Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wikariush

Wikariush

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6503
  • Znaleziska 168
  • Mikroblog 6335
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 54
  • Dodane (319)
  • Komentowane (621)
  • Plusowane (5395)
budep
budep
wczoraj, 04:40:07
  • 1293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
wczoraj, 04:44:35 via Wykop
  • 781

Komentarz usunięty przez moderatora

Troojan
Troojan
Troojan
wczoraj, 04:58:32 via Wykop
  • 537
@budep: po dwóch Paniach sprzątających masz już wyrobione zdanie o ukraicach. No nieźle
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
przedwczoraj, 05:43:10
  • 816
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonawrona
zielonawrona
przedwczoraj, 06:11:35 via Wykop
  • 755
@MackaCthulhu: dodaj trzeci przycisk - udawanie, ze społeczeństwo ukraińskie nie pluje nam w twarz i nie jest roszczeniowe. Świat nie jest czarno-biały. Jestem przeciwny agresji rosji w ukrainę, niemniej nie pozwólmy się poniżać.
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
przedwczoraj, 06:26:32 via Wykop
  • 756
@zielonawrona: ostatnio wiózł mnie uberem Ukrainiec. Wyobraź sobie że ten roszczeniowy cham na koniec żądał ode mnie pieniędzy
  • Odpowiedz
PolskaC
PolskaC
30.05.2026, 19:02:11
  • 1
Na którym kanale jest finał LM?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
30.05.2026, 19:02:33 via Wykop
  • 1
@PolskaC: TVP Historia
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
30.05.2026, 19:03:21 via Wykop
  • 0
@PolskaC: już po xD
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
28.05.2026, 08:04:26
  • 45
#igrzyskabebzonow v9 i v10

zdecydowalem
zdecydowalem kiedy beda
grube to glupie i chce w wakacje, ja chcialem zrec i tyc, ale co zrobic

zaczynamy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87
28.05.2026, 08:06:06 via Wykop
  • 10
@wykopowy_brukselek: dziękuję pan piekarz
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
28.05.2026, 08:08:07 via Wykop
  • 33
Do grubasa z moderacji: jak coś Ci nie pasuje w szkalowaniu grubasów, to zapisz się na kolejną edycję i schudnij, ale nie usuwaj tego wpisu.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
27.05.2026, 15:59:18
  • 24
CDP opublikował dzisiaj też jeden kawałek z nowego DLC. Dla mnie sztos. Mocne bulisz
#gielda
vladi_putin - CDP opublikował dzisiaj też jeden kawałek z nowego DLC. Dla mnie sztos....
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
27.05.2026, 16:07:10 via Android
  • 1
@vladi_putin: widzę CDP myślę śmieciuch
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
27.05.2026, 17:01:58 via Wykop
  • 1
Mocne bulisz


@vladi_putin: prawda, ubierają cię w śmiecia a ty bulisz.
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
27.05.2026, 12:18:37 via Wykop
  • 411
@paczelok: kupujesz Premium i sie dziwisz??????????
  • Odpowiedz
game_changer
game_changer
27.05.2026, 12:21:04 via Wykop
  • 541
@paczelok: mamusia chyba mocna głowę ma (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
18.05.2026, 22:03:47
  • 110
Posiedzimy tu jeszcze chwilę, bo to już 11 lat tego arcydzieła ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ #wiedzmin #wiedzmin3 #gry
iErdo - Posiedzimy tu jeszcze chwilę, bo to już 11 lat tego arcydzieła ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ #wied...

źródło: 236ba36289084bf98d420d4d4a2db033

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
18.05.2026, 22:07:03 via Wykop
  • 73
@iErdo: Miałem znajomego co kupił Wieśka na premiere i przez dwa tygodnie nie przychodził na zajęcia xdddd tak się wciągnął chłop, że dzwonili ludzie czy żyje.
  • Odpowiedz
mateo_pampaniero
mateo_pampaniero
19.05.2026, 04:41:16 via Wykop
  • 14
Narzeczonej pokazałem rok temu. Jej pierwsza gra w życiu poza simsami a miesiąc miała wyjęty z życia xD, do dzisiaj wspomina jaka wspaniała jest to gra (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.05.2026, 08:33:45
  • 1204
Uprzejmie przypominam, że Polska jest JEDYNYM KRAJEM UE, w którym wiek emerytalny kobiet i mężczyzn nie jest równy ani nie jest w trakcie zrównywania.

Niestety, takie są skutki wybierania prawactwa i libków do władzy od 20 lat.

Na obecnym etapie prędzej spodziewałbym się podwyższenia wieku emerytalnego dla mężczyzn (np. do 70 lat) i obniżenia dla kobiet (np. do 55) - bo wtedy już na pewno, na sto procent, kobiety zechcą rodzić dzieci.
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
15.05.2026, 08:34:45 via Wykop
  • 532
@czerwonykomuch: nie ma bardziej kukoldzkiego kraju niż Polska.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
15.05.2026, 08:39:28 via Wykop
  • 473
@Bpnn: to prawda. Najgorsze, że mężczyźni sami to sobie robią. Z jednej strony, w stylu zachodnim, kobiety mają nadaną pełnię praw, z drugiej jednak utrzymujemy potrzebę „ochrony” kobiet w stylu wschodnim. Stąd powstaje obecne status quo - kobiety mają te same prawa, ale mniejsze obowiązki.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.05.2026, 06:43:31
  • 1093
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.

Przed atakami też byli pozbawieni ale fakt to fakt

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
15.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 137
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.


@Grzesiok: po co kacapom woda? Brak wódy wstrząsnąłby posadami imperium, ale wody?
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
15.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 161
@Grzesiok: już niedługo statystyka się będzie poprawiać,

  • Odpowiedz
miarkujsie
miarkujsie
12.05.2026, 20:09:07
  • 113
#eurowizja

Prowadząca w tym roku
miarkujsie - #eurowizja 

Prowadząca w tym roku

źródło: IMG_3296

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
12.05.2026, 20:10:06 via Wykop
  • 38
@miarkujsie: dosłownie, ludzie z tak szeroką japą budzą u mnie letki niepokój
  • Odpowiedz
Aclyoneus
Aclyoneus
12.05.2026, 20:21:28 via Android
  • 5
@miarkujsie:
Ta z san marino jeszcze bardziej mi so tego obrazka pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
07.05.2026, 20:40:47
  • 326
#odchudzanie #mikrokoksy może nie mam sześciopaka jeszcze, ale nie mam też 11kg tłuszczu trzewnego.
Pariashu - #odchudzanie #mikrokoksy może nie mam sześciopaka jeszcze, ale nie mam też...

źródło: IMG_3371

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
07.05.2026, 20:42:01 via Wykop
  • 123
@Pariashu: gratulować. Inna sylwetka.
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
Autor
07.05.2026, 21:09:31 via Wykop
  • 155
@came_a_lot: przestalem jesc przetworzone zarcie i slodycze oraz zaczalem cwiczyc 4 razy w tygodniu( upper/lower). Do tego lekki deficyt i leci bez glodzenia sie i katorżniczych diet
  • Odpowiedz
Infirmusest
Infirmusest
04.05.2026, 16:42:52
  • 6
Koncertowo zawaliłam 3ci tydzień igrzysk, psujac statystykę i osiągając masę większą niż startowa.
(ⴲ﹏ⴲ)/ Powodow jest kilka:
1. Nazarlam się STRASZNIE w majówkę różności z grilla i ciasta, wypilam sobie jeszcze do tego wszystkiego p--o - i efekt w niedzielę był opłakany i dla masy ciała i dla żołądka
2. Cały tydzień miałam jakieś straszne wahania na wadze, siegajace 2 kg - nie wiem czy hormony, czy powysiłkowo, czy jeszcze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vocal
vocal
03.05.2026, 04:18:16
  • 623
Trzeźwi plusują, a najebusy śpią dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kontrolatrzezwosci #dziendobry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw4da
paw4da
paw4da
03.05.2026, 04:20:05 via Wypiek
  • 516
@vocal jestem nacpany ale skoro zasady to plusuje
  • Odpowiedz
taxi_driver92
taxi_driver92
03.05.2026, 05:19:25 via Wykop
  • 67
@paw4da: definicja słowa trzeźwy według SJP:

2. świadomy, nie znajdujący się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
02.05.2026, 07:28:40
  • 804
#heheszki #kanalzero #dobraroboterobicie #bekazpisu
Handstander12 - #heheszki #kanalzero #dobraroboterobicie #bekazpisu

źródło: 1000107155

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
02.05.2026, 09:28:06 via Wykop
  • 411
@Handstander12: - Ale nie jest, o co innego Pan zapytał...
- Czyli wymiguje się Pani od odpowiedzi?
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
02.05.2026, 11:55:15 via Wykop
  • 197
- Ale nie jest, o co innego Pan zapytał...

- Czyli wymiguje się Pani od odpowiedzi?


@WladcaSlimakow: - Nie wymiguję się, tylko odpowiadam na zadane pytanie.
- Widzę że nie dostanę konkretnej odpowiedzi. Przejdźmy w takim razie do następnej kwestii.
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
30.04.2026, 07:53:45
  • 730
#konfitura #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Handstander12 - #konfitura #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta

źródło: 1000107039

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam__pytanie
mam__pytanie
30.04.2026, 08:47:23 via Wykop
  • 105
@Handstander12:
mam__pytanie - @Handstander12:

źródło: wiadomosci-jest-dobrze-a-bedzie-jeszcze-lepiej-fakty-jest-zle-a-bedzie-jeszcze-gorzej-polsat-news-matka-zjadla-trojke-dzieci

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
30.04.2026, 11:43:48 via Wykop
  • 2
@mam__pytanie: ja też mialam kiedys tę wersję, w sumie prawda.
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 270
  • Strona 1 z 270
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.06.2020

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking