Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
alaerion

alaerion

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2489
  • Znaleziska 2024
  • Mikroblog 465
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
03.04.2022, 22:22:04 via AMWv2
  • 6
#anonimowemirkowyznania
strasznie mi ciąży pewna rzecz - jako nastolatek i licealista nie miałem powodzenia. Byłem zawsze szczupły, ciężko mi było przytyć, dosyć późno zacząłem rosnąć bo w sumie w klasie maturalnej, przez co same niepowodzenia mnie spotykały w tej materii. Przeszedłem to co dzisiejsze nastolatki nazywają glow upem - gdy zaczęła mocno i gęsto rosnąć broda, okulary dodały lat, metabolizm zwolnił więc i siłownia uwydatniła muskulaturę, w końcu dobiłem powyżej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 05.04.2022, 13:27:05
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: szczeniackie miłości maja urok do wspominania po latach swoich pierwszych podbojów, ale dajesz radę i bez tego więc nie ma co narzekać. Nic tez nie szkodzi wziąć młodszą dziewczynę na studiach, nie ograniczaj się bo w imię czego? Jak któraś chce tylko starszego kolegę to czemu nie miałbyś to być ty. Można się zakochać całkiem mocno i w wieku 30 lat, nie będą już może tak hormony buzować ale
  • Odpowiedz

587

"To my dajemy licencję Amerykanom". Te dwa polskie drony to genialna broń...

Pokaż treści 18+

"To my dajemy licencję Amerykanom". Te dwa polskie drony to genialna broń...

Ukraina skutecznie odpiera ataki strony rosyjskiej przy użyciu szeroko opisywanych przez media dronów. W debacie publicznej skupiono się na tureckich Bayraktarach, choć to Polacy zaopatrują Kijów w najlepsze bezzałogowe oraz amunicje krążącą. Rozwiązania Grupy WB zaimponowały nawet USA....

Qtasus2Wielgus
z
natemat.pl
dodany: 24.03.2022, 14:33:44
  • 54
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    usa
  • #
    drony
alaerion
alaerion 24.03.2022, 17:00:19
  • -1
Przykładowo, śmierć jednego obywatela Polski to strata około pięciu milionów złotych. Na to składają się koszty edukacji, wychowania, wykształcenia czy suma podatków płaconych w czasie życia. Bezzałogowiec jest tani, w dodatku jego strata nie powoduje bólu i rozpaczy rodziny


To trochę smutne, że całe życie obywatela Polski można przeliczyć na 5 mln zł...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.03.2022, 10:43:15 via AMWv2
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 03.03.2022, 20:46:05
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 04.03.2022, 09:26:25
  • 0
HałaśliwaŻona


@AnonimoweMirkoWyznania: czasami myślę, że wolałbym mieć nieco brzydszą twarz za to nieco więcej włosów... no ale nie można mieć wszystkiego. Kobity ogólnie są mniej chętne do zagadywania w tych czasach - na pewno od czasów Tindera odczuć można wyraźnie mniejszą ilość takich które same zagadają na żywo czy na innych portalach nierandkowych, bo mogą sobie przeklikać i znaleźć ładną gębę. Nie chce im sie. Choć i dzisiaj któraś sie
  • Odpowiedz

850

Po 15 godzinnym bombardowaniu setki zabitych w Mariupolu

Pokaż treści 18+

Po 15 godzinnym bombardowaniu setki zabitych w Mariupolu

Rosyjska armia otoczyła Mariupol i prowadzi ciągły ostrzał. Zdobycie miasta będzie oznaczać powstanie korytarza między Krymem a separatystycznymi republikami pod kontrolą Putina. Dalsze postępy rosyjskiej armii na froncie południowym mogą sprawić, że ukraińskie siły zostaną otoczone. [EN]

ssakul
z
dailymail.co.uk
dodany: 02.03.2022, 17:56:59
  • 114
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
alaerion
alaerion 02.03.2022, 21:32:07
  • -2
@tezetzetlipoca: a czemu komentarz ukryty, jak nie ma przekleństw itd?
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
14.02.2022, 08:59:03 via AMWv2
  • 6
#anonimowemirkowyznania
Planuję przeprowadzić się na stałe w rejon basenu Morza Śródziemnego - bogatsze kraje UE to dobre, stabilne miejsca do życia, kusi mnie też klimat i przyroda (cenię ładne plaże i ciepłe, czyste morze). Marzy mi się taki mały #dom modułowy o pow. 60 mkw na działce o pow. 3 arów, z którego pracowałbym zdalnie. Potrzebuję bezpiecznej okolicy, dobrego internetu, dobrej opieki medycznej/ratownictwa dostępnego w ciągu kilku(nastu) minut,
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Planuję przeprowadzić się na stałe ...

źródło: comment_1644829143oCuZomCc3miQAcpr02O0Df.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 14.02.2022, 11:00:30
  • 2
@bitcoholic: Rumunii bym nie polecał - nie mam uprzedzeń do ludzi, czy kraju tam, Polaków nawet lubią, w sklepach jest dużo polskiej żywności z importu, no ale jednak bieda i syf na ulicach są powszechne, tak samo jak kable od internetu zwisające grubymi kłębami ze ścian i słupów budynków (była wolna amerykanka i rząd nie pilnował żeby były zakopane). Zjeździłem kawał wybrzeża i jeśli komuś pasuje któreś tam zadupie, to
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
22.01.2022, 11:24:34 via AMWv2
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 22.01.2022, 13:02:22
  • 3
ChytraFranca: może jesteś sam dlatego, że jesteś dziwny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwność też potrafi być atrakcyjna (ktoś nietypowy, nie szaraczek, może jakiś geek?). OP jest introwertykiem i mieszka w miejscu gdzie jest przeciętna albo niska liczba wolnych dziewczyn (na co zwraca uwagę bo mówią mu że kogoś mają często).

Facet 30 lat to optymalny wiek na poznanie dziewczyny. Są jakieś kalkulatory optymalnej różnicy wieku w doborze partnerki - z których wynika że ogólnie młodsza
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 23.01.2022, 15:52:09
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: do Ponurej Pantery. Wyłysiałem w wieku 20 lat, postawiłem na zarost i barbera, treningi, stylowe i zarabianie - każdy orze jak może. Działasz z tym co masz. Teraz mam 32 lata i dużo młodszą super dziewczynę. Jest mi z nią cudownie.
Na to że tego typu dziewczyny zaczęły chcieć się spotykać na pewno miało wpływ to wszystko co ze sobą zrobiłem - wcześniej miałem słabsze wybory. Ale pare lat
  • Odpowiedz

2634

Głos pedofila sprzed 13 lat. Czy rozpoznajesz? [Audio]

Pokaż treści 18+

Głos pedofila sprzed 13 lat. Czy rozpoznajesz? [Audio]

Jedna z pokrzywdzonych dziewczynek połączyła się z numerem alarmowym, który zarejestrował w tle głos mężczyzny. Dziś policja publikuje fragmenty nagrania po obróbce z prośbą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają głos.

travelove
z
miastowo.pl
dodany: 19.01.2022, 16:33:10
  • 315
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    poznan
  • #
    pedofilia
  • #
    policja
  • #
    wielkopolska
alaerion
alaerion 20.01.2022, 17:55:36
  • 2
@Atencjuszhehe: w tamtych latach często kursowały autobusy polskie do Londynu, bo było taniej niż samolotem i można było dużo rzeczy zabrać. Zwłaszcza podejrzany typ z biednej wsi tak właśnie mógł podróżować kilka razy na przykład. Przewoźnicy mogą mieć jeszcze listy pasażerów, chyba że skasowali bo RODO. Być może również kursowały busy do Southampton, a jeśli nie, to podejrzany mógł również kupować bilety imienne z Londynu do Southampton.
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
12.01.2022, 22:38:18 via AMWv2
  • 67
#anonimowemirkowyznania
Powiem Wam, że większość ludzi nie powinna posiadać potomstwa, bo nie potrafią pojąć, jak wielką wagę ma powoływanie życia. Życia, które może cierpieć niepojęte męki, będzie doznawało bólu psychicznego, fizycznego lub obu naraz i będzie żyło z tą świadomością, że umrze. Wielu nie zazna miłości albo zazna jej chwilowo. Wielu będzie żyło w samotności. Wielu zachoruje i umrze w bólu, defekując pod siebie, bo fanatycy religijni będą zmuszali ich
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 12.01.2022, 23:07:28
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że to co mówisz jest nie fair - każdy ma prawo zostać rodzicem i nie sposób stwierdzić czy będzie dobrym przed faktem. Ludzie często biorą się w garść przed narodzinami potomka i dorośleją. A twoje pesymistyczne stwierdzenia są tylko częścią historii. Pomijasz fakt ile piękna i dobra przeżywają miliony ludzi. Wszystko zależy od punktu widzenia, ale to przecież prawda tak samo jak to co piszesz. Możemy tylko się
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
10.01.2022, 20:33:11 via AMWv2
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 11.01.2022, 15:25:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 11.01.2022, 15:41:55
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: dodam jeszcze że znam strach przed choćby tą rozmowa w której się rozstajecie - ze będzie awantura, może mała bójka, może twoje rzeczy polecą przez okno. Andrenalinka może się zdarzyć… ale po prostu możesz zabezpieczyć swoje najcenniejsze pamiątki kiedy jej nie będzie. Weź ją z zaskoczenia - wynieś wszystko co jest bezsprzecznie twoje zanim przyjdzie, ale porzuć wszystkie sprzęty przytwierdzone do mieszkania. Za to rozliczycie się później. Nie bierz
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
11.01.2022, 09:48:24 via AMWv2
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 11.01.2022, 10:36:17
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: to jedź w końcu na ten ubłagany zachód, 30 lat i jeszcze nie wyjechałeś? Jedź, zobacz ten syf na ulicach, watahy nowo przyjezdnych, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić, i lokalnych cwaniaków, którzy chcą ich wydymać, w tym ciebie, bo jak wyczują, że jesteś nowy to będą chcieli wykorzystać twoją niewiedzę. Prawda jest taka, że już nie wyjedziesz, bo jest dla ciebie za późno, ty tylko gdybasz.... a
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 11.01.2022, 15:03:36
  • 0
@harold97: lol. twoi starzy to samobójcy? Wszyscy ludzie biorący ślub to samobójcy? Nie każdy się nadaje żeby stworzyć zwykły model rodziny, ale choćby urzędowy ślub ma sens dla wielu osób - można wspólnie załatwiać wiele spraw, jest tez silniejsza zdolność kredytowa, brak ostracyzmu społecznego, wsparcie dwóch rodzin, wsparcie państwa (co do tego jakie ono jest w tym akurat kraju to osobna sprawa, ale jak już mówimy o wyjazdach to warto
  • Odpowiedz

581

Polski kucharz podbija węgierską telewizję

Polski kucharz podbija węgierską telewizję

Programy kulinarne prowadzone przez Tomasza Jakubiaka cieszą się popularnością na Węgrzech, Czechach, Słowacji i Rumunii. Od kilku lat produkcje z udziałem polskiego kucharza emituje kanał TV Paprika, należący do amerykańskiego koncernu AMC Networks.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.11.2021, 07:23:09
  • 77
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
alaerion
alaerion 30.11.2021, 17:45:38
  • 0
@Robak_1978: Właśnie montuję z nim mały programik kulinarny, gdzie gotuje 600 m pod ziemią w kopalni soli Kłodawa :) niedługo nowe odcinki
alaerion - @Robak_1978: Właśnie montuję z nim mały programik kulinarny, gdzie gotuje ...

532

Pokaz możliwości bionicznej ręki konstruowanej przez Polaków w 1968 roku.

Pokaz możliwości bionicznej ręki konstruowanej przez Polaków w 1968 roku.

"Bioelektryczność" (1968r.) reż. Wanda Rollny --- Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi

Kaser
z
youtube.com
dodany: 20.10.2021, 12:40:24
  • 93
  • #
    polska
  • #
    bioelektronika
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    bionicznareka
  • #
    technologia
alaerion
alaerion 20.10.2021, 19:18:21
  • -7
@Poldi7777: albo sam fakt, że ludzie wierzą w skuteczność tej szmaty
alaerion
alaerion 20.10.2021, 20:18:36
  • 7
@PrettyMuchDeadAlready: filmy dokumentalne też mają reżyserów... ale nawet jeśli to filmowa fikcja, to ktoś musiał to ramię skonstruować tak czy inaczej
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
19.10.2021, 12:33:51 via AMWv2
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 19.10.2021, 13:11:50
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem łysy jak kolano, zaczęło się koło 18stki i poszło szybko. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem dziewczyny. I tak to jest z osobistymi historiami, jednym się udaje innym nie, ale można wziąć sprawy w swoje ręce. Jasne, że życie nie jest fair, każdy ma inne rozdanie kart. Oczywiście, że wiele kobiet chce młodo wyglądającego typa i nie łysego (choć na starość łysina działa w drugą stronę), ale da
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 19.10.2021, 15:11:56
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że te banały są prawdą. Większość i tak ci napisze żebyś spadając zrobił fikołka, więc chyba dobrze że trafiłeś na paru którzy rzucą chociaż podstawowe rady bo w ciemno ciężko doradzić cokolwiek na podstawie żali normika? Jeśli chcesz mieć podejście przegrywa i porównywać się do typów w social mediach, choćby i starych znajomych, to twoja sprawa. Zaglądanięcie na social media powoduje oczywiście w--------e i taki jest cel tych
  • Odpowiedz

450

Pociąg Amtrak zderza się z naczepą samochodową w Oklahomie

Pociąg Amtrak zderza się z naczepą samochodową w Oklahomie

W hrabstwie Love w stanie Oklahoma pociąg uderzył w ciężarówkę przewożącą samochody, które utknęły na skrzyżowaniu.

starnak
z
youtube.com
dodany: 18.10.2021, 14:12:27
  • 82
  • #
    oklahoma
  • #
    pociag
  • #
    laweta
  • #
    zderzenie
  • #
    przejazdkolejowy
alaerion
alaerion 19.10.2021, 12:39:03
  • 7
@AnonimNiepowiem: reakcja kierowcy na strach przed konsekwencjami - zniszczonym mieniem, ryzykiem, że komuś w pociągu stała się krzywda itd.. Mógł stracić bardzo wiele za udział własny w polisie ubezpieczeniowej, gdzie część ryzyka za szkody w pojazdach może iść na jego firme - a więc może i z jego kieszeni....
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
14.10.2021, 10:36:48
  • 23
W grudniu cena #bitcoin przekroczy 100 000 USD - róbcie screeny i wołajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#btc #kryptowaluty
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 14.10.2021, 11:16:56
  • 2
@ArnoldZboczek: rok 2022. eth 2 zabija mining i świat zalany zostaje tanimi kartami graficznymi, btc niczym ograniczony surowiec zyskuje jeszcze bardziej na wartości mimo ze nie opłaca się wydobywac, potem spada na łeb na szyje do czasu wprowadzenia koparek kwantowych w 2024 i mining staje się mniej energochlonny ale będzie drogi (a btc=1mln), mimo to btc stanie się motywacja do rozwoju komputerów kwantowych, rozwój technologiczny postępuje w niespotykanym dotąd tempie,
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 14.10.2021, 13:09:35
  • 1
@wolter_wait: no to na pewno... może kiedyś nastąpić błyskawiczny kryzys wywołany przez taki komputer. Może chińczycy dlatego nie chca crypto na tą chwile bo sami testują już kwantowe maszyny które potrafiłyby załamać rynek. I cieszą się tylko na odpowiedni moment żeby dowalić amerykanom.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
13.10.2021, 17:33:09 via AMWv2
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 13.10.2021, 19:14:29
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro masz wątpliwości, to dobrze. Nie rób tego. Delikatny kontakt jest dobry i pomaga się z kimś zapoznać bliżej, w stylu wzięcia za rękę - choćby podczas tańca, i objęcia zależnie od tańca. To wystarczy na „podryw” i jest kulturalne i bezpieczne.
W tym kraju w znanych sobie dyskotekach może ci się udawać to co robisz, do czasu aż się nie uda. Ale jak pojedziesz gdzieś na zachód to
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
04.10.2021, 19:46:25 via AMWv2
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 05.10.2021, 08:43:19
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wszyscy muszą koniecznie być z kimś. Ale jeśli ci na tym zależy to co do twojego wyglądu na pewno da się to zrobić - broda, fryzura, wytrenowanie, ubiór, ogólnie poprawa stylówy, a potem wyjazd po przygodę gdzieś indziej skoro w twojej lokalizacji ci się nie wiedzie. Rynek matrymonialny się różni dramatycznie zależnie od miejscowości. Dla mnie np. szokująca jest różnica między Warszawą i Gdańskiem, w którym wydaje się
  • Odpowiedz
alaerion
alaerion 05.10.2021, 15:11:42
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z takim podejściem to najpierw psycholog, psychiatra, i wzięcie się za siebie, bo kto by chciał kogoś tak negatywnie nastawionego do świata? Kobiety wolą raczej mężczyzn z promiennym uśmiechem, pewnych siebie.
Ja też sie gole na łyso, zarost mam w miare OK ale nie zawsze tak było, bo zarost to jest coś nad czym sie pracuje - środkami, szczotkami, chodzeniem do barbera. Są bardzo skuteczne metody na lepszy zarost.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
05.10.2021, 12:04:57 via AMWv2
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 05.10.2021, 14:31:03
  • 0
Ekipa z youtube


@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy raz usłyszałem że jest coś takiego jak Ekipa z twojego posta xD
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
04.10.2021, 18:52:13 via AMWv2
  • 1
#anonimowemirkowyznania
Czy wy też nie umiecie wejść w #zwiazki na #tinder xd? Znacie jakieś pary którym się udało? Zawsze na 1 spotkaniu jest weryfikacja czy podobasz jej się z wyglądu obojętnie czy "niczego nie szuka" czy "szuka tylko kolegów, nic więcej". Załóżmy, że przechodzicie przez tą weryfikacje i co dalej? Zauważyłem, że od razu trzeba się określić czy to związek czy nie. Nawet jak chciałem mieć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaerion
alaerion 05.10.2021, 08:52:36
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja znam blisko 3 pary poznane przez Tinder/Badoo, po ślubie, z dziećmi itd.. Znam więcej par, które są dłuższe albo krótsze, mieszkają razem np..
Tylko oni poznali się kiedy randkowanie przez internet było mniej popularne i mniej było profili odsyłających spermiarzy na instagramy, oszustów, atencjuszek itd. Teraz trzeba mieć mocny dystans do tego co tam oglądasz i mieć w pamięci, że każda dziewczyna, nawet brzydsza, musi od razu wyłączyć
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • Strona 8 z 17
  • >
  • słoik warszawski, montażysta i kolorysta, prosty chłopak po filmówce
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking