Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Quis

Quis

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1785
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 1728
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
Maczuga_Herkulesa18
Maczuga_Herkulesa18
26.07.2025, 11:06:14
  • 372
Ja jestem tym mitycznym graczem, który zamiast kupić nową konsole za 2000 zł+ kupił 10 metrów kabla HDMI za 50 zł i ciśnie w gierki z PC na telewizorze jak król ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #pcmasterrace
Maczuga_Herkulesa18 - Ja jestem tym mitycznym graczem, który zamiast kupić nową konso...

źródło: 12

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 26.07.2025, 12:17:33 via Wykop
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: mam zamiar zrobić to samo, jaki kabel polecasz? Szukam czegoś do 1440p i 120fps
  • Odpowiedz
Quis
Quis 21.07.2025, 07:19:39
  • 0
Jeździ ktoś na trenażerze z wentylatorem podłogowym tego typu Wentylator stojący Ø45 cm 120 W? Szkoda mi 400 zł na Vacmaster Air Mover Cardio54 i szukam tańszego zamiennika.

A może polecacie coś innego? Ma dobrze wiać i być w miarę ciche żebym mógł oglądać TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #szosa #rowery #trenazer #kolarstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
21.07.2025, 07:22:44 via Wykop
  • 3
@TypowyDaltonista: dokładnie tak, dlatego jeżdżę z rozpiętym rozporkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quis
Quis
Autor
21.07.2025, 07:23:46 via Wykop
  • 0
@RobinSchudl: ludzie niby piszą że na najwolniejszym biegu jest dosyć cichy. Chyba przejadę się dzisiaj do Juli, może się uda posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quis
Quis 15.07.2025, 13:06:36
  • 0
Szukam do #sport #rower #bieganie koszulki z długim rękawem, która będzie chroniła przed słońcem, a jednocześnie będzie maksymalnie przewiewna. Możecie coś polecić?

#modameska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1
15.07.2025, 13:33:21 via Wykop
  • 2
@Quis: zobacz sobie tutaj Mirku.

https://attiq.net/koszulki/702-ultra-trail-quantum-meska-koszulka-dl-rekaw-blue-5901891967586.html

Nie wiem jak na rower, ale bieganie bdb.
  • Odpowiedz
t.....n
t.....n
konto usunięte 27.06.2025, 07:12:38
  • 240
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 27.06.2025, 08:42:22 via Wykop
  • 0
@tindeRoman: A dlaczego te pola są podpisane po polsku? Czyżby to była polska wiza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quis
Quis 19.05.2025, 12:58:42
  • 0
Jak nauczyć się grać palkiem?

Wróciłem do gry po latach przerwy. Mam 150 RP (109 dist i 20 mlvl). Próbuje expić z diamond arrowsami, ale gdzie nie pójdę to mam waste, ciągle brakuje mi many itp.

Da się w ogóle grać bez imbu?
Gdzie expić żeby nie mieć waste z diamond arrowsami?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
19.05.2025, 13:10:02 via Wykop
  • 0
@Gramwwowa: Druidem mi się całkiem przyjemnie grało. Wbiłem 280 lvl. 0 imbu i innych cudów, nawet wavów nie używam. Tylko biegam sobie w kółko z mobami i rzucam ava/gfb.

Ale naczytałem się że do gry solo palek jest o wiele lepszy. Tylko jakoś tego nie widzę. Zastanawiam się czy bez imbu 2x T3 life leech + 2x T3 mana leech da się w ogóle grać tą profesją
  • Odpowiedz
Quis
Quis 15.05.2025, 07:48:52
  • 0
Jakie polecacie okulary do jazdy na #szosa w lato? Szukam czegoś z kategorią 3 i jakimiś specjalnymi powłokami zapobiegającymi parowaniu.

Teraz jeżdżę w chińskich SCVCN, ale w upalne dni mam w nich problem z zaparowanym szkłem. Co jakiś czas muszę się zatrzymywać specjalnie po to żeby je wytrzeć.

#rower #rowery #kolarstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
15.05.2025, 09:10:29 via Wykop
  • 0
@Poemat: jeśli chodzi o Alba Optics to nie widzę żeby gdzieś się chwalili specjalnymi powłokami
  • Odpowiedz
Quis
Quis
Autor
15.05.2025, 12:55:39 via Wykop
  • 0
@b7kj: próbowałem "Płyn do mycia okularów, Przeciw parowaniu, Antystatyczny" - nie działa
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
15.05.2025, 07:50:28
  • 4
a jakby se tekiego fajnego kupil do grania w mafie 1, gta vice city i hiroski 3 hmmm
PodniebnyMurzyn - a jakby se tekiego fajnego kupil do grania w mafie 1, gta vice city...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 15.05.2025, 08:33:57 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: GMKtec K8 Plus - masz tam procka AMD 8845HS z 780M
  • Odpowiedz
Quis
Quis 17.03.2025, 06:52:00
  • 1
Pytania do osób które ogarniają system #webos od #lg bo zastanawiam się nad zakupem OLEDa C4:

1. Czy istnieje darmowa alternatywa dla aplikacji YouTube, która blokuje reklamy (tak jak SmartTube na Android TV)
2. Czy nie ma problemów z działaniem #iptv
3. Z kompa w windowsem udostępniam po sieci folder w którym są filmiki i odpalam je na Android TV apkami MX Player albo VLC. Działa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaweX
KaweX
03.04.2025, 13:22:26 via Wykop
  • 1
@saaz: tak. Pierwsze chyba 7 dni za darmo czy tam 14 dni , a potem 5.50e dożywotnia licencja (na MAC teleziwora), czyli takie 22 zł
  • Odpowiedz
s.....z
s.....z
konto usunięte 05.04.2025, 16:54:40 via Wykop
  • 1
@KaweX: Faktycznie świetna apka warta zapłacenia. Przerzuciłem się z Kodi które w porównaniu ze Smart IPTV jest ociężałe, niestabilne i problematyczne w konfiguracji.
  • Odpowiedz
klintoniusz
klintoniusz
13.03.2025, 09:01:42
  • 1
No dobra, po kilku latach jazdy na szosie przyszedł chyba czas, żeby zakupić pomiar mocy i zrobić upgrade formy. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze i w miarę rozsądne cenowo? Inpek w lewym ramieniu, a może jakiś Stages lub Ronde? Ewentualnie jednostronny pomiar w pedałach?

#szosa #rower
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 13.03.2025, 12:34:52 via Wykop
  • 0
Podłączę się z pytaniem. Jak mam 105 Di2 FC-R7100 to jeśli bym chciał kupić jakieś używane lewie ramie z pomiarem to będzie pasować każde od 105/Ultegry byleby miało 172,5mm?
  • Odpowiedz
Quis
Quis 13.03.2025, 06:43:34
  • 1
Kupował ktoś kasetę Shimano z #aliexpress?

W Polsce CS-R7101 kosztuje 250 zł, a z Chin 140.

#rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
13.03.2025, 08:49:31 via Wykop
  • 1
@Poemat: ZTTO z ali są droższe niż shimano z polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quis
Quis 09.03.2025, 21:08:58
  • 0
Czy ma ktoś tutaj flagowca/exflagowca od Xiaomi? Zastanawiam się nad Xiaomi 15 jako alternatywa dla Samsunga S25.

Czy soft w Xiaomi serio jest tak skopany jak ludzie na necie piszą? Że nie dostaje się powiadomień itp.?

#telefony #smartfon #samsung #xiaomi #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
09.03.2025, 21:16:19 via Android
  • 0
@Quis daj sobie spokój, kolega miał 13 i 14. W obu problemy z serwisem. W jednym z nich nie dość że nie naprawili problemów z aparatem to jeszcze plecki rozwalili.
  • Odpowiedz
VanGogh
VanGogh
17.03.2025, 00:12:36 via Wykop
  • 0
@Quis: Mam 13 i jest 10/10 o ile działał Nova Launcher. Na ten stockowy syf nie mogę patrzeć.

Nova nie jest aktualizowana do roku.
  • Odpowiedz
Quis
Quis 09.02.2025, 15:55:40
  • 0
Jaką kartę graficzną polecacie w cenie do 1500 zł? Znajdę coś lepszego niż XFX Radeon RX 6750 XT za 1479?

W sumie to mi się nie spieszy więc może warto poczekać do marca na premierę nowych kart?

#pcmasterrace #komputery #gry #pytanie #hardware
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
09.02.2025, 16:07:49 via Wykop
  • 2
Znajdę coś lepszego

@Quis: niestety nie

może warto poczekać do marca na premierę nowych kart?

może i warto, ale nie wiem czy z tym budżetem. 9070 za tyle nie kupisz
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
09.02.2025, 16:08:26 via Wykop
  • 4
@Quis: Używany 6800 albo RTX 3080.
  • Odpowiedz
jutrobedzieinaczej
jutrobedzieinaczej
08.02.2025, 16:34:51
  • 2
Czy macie z doświadczenia sposób na tzw. kolano biegacza ( https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iliotibial_band_syndrome ?

Czytałem internety i rzeczywiście pomaga mi rozgrzewka i rozmasowanie nóg od kolana do biodra po zewnętrznej stronie nogi przed i po ruchu, ale gdzieś się ten ból czai zawsze.

Pozbył się ktoś tego sam?
#bieganie #rower #fizjoterapia
jutrobedzieinaczej - Czy macie z doświadczenia sposób na tzw. kolano biegacza ( https...

źródło: image1-1-1097x1536

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 08.02.2025, 17:22:40 via Wykop
  • 2
@jutrobedzieinaczej: ja mam problem z ITBS za każdym razem jak mam przerwę w bieganiu dłuższą niż 2 tygodnie. Mi pomaga ćwiczenie nr 1, 3 razy po minucie na każdą nogę przed każdym bieganiem
  • Odpowiedz
SmadnyMnich
SmadnyMnich
05.02.2025, 13:20:39
  • 0
#tibia świeża dostawa ciastek, 7 pakietów po 35
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 05.02.2025, 13:23:55 via Wykop
  • 0
@SmadnyMnich: wezmę 2
  • Odpowiedz
Quis
Quis 01.02.2025, 17:12:04
  • 0
W sytuacji gdy kupiłem telefon na #jdg dla siebie i używałem go przez pół roku, a po pół roku chcę go sprzedać to jak wygląda sytuacja z rękojmią/gwarancją? I w przypadku gdy sprzedam go osobie prywatnej/firmie?

Czy kupujący będzie mógł skorzystać z gwarancji producenta? Czy będzie miał prawo zgłosić się do mnie z tytułu rękojmi itp.?

Telefon jest w 100% sprawny, ale zastanawiam się jak to działa gdyby przykładowo zepsuł
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
01.02.2025, 17:34:40 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: że będę musiał zapłacić podatek od przychodu jest dla mnie jasne

Zastanawia mnie jedynie kwestia gwarancji/rękojmi. Z artykułu który podesłałeś wynika że jeśli sprzedam osobie prywatnej to ma ona rok na zgłoszenie z tytułu rękojmi, a firma 2 lata.

Z tego wynika że jeżeli często zmieniam telefony to nie warto ich kupować na firmę, bo w końcu trafi się jakaś wadliwa sztuka.
  • Odpowiedz
Quis
Quis 28.01.2025, 18:24:25
  • 0
Na początku miesiąca kupiłem Trenażer interaktywny Van Rysel In'Ride Direct 100 Po przejechaniu 600km wiem że na następny sezon będę potrzebował czegoś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brakuje mi połączenia z licznikiem Garmina, a przede wszystkim hałas - trenażer jest o wiele głośniejszy niż się spodziewałem.

Jaki trenażer wybrać w cenie do 2500 zł (w sumie to mam zamiar wydać <2000 zł, ale do października na pewno będą jakieś promocje) jeśli głównie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mareczuczeek
mareczuczeek
mareczuczeek
28.01.2025, 19:07:53 via Wykop
  • 2
Wahoo.
Chociaż ja mam Elite suito za 1700 i sam napęd słychać. Kręcę w pokoju i nikt na hałas nie narzeka
  • Odpowiedz
Farmer_Joe
Farmer_Joe
Farmer_Joe
28.01.2025, 19:08:24 via Wykop
  • 5
@Quis: Wahoo kickr core :]
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking