Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anuszqa

anuszqa

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8873
  • Znaleziska 353
  • Mikroblog 8520
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 103
Kradzione_Konto
Kradzione_Konto
20.12.2017, 14:02:06
  • 34
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #malzenstwo #g---------------e
Nie mogę zrozumieć #niebieskiepaski którzy mówicie "nie żeń się", "małżeństwo to zło". Jeszcze nie jestem żonaty, ale wiem że będę i chcę. Skoro wam tak źle, to na jakiego grzyba braliście ślub? Współczuję #rozowepaski jeśli wasi mężowie też narzekają na małżeństwo. Wiem, czasami nie wychodzi, ale po co wtedy tkwić w toksycznym małżeństwie dalej?
I jeszcze to: "będziesz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 20.12.2017, 19:32:47 via Android
  • 0
@Kradzione_Konto To ja trafiłam na jakiś ewenement. Bo raz, że mój tak bardzo chce ślubu, to dwa - wszystko ogrania. Salę, listy gości, menu, obrączki, nawet kolor przewodni. Ja tylko jestem organem zatwierdzającym :D
Pierwszy raz w życiu mam faceta, przy którym nie muszę się o nic martwić i wszystko bierze na swoje barki, a nie zwala na mnie :3
  • Odpowiedz
f.....d
f.....d
konto usunięte 17.12.2017, 07:31:35
  • 486
Puste miejsce przy Wigilijnym stole to chyba największy przykład obłudy:
Patrzcie bezdomni/samotni macie tu puste miejsce przy stole
- ding dong ding dong
- te Grażyna jakiś menel przyszedł, gaście światło, nie dla psa kiełbasa dla pana to!
#takaprawda #swieta #polak
f.....d - Puste miejsce przy Wigilijnym stole to chyba największy przykład obłudy:
P...

źródło: comment_s582QhsRFUXkVZ4g0dIemjy31tBgXiNY.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 17.12.2017, 10:54:57 via Android
  • 65
@fortheworld Kiedy miałam 7 lat umarła moja babcia. Od tamtego momentu moim 'marzeniem' było zaprosić kogoś na Wigilię, żeby zajął to tradycyjne, puste miejsce. Udało mi się, kiedy miałam chyba 20 lat. Zaprosiłam do domu rodziców chłopaka, którego kojarzyłam z osiedla, coś koło 33 lat. W jednym roku, jakoś miesiąc po miesiącu, zmarli jego rodzice. On się rozpił, reszta rodziny się od niego odwróciła. Wiedziałam, że nie będzie miał z kim
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 17.12.2017, 15:18:12 via Android
  • 0
@fortheworld Taki komentarz zasługuje na to, żeby go przemyśleć i zastanowić się, czy nie stać nas na podobny gest :) Bo chyba każdy z nas zna kogoś, kto ma podobną sytuację i jest skazany na samotność w Wigilię.
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
15.12.2017, 18:54:23
  • 115
#plodnesuki
krystiano_ps3 - #plodnesuki

źródło: comment_pfouYx7NlD3BzgdbJYN1I3fT9xwIFM34.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 15.12.2017, 22:41:14 via Android
  • 12
@krystiano_ps3 Zdjęcie z serii 'Popatrz, jak pięknie naruchałem!' (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
m.....a
m.....a
konto usunięte 28.11.2017, 19:11:10
  • 158
Zdjęcie vs. rysunek.
Poziom urus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto wie, może za parę lat będę się szczyciła mianem przedstawicielki nurtu hiperrealizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #rysunek #rysowanie #trance #arminvanbuuren #czajnarysuje
m.....a - Zdjęcie vs. rysunek.
Poziom urus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto wie, może za parę lat bę...

źródło: comment_SDGLZYdQwTDPsCs3HESvbT6B1AJzOxtm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 28.11.2017, 21:57:05 via Android
  • 2
@mejd-in-czajna O chuiu złoty. Przez 2 minuty szukałam tego rysunku w komentarzach, żeby porównać ze zdjęciem z wpisu, a tu zdjęcie z rysunkiem sklejone. Co to za czary? (ʘ‿ʘ)
Pięknie!
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 28.11.2017, 22:45:04 via Android
  • 1
@mejd-in-czajna No dobra, mnóstwo treningu! I tylko trochę czarów :3
  • Odpowiedz
Kerson
Kerson
16.11.2017, 17:10:54
  • 319
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 16.11.2017, 20:09:11 via Android
  • 1
@Kerson (。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
16.11.2017, 15:12:44
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 16.11.2017, 19:45:45 via Android
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Moim skromnym zdaniem - powinieneś się przyznać. A ona powinna sprzedać Ci strzała w ten głupi ryj. I kopnąć Cię w dupę. A na koniec na Ciebie napluć.
Serio. Nie zasłużyłeś na żadną z rzeczy, którą dla Ciebie zrobiła.
Pozdrawiam cieplutko (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
kwasnydeszcz
kwasnydeszcz
13.11.2017, 01:06:10
  • 128
kwasnydeszcz

źródło: comment_a6clU2AyjLstU4d8aVPjGljrWVIzO3cn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 13.11.2017, 06:13:46 via Android
  • 1
@kwasnydeszcz XD
anuszqa - @kwasnydeszcz XD

źródło: comment_iv71ySZ0NX6qR1w2mqFu2vbiS4iCRtJj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
potocko
potocko
08.11.2017, 16:18:48 via iOS
  • 87
Czy można odbudować związek po zdradzie? Biorę po 5 plusów od każdej drużyny i zapraszam do dyskusji i podawania przykładów z życia #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnbf
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa 08.11.2017, 19:01:42 via Android
  • 2
@adamtg
@Heniak
@GoodTastyGirl
@pawel-niczyporek
@zeleczew
@LR300
Najlepsze odpowiedzi :)
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 06.09.2017, 06:56:01 via Android
  • 38
Mirki, Mirabelki, dajcie ze dwa plusy na odwagę, bo mam dzisiaj dwa egzaminy i trochę się cykam. Jeśli uda mi się zdać, to będę dbać o wasze health & safety w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę #stres, #egzamin i #bhp.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuba__
Kuba__
06.09.2017, 06:57:53
  • 1
@anuszqa: good luck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mrhappy
mrhappy
06.09.2017, 08:48:31 via Android
  • 6
@anuszqa health & safety w UK siega granic absurdu i glupoty, ale powodzenia.
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 04.09.2017, 15:46:16 via Android
  • 14
Tekst jest idealną odpowiedzią na przedebilny list zamieszczony na mamadu, czyli bloga dla ludzi po lobotomii.
Coś na zasadzie 'my to pracowali dla satysfakcji i cieszylimy się, że robota była, a co te milenialsy - wypłata im się marzy'.
Taguje #polak i #nosaczsundajski, bo pasuje.
A do tego - #z----------------a, #humorobrazkowy, #heheszki.
anuszqa - Tekst jest idealną odpowiedzią na przedebilny list zamieszczony na mamadu, ...

źródło: comment_usrPSNPAwpHnurnl7B34Q8k5LBKTODlx.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anuszqa
anuszqa
Autor
04.09.2017, 15:47:43 via Android
  • 3
@anuszqa Link do rakowiska - http://mamadu.pl/122727,cala-prawda-pokoleniu-lat-90-mam-40-lat-i-przeraza-mnie-co-widze-miellenialsi-sa-zlymi-pracownikami-rodzicami
  • Odpowiedz
Naxster
Naxster
04.09.2017, 15:55:32
  • 5
@anuszqa: kazde pokolenie ma takich niedohebow. Wśród 2X latkow juz widze takich co "kiedys to byly czady teraz ni ma czasów" i "ta j----a młodzież".
Zresztą ostatnio jakiś przyglup sie zblaznil na yt robiac filmik jak łazi po skałach i p------i od rzeczy. A ma max 30 lat
  • Odpowiedz

2130

Wszystkie #pokazmorde od wielkiego wybuchu do dziś

Pokaż treści 18+

Wszystkie #pokazmorde od wielkiego wybuchu do dziś

Zobacz wszystkie zdjęcia (8100+) opublikowane pod tagiem #pokazmorde. Zobacz, jak wyglądają użytkownicy wykopu. Galeria zawiera także usunięte konta.

imlmpe
z
mirkodb.pl
dodany: 02.09.2017, 05:24:52
  • 441
  • #
    rozrywka
  • #
    unknownews
  • #
    pokazmorde
  • #
    rozowypasek
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
anuszqa
anuszqa 02.09.2017, 08:58:24 via Android
  • 7
@imlmpe Są staty, kto pokazywał mordę najczęściej? Wtedy by wyszło, kto jest największym atencjuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anuszqa
anuszqa 04.09.2017, 07:14:52 via Android
  • -1
@rbk17 I to nawet w formie gif się pojawiłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Usuń konto, atencjuszu! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Btw - ja swój debiut mogłam jakoś lepiej wykorzystać :v
anuszqa
anuszqa 30.08.2017, 12:41:24 via Android
  • 4
#tlumaczenia #tlumaczenie #angielski #kiciochpyta

Mirki, Mirabelki - mamy tu jakiegoś tłumacza języka angielskiego?
Jeżeli ukończyłam studia o nazwie 'Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy', to na angielski przekłada się to jako:
- Management of Health and Safety
- Occupational Health and Safety Management
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczesik
paczesik
30.08.2017, 12:44:51
  • 4
@anuszqa: wydaje mi się, że w przypadku konkretnych kierunków mogłabyś się zwrócić zwyczajnie do dziekanatu - przecież po to cały ten ECTS jest... Jest opcja wydania anglojęzycznego dyplomu, to tam byś miała najbardziej odpowiednie tłumaczenie (może niekoniecznie najdłokładniejsze, ale odpowiednie).
  • Odpowiedz
katera
katera
30.08.2017, 13:51:43
  • 1
@anuszqa: a jak wejdziesz na stronę uczelni, to w wersji angielkiej nie ma nazwy kierunku?

po mojemu powinno być jak w opcji 2.
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 16.08.2017, 14:33:35
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ohmajgad
Ohmajgad
16.08.2017, 19:04:40
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
16.08.2017, 20:52:46
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 11.08.2017, 20:57:29
  • 3
9Miraski spod #zegarki / #watchboners / #zegarkiboners

Mama chce sprezentować tacie zegarek. Budżet - do 1000zł. Preferencje - na bransolecie, raczej analogowy, coś podświetlanego, z datownikiem, opcjonalnie z innymi wskaźnikami. Jak to mówi matka rodzicielka, 'żeby był fajny i żeby było dużo wszystkiego' (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Do tej pory dzielnie służył mu Casio Edifice, bliżej nieokreślony model.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....L
G.....L
konto usunięte 11.08.2017, 21:17:48
  • 7
@anuszqa:
Seiko SKX007, kultowy zegarek mechaniczny z duszą ;)
  • Odpowiedz
G.....L
G.....L
konto usunięte 11.08.2017, 21:18:09
  • 9
@anuszqa:
G.....L - @anuszqa:

źródło: comment_HJTlBSuP3KH9tJTuYJNvAxei2BzXAN0Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
anuszqa
anuszqa 10.07.2017, 10:01:08 via Android
  • 41
Mirki i Mirabelki, trzymajcie kciuki! O 12.30 mam spotkanie z szefem, składam wypowiedzenie i zaczynam reorganizować swoje życie zawodowe.
Zabieram swój czajnik, fotel i czuję się, jakbym wyruszała na jedną z lepszych przygód (。◕‿‿◕。)

#pracbaza #chwalesie
anuszqa - Mirki i Mirabelki, trzymajcie kciuki! O 12.30 mam spotkanie z szefem, skład...

źródło: comment_Wq2QzLMfOMtyDpXErgmIu3NzAAtCTzxS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDermott
McDermott
10.07.2017, 10:25:55 via Android
  • 5
@anuszqa fotel? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Biszkopcik
Biszkopcik
10.07.2017, 19:02:44 via Android
  • 1
@anuszqa O ciul. Jedno jest pewne - zawsze ktoś p---------a... Prostej drogo na przyszlość! :-)
  • Odpowiedz

583

Koncertowe absurdy w Polsce! Zamieszki publiczności i GC na ponad połowę płyty

Koncertowe absurdy w Polsce! Zamieszki publiczności i GC na ponad połowę płyty

Live Nation wykazało się ogromną niekompetencją, która mogła skończyć się prawdziwą tragedią. Choć artykuł dotyczy koncertu GNR, tego typu praktyki są normą.

GoddamnElectric
z
deathmagnetic.pl
dodany: 21.06.2017, 13:12:37
  • 162
  • #
    kultura
  • #
    muzyka
  • #
    koncert
  • #
    gunsnroses
  • #
    livenation
  • #
    oszukujo
anuszqa
anuszqa 21.06.2017, 14:03:55 via Android
  • -39
@WuDwaKa Ty patrz, co @bdil popełnił XD
anuszqa - @WuDwaKa Ty patrz, co @bdil popełnił XD

źródło: comment_bZL6i7VqLIgzekR4imNUbtoyN64UNRKv.jpg

Pobierz
anuszqa
anuszqa 21.06.2017, 14:05:41 via Android
  • -8
@WuDwaKa D--a, gif mi się dodać nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
anuszqa
anuszqa 21.06.2017, 15:47:20 via Android
  • -2
@xXProLiteXx No i ładnie, gratuluję!
anuszqa
anuszqa 21.06.2017, 10:58:20 via Android
  • 130
'Not in this lifetime', czyli jak niebieski zrobił mi zdjęcie z memicznym potencjałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tu sobie z nadzieją i uniesioną głową patrzę w
przyszłość, a tu takie mi tu.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kojarzy mi się z memem 'Cokolwiek robisz, pamiętaj, nie warto'.
#motywacja #gunsnroses #pokazpolmordy #heheszki
anuszqa - 'Not in this lifetime', czyli jak niebieski zrobił mi zdjęcie z memicznym p...

źródło: comment_4LmKi26YT6KFadPh2mJv1DwII8o2n4e0.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....w
K.....w
konto usunięte 21.06.2017, 10:59:32
  • 753
@anuszqa: myślałem, ze Magdalena Ogórek była na koncercie
  • Odpowiedz
AlabamaMama
AlabamaMama
AlabamaMama
21.06.2017, 11:01:20
  • 838
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 9 z 13
  • >

Anna

  • Człowiek orkiestra. W kilku językach.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking