Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SVCXZ

SVCXZ

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 107561
  • Znaleziska 89938
  • Mikroblog 17623
  • Obserwujący 101
  • Obserwowane 239
  • Dodane (509)
  • Komentowane (2542)
  • Plusowane (14572)
Atryu
Atryu
21 godz. i 20 min temu
  • 171
#ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polaki i inne przyglupy na wykopie straszyli anihilacją atomową za oblanie kacpaskiego ambasadora barszczem ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a tak swoją drogą co się stało z naszymi przyglupami jakoś cicho ostatnio są w sprawie potęgi drugiej armii świata na
Atryu - #ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polak...

źródło: IMG_6826

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
19 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 77
@szarley: czerwone to drony, a zielone też drony tylko na zielono
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
19 godz. i 44 min temu via iOS
  • 55
@Atryu: ruskim chyba hajs się kończy bo Konfunia z przystawkami coraz mniej aktywna na tym polu
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
22 godz. i 5 min temu
  • 176
Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą . Pojedzone więc można iść
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą...

źródło: image_picker_C59E142A-0441-4A49-BBC6-79CBEC5955DA-14248-000001344656B8C7

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
22 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 66
@ChlopoRobotnik2137: za darmo to uczciwa cena
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
22 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 147
@ChlopoRobotnik2137: na pewno darmowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdjeciezwenszem - @ChlopoRobotnik2137: na pewno darmowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
17 godz. i 23 min temu
  • 221
Chłop był odebrać paczkę w Lake Hugh’s. Musiał iść z buta z 4.5 km ale w sklepie spotkał miłą panią która go podwiozla na pocztę :) a tera użyczyła tyłu swojego domu i chłop odpoczywa nad jeziorkiem w cieniu a zara idzie popływać kajakiem (。◕‿‿◕。)
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Chłop był odebrać paczkę w Lake Hugh’s. Musiał iść z buta z 4.5 ...

źródło: image_picker_097C788E-479E-458A-A95D-5BA816AF1303-16219-0000016574AA7A2C

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
17 godz. i 13 min temu via Wypiek
  • 68
ChlopoRobotnik2137

źródło: image_picker_DE3377B6-7733-4674-BDB3-04725C2B2DB5-16219-000001685414060F

Pobierz
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
17 godz. i 11 min temu via Android
  • 104
@ChlopoRobotnik2137: z tego co piszesz można spotkać fajnych miłych ludzi i gościnnych jak widać
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
20 godz. i 5 min temu
  • 188
Ogłaszam konkurs, zasady dowolne
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheture
cheture
20 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 51
@Soothsayer: a co do wygrania
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
Autor
19 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 255
@cheture: nagrody dowolne
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 09:21:56
  • 210
#bekazkatoli #chrzwscijanstwo #katolicyzm #polska #heheszki #religia

Facet w fioletowej pseudo sukience, z pierogiem na głowie i noszący od czasu do czasu karnisz w ręku będzie innym pracującym ludziom żałował urlopów...
Inna sprawa, że wiara w "garbate aniołki" w XXI wieku to normalna kolej rzeczy. Co raz bardziej rozumiemy świat i mechanizmy nimi rządzące, więc nie trzeba żadnego MAGICZNEGO BOSKIEGO palca
Kempes - #bekazkatoli #chrzwscijanstwo #katolicyzm #polska #heheszki #religia 

Facet...

źródło: 1000078878

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakis_login
jakis_login
jakis_login
wczoraj, 09:26:00 via Wykop
  • 189
@Kempes: żałują urlopów, ale za to dyktują, kiedy można jeść mięso, a kiedy nie. I kiedy należy wstrzymać się z zabawami i imprezami, a kiedy można balować. I mówią też, jak wychowywać dzieci lub na czym polega małżeństwo... nie mogąc mieć dzieci i nie mogąc zawrzeć związku małżeńskiego. KK to jedna wielka piramida hipokryzji.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
wczoraj, 09:28:02 via Android
  • 116
@jakis_login: Każda religia to piramida hipokryzji. Większość duchownych mówi innym, jak mają żyć, sami nie przestrzegając tych swoich zasad.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
wczoraj, 12:27:25
  • 241
12 lat i do roboty XDDD
#rosja #ukraina #wojna #polityka
mleko3-2procent - 12 lat i do roboty XDDD 
#rosja #ukraina #wojna #polityka

źródło: 11214

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosemitesam
yosemitesam
wczoraj, 12:37:49 via Wykop
  • 211
Mamo, czy w tym roku pojadę w wakacje nad morze?
Tak synku, pojedziesz do Tuapse. Pracować w rafinerii.
  • Odpowiedz
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
23 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 87
@mleko3-2procent: children yearn for mines
  • Odpowiedz
silesianist
silesianist
22 godz. i 49 min temu
  • 332
Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań.

#tinder #rozowepaski
silesianist - Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań. 

#tinder #r...

źródło: 8288

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
22 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 105
@silesianist: znaczy szuka koleżanki a nie kolegi
  • Odpowiedz
silesianist
silesianist
Autor
22 godz. i 47 min temu via Android
  • 72
@moll: Ale takiej koleżanki która nie będzie pisać.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
22 godz. i 9 min temu
  • 192
#tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?
badreligion66 - #tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?

źródło: 1000050993

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
22 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 55
@badreligion66: co ma jedno do drugiego myślisz że Iga odpadając przed ćwierćfinałem cieszy się że chwalinska zdobywa szlema? Przecież tam musi być potężny ból d--y znając Igę i jej charakter
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
22 godz. temu via Wykop
  • 499
@lubiesikacdozlewu: tak wlasnie mysle, ze sie cieszy. Nie oceniaj innych swoją miarą

Wyobraz sobie, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy potrafią sie cieszyc z sukcesow innych. Szczegolnie, jak sie znają od wielu lat
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
wczoraj, 06:51:07
  • 444
#czarnyhumor #heheszki no i trochę #pracbaza
KrainaWiecznejSaszety - #czarnyhumor #heheszki no i trochę #pracbaza

źródło: 1000008418

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Par-excellence
Par-excellence
wczoraj, 11:12:32 via Wykop
  • 67
@Kraina_Wiecznej_Saszety: wez mnie nawet nie wkurzaj tym memem...

Bylem w szpitalu na operacji i musialem zostac na noc. Sala 6 osob. I mamy te pikajace urzadzenia. Dzial to tak, ze jak jest wszystko ok to siedza cicho, jak cos kiepsko to pikaja delikatnie i jak zle to wyja.
No i k---a przez cala noc jedno urzadzenie tak pikało a inne sporadycznie. Pielegniarki maja to w dupie, bo przyzwyczajone ze to
  • Odpowiedz
Par-excellence
Par-excellence
wczoraj, 11:26:58 via Wykop
  • 44
@Kraina_Wiecznej_Saszety: wiem, wiem ale wywolal flashbacki niczym z vietnamu

Teraz zauwazylem tag #pracbaza wiec pewnie moja wstawka o biednych medykach urazilem uczucia lekarza 100k.

Przepraszam i mam nadzieje ze kolejne podwyzki za spanko na dyzurach juz w drodze!
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
wczoraj, 07:58:15
  • 546
XDDDDD
#heheszki #sport #tenis
archubuntu - XDDDDD
#heheszki #sport #tenis

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madero
madero
wczoraj, 12:13:27 via Wykop
  • 32
@archubuntu: bo innym dzieciom jest pszykro
  • Odpowiedz
Helix
Helix
17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 14
@archubuntu: bo pilkarzykom będzie smutno
  • Odpowiedz
huoposki
huoposki
wczoraj, 10:18:29
  • 341
Postacie kobiece również zostały gruntownie przeprojektowane. Zamiast po prostu istnieć w tle, mają teraz własne imiona, wygląd, drzewa dialogowe i interakcje w świecie gry, co daje im znacznie większą obecność i sprawczość.


#gothic
huoposki - >Postacie kobiece również zostały gruntownie przeprojektowane. Zamiast po ...

źródło: chore_dziecko_mem

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
wczoraj, 10:20:23 via Wykop
  • 152
@huoposki: nie wiem o co chodzi, czy to typowy case remastera gdzie gracze chcą lepszej grafiki i niezmienionego gameplayu a dostają cenzurę i slopizację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
wczoraj, 11:49:28 via Wykop
  • 503
@huoposki: Ale z postaci kobiecych to były tam tylko prostytutki.
  • Odpowiedz
washington
washington
wczoraj, 08:55:32
  • 501
#wojna #ukraina #rosja
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
washington - #wojna #ukraina #rosja 
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #po...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
wczoraj, 08:57:53 via Wykop
  • 377
@washington: Jak sentat to klepnie to dopiero bedzie wycie. a jest troche senatorów na wylocie co moga sie mscic na Trumpie za brak poparcia politycznego plus jest sporo republikanów któzy są antyrosyjscy i mogą się wyłamać.
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
wczoraj, 09:21:18 via Wykop
  • 122
@kam3o: Pewnie Rosja za mocno Iranowi pomogła.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
wczoraj, 07:57:03
  • 404
Niemożliwe, żeby taki szlachetny młodzieniec coś ukradł

#patologiazewsi #elblag #bekazpodludzi #kryminalne
ciagleloginzajety - Niemożliwe, żeby taki szlachetny młodzieniec coś ukradł 

#patolo...

źródło: 1000035221

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
wczoraj, 08:22:12 via Wykop
  • 693
@ciagleloginzajety: Ukraść? Typ ma świetne warunki na zostanie prezydentem, a tu o kradzież oskarżają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
wczoraj, 09:35:35 via Wykop
  • 176
a policja też mu nic nie zrobi, więc raczej bym się tego uregulowania należności nie spodziewał.


@Plp_: znając tych przygłupów ma już jakiś wyrok do odsiadki więc akurat może wpadnie
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
wczoraj, 10:13:47
  • 503
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion
wczoraj, 10:39:20 via Wykop
  • 504
@zafrasowany: Andrzej Polska xdd
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
wczoraj, 11:38:09 via Wykop
  • 415
@fastmotion: z ciekawości zobaczyłem profil, od 2014 roku na cały etat ruska propaganda leci.
  • Odpowiedz
Kompot12
Kompot12
Kompot12
wczoraj, 07:47:18
  • 643
#ukraina #wojna #rosja
Kompot12 - #ukraina #wojna #rosja

źródło: image_picker_591E97F0-AC76-4C5E-AECC-F63F8D4C9FA7-59650-00000595CD9DF5C0

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filipterka25
Filipterka25
wczoraj, 08:03:40 via Wykop
  • 291
To są bolszewicy a nie Rosjanie.


@Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary: Bolszewicy przylecieli z Marsa?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
wczoraj, 08:15:25 via Wykop
  • 144
@Filipterka25: nie brak opinii, że pierwsi bolszewicy wywodzili sie z carskiej rosji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
wczoraj, 09:48:11
  • 397
„Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inaczej będzie się kurzyć ale ja tego nie chce”
#nieruchomosci #mieszkanie #heheszki
Cierniostwor - „Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inac...

źródło: IMG_8017

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
wczoraj, 09:50:29 via Android
  • 667
@Cierniostwor

Przeszło remont generalny by trzymać styrte węgla w aneksie kuchennym
  • Odpowiedz
Parmenides69
Parmenides69
wczoraj, 10:03:38 via Wykop
  • 534
@Cierniostwor: System hybrydowy, brzmi nowocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zdejmie to pewnie za miesiąc wróci z podkulonym ogonem i niższą ceną. Ludzie trzymający stare lokale w powiatówkach pewnie dość mocno się zdziwią w przeciągu następnej dekady.
  • Odpowiedz
inrain88
inrain88
wczoraj, 12:19:51
  • 951
Dzisiaj w wieku 95 lat zmarł mój dziadek. Miał trudny charakter, ale wiele mnie nauczył. Jego życie naznaczyła przymusowa zsyłka na Sybir, gdzie towarzyszyła mu ciężka praca, głód i tęsknota za domem. Słuchając jego opowieści jako dziecko, znienawidziłem wszystko co sowieckie/rosyjskie. Tak mi zostanie do końca dni na tym marnym, ziemskim padole.

#rosja #ukraina #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #zalesie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
wczoraj, 12:20:30 via Android
  • 315
@inrain88

Niech dziadkowi ziemia lekką będzie
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
wczoraj, 12:40:24 via Wykop
  • 115
@inrain88: przykro mi stary, trzymaj się
Dequstator - @inrain88: przykro mi stary, trzymaj się

źródło: C7jUnGUX0AAYnAz

Pobierz
  • Odpowiedz
GoT0Sleep
GoT0Sleep
wczoraj, 09:33:55
  • 1115
U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkaniedeweloperskie
GoT0Sleep - U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkanie...

źródło: IMG_0730

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arnoldinho71
arnoldinho71
wczoraj, 10:18:53 via Wykop
  • 844
@GoT0Sleep:

Magnificencjo

xDD
pośrednikom już nieźle o------o w dekiel, pewnie myślą że są półbogami bo biorą kilkadziesiąt koła za otwarcie drzwi
  • Odpowiedz
Sabr
Sabr
wczoraj, 11:17:18 via Wykop
  • 388
a to nie jest jakiś zwrot który się stosuje wśród kleru?


@Kremufka2137: Nie, tam są zwroty jak "Ekscelencjo", "Eminencjo" czy "Wasza Świętobliwość". Magnificencjo to zwrot do rektora uczelni.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
wczoraj, 06:23:23
  • 726
Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodziło tak blisko psa?

Przypominam, że tacy żyją wśród nas, codziennie ich mijamy na ulicy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodzi...

źródło: 1000131458

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
wczoraj, 06:29:15 via iOS
  • 251
@WielkiNos: logika niczym: „po co Ukraińcy ujadali przed drzwiami wielkiej raSSiji?! Mogli im oddać cały kraj, to by nie ginęli na wojnie!!!!oneone!!”

Chodniki dla psiarzy, sklepy zresztą też, to nie trzebaby przywiązywać kundla przed lidlem
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
wczoraj, 06:29:34 via Wykop
  • 331
@WielkiNos: psiarze to stan umyslu. Oni nigdy nie widza swojej winy. Cos jak palacze. Zrobia komus szkode, a na koniec powiedza, ze nie ma problemu, albo ze sam sobie jestes winien
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 729
  • Strona 1 z 729
  • >

Sebastian Chudziak

  • Jedyne, co mnie łączy z kulturą, to bycie instruktorem kulturystyki.
  • Lublin
  • http://sebastianchudziak.pl
  • kontakt@sebastianchudziak.pl
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.03.2019

    Komentator
  • VIP
    od 03.04.2023

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 25.08.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.06.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking