Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RoundStic
RoundStic

RoundStic

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12560
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 12480
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 26
  • Dodane (341)
  • Komentowane (2552)
  • Plusowane (9587)
Kawka123
Kawka123
Kawka123
24.05.2026, 18:07:41
  • 38
#loveisblindpolska

Wniosek z Reunion: Kinga to jeszcze większa kur*a niż wszyscy myśleliśmy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MARYSIA
MARYSIA
MARYSIA
24.05.2026, 18:24:42 via Wykop
  • 16
@Kawka123: czemu? Wg. mnie to właśnie Krzysztof cieśla to niezłe kur*isko. On był w związku, Kinga była singielką
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
24.05.2026, 18:32:36 via Wykop
  • 23
@Kawka123: prawda jest taka, że to osoba będąca w relacji jest od tego by stawiać granicę, jeśli tego nie robi to dochodzi do zdrady z jej winy. Paskudne zachowanie Kingi, ale Krzysztof też tego chciał i tylko to się liczy.
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
24.05.2026, 18:12:21
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_czlowiek
smutny_czlowiek
24.05.2026, 19:07:15 via iOS
  • 2
@hiszpanskizdobywca: ona i ta typiara z Kazachstanu czy skąd to dwie najbardziej toksyczne babki w programie.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
24.05.2026, 21:27:12
  • 63
#loveisblindpolska chciałbym mieć takiego ziomka jak Kamil. Dobry ziomek.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

parsa-rezaei
parsa-rezaei
parsa-rezaei
wczoraj, 16:26:20 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: Wszyscy kłócą się o Kamila, więc wrzuciłem jego tłumaczenia do systemu AI, który analizuje kłamstwa. Dostał wynik 85 % lying. Co o tym myślicie?

https://youtu.be/Kw2GproBRzA?si=m9DLjwoB43pM3ZTg
  • Odpowiedz
a2t1
a2t1
24.05.2026, 18:40:57
  • 51
Ksywka zobowiązuje - chłop co zniszczył Reversem
#loveisblindpolska #loveisblind #netflix
a2t1 - Ksywka zobowiązuje - chłop co zniszczył Reversem
#loveisblindpolska #loveisbli...

źródło: 1000664667

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ixdude
ixdude
ixdude
24.05.2026, 22:06:14 via iOS
  • 0
@razdwatrzy55: bo wstyd ogladac z glosem 😂
  • Odpowiedz
a2t1
a2t1
Autor
przedwczoraj, 10:01:41 via Wykop
  • 4
@razdwatrzy55: bo czasami tak niewyraźnie mowią, że trzeba się cofać żeby przesłuchac jeszcze raz. Z napisami nie ma tego problenu
  • Odpowiedz
little_sajmon
little_sajmon
little_sajmon
24.05.2026, 20:19:00
  • 30
#loveisblindpolska

Jacek po ściśnięciu ucha przez Julitę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
little_sajmon - #loveisblindpolska 

Jacek po ściśnięciu ucha przez Julitę ( ͡° ͜ʖ ͡°...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
24.05.2026, 21:22:36 via Wykop
  • 0
@little_sajmon: wygląda na zadowolonego (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
agatafagata
agatafagata
agatafagata
24.05.2026, 19:32:46
  • 40
#loveisblindpolska
w zyciu nie widzialam gorszych prowadzących w tego typu programie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
24.05.2026, 19:33:02 via Wykop
  • 8
@agatafagata: krotko zyjesz
  • Odpowiedz
enzojabol
enzojabol
24.05.2026, 20:06:11 via Wypiek
  • 36
@a2t1 no moim zdaniem właśnie tak ma być. Ja osobiście nie znoszę kiedy największa gwiazdą jakiegoś programu stara się być właśnie prowadzący czy prowadząca. Tutaj w ogóle ich rola od początku była marginalna bo przez te 10 odcinków miejsce dla nich było tylko kilkukrotnie dosłownie.
  • Odpowiedz
dzakub63
dzakub63
13.05.2026, 20:08:01
  • 5
#loveisblind ta Kinga to dobra kontenciara. Dała się przelizać za pare min czasu antenowego xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-uram
marek-uram
13.05.2026, 20:16:57 via Android
  • 3
@dzakub63: chetnie bym jej udostepnil swoją antenę
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
13.05.2026, 22:16:05 via Wykop
  • 1
@dzakub63: Żeby tylko przelizać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
KwasneMleko
KwasneMleko
KwasneMleko
15.05.2026, 18:41:49
  • 19
#loveisblindpolska #loveisblind Witam tagowiczow!
Dopiero jestem na początku programu, ale nie wiem czemu, jak widzę Filipa i Darię to przed oczami mam takich brytyjskich stereotypowych all incluzowiczow... Ale tylko z wyglądu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
20.05.2026, 09:13:41
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamek07
adamek07
20.05.2026, 10:03:23 via Wykop
  • 58
@chlopak_twojej_matki:
plot twist, ex r------------c byłemu chłopu wesele uratowała go przed p----------ą laską, która z uwagi na toksyczną i jeszcze bardziej p----------ą matkę odziedziczyła od niej sporo. Ex to j----a bohaterka.
adamek07 - @chlopaktwojejmatki: 
plot twist, ex r------------c byłemu chłopu wesele u...

źródło: office meme handshake

Pobierz
  • Odpowiedz
StalowyNos
StalowyNos
StalowyNos
20.05.2026, 10:25:11 via iOS
  • 14
@Kawka123: dokladnie. Zareagował strasznie nerwowo i od razu próbował zrobić z siebie poszkodowanego. Dla mnie to trochę to śmierdzi
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
15.05.2026, 06:43:20
  • 719
redorbiter

źródło: 5c324f2c22a45761e3acf035e84a31df0a1c47a486bdd337b663e66e670e3f6a

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91
15.05.2026, 08:05:14 via Wykop
  • 472
@redorbiter:
Worm91 - @redorbiter:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
15.05.2026, 08:33:01 via Wykop
  • 78
@redorbiter: @Worm91
"Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono"
Wisława Szymborska.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
14.05.2026, 05:55:49
  • 734
#polityka To trzeba po prostu rozchodzić bo to się da inaczej
badreligion66 - #polityka To trzeba po prostu rozchodzić bo to się da inaczej

źródło: 1000047138

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
14.05.2026, 06:06:06 via Wykop
  • 1059
@badreligion66: Kolejne homoerotyczne fantazje Maxa Hubnera. Pewnie od rana były już 3 spusty na portret prezydenta.
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
14.05.2026, 06:23:08 via Wykop
  • 842
Nawrocki zrobił ten typ głupiego uśmiechu który sie robi gdy "ktoś mówi po angielsku a ty nic nie rozumiesz więc się uśmiechasz by złagodzić stres"
  • Odpowiedz
EmDeCe
EmDeCe
13.05.2026, 14:50:30
  • 468
#heheszki
EmDeCe - #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinson
kinson
13.05.2026, 15:48:12 via Wykop
  • 146
@EmDeCe:
Tak samo Bil Gejc promował szczepienia bo martwi nie kupują licencji na exsela.
  • Odpowiedz
biczek
biczek
13.05.2026, 16:49:57 via Wykop
  • 48
@kinson: kiedyś chciałem zniszczyć SharePointa.
Ale SharePointa nie tworzą ludzie ale roboty z przyszłości wysłane przez moją byłą by zniszczyć jakąkolwiek radość z życia.
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
13.05.2026, 09:21:53
  • 1140
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000003835

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
13.05.2026, 09:50:04 via Wykop
  • 152
@Arbuzlele: tego podharcmistrz możdzonek akurat mógłby ustrzelić w dupala
DonVittorio - @Arbuzlele: tego podharcmistrz możdzonek akurat mógłby ustrzelić w dupa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mietek79
mietek79
13.05.2026, 13:36:33 via Wykop
  • 85
@Arbuzlele:
mietek79 - @Arbuzlele:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
13.05.2026, 16:05:14
  • 1742
Założyłem profil atrakcyjnej kobiety na Tinderze.

Zmatchowałem się z 500 facetami i każdemu umówiłem randkę w tym samym miejscu.

Pisałem im: „Sorki, że parking taki drogi, ale wynagrodzę Ci to na miejscu ;)”.

500 aut x 50 zł za parking = 25 000 zł dochodu pasywnego w jeden wieczór. #biznes
paczelok - Założyłem profil atrakcyjnej kobiety na Tinderze.

Zmatchowałem się z 500 ...

źródło: IMG_5648

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacappylon
kacappylon
13.05.2026, 16:13:56 via Wykop
  • 2307
@paczelok: Na koniec przyjdź udając że też zostałeś oszukany i zaproponuj pójście na p--o do baru obok (który też należy do ciebie)
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
13.05.2026, 16:16:48 via Wykop
  • 607
@paczelok: zalety mieszkania w kukoldystanie
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13.05.2026, 12:53:56
  • 1593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 12:59:58 via Wykop
  • 1271
@Turin89: to troche przykre, że jako społeczeństwo nie dorośliśmy do takich polityków jak Pełczyńska. Za coś takiego ona z miejsca powinna mieć boost poparcia.

Trzymam kciuki żeby KO albo lewica wzieła ją na listy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
Autor
13.05.2026, 13:13:26 via Android
  • 793
@thorgoth: jak dla mnie TOP jezeli chodzi o polskich polityków.
Ale niestety, nie merytoryczną praca zdobywa się głosy.
  • Odpowiedz
budep
budep
12.05.2026, 10:09:27
  • 1898
Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie wynoszącą kilka procent, magicznie się wykurował, jeździ jak gdyby nic po świecie i jeszcze chętnie występuje w telewizji jako korespondent (XD), mając podobno wielkie problemy z mówieniem.

Jaka to jest parszywa jednostka, zwykły kłamca i człowiek zgniły moralnie, do tego uwielbiający się powoływać na religię i miłosierdzie. Ktokolwiek go broni pod kopułą musi mieć siano i IQ ameby. A o przekrętach
budep - Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie ...

źródło: f_8k9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy80YWRmNGZjMWI1NTRmN2E5ODY0YWU2ZmRhM2VhZDEwMy5qcGeSlQMAzQH7zRdwzQ0vkwXNBszNA9TeAAKhMAehMQQ

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
12.05.2026, 11:02:29 via Wykop
  • 356
@tellet: Nie no, totalnie to samo XD
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
12.05.2026, 11:06:16 via Wykop
  • 963
@budep: Mówisz o tej samej pisowskiej socjotechnice, która wcześniej wmówiła połowie Polski, że Obajtek na nagranie klął jak szewc, bo miał Tourette'a. Który jest nieuleczalny, ale Obajtek cudownie z niego wyzdrowiał i już nie przeklina, a przynajmniej nie publicznie.
Nie wspominając już o lekarzach, którzy byli zgodni że prawdziwy Tourette to losowe, niekontrolowane przeklinanie. A nie takie w kontekście zdania, jak to robił Obajtek.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
07.05.2026, 06:33:32
  • 1480
#matura #heheszki #polityka
piaskun87 - #matura #heheszki #polityka

źródło: 1000019138

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
07.05.2026, 06:50:38 via Wypiek
  • 646

Komentarz usunięty przez moderatora

StdPtr
StdPtr
StdPtr
07.05.2026, 07:31:22 via Wykop
  • 605
@piaskun87: ktoś z ekipy PR wystawił do pustej
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 06:08:10
  • 3497
Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny, żeby obejrzeć nowe d------i

#matura #matura2026
Mariuszzuk - Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny,...

źródło: 1000011546

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 06:09:02 via Wykop
  • 1204
@Mariuszzuk: rok temu się przypadkiem rozpruł, że nawet nie widzi co jest napisane na arkuszach
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
04.05.2026, 06:15:53 via Wykop
  • 2120
@adam-pajac: oczywi.ście, że nie widzi. W końcu patrzy na d------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
26.04.2026, 10:23:23
  • 2452
dzieciak który wygrał z rakiem ma zaproszenie dożywotnio za darmo na koncerty polskiego ulicznego rapera...mało się to dziecko jeszcze w życiu wycierpiało? #latwogang
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudi-dudi
dudi-dudi
26.04.2026, 10:29:16 via Android
  • 144
@StdPtr: złoto xd
  • Odpowiedz
ToyotaPrius
ToyotaPrius
26.04.2026, 11:06:26 via Wykop
  • 73
ulicznego rapera


@StdPtr: xd
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
25.04.2026, 15:47:35
  • 2002
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da
#latwogang
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
25.04.2026, 15:51:14 via Wykop
  • 1204
@Piottix: brat wybrał język faktów. To zwykli ludzie na UoP są tymi którzy ciągną ten kraj, gospodarkę infrastrukturę i opiekę medyczną do przodu.
  • Odpowiedz
JohnnyDoe
JohnnyDoe
25.04.2026, 15:52:58 via Wykop
  • 794
@Piottix: W tym samym czasie jakiś marny lekarzyna kupuje 3 mieszkanie w miesiącu i kolejne porsche ale wiadomo nie ma hajsu dla chorych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 482
  • Strona 1 z 482
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking