktu. Po dwóch tygodniach wystawiłem produkt jeszcze raz. Nie było dużego zainteresowania i sprzedał się za 1,50. No trudno spakowałem wysłałem dziś paczek na rachunki allegro naliczyli mi prowizje 1,26. Heh nawet mi się taśma klejąca nie zwróci.
#allegro
#allegro

















#motocykle #motoryzacja #swietochlowice #kradziez #csiwykop
źródło: comment_1600145883tdEPa6QzrJ7HzrFcF18Rb0.jpg
PobierzSzukaj na olx i różnych grupach fejsbukowych. Ale on już pewnie dawno na części rozłożony i czeka na kupców :/