"Jego dorobek w fazie pucharowej MŚ jest następujący: 0 goli, 1 asysta, zmarnowany karny w dogrywce z Danią. Gdyby Peszko nie uratował Polaków w serii jedenastek to Krychowiak byłby głównym winowajcą ..."
Ale w Polsce i na świecie nikt o tym już nie pisze i nie





















W sumie bym się nie zdziwił bo sami też nic nie zrobili a wszyscy wiedzieli kilka lat wcześniej co nas czeka. Pamiętam jak Tusk mówił coś o budowie elektrowni jądrowej ale chyba to przepadło.
Z drugiej strony pewnie czekają aż PiS nas dojedzie i wtedy oni będą mogli wrócić do władzy.