deportacja powinna dotyczyć wszystkich niepracujących i nie płacących podatków, poza tym powinno się deportować wszystkich po drugim popełnionym wykroczeniu i po każdym przestępstwie. Dlaczego po drugim wykroczeniu? Bo każdemu się może się zdarzyć np. jazda bez pasów albo parkowanie na zakazie, ale w przypadku recydywy - adios!
To samo powinno dotyczyć wszystkich ukrainek.






















źródło: EJRXp4SXYAA42Sl
Pobierz