@Drobar tzn. w wielu poradnikach itp. czytam o potwierdzonej notarialnie (notariusz robi ksero za parę zł i daje pieczątkę), niektórzy robili takie cuda jak potwierdzony notarialnie patent i licencja xd. Być może zwykle ksero dowodu by starczyło, ale robiłem wszystko byle by mi nie przedłużyli postępowania jakimś cudem. Zależy od WPA, od urzędnika.
Oglądam #tvn24 a tam że Djokovic to korzysta z medycyny alternatywnej, że się do drzew przytula, że płakał jak miał operację, w serbi 47 procent zaszczepionych a w Australii 92 procent xD #djokovic
Siema Mirasy mam pytanie, miałem operacje i kiedy mogę się starać o zwrot za zabieg? Czy to po zakończeniu leczenia w sensie jak będę mógł wrócić do pracy czy już teraz?
Siema Mirki, zakupiłem kamerę do monitoringu Dvs WiFi która nie może się skonfigurować. Kiedy zbliża się do 94 % na apce wyskakuje mi błąd połączenia. Próbowałem skonfigurować u ziomka przez jego router było tak samo, dodatkowo łączyłem się z wifi kamerki dalej nic. Pisałem do alkamu to wysłali mi tą samą instrukcje która była dołączona w pudełku tylko wersję pdf. Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać?
@ModeratorSadistica: Podłącz kamerę po kablu ethernet do routera, do tego samego routera miej podłączony komputer, zaloguj przez internet explorer (nie edge ani nic innego) zezwól na instalację wtyczek i dopiero konfiguruj - a dokładniej musisz skonfigurować aby kamera poprawnie łączyła się do sieci wifi i logowała do "chmury", a aby się poprawnie logowała musi być np poprawna data i godzina.
Siema Mirasy mam pytanie, sprawdziłem sobie to autko na bimer worku, widnieje jako 320i a klient pisze że swap był z 1.8is. Chciałem jeszcze sobie sprawdzić na historia pojazdu.gov to nie wyskakuje, prawdopodobnie blachy nie od tego auta. Reasumując czy za tą kasę opłaca się brać takiego swapa który nie jest wbity w dowód ?
@ModeratorSadistica: nie wbierdalaj się w czyiś projekt, szczególnie że nie wiesz jak dobrze jest to poskładane i podrutowane, a papiery też są wątpliwe
W ogóle oferta nie do rozważania, szczególnie za 15k
W styczniu kupiłem nowe mw na batelnecie, i dzisiaj dałem pasy do konta koledze żeby sobie pyknął, po weryfikacji konta nie ma jej w bibliotece, jest tylko opcja kup. Mirasy co robić 250 zika poszło w p---u :( #cod #gry #mw #battlenet
@ModeratorSadistica:
https://www.wykop.pl/wpis/39573901/aloneshooter-testowal-epuap-w-kwestii-rozszerzenia/