Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SpecX

SpecX

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1799
  • Znaleziska 374
  • Mikroblog 1425
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Bipolar-
Bipolar-
23 godz. i 8 min temu
  • 29
Mam nadzieje, że tego obrzydliwego resortowego oskarka PO PRYWATNEJ UCZELNI dojadą tak, że pójdzie pierdzieć w pasiak i zawieszą mu PWZ. Mówie to jako lekarz. On nigdy nawet nie powinien być lekarzem gdyby nie powstały takie twory jak Uczelnia Łazarskiego gdzie można się dostać zdając maturę na 50%.

Ja jestem uczciwy, a jestem wrzucany do jednego worka z takimi śmieciami

#konowalposting #lekarz100k #konowal100k #medycyna
Bipolar- - Mam nadzieje, że tego obrzydliwego resortowego oskarka PO PRYWATNEJ UCZELN...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 23 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 2
@Bipolar-: powiedz no lepiej co tam trzymasz w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
11.06.2026, 05:08:45
  • 776
Wytłumaczy mi ktoś po co?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co?

źródło: 1000008417

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 11.06.2026, 08:52:42 via Wykop
  • 0
@jmuhha: jeszcze jakiś kabel tam wsadził xD
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
09.06.2026, 21:03:29
  • 1297
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
wiktor-wkpl - #mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jedn...

źródło: 7799

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 10.06.2026, 20:02:43 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: a ja dzisiaj jadąc samochodem usłyszałem o tym w radio w Vox FM w porannej zmianie xD
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
05.06.2026, 05:05:33
  • 124
Tutaj aktualizacja uprawy pod folią, na zdjęciu Jalapeno a w komentarzach wrzucę Habanero.

Jeżeli nic się nie wydarzy to Jalapeno powinno być dostępne od około 10 lipca ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój tag od obserwowania #jalapenofarm

#chilihead #gotujzwykopem #ogrodnictwo #ostrezarcie
Rembrant - Tutaj aktualizacja uprawy pod folią, na zdjęciu Jalapeno a w komentarzach ...

źródło: temp_file7297676766941713060

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 05.06.2026, 06:28:40 via Wykop
  • 0
@Rembrant: uprawa jest w zagłebiu paprykowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

483

Inżynier Netflixa otworzył za darmo narzędzie do cięcia kosztów AI o 90%

Inżynier Netflixa otworzył za darmo narzędzie do cięcia kosztów AI o 90%

Project Headroom kompresuje tokeny przed wysłaniem do modelu językowego, eliminując powtarzające się dane. Logi serwera odchudza o 90%, JSON o 70%. Łącznie zaoszczędzono grupie użytkowników ponad 700 tys. dol. przy 200 mld tokenów. Kod dostępny na GitHubie.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 31.05.2026, 10:35:13
  • 58
  • #
    programowanie
  • #
    opensource
  • #
    ai
  • #
    narzedzia
  • #
    technologia
SpecX
SpecX 31.05.2026, 21:10:33 via Wykop
  • 15
@model_trzy_zmianowy: albo nowy kalkulator BMI, to by się nam przydało.
SpecX
SpecX 02.06.2026, 16:48:31 via Wykop
  • 0
@Pro-Xts: to już będzie zastosowanie AI to sie nie liczy.

1455

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
SpecX
SpecX 31.05.2026, 09:10:57 via Wykop
  • -15
@Rapidos: powinno być "wyjątek potwierdzający istnienie reguły".
D00M666
D00M666
30.05.2026, 10:39:00
  • 55
#321685 Houp znalazł leżę pająka. #przegryw
D00M666 - #321685 Houp znalazł leżę pająka. #przegryw

źródło: 1000001054

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 30.05.2026, 14:33:16 via Wykop
  • 1
@Arutam2002: co najwyżej spierdomenem albo spierdoxem.
  • Odpowiedz

447

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
SpecX
SpecX 26.05.2026, 17:12:51 via Wykop
  • 16
@not-sweet: no patrząc co robi copilot to szybko mogą się przekonać. Na Reddit ludzie pokazują swoje nowe billingi z $40 na $1200 xD
SpecX
SpecX 26.05.2026, 19:43:22 via Wykop
  • 2
@not-sweet:
SpecX - @not-sweet:

źródło: RDT_20260526_2142322416803311093662588

Pobierz
SpecX
SpecX 24.05.2026, 20:51:44
  • 7
Mam nadzieję że niektórzy odpowiedzą za jazdę pod prąd i za zmianę pasa ruchu na podwójnej ciągłej. #latwogang #latwygangbang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX
Autor
24.05.2026, 20:54:20 via Wykop
  • 0
@Jotwupek: a no w sumie jeszcze to
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
24.05.2026, 16:11:12
  • 2
halo chat premier Donald Tusk i prezydent Karol Nawrocki urodzili się w Gdańsku!! Napiszmy do nich, żeby przywitali latwogenga 😊😊😄😄
#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 24.05.2026, 16:18:52 via Wykop
  • 0
@czahrolek98: o no to jest dobry pomysł, sprawdzimy któremu bardziej zależy na dobru dzieciaczków i który szanuje łatwego gangbanga
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
24.05.2026, 15:26:02
  • 6
Nowy cel - zbieramy 10mld na wszystkich potrzebujących z MDM.

#latwogang
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 24.05.2026, 15:31:19 via Wykop
  • 0
@josedra52: ciekawe jest to że wszyscy zbierają 12 mln lub 15 mln, a jak mój znajomy zebrał 15 mln to okazało się że terapia od tego czasu podrożała i musieli uzbierać w sumie 17.5 mln xD
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
24.05.2026, 13:21:29
  • 6
#latwogang
Niby 25 stopni a jednak się zimno zrobiło
wiktor-wkpl - #latwogang 
Niby 25 stopni a jednak się zimno zrobiło

źródło: 7269

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 24.05.2026, 13:49:48 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: Santo subito!
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 13:23:13
  • 4
Czemu #latwogang stoi? Czemu nie jedzie dalej? #heheszki
feelingr8 - Czemu #latwogang  stoi? Czemu nie jedzie dalej? #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 24.05.2026, 13:48:35 via Wykop
  • 2
@feelingr8: podobno mają na końcu zrobić łatwogangbang
  • Odpowiedz

110

Przejazd Łatwoganga jest nielegalny

40 cyklistów łamie wszystkie możliwe przepisy narażając na niebezpieczeństwo. Pod prąd, niekorzystanie z DDR, bez trzymanki, tamowanie ruchu. Policja jest bezsilna. To i wiele więcej w niezgłoszonym zgodnie z przepisami przejeździe. NPC-e klaskają uszami na nowego wybrańca. Kraj z kartonu

feelingr8
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 12:32:24
  • 59
  • #
    latwogang
  • #
    afera
  • #
    rower
  • #
    konfitura
  • #
    polska
  • #
    gdansk
SpecX
SpecX 24.05.2026, 12:52:15 via Wykop
  • 19
@eldoopa: c--j że nie ma poszkodowanych, łamie przepisy i tyle
adreno420
adreno420
24.05.2026, 11:43:01
  • 0
Gdzie teraz jest #latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpecX
SpecX 24.05.2026, 11:44:18 via Wykop
  • 5
@adreno420: niestety w Polsce
  • Odpowiedz
SpecX
SpecX 23.05.2026, 16:33:25
  • 9
Radomiak, kompromitacja cwela. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking