Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RedBaron

RedBaron

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 73079
  • Znaleziska 33197
  • Mikroblog 39882
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 31
TwujKasztan
TwujKasztan
02.06.2026, 18:28:41
  • 4
#wot
Ktoś tu jeszcze gra? Ostatni wpis o grze z 17.05. Powoli Wojska Obrony Terytorialnej przejmują nam tag! ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 02.06.2026, 20:02:04 via Wykop
  • 1
@TwujKasztan: już trzeci miesiąc nie gram, kiedyś miałem rok przerwę puki co nie wracam
  • Odpowiedz

417

Straż Miejska w Warszawie nie zna się na przepisach...

Straż miejska postanowiła mnie dzisiaj zepchnąć z mojego pasa ruchu na dość ruchliwej al. Solidarności, sugerując przy tym, że powinienem korzystać z drogi dla rowerów po drugiej stronie ulicy. Oprócz tego, że nie mam takiego obowiązku, to tam nie ma żadnej drogi dla rowerów.

panDocent
z
x.com
dodany: 01.06.2026, 20:10:30
  • 227
  • #
    konfitura
  • #
    rower
  • #
    warszawa
RedBaron
RedBaron 02.06.2026, 11:53:56 via Wykop
  • 1
@panDocent: chyba cię powaliło że będziesz pedalorzowal po trzy pasmowej drodze środkiem xD
RedBaron
RedBaron 02.06.2026, 18:14:24 via Wykop
  • 0
@panDocent: nawet jeśli jest to zgodne z przepisami to i tak wybrał bym inną drogę dla własnego bezpieczeństwa
wybryk_natury
wybryk_natury
01.06.2026, 10:06:50
  • 422
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 01.06.2026, 14:38:05 via Wykop
  • 0
@wybryk_natury: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

375

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Na Steam zadebiutował wyczekiwany symulator mechanika z otwartym światem. Nostalgiczny powrót do Polski z lat 90. stał się faktem.

Victor_Manzon
z
gry-online.pl
dodany: 28.05.2026, 22:57:32
  • 71
  • #
    steam
  • #
    grykomputerowe
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
RedBaron
RedBaron 30.05.2026, 06:16:08 via Wykop
  • -1
@KingaM: super market jest ok

573

Prezes Cinkciarza chciał uniknąć ekstradycji, zaciągając się do armii USA

Prezes Cinkciarza chciał uniknąć ekstradycji, zaciągając się do armii USA

W momencie złapania odbywał rygorystyczne szkolenie wojskowe tzw. boot camp, unitarka. Jest to metoda dająca sznsę w miarę szybkiego uzyskania obywatelstwa. Wszystko wskazuje, że zaciągnięcie umożliwiła mu Zielona Karta.

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.05.2026, 09:50:21
  • 106
  • #
    afera
  • #
    cinkciarz
  • #
    heheszki
  • #
    oszustwo
  • #
    piramidafinansowa
RedBaron
RedBaron 30.05.2026, 05:36:51 via Wykop
  • -1
@heniek_8: mając takich debili u władzy nie może być Polski

314

Radny PiS nie chce, by Katowice płaciły za wakacje dla dzieci z Buczy. "Odrażają

Radny PiS nie chce, by Katowice płaciły za wakacje dla dzieci z Buczy. "Odrażają

Leszek Piechota, radny Prawa i Sprawiedliwości uznał, że skoro w Ukrainie upamiętnia się UPA, to dzieciom pomoc miasta s

Sopel74
z
katowice.wyborcza.pl
dodany: 29.05.2026, 05:58:42
  • 113
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
RedBaron
RedBaron 29.05.2026, 11:18:05 via Wykop
  • 0
@hedeon: będą wiedzieć że jesteśmy frajerami
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
29.05.2026, 06:09:52
  • 136
na artystów, na bombelki, na alkusów i fundusze polityczne w imię równości i solidarności pracuj ciężko i bądź cicho hej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 29.05.2026, 08:20:40 via Wykop
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: obraz typowej ue, obraz upadku dziwi tylko że chcemy być tego częścią
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
29.05.2026, 00:33:26
  • 448
Uuroboros

źródło: 7b749b86eea943977d97318bdbf48b7b

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 29.05.2026, 03:41:49 via Wykop
  • 1
@Uuroboros: mikrobloger
  • Odpowiedz

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
RedBaron
RedBaron 28.05.2026, 13:27:13 via Wykop
  • 4
Tyle razy już napisałem że Polacy to frajernia europy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
28.05.2026, 03:37:47
  • 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 28.05.2026, 05:12:54 via Wykop
  • 21
@Qurvinox: rób #rozdajo
  • Odpowiedz

791

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Pochodziła z Jarocina. Została potrącona w nocy z piątku na sobotę przez 36-letniego mieszkańca Poznania. W stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala, niestety, jej życia nie udało się uratować. Przejście było oświetlone i prawidłowo oznakowane. Kierowca był trzeźwy.

Poludnik20
z
informacje.wp.pl
dodany: 26.05.2026, 14:29:28
  • 183
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    jarocin
  • #
    carboners
RedBaron
RedBaron 27.05.2026, 04:19:53 via Wykop
  • -3
Wina porsze
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nighthuntero
Nighthuntero
26.05.2026, 09:33:36
  • 59
Zapraszamy zbrodniarzy wojennych do Warszawy

#polska #bekazlewactwa #izrael #warszawa
Nighthuntero - Zapraszamy zbrodniarzy wojennych do Warszawy

#polska #bekazlewactwa #...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 26.05.2026, 13:08:45 via Wykop
  • 0
@wypok_wypok: a na ukraińskich podziw że dronami studentów rozerwali
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
26.05.2026, 06:30:49
  • 484
Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska
Realizm123 - Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska

źródło: 6854

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 26.05.2026, 11:56:41 via Wykop
  • 1
@Realizm123: menel z działalnością bez rejestracji
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
25.05.2026, 20:28:57
  • 78
Polski Złoty But UEFA 2025/2026 - Wygląda na to, że to końcowa klasyfikacja za ten sezon.

Pierwsza sprawa - zasugerowałem się Flashscorem i wygląda na to, że Karolowi Czubakowi policzyłem tydzień temu 1 gola za dużo. Z Cracovią strzelił jedną, a nie dwie bramki, ostatecznie zgromadził ich 18, także mea culpa.

W tej sytuacji, rzutem na taśmę, wygrywa 🇵🇱 ROBERT LEWANDOWSKI - 16 raz z rzędu najlepszy polski strzelec - w ostatnim meczu w
mmm_MMM - Polski Złoty But UEFA 2025/2026 - Wygląda na to, że to końcowa klasyfikacja...

źródło: 25_26

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 26.05.2026, 05:01:15 via Wykop
  • 0
@mmm_MMM: dodał byś jeszcze sumę całkowitą minut na boisku
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
25.05.2026, 10:16:36
  • 638
Nie ma takiego ładowania.
To już moja baza jest.

#koty #pokazkota #kosiarka #parkside
4pietrowydrapaczchmur - Nie ma takiego ładowania. 
To już moja baza jest.

#koty #pok...

źródło: kot

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 25.05.2026, 14:18:02 via Wykop
  • 1
@4pietrowydrapaczchmur: cicho bo prezydent śpi
RedBaron - @4pietrowydrapaczchmur: cicho bo prezydent śpi

źródło: 4e31be95-bdb7-44d6-8a71-0b716ccba11a

Pobierz
  • Odpowiedz
RedBaron
RedBaron 25.05.2026, 10:20:48
  • 1
Na kleszcze najlepsze jest wypalanie traw #kleszcze #ciekawostki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek-kosiecki
radek-kosiecki
radek-kosiecki
24.05.2026, 23:42:45
  • 14
#bekazprawakow #krakow Prędzej Krzysztof Bosak okaże się hetero, Ewa Zajączkowska biologiczną kobietą, a Karol Nawrocki propaństwowcem, niż do władzy w Krakowie dojdzie przedstawiciel prawicy.

Wiadomość o Miszalskim nie powinna dziwić, bo według wszystkich sondaży facet zawiódł swoich krajan jako prezydent. Cóż, zdarza się, to pewnie nie była pisana my ścieżka. Nie przeczy to jednak temu, że równie dobrze wybory może wygrać inny kandydat KO albo Gibała, były polityk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 25.05.2026, 04:56:17 via Wykop
  • 1
@radek-kosiecki: wyparcie mocne to się do terapeuty nadaje
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
24.05.2026, 10:48:24
  • 1
Jakie miast "tier 2" jest najlepsze do życia? Mieszkam w #warszawa od 7 lat i w końcu doszedłem do wniosku, że to miasto nie jest do życia.

Zastanawiam się pomiędzy #lodz #katowice #poznan #olsztyn. A może inne?

#mieszkanie #nieruchomosci

jakie miasto

  • Łódź 22.4% (55)
  • Katowice 33.1% (81)
  • Poznań 28.2% (69)
  • Olsztyn 16.3% (40)

Oddanych głosów: 245

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 24.05.2026, 11:23:39 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 17:53:18
  • 175
#latwogang Niby służby niedoinwestowane ale angażują się w rajd rowerowy nigdzie nie zgłoszony, obstawę robią, koszty ponoszą, śladu w papierach ani podstawy prawnej pewnie nie ma - samowolka na całego
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 23.05.2026, 21:07:45 via Wykop
  • 4
@adam-pajac: to będzie kolejny Owsiak widać tego Polacy potrzebują pospolitego ruszenia, ale żeby wywalić rząd na pysk to nie ma komu
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
23.05.2026, 20:24:41
  • 621
Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700b4fa

#golgif #golgifpl #mecz #valencia #fcbarcelona #laliga
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...

źródło: ezgif-48698e55f1588cd1

Pobierz
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 23.05.2026, 21:02:43 via Wykop
  • 8
@dondon: dobrze że odchodzi mam nadzieję że do Włoch i jeszcze pokaże na co go stać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >
  • Tomaten, Basilikum und Mozzarella – definitiv die perfekte Kombination, oder? Ohhh ja
  • óć

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.05.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking