Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
alaerion

alaerion

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2488
  • Znaleziska 2023
  • Mikroblog 465
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1

904

Czy większość Polek była molestowana?

Pokaż treści 18+

Czy większość Polek była molestowana?

Badanie zlecone przez L'Oreal Paris i reklamowane na kanale "7 metrów pod ziemią" twierdzi, że 84% polskich kobiet padło ofiarą molestowania seksualnego. Jako najczęstszą formę molestowania badanie podaje "wpatrywanie się w kobietę".

wojna_idei
z
youtube.com
dodany: 20.10.2022, 14:39:17
  • 296
  • #
    polska
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
alaerion
alaerion 20.10.2022, 21:06:25
  • 4
@Stachkiller: na szczęście to tylko wymyślone clickbaitowe bzdury feministek, że tak często w Polsce laski są molestowane. I przez ten clickbait czytelnik jest zmuszony dopowiedzieć sobie sam że o to Polki oskarżają tak często za zaproszenie na randkę czy flirt itd.. To niesamowite, chyba roi się w tym kraju od zboczeńców i gwałcicieli? Oczywiście, że nie i to jeden z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet na świecie. One nie potrafią wymyśleć
krave
krave
16.10.2022, 13:28:13 via Android
  • 3534
Elo, szukam Roberta, który jest z Jeleniej Góry, był na koncercie Fagotów w piątek we Wrocławiu i zgubił portfel.
Kolega pisał do niego na LinkedIn, szukałam na fejsie, ale bez skutku.
W związku z tym, że jest programistą i jest fanem twórczości Walaszka, to istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że ma tutaj konto, więc postanowiłam szukać i tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zaplusujcie w goronce, może Robert znajdzie tu portfel
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 17.10.2022, 11:49:24
  • 0
@krave: a zostawiłaś kontakt do siebie u organizatora koncertu? To byłoby pierwsze miejsce, do którego bym się zgłosił jakbym zgubił na koncercie portfel...
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 17.10.2022, 13:21:27
  • 0
@krave: mimo wszystko powinnaś zadzwonić do organizatora, podać kontakt do siebie. Osoba która zgubiła portfel na pewno to zrobiła.
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 14.10.2022, 17:20:33
  • 3
#inflacja podsumowana w dwóch smsach. Ta sama usługa - naprawa joysticka w padzie do xboxa (stick drift).
alaerion - #inflacja podsumowana w dwóch smsach. Ta sama usługa - naprawa joysticka w...

źródło: comment_1665767895WPSLKnexoOzhDE4bULlQyC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion
Autor
14.10.2022, 21:35:24
  • 0
@reakwon: dziewczyna agresywnie gra na swoim, ja mojego szanuje
  • Odpowiedz
Gesia_Skorka
Gesia_Skorka
09.10.2022, 14:10:07
  • 0
Co tam jest napisane?

#csiwykop #kolizja #cctv
Gesia_Skorka - Co tam jest napisane? 

#csiwykop #kolizja #cctv

źródło: comment_1665324578jS93XvkqDz50q2ghmlWgcd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 09.10.2022, 14:12:20
  • 0
@Gesia_Skorka: jeśli masz nagranie, analizując kilka klatek wideo może być łatwiej odczytać numer
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 09.10.2022, 23:09:40
  • 0
@Gesia_Skorka: jak wyeksportujesz najważniejszy fragment w bezstratnym formacie to mogę spróbować coś ogarnąć (czasem zajmuje się restoracją obrazu) albo wszystkie klatki jako sekwencje png
  • Odpowiedz
i.....7
konto usunięte 09.10.2022, 14:08:15 via iOS
  • 8
Właśnie się dowiedziałem, że prawidłowa nazwa systematyczna chomika syryjskiego to chomiczek syryjski (。◕‿‿◕。)

#ciekawostki #heheszki
i.....7 - Właśnie się dowiedziałem, że prawidłowa nazwa systematyczna chomika syryjsk...

źródło: comment_1665324495oCnqJL36ZwVghEklDfH6oC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 09.10.2022, 14:15:22
  • 0
@iwn37: a wiedziałeś, że na terenie Lublina i Zamojszczyzny żyją dzikie chomiki europejskie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 05.10.2022, 19:49:47
  • 2
Też co kilka sekund widzicie jakąś chińską reklamę na wykopie w przeglądarce mobilnej? Czy to ja mam coś nie tak z telefonem?
alaerion - Też co kilka sekund widzicie jakąś chińską reklamę na wykopie w przeglądar...

źródło: comment_1664999296cW2hee7n0akOXmxCvCn5Hd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion
Autor
05.10.2022, 20:23:42
  • 0
@Bodzias1844: apka mi się nie podoba i z zasady nie instaluje na telefonie nic, do czego wystarczy przeglądarka. Poza tym nie chodzi o sam fakt istnienia reklam, dopóki nie są nachalne, tylko o to że to jest co kilka sekund i jest ewidentnie w innym języku...
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
28.08.2022, 15:09:29 via AMWv2
  • 1
#anonimowemirkowyznania
Czy ja mam jakieś spierd*lone ciało czy to może jakaś choroba i powinienem się zbadać? Od jakiegoś czasu próbuję troche poprawić swój wygląd i kondycję więc jakoś 2 lata temu zacząłem chodzić na siłownie. Na początku faktycznie widać było jakieś efekty, siła troche rosła, zauważalnie większy ciężar podnosiłem itd, ale potem nagle ściana i przez nastepny roku nie udało mi sie już praktycznie na żadnym ćwiczeniu dźwignać ani grama
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 28.08.2022, 19:30:50
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: zgadzam się z tym, dużo biegałem, czytałem książki o tym i magazyn Bieganie, może faktycznie jest „ściana” na początku, kiedy próbujesz przebić swoją własna barierę iluś kilometrów i zaczyna się ból, i to jest już walka psychiczna żeby zwiększyć dystans, ale z drugiej strony może OP ma podejście że jak boli to przestaje ćwiczyć? Teoretycznie to tez jest zdrowe podejscie do sprawy a 3 km to w porządku dystans
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
19.08.2022, 21:01:37 via AMWv2
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 20.08.2022, 12:36:46
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: żyhesz robotą, której nie lubisz, może za bardzo sie starasz? Wiem ze czasem sie nie da mieć wywalone na to co w pracy, zwłaszcza jak czujesz sie rypany przez rząd i inflacje… ale skoro masz 2 języki obce to może zainteresuj się procesami rekrutacji za granica. To długo trwa wiec pewnie poczekasz na ofertę.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
15.08.2022, 07:09:10 via AMWv2
  • 111
#anonimowemirkowyznania
Jeżeli przez okres szkolny do końca studiów nie znajdziesz partnerki/partnera/znajomych i nigdy nie byłeś w żadnym związku, to prawdopodobnie do końca życia pozostaniesz sam. Taka jest brutalna prawda. Oczywiście, że potem można kogoś poznać np. poprzez portale randkowe, internet, hobby, ale szanujmy się. Większości się nie udaje.

#takaprawda #samotnosc #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder

---
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 15.08.2022, 08:39:38
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to przecież banał i dotyczy tylko ludzi mało kontaktowych, introwertyków itd.. Ekstrawertyk ze znalezieniem partnera nie ma problemu w żadnym miejscu, nawet będąc przeciętnym z wyglądu zawsze zagada i w końcu na coś trafi. Introwertyk liczy na darmowe okazje na studiach… z tym nie da się nic zrobić i jeśli przegapiłeś studia (albo jesteś w trakcie nich nawet) może warto się zapisać do innych aktywności gdzie się poznaje
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
30.09.2021, 13:23:43 via AMWv2
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 30.09.2021, 14:33:47
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: może pora na zmianę otoczenia, jeśli nic cię nie trzyma w twojej miejscowości to po co tam siedzieć? Aplikuj gdzieś dalej i wyjedź za pracą. W dużych miastach jest dużo pracy dla ludzi bez doświadczenia, czy to sklepy, czy korpo. Biorą i szkołą od zera nie pytając o edukacje i kursy. A w międzyczasie planuj kolejny etap, zapisanie się już w trakcie pracy na zajęcia choćby z fotografii. W
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 01.10.2021, 12:20:36
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście ze biorą choćby firmy ubezpieczeniowe do obsługi umów, likwidacji szkód, do sprzedaży polis (nie koniecznie w formie telemarketingu, ale odbierania i sprzedaży OC chociażby), dużo pracy dla ludzi bez wykształcenia i skilli jest tez na lotniskach, bo to ciężka praca, można iść do fasfoodu do obsługi, ale szlachta w tym kraju nie chce pracować albo sobie ludzie ubzdurają ze do byle jakiej pracy nie pójdą. Studia czy maturę
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 07.08.2022, 10:14:36
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jeśli OP umie tylko czytać i pisać to znajdzie się dla niego praca, a jeśli nie ma dykcji to może np odpowiadać na maile (których firmy ubezpieczeniowe dostają tysiące - sam to kiedyś robiłem), na lotnisku moze iść do bagażówki (o ile ma pare w łapach) a w mcdonalds tez zatrudniają osóby które nie maja dykcji. Może zostać cieciem, ochroniarzem, moze nawet zostać testerem gier bo w Polsce
  • Odpowiedz

1103

TVP zbuduje za 607 mln zł na nową siedzibę TVP Info

TVP zbuduje za 607 mln zł na nową siedzibę TVP Info

W przetargu dotyczącym budowy nowej siedziby Telewizyjnej Agencji Informacyjnej za najkorzystniejszą została uznana oferta Korporacji Budowlanej Doraco z ceną 606,9 mln zł.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.07.2022, 03:58:58
  • 83
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
alaerion
alaerion 04.07.2022, 09:27:23
  • 0
@PosiadaczKonta: a za tymi mini biurowcami są jeszcze stare rozsypujące się wille, powynajmowane przez producentów zewnętrznych jako studia postprodukcyjne, żeby tuż po zmontowaniu zawieźć dysk z materiałem do klienta ( ͡º ͜ʖ͡º)

1000

Twitter Banuje Dr. Petersona za stwierdzenie faktów.

Pokaż treści 18+

Twitter Banuje Dr. Petersona za stwierdzenie faktów.

Refusing to back down, Dr Jordan B Peterson calls out the “woke moralists” as he deconstructs the tweet that put him in the censors' crosshairs. Twitter censored him. But the voice of Dr Jordan B Peterson can still be heard with exciting new exclusive content on the brand new DailyWire+...

tomasz-saczynski
z
youtube.com
dodany: 02.07.2022, 12:18:46
  • 304
  • #
    swiat
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lgbt
  • #
    swiatzwariowal
alaerion
alaerion 03.07.2022, 08:42:30
  • 5
@strach_overflow: czyli działa lepiej niż prawo zapomnienia w internecie, zmieniasz imię, płeć, tożsamość, za darmo skrupulatnie cię kasują ze wszystkich publicznych informacji, wyjeżdzasz gdzieś gdzie cię nigdy nie znali - zaczynasz totalnie od zera, jak na filmach, tylko lepiej, bo jacyś ludzie dodatkowo pilnują żeby nikt na ciebie mówił starym imieniem! Ciekawy kraj.
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
01.06.2022, 20:20:38 via AMWv2
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 02.06.2022, 08:12:16
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: też wyłysiałem młodo, próbowałem to ratować, ale na 30 urodziny postanowiłem że zostanę permanentnie łysy. Mam jasne włosy i jest ich tak mało, że operacja byłaby kosmicznie droga i mało efektowna. Przekonałem się więc do golenia na gładko i zapuszczenia zarostu. Na początku zrobiło mi się bardzo przykro. Okazuje się, że dla wielu dziewczyn ogolenie się kompletnie na łyso to dealbreaker i wolą nawet jak masz kosmiczne zakola ale
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 02.06.2022, 10:13:35
  • 0
@milkas98: pozostaje zostanie bogaczem, muzykiem :/ ew. leki na łysienie, bodajże Minoxodil np., które choć działają na głowę niewielu facetów (na moją np. słabo), to są znacznie skuteczniejsze na zarost na twarzy. Jest sporo filmików gdzie goście są zadowoleni z efektów.
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 03.06.2022, 15:06:44
  • 0
@Pozytywny_gosc: Ten nick to chyba trochę na przekór, co? 11 miesięcy na wypoku i poucza mnie o klimacie panującym na tagach. Dobre :)
OP ma 172 cm, co w Polsce pełnej wyrośniętych typów wydaje się może trochę poniżej przeciętnej, ale na pewno nie jest "niski" ani nie jest karłem. W wielu krajach np w Azji (ale nie tylko) byłby to zapewne OK wzrost. Napomniałem też, że może pojechać albo zapoznać
  • Odpowiedz

684

Mariusz Pudzianowski pokazuje jak ubić karpia

Pokaż treści 18+

Mariusz Pudzianowski pokazuje jak ubić karpia

heheszkiiiii

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 28.05.2022, 21:28:29
  • 94
  • #
    ksw
  • #
    famemma
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    mma
  • #
    danielmagical
alaerion
alaerion 29.05.2022, 12:58:51
  • 1
@nabzd: może mu kombo na padzie nie weszło
chud
chud
22.05.2022, 17:01:45
  • 967
Mirki, to teraz ja mam astronomiczne pytanie. Taka Andromeda jest 2,5 mln lat świetlnych od nas. Czasami da się zobaczyć gołym okiem. Czy to oznacza, że to, co teraz widzimy, to było 2,5 mln lat temu? Że np. teoretycznie możliwe, że tam aktualnie nic już nie ma?

#astronomia
chud - Mirki, to teraz ja mam astronomiczne pytanie. Taka Andromeda jest 2,5 mln lat ...

źródło: comment_1653238903CTgWIGsU48p4uDUNxSHRR5.jpg

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 23.05.2022, 09:52:37
  • 5
@chud: prawidłowa odpowiedź powinna być taka, że z perspektywy Ziemii to jest najaktualniejszy obraz Andromedy, a skoro jej jedyna interakcja z obserwatorami z Ziemii to światło, to jest to dla nas jedyny i teraźniejszy obraz tej galaktyki, a nie z „przeszłości”, bo nie możemy wejść w bezpośrednią interakcję z Andromedą w ramach czasowych zrozumiałych dla ludzi. Żyjemy w czasoprzestrzennych bańkach z których nie ma ucieczki, przeskoku, teleportacji, a jeśli już
  • Odpowiedz

622

Rosjanin zepchnął Polaka z drogi. Ten nie pozostał mu dłużny

Pokaż treści 18+

Rosjanin zepchnął Polaka z drogi. Ten nie pozostał mu dłużny

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. To obywatel Rosji. Kompletnie pijany 31-latek jechał drogą krajową pojazdem ciężarowym z 20-tonowym ładunkiem. Został zatrzymany dzięki interwencji innego kierowcy.

CalviN_Candie
z
o2.pl
dodany: 22.05.2022, 07:10:00
  • 44
  • #
    polska
  • #
    tir
  • #
    ciezarowki
  • #
    alkohol
  • #
    kierowcy
  • #
    rosja
alaerion
alaerion 23.05.2022, 05:11:28
  • 0
Niestety nie dziwi mnie ten artykuł… Jeżdżę nieraz na weekend odwiedzić ziomków dziewczyny w Radzyniu. Nauczyłem się już być ekstra uważnym bo w tamtej okolicy wyjeżdżanie na czołówkę to lokalny sport wyczynowy :/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bananada
Bananada
20.05.2022, 23:51:10
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 21.05.2022, 09:31:09
  • 3
@Bananada: kiszenie ogóra
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
30.04.2022, 13:45:14 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Cześć, kupiłam samochód, ale ze względu na wiek, wzięłam go na tatę, Samochód chcę ubezpieczyć polisą AC, gdzie należy podać głównego użytkownika. Oczywiście chcę podać tatę, ale mój tata ma prawo jazdy zdane 30 lat temu, jednak na starym dokumencie (jeszcze takiej książeczce) i nie zostało przez niego odnowione. Czy w takim przypadku w razie szkody z AC, mogą pojawić się problemy z wypłatą odszkodowania? Ubezpieczyciel może zażądać np.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 30.04.2022, 17:05:03
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: właścicielem auta może być nawet niemowlę. Skan prawa jazdy w razie szkody będzie potrzebny ale od osoby która kierowała pojazdem, a to nie musisz być ani ty ani twój ojciec bo w Polsce ubezpieczenie przypisane jest do pojazdu, nie osoby, i można użyczać samochód innym. Jedyny „problem” jest przy naliczaniu zniżki. Rozumiem, że chcesz zaoszczędzić mając starszego za właściciela, ale to błędne podejście - żeby samemu wyrabiać zniżkę trzeba
  • Odpowiedz
U.....a
U.....a
konto usunięte 05.04.2022, 14:13:45
  • 5088
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 06.04.2022, 14:26:35
  • 0
@ProResHq: ten dysk przenośny Transcend z zielonym paskiem po lewej to straszne, stare i tanie badziewie, w firmie gdzie mieliśmy ze sto różnych dysków wymiennych te z tej serii padały pierwsze, nie wspominając o tym ze wolne…
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
03.04.2022, 22:22:04 via AMWv2
  • 6
#anonimowemirkowyznania
strasznie mi ciąży pewna rzecz - jako nastolatek i licealista nie miałem powodzenia. Byłem zawsze szczupły, ciężko mi było przytyć, dosyć późno zacząłem rosnąć bo w sumie w klasie maturalnej, przez co same niepowodzenia mnie spotykały w tej materii. Przeszedłem to co dzisiejsze nastolatki nazywają glow upem - gdy zaczęła mocno i gęsto rosnąć broda, okulary dodały lat, metabolizm zwolnił więc i siłownia uwydatniła muskulaturę, w końcu dobiłem powyżej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 05.04.2022, 13:27:05
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: szczeniackie miłości maja urok do wspominania po latach swoich pierwszych podbojów, ale dajesz radę i bez tego więc nie ma co narzekać. Nic tez nie szkodzi wziąć młodszą dziewczynę na studiach, nie ograniczaj się bo w imię czego? Jak któraś chce tylko starszego kolegę to czemu nie miałbyś to być ty. Można się zakochać całkiem mocno i w wieku 30 lat, nie będą już może tak hormony buzować ale
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
  • Strona 7 z 17
  • >
  • słoik warszawski, montażysta i kolorysta, prosty chłopak po filmówce
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking