Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
____yyyy
____yyyy

____yyyy

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1020
  • Znaleziska 162
  • Mikroblog 858
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
08.04.2026, 04:50:45
  • 535
Najbardziej kompetentna osoba w sprawie ładunków jądrowych Donalda J. Trumpa

#melania #trump #usa #iran #wojna
MatyasHunyadi - Najbardziej kompetentna osoba w sprawie ładunków jądrowych Donalda J....

źródło: 1000028183

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 08.04.2026, 06:16:05 via Wykop
  • 3
Ale pijacka morda
  • Odpowiedz
Bolerro
Bolerro
03.04.2026, 10:19:28
  • 367
Oho, będzie załadunek. Czy S-max(C-Max?) weźmie dwa kręgi?
#wejdzieniewejdzie
Bolerro - Oho, będzie załadunek. Czy S-max(C-Max?) weźmie dwa kręgi?
#wejdzieniewejdz...

źródło: 1000009873

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.04.2026, 10:59:38 via Wykop
  • 6
@Bolerro: passatem to wziąłem więcej, ale to ford i rozumiem
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
03.04.2026, 06:35:21
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.04.2026, 07:33:12 via Wykop
  • 135
@Lukaszex293: Izrael to nie nasi.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.03.2026, 06:37:23
  • 26
Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)

#dziendobry #sztuka #art #obrazy
Famine - Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)

#dziendobry #sztuka #art #obrazy

źródło: temp_file385139277883305680

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 31.03.2026, 08:47:00 via Wykop
  • 1
@Famine: dokładnie policzyli? Bo chyba nrakuje wielu xd
  • Odpowiedz
Kretus
Kretus
Kretus
31.03.2026, 05:13:06
  • 12
Obniżka, a jednak podwyżka!
Tankowałem wczoraj i dzisiaj. Wczoraj za 7,14 PLN, dzisiaj 6,16. Rząd zmniejszył stawkę VAT do 8% i obniżył akcyzę o 29 gr/l. A co robi stacja benzynowa? Patrz uważnie: cena netto: 7,14 PLN / 1.23 = 5,80 PLN, czyli z tego prostego rachunku wynika, że jak odejmiemy akcyzę w kwocie 0,29 PLN to powinniśmy mieć dzisiaj paliwo w cenie netto 5,51 PLN, a brutto 5,51*1,08= 5,95 PLN. Zamiast
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 31.03.2026, 06:18:38 via Wykop
  • 0
@Kretus: ale banialuki, jezu xD
  • Odpowiedz

370

Z dnia na dzień złożyli wypowiedzenia. Polski zakład traci prawie całą załogę

Z dnia na dzień złożyli wypowiedzenia. Polski zakład traci prawie całą załogę

Ponad 90 proc. załogi tarnowskich zakładów Elzat złożyło wypowiedzenia z winy pracodawcy. Firma świadcząca usługi na rzecz tarnowskich Azotów zalegała z wypłatami od początku roku. Elzat (usługi związane z energetyką) jest prywatną spółką wydzieloną przed laty z Azotów Tarnów.

VoxClamantisInDeserto
z
biznes.interia.pl
dodany: 24.03.2026, 16:49:32
  • 108
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    tarnow
____yyyy
____yyyy
____yyyy 25.03.2026, 07:29:13 via Wykop
  • 1
@Indoctrine: nie poniosą i wygrają

333

Wydrukowali artykuł z promptem z AI w gazecie. Wpadka obiegła internet

Wydrukowali artykuł z promptem z AI w gazecie. Wpadka obiegła internet

Wysokonakładowy dziennik Dawn zaliczył wpadkę, która szybko obiegła internet. W papierowym wydaniu gazety opublikowano tekst biznesowy z pozostawionym, kuriozalnym promptem po edycji AI. Redakcja przeprosiła, ale problem okazał się większy niż jeden kompromitujący ślad w artykule.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 24.03.2026, 14:41:53
  • 49
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    openai
____yyyy
____yyyy
____yyyy 25.03.2026, 07:00:54 via Wykop
  • 0
@Szinako: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Lolenson1888
Lolenson1888
25.03.2026, 05:47:11
  • 3897
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD
Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach?
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
Lolenson1888 - Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe ...

źródło: image_picker_A1900E25-6C7C-4469-8085-7BE7F778A4CE-32918-00000A198226A93B

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 25.03.2026, 06:02:15 via Wykop
  • 42
@Lolenson1888: typowy lekarz jest oszustem. Stare, znałem
  • Odpowiedz

677

Nawrocki planuje pojechać na Węgry by wesprzeć pro-rosyjskiego Orbana

23 marca Nawrocki ma świętować na Węgrzech przyjaźn Polsko-Węgierską z Orbanem, który nadal blokuje grube miliardy rekompensaty Polsce z UE za pomoc Ukrainie. PIS oficjalnie miesza się w politykę wewnętrzną innego kraju.

KIaudik
z
x.com
dodany: 21.03.2026, 22:30:50
  • 241
  • #
    polityka
  • #
    wegry
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
____yyyy
____yyyy
____yyyy 22.03.2026, 08:08:04 via Wykop
  • 13
@vqpv: no i jest nim putin

71

Lekarska pazerność

Lekarska pazerność

Tym razem będzie o absurdach lekarskiej łapczywości. Od lat lekarze karmią nas narracją jakoby mało zarabiali a praca no SORach była gorsza od roboty w kopalni. Tymczasem zarabiają dziesiątki razy więcej od Kowalskiego a na propozycje ograniczeń plac organizują się na FB i straszą paraliżem służby z

osetnik
z
youtube.com
dodany: 19.03.2026, 20:18:43
  • 31
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    kasa
  • #
    wyludzenia
  • #
    oszustwafinansowe
  • #
    lobbing
____yyyy
____yyyy
____yyyy 20.03.2026, 19:21:52 via Wykop
  • -1
@Anomalocaracid: czekaj, pracujac 300h taki lekarz nie dość ze jest słabo wyjdajny, słabo myśli, naraża ludzi na niebezpieczeństwa a na dodatek może swoim lekceważącym podejściem kogoś zabić. Czy ty jesteś normalny?
____yyyy
____yyyy
____yyyy 20.03.2026, 19:28:33 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: albo oszukujesz w pracy i nie pracujesz 300h czyli robisz cos innego albo narażasz na niebiepieczenstwo pacjentów. Niema 3 opcji. W ciągu miesiaca pracując więcej niz 160 to przemęczenie
____yyyy
____yyyy
____yyyy 09.03.2026, 20:48:51
  • 5
#gielda jak zwrócić tą ropę którą kupilem za 110? W xtb nie widzę opcji zwróć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy
Autor
09.03.2026, 20:51:39 via Wykop
  • 0
@PepeHandss: gdzie jest do pobrania?
  • Odpowiedz
ExitMan
ExitMan
08.03.2026, 05:42:18
  • 779
ExitMan

źródło: 1000092213

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 08.03.2026, 08:01:28 via Wykop
  • 91
@ExitMan: proszę mi tu porządnego człowieka nie szkalować, on kochał pieski!
  • Odpowiedz
____yyyy
____yyyy
____yyyy 08.03.2026, 15:25:10 via Wykop
  • 1
@ExitMan: taka natura zbrodniarza wojennego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
karzap92
karzap92
05.03.2026, 06:46:16
  • 864
#stalin #wojna #heheszki #rocznicanadzisiaj
karzap92 - #stalin #wojna #heheszki #rocznicanadzisiaj

źródło: temp_file7209533341246406074

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 05.03.2026, 07:16:58 via Wykop
  • 3
@prawda_w_moskwie: mirek, rusofobia to strach przed rosja, a my sie nimi brzydzimy
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
04.03.2026, 06:30:46
  • 30
306 660 - 450 = 306 210
Data donacji - 02.03.2026
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Bydgoszcz OT Świecie
Grupa krwi - AB Rh+
Prywatny licznik - 33420 ml
Robertuss - 306 660 - 450 = 306 210
Data donacji - 02.03.2026
Rodzaj donacji - krew p...

źródło: 969e7eca3d61c50356693b134

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 04.03.2026, 07:11:06 via Wykop
  • 0
@Robertuss: co to za apka?
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
03.03.2026, 08:33:53
  • 16
#programista15k #korposwiat #pracait #programowanie #pracbaza #kolchoz #heheszki #humorinformatykow
modeltrzyzmianowy - #programista15k #korposwiat #pracait #programowanie #pracbaza #ko...

źródło: upscalemedia-transformed

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.03.2026, 19:47:39 via Wykop
  • 0
@czupek: md to małpodni?
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
03.03.2026, 05:47:10
  • 21
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: 1000004713

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.03.2026, 07:12:42 via Wykop
  • 6
@The_Czop_Show: w przypadku wojny ubezpieczenie nie obowiązuje
  • Odpowiedz
____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.03.2026, 07:19:47 via Wykop
  • 0
@The_Czop_Show: polecam wysłać zapytanie do ubezpieczyciela
  • Odpowiedz
____yyyy
____yyyy
____yyyy 03.03.2026, 08:45:14 via Wykop
  • 0
@The_Czop_Show: mem jest o wojnie, więc rozumiem że o tym temacie mowa
  • Odpowiedz
____yyyy
____yyyy
____yyyy 01.03.2026, 18:52:22
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 25.02.2026, 09:40:30
  • 2
Patrząc na zachwanie lekarzy, nie lepiej ich traktować jako receptomaty? Wrzucasz 300 zł i dostajesz receptę jaką potrzebujesz, a resztę znajdziesz w necie
#medycyna #lekarz100k #lekarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy
Autor
25.02.2026, 09:46:59 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: pewnych leków niestety nie dostaniesz o tak, musi to receptomat wypisać
  • Odpowiedz
____yyyy
____yyyy
____yyyy
Autor
25.02.2026, 09:50:19 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: ta ich pomoc polega na wiedzy która jest szeroko dostępna. Oni ci nic nie powiedzą poza tym co sam siebie zdiagnozujesz, bo to są miernoty
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
25.02.2026, 06:58:52
  • 275
Stwór z Loch Ness. W latach 2005-2007 naukowcy z Massachusetts Institute of Technology przeprowadzali kompleksowe badania dna szkockiego Loch Ness. W ramach programu badawczego strefa przydenna jeziora została szczegółowo przeszukana celem ustalenia, czy znajdują się w niej jakieś interesujące szczątki zwierząt – oczekiwano, że tego rodzaju znalezisko mogłoby pomóc w wyjaśnieniu historycznych obserwacji związanych z legendą o potworze z Loch Ness.

Rzeczywiście, podczas badań odnaleziono zwierzę, które wprawiło naukowców w osłupienie, jednak niekoniecznie
Apaturia - Stwór z Loch Ness. W latach 2005-2007 naukowcy z Massachusetts Institute o...

źródło: Loch Ness Toad

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 25.02.2026, 07:47:27 via Wykop
  • 28
@Apaturia: a to nie jest szpieg, który ma odwrócić uwagę od potwora?
  • Odpowiedz
srgs
srgs
23.02.2026, 07:07:57
  • 370
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

____yyyy
____yyyy
____yyyy 23.02.2026, 09:09:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 17.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking