Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PositiveRate

PositiveRate

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11217
  • Znaleziska 3534
  • Mikroblog 7683
  • Obserwujący 75
  • Obserwowane 35
jacektw
jacektw
jacektw
17.06.2024, 19:29:56
  • 0
Siemka lotnicze mirki mam pytanko czy nie błądzę, ponieważ opinie są różne i te pozytywne o LAPL że po cos to wprowadzili i negatywne żeby nie kombinować i od razu ładować się w PPL No i pytanie czy dla hobbistycznego latania po zdaniu licencji 1 godzinkę w miesiącu lapl w zupełności mi wystarczy czy ładować się od razu w PPL. W 100% nie planuje kariery pilota w najbliższy 10-15 latach :D

#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 17.06.2024, 19:44:25 via Wykop
  • 0
@jacektw: a duża różnica w kosztach teraz?
  • Odpowiedz

356

Andrzej Dragan - Czy ruch szybszy od światła był kiedyś możliwy? (PREMIERA)

Andrzej Dragan - Czy ruch szybszy od światła był kiedyś możliwy? (PREMIERA)

Premierowy wykład Profesora Andrzeja Dragana, podczas kongresu Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika będący zapowiedzą nieopublikowanej jeszcze pracy polskich fizyków, która mogą zmienić znaną nam fizykę kwantową.

HlHl
z
youtube.com
dodany: 13.06.2024, 22:45:29
  • 140
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    fizyka
  • #
    andrzejdragan
PositiveRate
PositiveRate 14.06.2024, 20:09:54 via Wykop
  • -2
@LukaszLamza: jesteś fizykiem?
Vanderwill
Vanderwill
10.06.2024, 16:30:49
  • 41
#pieczzwykopem #bojowkapiekarska #chlebdomowy #chleb

Dość szybko udało się uzyskać idealny przepis i 100% powtarzalność. Poniżej moje chleby na zakwasie żytnim :)
Vanderwill - #pieczzwykopem #bojowkapiekarska #chlebdomowy #chleb 


Dość szybko udał...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 10.06.2024, 17:33:30 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: a to jak możesz to zawołaj. Mi rzeczy na zakwasie żytnim nie chcą za bardzo wyrastać. Robią się takie „włoskie chleby” ;/
  • Odpowiedz
robert5502
robert5502
10.06.2024, 14:06:12
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 10.06.2024, 15:49:28 via Wykop
  • 0
@robert5502: 4,76 to wstęp to 9. 9 to wstęp do 36. Do 19:00 będziemy mieli 42, czyli obudzimy się wszyscy z dyszą w…
  • Odpowiedz

496

Tabletka, która obniża upicie o połowę i likwiduje kaca

Pokaż treści 18+

Tabletka, która obniża upicie o połowę i likwiduje kaca

Nowinka z "Nature Nanotechnology". Opracowano żel, który przekształca etanol w kwas octowy. Dzięki temu nie powstaje m.in. aldehyd octowy, który wywołuje kaca. [Więcej w komentarzu]

LukaszLamza
z
youtube.com
dodany: 10.06.2024, 12:00:33
  • 183
  • #
    nauka
  • #
    pijzwykopem
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    technologia
  • #
    conowegownejczer
  • #
    ligamozgow
PositiveRate
PositiveRate 10.06.2024, 15:27:02 via Wykop
  • 7
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: ja

1

Problemy na lotnisku w Gdańsku. Samoloty czekają godzinami

Problemy na lotnisku w Gdańsku. Samoloty czekają godzinami

Problemy z wieczornymi lotami do Gdańska. Samoloty czekają na innych lotniskach nawet kilka godzin, by mogły wystartować do stolicy Pomorza. Powód tej sytuacji to brak kontrolerów lotów.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 07.06.2024, 11:16:11
  • 5
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
PositiveRate
PositiveRate 07.06.2024, 16:53:57 via Wykop
  • 1
@ZawszeMyjeKubkiOctem: przed COVID też były braki. Pandemia to co zmieniła to zwolniła dwa kursy, które robiły papiery nie przez 2 lata tylko przez trochę ponad 3 i wstrzymała rekrutacje na jakieś 2 lata, czyli rzeczywiście stan się pogłębił ale nie jakoś bardzo wyraźnie. Teraz szkolenia mocno ruszyły. Inna sprawa, że do Gdańska i tak wysyłali pojedyncze osoby. W czasie COVID może 3-4.
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
06.06.2024, 07:43:00
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 06.06.2024, 12:26:12 via Wykop
  • 4
@Pan_Whiskers: * dla jego, tego typu
  • Odpowiedz

401

Dlaczego młodzi Polacy nie zostają ojcami?

Pokaż treści 18+

Dlaczego młodzi Polacy nie zostają ojcami?

Mężczyźni w Polsce chcą mieć dzieci. Wyniki badania CBOS z 2023 r. wskazują, że jedynie 6% mężczyzn w Polsce w wieku 18-40 lat chce pozostać bezdzietnymi. Nie wszystkim udaje się jednak założyć rodzinę. Nie wiemy dokładnie, jaki odsetek mężczyzn...

konto usunięte
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 05.06.2024, 06:31:56
  • 588
  • #
    zwiazki
  • #
    psychologia
  • #
    blackpill
  • #
    redpill
  • #
    przegryw
  • #
    niebieskiepaski
PositiveRate
PositiveRate 06.06.2024, 04:08:41 via Wykop
  • 13
@BoloTrampolina: akurat Janusz Kowalski też parę dobrych milionów przytulił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mszuriam
mszuriam
04.06.2024, 11:18:36
  • 0
Ech Kowboje... Wbrew zaleceniom Rozłączył ils, bo może i tyle. Pono wszyscy tak robią.
https://youtu.be/LU9u2t8opmk?si=hbhvd-NsCiCEEiDV
#flightradar24
mszuriam - Ech Kowboje... Wbrew zaleceniom Rozłączył ils, bo może i tyle.  Pono wszys...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 04.06.2024, 12:39:11 via Wykop
  • 3
@mszuriam: Jak rozłączył ILS, jak masz widoczny przez cały film glide slope i localizer? Wyłączył tylko autopilota i miał do tego prawo. Nie wiem w czym rzecz. Nawet tego ILS mógł sobie wyłączyć i zrobić visuala bo są do tego warunki. Nie wiem o jakich złamanych procedurach piszesz.

@stary_grat ILS to system, który pokazuje kierunek drogi startowej i prawidłową ścieżkę schodzenia. Po jego wskazaniach można prawidłowo dolecieć do progu
  • Odpowiedz
PositiveRate
PositiveRate 04.06.2024, 13:06:24 via Wykop
  • 2
@mszuriam: ale jakie zalecenia? Bez CAT III i tak musisz tego autopilota wypiąć prędzej czy później xP Poza tym rodzaj podejścia i tryb autopilota to dwie różne rzeczy. Poza RVSM możesz sobie wszystko polecieć z ręki i nadal będzie to ILS po minięciu FAP.
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
03.06.2024, 18:08:47
  • 2
Jak Wam się podoba mój designerski włącznik światła?

#remontujzwykopem #aranzacjawnetrz #kiciochpyta
klefonafide - Jak Wam się podoba mój designerski włącznik światła?

#remontujzwykopem...

źródło: 20240603_200650

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 03.06.2024, 19:45:02 via Wykop
  • 1
@klefonafide:
PositiveRate - @klefonafide:

źródło: C8461150-3179-49C6-A9D5-987306058135

Pobierz
  • Odpowiedz

213

Konwencja programowa Lewicy. Wybory dla 16-latków?

Pokaż treści 18+

Konwencja programowa Lewicy. Wybory dla 16-latków?

Współprzewodniczący Lewicy Robert Biedroń podkreślał, że wsłuchiwanie się w głos młodych jest czymś niezwykle ważnym. Jego zdaniem powinni mieć też wpływ na decyzje, które podejmowane są w PE. - Chcemy obniżenie wieku wyborczego do 16 roku życia.

moim-skromnym-zdaniem
z
polsatnews.pl
dodany: 01.06.2024, 14:23:42
  • 183
  • #
    polityka
  • #
    lewica
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wybory
PositiveRate
PositiveRate 02.06.2024, 07:05:13 via Wykop
  • 0
@jacekowski:

Zmiana na 16 by i tak pewnie nic nie zrobila, grupy 16-18 to jest ~2-3% populacji nawet jakby wszyscy zaglosowali tak samo to nie zmienili by wyniku wyborow (a grupa 18-29 ma i tak najnizsza frekwencje, wiec w 16-18 bedzie tez niska co jeszcze bardziej ograniczy realny wplyw tej propozycji).


To by nic nie dało

emulegator
emulegator
01.06.2024, 07:46:47
  • 10
#sebcel
Uwaga, uwaga! Dziś o 18 lajt boży na Instagramie całe te. Btw. rzeczywiście Seba ma teraz o wiele większą głowę, o co tu chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 01.06.2024, 08:38:48 via Wykop
  • 5
@BKZGlamrap: Widzę, że działa i zacząłeś to sobie przemyśliwać.
  • Odpowiedz
C.....6
konto usunięte 30.05.2024, 18:25:19
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 30.05.2024, 19:36:17 via Wykop
  • 1
@_Kenose: @CzarnyMercedesAudiRS6 @Krzysztof-Fentanyl a macie te foty z napisami? ; D
  • Odpowiedz
PositiveRate
PositiveRate 30.05.2024, 21:56:12 via Wykop
  • 1
@CzarnyMercedesAudiRS6: o panie, to ja się zatrzymałem dużo wcześniej jeśli chodzi o twórczość pana z balkonu.
  • Odpowiedz

1748

Poczciwy ziomeczek z niepewnością ma straszną lipę w życiu

Pokaż treści 18+

Poczciwy ziomeczek z niepewnością ma straszną lipę w życiu

Nie znam go ale wpadł mi w ręce ten filmik i bardzo mnie ujął. Gość ma mega przerypane w życiu i potrzebuje wsparcia żeby wyjść z katastrofalnej sytuacji (swojej i mamy). Wierzę, ze wypok to miejsce, gdzie chętniej pomaga się takim ludziom niż Juleczkom. #wykopefekt? www.zrzutka.pl/m7p8vg

PositiveRate
z
youtube.com
dodany: 27.05.2024, 18:28:59
  • 177
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomocy
  • #
    przegryw
  • #
    zalesie
  • #
    gorzkiezale
  • #
    depresja
PositiveRate
PositiveRate
Autor
27.05.2024, 18:51:19 via Wykop
  • 224
@xyz_xyz: porażenie nie musi rzutować na zdolności umysłowe. Wielu ludzi nim dotkniętych jest zupełnie sprawnych psychicznie.

300

To oszustwo i poświadczenie nieprawdy, trzeba w to brnąć. Nowe taśmy Mraza

Pokaż treści 18+

To oszustwo i poświadczenie nieprawdy, trzeba w to brnąć. Nowe taśmy Mraza

Jest nowe nagranie rozmowy Tomasza Mraza, byłego dyrektora departamentu Funduszu Sprawiedliwości w Ministerstwie Sprawiedliwości, i Marcina Romanowskiego, wiceszefa resortu. Dyskusja dotyczy nieprawidłowości przy dofinansowaniu dla fundacji Profeto ks. Michała O. Wynika z niej, że urzędnicy ministra

raul7788
z
tvp.info
dodany: 24.05.2024, 17:44:28
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    afera
  • #
    tasmyziobro
  • #
    neuropa
PositiveRate
PositiveRate 25.05.2024, 04:11:12 via Wykop
  • 27
@AzazulPazuzu: o to to. Ja się oduczam omijania wiadomości Polskiego Radia w samochodzie.
d4wid
d4wid
24.05.2024, 17:43:22
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 24.05.2024, 19:43:00 via Wykop
  • 1
@M4rcinS: a co się Mariuszowi stało, bo mnie ominęło?
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
21.05.2024, 15:33:01
  • 2
#raportzpanstwasrodka pytanko gapcio to jest ze swoją żoną czy jak to jest że teraz kręci z Asią
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 21.05.2024, 17:32:52 via Wykop
  • 1
@PanPiesek2: miał i też polubiły ciszę (żona i córka).
  • Odpowiedz
n.....s
konto usunięte 21.05.2024, 15:42:48
  • 68
#sztuka
n.....s - #sztuka

źródło: temp_file1658122248466359577

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 21.05.2024, 17:27:28 via Wykop
  • 1
@nicalibres: Jezusie, fragment czego to jest?
  • Odpowiedz
pawello321
pawello321
20.05.2024, 21:33:57
  • 24
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
pawello321 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: c3c87e7d8a57273d4bc9294f2cd2682c04929e885d44cd94c4c29012d8863e80

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate 21.05.2024, 04:18:39 via Wykop
  • 1
@pawello321: okres maturalny chyba się komuś udzielił ; D
  • Odpowiedz

721

Można być dłużnikiem prawie 10 lat nie mając o tym pojęcia

Dowiedziałem się, że jestem wpisany na listę dłużników. Właściwie nie do końca ja, ale mój PESEL.

dakkar82
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2024, 07:13:27
  • 159
  • #
    banki
  • #
    dlugi
  • #
    bankowosc
  • #
    windykacja
  • #
    finanse
  • #
    afera
PositiveRate
PositiveRate 18.05.2024, 14:46:40 via Wykop
  • 0
@mareksa666: No ale jak Cię boli ząb to dentyście też nie chcesz płacić bo to nie Twoja wina, że się zepsuł? xP
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 26
  • Strona 10 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2022

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 22.05.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • VIP
    od 17.11.2023

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking