Po tym wszystkim co odwala republika, to mam nadzieję, że jeśli FAKTYCZNIE będzie jakieś zagrożenie w ich siedzibie, to policja to oleje, bo przecież uwzięli się na republikę i wszystko to fejki. #bekazpisu
@FilmikizHumorkiem: Po głosie tego krzykacza, słychać, że mamy do czynienia z jakimś osobnikiem który może być brakującym ogniwem ewolucji w teorii Darwina. Czyli mówiąc wprost coś pomiędzy małpą a człowiekiem
Zawsze mnie fascynuje jak w kilka godzin wszyscy emeryci są w stanie zorganizować sobie tyle drukowanych transparentów związanych z danym wydarzeniem ( ͡°͜ʖ͡°) #bekazpisu #tvrepublika
@boltomierz: naprawdę oglądając republike i te ich pieprzenie nie jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może być tak tępy i w to wierzyć... polska musi upaść jeśli republika ma największą oglądalność :D
@FilmikizHumorkiem Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął, Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny: «Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny»
@Nemayu: no tak, bo mówili że mieli własny sygnał i dzięki widzom mieli kilka wozów transmisyjnych i 80 kamer, mimo że jedyna "inna" perspektywa republiki to było skierowanie kamery na twarz Tuska podczas orędzia, a cała reszta to kopia ogólnodostępnej i darmowej transmisji...
@FilmikizHumorkiem: Można stworzyć scenariusz, gdzie to ma sens, ale dziennikarka nie dopytała, więc xD Konto bankowe też mogli jej założyć, a ona potwierdziłaby to przelewem za złotówkę albo podała im kod.
@tormentorer : dostała za oszustwo 4 msc pozbawienia wolności, bo pewnie już wcześniej była karana - sądy tak chętnie nie wsadzają do przepełnionych więzień, zwłaszcza kobiet, które mają małe dzieci. Ciekawe jakiej kary ty byś żądał, gdyby to ciebie oszukano na kilka tysięcy na olx czy aukcji internetowej. Sprawa śmierci dziecka powinna być wyjaśniona od a do z, ale nie róbcie z tej baby niewiniątka. Jakby to Holecką oszukano na sprzedaży,
@Antorus: mam to samo, jedyny radykalny pisowiec i się pokłócił już z całą rodziną bo nikt nie lubi nawrockiego xD
Konon & Major TV i Tiger & Kobra TV - https://www.youtube.com/@FilmikizHumorkiem
Wsparcie mojej skromnej osoby :-)) - https://tipply.pl/u/filmikizhumorkiem
#bekazpisu