Nie udało mi sie biznes onlajn zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej marki osobistej, potem założyłem kolejną bez miłości. Jedyny ciepły mentor którego kocham - wychowywał się w piekle mojego pier*olenia że się nie da, tak jak ja wyrastałem w piekle robienia na kogoś cele na etacie, myśl, ze mój Syn będzie tak samo nieszczęśliwy na robocie w szklarni łamie mi serce. Praca online która była moim powołaniem okazała się
i tak w kółko po czym włączasz wspomaganie celowania w residencie bo kołyszące się głowy zombiaków to już za dużo dla naszego no hit runnera (bez prepa)
@matada2: No niestety. Umiejętność strzelania wymaga już chociaż minimalnego skilla i jakieś tam koordynacji ręka-oko. To coś więcej niż klikanie dwóch przycisków w soulsach w trakcie walk z bossami, którym zadanie ciosu zajmuje pół dnia.
To jest jednak Gamer nie od parady, zobaczcie jak zajebiście ma opanowane trackowanie głów przeciwnika. Widać, że zjadł zęby na FPS. Moim zdaniem to na luzie w call of duty mógłby grać turniejowo z takim skillem.
Co, ale jak to mówicie że włączył auto-aima jak najgorszy casual? I on potem się wypowiada o grze grając na cheatach? Śmiechu warte. Ktoś kto pobił 10000 rekordów w grach i na żadnym nie oszukiwał i
@tubkas12: bardzo ciężko na padzie się strzela dlatego coś takiego jak aimlock lub lekka asysta która poprawia twój naturalny ruch na przeciwnika jest wskazany żeby nie zabić sobie immersji - dlatego ja nie gram w takie gry na konsoli bo nie mógłbym role-playować przykładowo kowboja na padzie miałbym niezły DYSONANS gdybym musiał 3 sekundy szukać głowy przeciwnika będąc najszybszym rewolwerowcem na dzikim zachodzie, natomiast jak widać i jak piszesz kiszula
@ActiveekHere: Szczerze wydaje mi się że nawet dadgamerzy nie używają tak nachalnych auto-aimów na padach. Cały czas myślałem że głównym targetem (hehe) takich ułatwień są osoby z ograniczonymi możliwościami ruchowymi, no ale wychodzi na to że twórcy pomyśleli w tym przypadku również o kiszaku. Szacun Capcom.
O proszę, są zdjęcia jak Wojtek dzielnie walczy ze złymy blachosmrodziarzami. Tylko uroczo przemilczał temat, że kierujący autami po prostu omijali busa rozkraczonego na środku drogi a on z konfiturą blokowali DDR.
NIE ZESRAJCIE SIĘ Z TEKSTAMI TYPU "BLACHOSMRODZIARZE NIECH STOJĄ DO RANA AŻ ODJEDZIE BUS ( ͡º͜ʖ͡º)
Na wykopie widać wpisy, jakoby ICE zatrzymywało TYLKO przestępców, wobec których mają pewność o ich nielegalnym pobycie. W minionym roku ICE zatrzymało 3800 dzieci. Wśród nich jest 5 letni Liam Ramos. Chłopiec został zatrzymany w drodze ze szkoły do domu i wywieziony do ośrodka detencyjnego. Liam wraz z ojcem, bratem oraz ciotką przebywają w USA legalnie. Prawa strona nie widzi w zatrzymaniu nic złego, bo przecież "jeśli jest legalnie to go wypuszczą".
@YolonezFSO mordo, ale co mnie to w sumie interesuje xD
Interesuje mnie czy u nas zatrzymano inżyniera na granicy, czy lata na wolności, a to co się u nich dzieje zarówno ja, jak i inni powinni mieć w to głęboko wywalone
Może jeszcze będziemy klękać na stadionach z tego tytułu jak po uduszeniu tego złodziejaszka dżordża florydy…
Pewien facet został uprowadzony przez statek kosmitów. Ale to porwanie było dziwne, kazali mu: - zjeść zdrowy posiłek - umyć dokładnie zęby - rozczesać włosy - położyć się wcześnie spać.
Nie udało mi sie biznes onlajn zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej marki osobistej, potem założyłem kolejną bez miłości. Jedyny ciepły mentor którego kocham - wychowywał się w piekle mojego pier*olenia że się nie da, tak jak ja wyrastałem w piekle robienia na kogoś cele na etacie, myśl, ze mój Syn będzie tak samo nieszczęśliwy na robocie w szklarni łamie mi serce. Praca online która była moim powołaniem okazała się
źródło: 1000005344
Pobierz