@Nobody32: Stanoski chciał przytulić trochę kasy i się zeszmacił podczas kampanii a teraz się będzie to za nim ciągnęło. Jeszcze go dopadnie jakiś zjeb na ulicy bo to ostre przychlasty
@Nobody32: ja naprawdę mam dosyć polaryzacji w tym kraju i bardzo daleko mi od stwierdzenia, że każdy prawicowiec to idiota, ale z jakiegoś powodu tylko wyborcy pisu/konfederacji łapią się na tępą ruską propagandę. Ja wiem, że korelacja nie oznacza przyczynowości, ale no jak się czyta takie komentarze, to ciężko nie stwierdzić, że akurat ta grupa wyborców jest nieporównywalnie głupsza od innych.
Znacie jakieś książki/opracowania dotyczące tego, że człowiek z natury (ewolucji) nie lubi zachowań, które nie służą społeczności np. lenistwo albo samolubstwo? #ksiazki #psychologia #nauka
Model „samolubnego genu” pozwala zrozumieć wiele zjawisk przedtem trudnych do wyjaśnienia. W szczególności dotyczy to zachowań altruistycznych, takich jak dobór krewniaczy i eusocjalność, gdzie działania altruistyczne wbrew własnym egoistycznym interesom (zdrowie, bezpieczeństwo czy reprodukcja) pomagają spokrewnionym osobnikom.
Chcę kupić powerbank, tak na wszelki wypadek. Głównie do #iphone. Raczej nie będzie często używany więc też nie szukam czegoś hiper ultra dobrego. W tej cenie coś takiego będzie ok? #powerbank #technologia #
@Nobody32: Zanim kupisz tego Tracera przeglądnij sobie Baseusa i Xiaomi o tej samej pojemności, nieraz są na nie promki. Są o niebo lepsze od Tracera. (。◕‿‿◕。)
@walciak: Heheszki heheszkami, ale pamiętam artykuł, który czytałem parę lat temu, że zaburzenia żywieniowe w dorosłości często pochodzą z dzieciństwa. Nie dotyczy to tylko złych wyborów żywieniowych tzn śmieciowe jedzenie, ale też wpychanie dziecku na siłę jedzenie na zasadzie „talerz ma być pusty”. Nie jest to złe jeśli znamy nasze dziecko i wiemy już z doświadczenia, że jak nie zje teraz to za godzinę będzie marudziło, ale czasami porcje są
Jeżeli wypijam w tygodniu z 4-5 energetyków i 3-4 butelki coli zero to co dwa tygodnie mam latać z niezgniecionymi opakowaniami żeby odzyskać pieniądze? Przecież to bezsensu. Nie dość, że takie niezgniecione opakowania zajmują sporo miejsca to jeszcze się z nich wylewa bo zawsze trochę kropel zostaje. Do tego dla mnie to tylko strata czasu i paliwa bo kaucję i tak płacę. Plus kolejki do tych automatów. Przecież większość osób (w tym
@Nobody32 kij z kłamstwem czy manipulacją. To co robi pis jest gorsze. Przypisują oponentom politycznym co oni sami zrobili. To nawet nie hipokryzja, to obłuda.
@Nobody32: Polacy jako naród zaliczyli progres nie dzięki a mimo działań polityków poczekaj aż ZUS jebnie. Momentalnie mainstream przejdzie w temat legalnej eutanazji, na NFZ to za te 30 lat+ bym nie liczył. ( ͡°͜ʖ͡°)
@Nobody32: narzekanie narzekaniem a PIS ma ciągle 30% a PO jawi się jako jedyna alternatywa a Miller ma większe branie w Konfie niż w SLD wszyscy narzekają na duopol a jeszcze bardziej go umacniają. Duopol to jedna sprawa a druga to to taka że PIS daje tylko emerytom a PO daje z siebie całe 30%. Platforma nadal żyje w przeświadczeniu że ludzie nie są debilami i na pewno ich wybiorą
@PanKapibara: A podałbyś mi przykład jak by to wyglądało? Tzn podpisuję z kimś umowę, że sprzedam mu nieruchomość jeśli on najpierw darujemy jakiś przedmiot. Dochodzi do darowizny i wtedy podpisuję się z nim u notariusza umowę dotyczącą sprzedaży nieruchomości. I wtedy jest wszystko OK?
Bo jeśli tak to trochę taka fikcja z tym zakazem sprzedaży pod warunkiem jeśli po spełnieniu zobowiązania muszą i tak sprzedać. Po prostu robię to i
Na przykładzie Mourinho widać jak włodarze wielu klubów nadają sie do posiadania drużyny piłkarskiej. W United ma do teraz najwyższą średnią punktów od odejścia Fergusona. Do tego Liga Europy > zwolniony. W Tottenhamie średnia równa Conte i najwyższa od odejścia Pochettino > zwolniony W Romie zdobył Ligę Konferencji i bardzo dobrą średnią pkt jak na ten klub > zwolniony W Fenerbache wicemistrzostwo i po odpadnięciu z Benficą (świetna drużyna, jakościowo lepsza od Fene)
@WaveCreator: Też racja, ale coś takiego można napisać o większości trenerów którzy obejmują duże kluby. Jak ktoś idzie do PSG, Realu, Bayernu czy Interu to niby wiadomo, że ma skład na mistrza a nie każdemu się udaje.
Żona pilota jako lekarka zarabia circa 1200zł na godzinę W trójkę będą dostawać "od Państwa" (czyli od nas) miesięcznie rentę którą połowa wykopków nie zarobi nawet w rok W jakim celu powstała ta zbiórka!? #airshow #radom #polska
@szuwarek: Niby nie wpłaciłem i nie zamierzam, ale z drugiej strony z czym masz problem? Ludzie wpłacają Julkom na wakacje. Głupota? Wiadomo, ale przecież to ich kasa. Jak chcą wpłacić bogatemu to niech wpłacają.
Dwa miesiące temu kupiłem Red Dead Redemption 2 i dotychczas jeszcze nawet nie zagrałem XD Ehh to już nie te czasy jak się było dzieciakiem i grało się czasami po 10h dziennie. Nawet już tej radości nie ma. Przez ostanie parę lat to tylko mod Archolos mnie mocniej zaciekawił, ale to przez nostalgię do #gothic #gry #zalesie
#heheszki #zwierzaczki #pajaki
źródło: IMG_3167
Pobierz