Hej, mam pytanie do zorientowanych w temacie. Jaką jednostkę Gree wybrać, Lomo Eco czy Luxury ? Chodzi mi o różnicę w grzaniu, Luxury posiada podgrzewane tacki i chyba sprężarki a Lomo nie. No ale oba modele grzeją i nie powinny sprawiać problemów, wiec czy jest sens dopłacać? (przy założeniu ze będę robił przeglady gwarancyjne). Gree zrobil się mega popularny ale mam też ofertę montażu Airwell- ktos
Hej, mam pytanie do zorientowanych w temacie. Jaką jednostkę Gree wybrać, Lomo Eco czy Luxury ? Chodzi mi o różnicę w grzaniu, Luxury posiada podgrzewane tacki i chyba sprężarki a Lomo nie. No ale oba modele grzeją i nie powinny sprawiać problemów, wiec czy jest sens dopłacać? (przy założeniu ze będę robił przeglady gwarancyjne). Gree zrobil się mega popularny ale mam też ofertę montażu Airwell- ktos

















źródło: comment_1612032186tiUkUEiDyxuMFNlpIVdDJe.jpg
PobierzPs. Podziękuj firmie proponującej 7 kW do takiego pokoju. Zrobisz tym Pan wichurę!