Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Randy___Marsh

Randy___Marsh

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3968
  • Znaleziska 462
  • Mikroblog 3506
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 39
  • Dodane (159)
  • Komentowane (220)
  • Plusowane (3127)
Randy___Marsh
Randy___Marsh 27.06.2024, 16:45:03
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Randy___Marsh
Randy___Marsh 19.06.2024, 13:30:23
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87
19.06.2024, 13:40:25 via Wykop
  • 27
@Randy___Marsh: No jak to jak, przebijasz się przez to morze gówna xD
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 19.06.2024, 13:51:10 via Wykop
  • 4
@Atomic_Cookie: Na otodom też ale OP ma na myśli te z oszukaną lokalizacją jak mi się zdaje.
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 11.06.2024, 15:39:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
11.06.2024, 15:52:29 via Wykop
  • 1
@Randy___Marsh: pobaw się z ustawieniami w grze albo w karcie, vsync on/off, jakieś limitowanie klatek, zmiana trybu okienkowego (windowed/borderless), itp.; brzmi jak tearing obrazu spowodowany rozjazdem częstotliwości/klatkażu między tym co wypluwa karta, a tym co jest w stanie wyświetlić monitor. Możesz guglować "rozrywanie obrazu" albo, jak umiesz w angielski, "screen tearing".

No chyba że pod tym "obraz tnie się przy szybkim obracaniu." rozumiesz jakieś lagi, to wtedy nie wiem. Tearing
  • Odpowiedz
only
only
11.06.2024, 17:35:01 via Wykop
  • 2
@Randy___Marsh: kabel do PC wpięty w ten sam port? Nie podłączyłeś do integry przypadkiem?
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 09.06.2024, 18:53:43
  • 0
#pc się nie włącza.
Dokładnie odpala się, pojawia się okienko biosu a chwilę potem ekran gaśnie i nic już się nie dzieje.
Nie ładuje się tryb awaryjny, da się wejść do biosu ale nie wiem co tam zrobić.
Przywrócenie systemu nie zadziałało.
Co z tym zrobić?

#komputery #informatyka #windows
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk3l
majk3l
09.06.2024, 18:55:56 via Android
  • 1
@Randy___Marsh sprawdź temperatury komponentów w biosie, bo jak się wyłącza sam po jakimś czasie to może to sugerować przegrzewanie się jakiegoś komponentu.
  • Odpowiedz
The_Rainman
The_Rainman
09.06.2024, 20:15:41 via Wykop
  • 1
@Randy___Marsh: rozbierales pc? Może czegoś zapomniałeś podłączyć albo się wypielo
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 12.12.2023, 18:58:40
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Randy___Marsh
Randy___Marsh 21.11.2023, 19:47:37
  • 0
Znacie jakąś polską stronę do #bukmacherka która oferuje złożone zakłady na #mma?
Wiecie, że nie obstawiam tylko zwycięzcy tylko np liczbę rund, sposób zakończenia walki itd.

#zaklady #sport #sportywalki
Randy___Marsh - Znacie jakąś polską stronę do #bukmacherka która oferuje złożone zakł...

źródło: image-from-ios

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
25.11.2023, 17:54:39 via Wykop
  • 0
@Randy___Marsh: Betclic
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 15.10.2023, 10:50:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
15.10.2023, 11:04:02 via iOS
  • 0
@Randy___Marsh u mnie tez pytali ale jak zgłosiłem to przewodniczącej to zmienili i nie pytają tylko jak ktoś powie przed wydaniem
  • Odpowiedz
CrazyxDriver
CrazyxDriver
15.10.2023, 13:54:18 via Android
  • 0
@Randy___Marsh U nas na wsi od razu dawała 3 karty ale powiedziałem stanowczym głosem "Chcę tylko karty do głosowania do Sejmu i senatu" odpowiedź "[mlasknięcie] i no dobrze" jak wyszedłem to miałem XDDD
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 24.06.2023, 10:45:26
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Randy___Marsh
Randy___Marsh 15.06.2023, 10:57:51
  • 0
Są jeszcze jakieś korpo w Krakowie i okolicy które nie zapowiadają pełnego powrotu do pracy z biura?
#korposwiat #praca #korpo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Randy___Marsh
Randy___Marsh
Autor
15.06.2023, 11:10:29 via Wykop
  • 1
@bartez_94: Capita, BBH, Aon
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide
15.06.2023, 12:07:36 via Android
  • 0
@Randy___Marsh do bbh chodzą przez 3 dni z tego co słyszałem
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 01.05.2023, 08:23:08
  • 0
Żabki w #krakow dziś otwarte?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faenskaphet
Faenskaphet
01.05.2023, 08:33:19 via Wykop
  • 2
@Randy___Marsh: tak
  • Odpowiedz
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
01.05.2023, 10:18:08 via Wykop
  • 2
@Randy___Marsh: nie, w krakowie jest zakaz
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 04.02.2023, 01:35:22
  • 0
Był kiedyś taki dokument o polskim przystanku #woodstock , zaczynał się od intra z muzyką i migawka wydarzeń na świecie, z papieżem, upadkiem komuny itd
Jak się nazywał ten film? Jest gdzieś na YT?

#przystanekwoodstock #kiciochpyta #brudstock
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hunahakuna
hunahakuna
04.02.2023, 19:04:37 via Wykop
  • 0
@Randy___Marsh: a to nie było o Jarocinie? Jarocin, po co wolność
  • Odpowiedz
qmox
qmox
05.02.2023, 11:02:55 via Wykop
  • 0
@Randy___Marsh: może o to ci chodzi? https://youtube.com/watch?v=qP2drLk95-A
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 02.02.2023, 00:22:27
  • 0
Mam problem z #samsunggalaxy M21.
Telefon nie chce się włączyć, hard restart zacina się na ekranie uruchomiania za każdym razem
Da się coś zrobić poza tymi hard restartami? Jakieś diagnostyka po podpięciu do PC? Czy tylko serwis

#telefony #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xdTM
xdTM
02.02.2023, 00:30:12 via Wykop
  • 1
@Randy___Marsh: a w trybie recovery jest jakaś opcja reinstalacji albo kompletnego wyczyszczenia?
Imo najprędzej serwis, chyba że nawet w menu recovery się wywala to wtedy bardzo prawdopodobne że do wymiany cała płyta główna
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
02.02.2023, 00:42:38 via Wykop
  • 0
@Randy___Marsh: spróbuj w fastboot wejść, pewnie reinstal będzie potrzebny
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 14.01.2023, 13:22:31
  • 0
Pamięta ktoś tytuł filmu:

Horror, lovercraftowy klimat, kult dziwnych istot z innego wymiaru, nakręcony po 2010 roku. Na końcu bohaterowie są wyrzyceni do innego wymiaru, kojarze ze byl tam motyw piramidy/trojkata jako tego portalu

#film #horror #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bozar86
Bozar86
14.01.2023, 13:23:37
  • 1
@Randy___Marsh: The Void
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh
Autor
14.01.2023, 13:24:32
  • 1
The Void


@Bozar86: dziękuje :)
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 24.11.2022, 16:03:39
  • 0
Ile kosztuje 0.5l Jeggera w Żabce teraz?
#kiciochpyta #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

francoisinho
francoisinho
24.11.2022, 16:22:47
  • 1
@Randy___Marsh: w Lidlu, Kauflandzie i Biedrze była ostatnio promka, 1L za 78 zł (nie wiem czy trwa nadal, ale chyb tak:)
  • Odpowiedz
hod_dog
hod_dog
25.11.2022, 05:42:41 via iOS
  • 0
@francoisinho: W Lidlu na pewno
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 28.10.2022, 11:34:40
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowmuszewymyslec
Znowmuszewymyslec
Znowmuszewymyslec
28.10.2022, 11:38:51
  • 0
@Randy___Marsh: odpowiedziałeś sobie
  • Odpowiedz
h.....k
konto usunięte 28.10.2022, 15:05:02
  • 0
@Randy___Marsh: tak
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 19.10.2022, 13:22:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....i
M.....i
konto usunięte 19.10.2022, 13:26:44
  • 1

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Kaczorra
Kaczorra
19.10.2022, 13:40:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Randy___Marsh: tylko uważaj potem na kanapkę z kutacha.
  • Odpowiedz
Randy___Marsh
Randy___Marsh 06.10.2022, 14:29:14
  • 0
jakbym do PC z zainstalowanym systemem dorzucił stary dysk HDD gdzie tez jest zainstalowany windows to PC sie normalnie wlaczy czy bedzie jakis konflikt ze sa 2 systemy?
Dysk SSD i drugi HDD

#kiciochpyta #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeklego
hipeklego
06.10.2022, 14:31:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Randy___Marsh: w biosie masz opcje Boot określającą z którego dysku ma być rozruch, więc nie powinno być c problemu
  • Odpowiedz
niepowtarzalny-dwa
niepowtarzalny-dwa
06.10.2022, 14:32:39
  • 2
@Randy___Marsh: normalnie się odpali tylko musisz wybrać z którego ma się bootować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.11.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking