Wpis z mikrobloga

@cigolce: Średnio kręci mnie digital art. Rysunki tradycyjne mają swego rodzaju "duszę", wciąż wiele osób chce je kupować. Poza tym to jest rysunek na aukcję charytatywną, powiedz kto chciałby na ścianie powiesić przedrukowany z komputera digital art, kiedy można mieć oryginał, a nie nędzną reprodukcję pikseli z drukarki?
  • Odpowiedz
@cigolce: https://eirisu.deviantart.com/art/Walter-White-from-Breaking-Bad-703095654 Hiperrealizm ma to do siebie, że twoją logiką mozna by było "wrzucić oryginalne zdjęcie i powiedzieć, że to rysunek, lol". Niby taki rysunek nie jest niczym aż tak zachwycającym w dobie aparatów w dosłownie każdym urządzeniu przenośnym, ale z jakiegoś powodu takie prace są sprzedawane po kosmicznych cenach. Ja również nie narzekam na zyski z mojej działalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arczer: Zdjęcia z dużą ilością czerni się chwali. Schodzi dużo ołówka 8B, ale przynajmniej dużo prościej jest utrzymać poprawną kolorystykę, a nie, że nagle coś jest za jasne lub za ciemne i nie da się tego naprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz