Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SamChilders

SamChilders

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44958
  • Znaleziska 12149
  • Mikroblog 32809
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 96
  • Dodane (651)
  • Komentowane (4021)
  • Plusowane (28137)
thebestisyettocome
thebestisyettocome
thebestisyettocome
1 godz. i 38 min temu
  • 2
Sorry musze się odpalić ktory to w przerwie meczu powiedzial ze psg zdominowalo pierwszą część meczu xDDDDDD chyba k----a kinicuje barxelonie debil dajcie jego nazwisko

#mecz #ligamistrzow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nuker
Nuker
Nuker
1 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@kamiloslav: a gdzie sytuacje?
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav
1 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Nuker: a po co. Ważne posiadanie piłki.
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
wczoraj, 00:21:07
  • 469
Co najmniej dwie osoby poszkodowane w Gałaczu (Galati) w Rumunii, gdzie w blok mieszkalny uderzył rosyjski dron bojowy. 14-latek i kobieta. Jedna z osób poszkodowanych jest w ciężkim stanie.

#wojna #rosja #ukraina #rumunia
pierwszynawenus - Co najmniej dwie osoby poszkodowane w Gałaczu (Galati) w Rumunii, g...

źródło: drone-attack-galati-romania

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CosyGrave
CosyGrave
wczoraj, 04:27:39 via Wykop
  • 261
@pierwszynawenus: Piąta kolumna już zaciera rączki, żeby sie okazało, że to ukraińskie drony
  • Odpowiedz
grzesiek_888
grzesiek_888
wczoraj, 05:17:53 via Wykop
  • 618
@ZaczynajacySieNaLitereX: przewodów to twój stary nakradł jak zakład w Muchosrańsku likwidowali
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
wczoraj, 04:16:56
  • 569
Teoretycznie mógłbym być na czas w pracy, ale za spóźnienie nie ma żadnych konsekwencji, więc wybór jest prosty.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0864
0864
0864
wczoraj, 04:55:50 via Wykop
  • 967
@WolnyBLN: jesteś lekarzem na NFZ?
  • Odpowiedz
somskia
somskia
wczoraj, 05:31:17 via Wykop
  • 197
@WolnyBLN: jeszcze ofc dwójka w robocie
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
przedwczoraj, 10:33:00
  • 139
#wojsko #bekazprawakow
CrazyZdzich - #wojsko #bekazprawakow

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 o 12.32.16

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
przedwczoraj, 10:37:27 via Wykop
  • 114
@CrazyZdzich: oni im tam nie robią badań na głowę?
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
przedwczoraj, 11:13:55 via Wykop
  • 59
@CrazyZdzich: Znając życie takich ludzi jest sporo bo są formacje gdzie przyjmują kogo chcą, bo trzeba, ale o tym już wiele razy gadano. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy trzeba szukać na Wiejskiej, gdzie Policjant może nie dawać rady na testach sprawnościowych, a i tak dadzą mu je zdawać do skutku, bo tak trzeba itd. https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-potezna-dziura-kadrowa-w-policji-resort-obniza-kryteria-spra,nId,7854702
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
przedwczoraj, 20:27:52
  • 244
#rozdajo #mecz dwa dzbany w finale o ekstraklase XD.
Jeśli Wieczysta lub Chrobry utrzymają się w ekstraklasie to zamawiam komuś kebaba xxl do 50 zł
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosipi
Cosipi
przedwczoraj, 20:29:39 via Wykop
  • 38
@WolnyBLN: Chrobry to 20p nawet nie zdobędzie xd
Ale Wieczysta jak Kwiecień nie zwinie żagli to spokojnie może 40p ugrać i utrzymać się
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
przedwczoraj, 20:38:43 via Wykop
  • 107
@WolnyBLN: Za 12 miesięcy (22/05/2027, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
przedwczoraj, 12:22:50
  • 186
#polityka Żelazny elektorat PiSu to 20%. Zawsze na PiS zagłosuje nawet jakby Kaczyniak wystawił Mateckiego czy innego Mejze to i tak zagłosują.
badreligion66 - #polityka Żelazny elektorat PiSu to 20%. Zawsze na PiS zagłosuje nawe...

źródło: 1000049861

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
przedwczoraj, 12:26:08 via Wykop
  • 104
@badreligion66:

efekt Czarnka
  • Odpowiedz
Dadas77
Dadas77
przedwczoraj, 12:30:58 via Wykop
  • 16
@galicjanin: to bardzo dobrze
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
przedwczoraj, 15:47:49
  • 565
#polityka Dziary też nie widać xD
badreligion66 - #polityka Dziary też nie widać xD

źródło: 1000049880

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
przedwczoraj, 15:51:20 via Wykop
  • 325
@badreligion66: proszek do brunatnych plam
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
Autor
przedwczoraj, 16:28:33 via Wypiek
  • 398
@Skorvez_957_ Jak sobie pomyślę, że w 2015 w pierwszej turze głosowałem na Kukiza to do teraz nie mogę tego rozchodzić
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
przedwczoraj, 10:41:36
  • 369
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 10:42:39 via Wykop
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Manden
Manden
przedwczoraj, 10:43:03 via Wykop
  • 794
@nO-C34: wifi xD
  • Odpowiedz
wit-kalinowski
wit-kalinowski
wit-kalinowski
26.05.2026, 08:22:05
  • 937
Evil onet be like :
#heheszki
wit-kalinowski - Evil onet be like :
#heheszki

źródło: onet2137

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeslieDancer
LeslieDancer
26.05.2026, 13:24:45 via Wykop
  • 78
@wit-kalinowski: szkoda, że żadna popularna strona nie odważy się na taki ruch
  • Odpowiedz
WomanWhisperer
WomanWhisperer
WomanWhisperer
26.05.2026, 19:35:31 via Android
  • 21
@wit-kalinowski: ja na dzień matki dałem od razu prezent ojcu bo to że to oddzielne święta z odstępem miesiąc czasu to jakaś pomyłka. Powinien być dzień rodziców i tyle
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
25.05.2026, 15:58:00
  • 325
Wczorajszy atak na Kijów koordynował 18-letni chłopak, grozi mu dożywocie - SBU

Tak patrząc na wybory to u nas do kolaboracji gotowe jest jakieś 20% społeczeństwa, kilka razy więcej niż na ukrainie

#ukraina #rosja #wojna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
25.05.2026, 16:29:53 via Wykop
  • 135
@robertkk: smutne. Jedyna nadzieja w tym ze służby mają listy tych ludzi
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos
25.05.2026, 16:32:48 via Android
  • 223
@robertkk: moim zadaniem to powinien byc pluton egzekucyjny ale ja jestem malo postepowy ......
  • Odpowiedz
anaxna
anaxna
anaxna
25.05.2026, 18:23:57
  • 17
#loveisblindpolska Ogólnie nie wiem czy Julka jest tak nieświadoma czy ma klapki na oczach broniąc tak swoją rodzinę? Jakby bardzo chciała ich obronić, ale to ONI się źle pokazali w tv. Natomiast cała sytuacji Julki i Kamila pokazuje, że już nie ważne jaka jest prawda z Kamilem, ale Julka jest strasznie łatwowierna. Musi najpierw pogadać z obcymi, zanim podejmie swoją własną decyzję. (Tak decyzję podejmuje one ale czyimiś rękoma dosłownie).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

newidyn
newidyn
26.05.2026, 05:35:00 via Wykop
  • 1
@anaxna: imo też bym sie nie przyznała przed kamerami "tak, dałam sie zmanipulować, tak jestem łatwowierna". Kto by sie dał? Wtedy ludzie by gadali, że zrobiła z siebie ofiarę, tak źle i tak niedobrze. Z tego wszystkiego dobrze, że poszła na terapie, trzymajmy kciuki, że za kilka lat przejrzy na oczy i odetnie się od toksycznych ludzi
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
26.05.2026, 13:28:00 via Wykop
  • 11
@newidyn: jak terapia bedzie dobrze szła to matka z kolezaneczka julii poweidza, ze psychoterapeutka ja manipuluje i przestanie chodzic XD
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
25.05.2026, 20:41:27
  • 20
wystalkowano juz tego konrada z como czy zwykla wyuczona formulka julity?
#loveisblindpolska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anaxna
anaxna
anaxna
25.05.2026, 22:01:06 via iOS
  • 20
@mietek123456: como niewiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Null84
Null84
25.05.2026, 22:10:20 via Wykop
  • 23
@mietek123456: kto nigdy nie miał wyobrażonego przyjaciela, niech pierwszy rzuci pierścionkiem!
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
25.05.2026, 14:40:46
  • 30
Aż dziwne, że Fifi z Darią dalej są razem. Byłem przekonany, że po ślubie 2-3 miesiące i się rozejdą. Widać dotarli się i super im wyszło.

Auuu jaki głupi był, to taki został, ale mu się fartło, że z Jelą im nie wyszło. Ona widać mocno zakompleksiona.

Cyganka miała rok, żeby coś ze sobą zrobić, a diastema jak paskudnie wyglądała, tak paskudnie została. Niech słucha się mamusi, to na pewno nauczy się w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nammah
nammah
nammah
25.05.2026, 20:11:14 via Wykop
  • 15
@Cesarz_Polski: Kinga top. Być tak zawzieta, ze typa stalkowac w wawie zeby go przeleciec na zlosc xD
  • Odpowiedz
eRlak
eRlak
27.05.2026, 09:22:47 via Wykop
  • 7
@Cesarz_Polski: o Darii mocno zmieniłem zdanie między kabinami a późniejszymi etapami. W sumie to najlepsza ze wszystkich uczestników.
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
25.05.2026, 09:12:46
  • 80
Oho renta przyszła. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy dołożyli cegiełke w podatkach a przede wszystkim sobie że wytrwałem w oczekiwaniu na wasze pieniądze. Dziękuję.
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czosnkov
Czosnkov
25.05.2026, 09:13:43 via Wykop
  • 32
@Dinkozaur30: Czuję dumę gdy wiem, że płacone przez mnie podatki idą na szczytne cele.
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
Autor
25.05.2026, 09:17:06 via Wykop
  • 11
@krzysssss:
Dinkozaur30 - @krzysssss:

źródło: Screenshot 2026-05-25 at 11-16-58 Profil @Dinkozaur30 Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
25.05.2026, 11:34:03
  • 194
Rosja poświęca życie i zdrowie swoich obywateli, by bawić się z Ukrainą, zamiast walczyć na poważnie?

#polskieonuce #lurker #neuropa #4konserwy #ukraina #rosja #bekazprawakow
Headcrab_B - Rosja poświęca życie i zdrowie swoich obywateli, by bawić się z Ukrainą,...

źródło: 3758

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
25.05.2026, 11:39:13 via Wykop
  • 66
@Headcrab_B: w kacapstanie nie ma obywateli
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
25.05.2026, 12:01:19 via Wykop
  • 97
@Headcrab_B: mam wrażenie, że ostatnio trolownie mocno grzeją ten przekaz z "Rosja oszczędza Ukrainę, ale gdyby chciała, to by ją zniszczyła". To pewnie w kontekście tego ostatniego ataku na Kijów - stare troliska sugerują, że tak mogłaby wyglądać codzienność, gdyby pan Putin nie był miłosiernym humanistą ¯\(ツ)/¯

Rozumiem, że są automaty i ruska agentura, które powielają ten przekaz. Ale są też żywi ludzie, polscy Polacy z Polski, którzy to łykają.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
25.05.2026, 09:41:17
  • 313
"Rosja zamierza zwrócić się do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w celu "ochrony" praw Rosjan w krajach bałtyckich — poinformowało rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych"

Hmmm..brzmi jakoś znajomo, ale chyba czerwona zaraza nie jest aż tak głupia, aby przygotowywać grunt pod atak na następny kraj, wiedząc jak ch**owo idzie na Ukrainie, prawda?

#ukraina #wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
25.05.2026, 09:42:07 via Wykop
  • 397
@CzeczenCzeczenski: to mam propozycję niech Rosjanie w krajach bałtyckich wezmą dupę w troki i wrócą do Rosji :)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
25.05.2026, 09:44:05 via Wykop
  • 110
@CzeczenCzeczenski: niestety kacapy sa jeszcze glupsze, a potezny kacap putin przypary i zraniony bedzie sie lapał kazdej opcji byleby tylko zostac u wladzy
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
25.05.2026, 07:43:29
  • 162
#polityka #krakow #heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #berkowicz

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kempes - #polityka #krakow #heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #berkowicz 

( ...

źródło: 1000078409

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
25.05.2026, 07:58:59 via Wykop
  • 147
@Kempes: Zawsze tak było że pierwszy "Łapać złodzieja !" krzyczy złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
25.05.2026, 08:23:26 via Wykop
  • 87
@PietrekSpodKrakowa: cały Berkowicza. Nadal nie zaprzeczył pogłoskom, że brał udział w sabotażu na kolei. Wiele głosów w internecie mówiło, że ma z tym związek.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
25.05.2026, 07:35:32
  • 746
Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
greedy_critic - Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby lud...

źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
25.05.2026, 07:41:27 via Android
  • 353
@greedy_critic: mogli doliczyć 15 do ceny każdego biletu i rozdać każdemu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
25.05.2026, 10:39:36 via Wykop
  • 407
@Mexiii: Przeczytaj co napisałeś

14zl na wodę

XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU?
A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
25.05.2026, 06:55:12
  • 716
#krakow #gielda #referendum #heheszki
donttalktome - #krakow #gielda #referendum #heheszki

źródło: asni22

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
25.05.2026, 06:58:16 via Wykop
  • 48
@donttalktome: bullisz dla Krakowa
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
25.05.2026, 08:02:52 via Wykop
  • 217
@donttalktome:
* Ściszonym głosem między sobą: Jak ci się nie podoba to wracaj do Bochni.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1417
  • Strona 1 z 1417
  • >
  • wykopek z powołania
  • Polski Trójkąt Bermudzki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.10.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking