Wpis z mikrobloga

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e36wydech-z-kwasowki-sportsitze-mpakiet-ac-schnitzer-lpg-ID6DzbJ2.html?

Siema Mirasy mam pytanie, sprawdziłem sobie to autko na bimer worku, widnieje jako 320i a klient pisze że swap był z 1.8is. Chciałem jeszcze sobie sprawdzić na historia pojazdu.gov to nie wyskakuje, prawdopodobnie blachy nie od tego auta. Reasumując czy za tą kasę opłaca się brać takiego swapa który nie jest wbity w dowód ?

#bmw #e36 #gruz #rwd #samochody
  • 17
#gruz


@ModeratorSadistica: zależy czego szukasz. Jak to ma być gruz do upalania, latania bokiem i #!$%@? pod odcinę to nie szukałbym wyżej niż budżet 5k

Jeżeli to ma być auto do codziennej jazdy do pracy i na wakacje, to znowu odpuścił bym wszystkie projekty i druty i szukał czegoś zadbanego, najbliżej serii. I za te pieniądze to już raczej e46

Jakbyś chciał jedno i drugie to nie da rady, do tego
@ModeratorSadistica: e36 mimo że to fajne i zabawowe auta, to już 20+. Głośno, bez wyposażenia, twardo, lubi się sypać

Jeżeli masz tym jeździć na co dzień to szedłbym prosto w e39, budżet na luzie pozwala, wygoda x3
@ModeratorSadistica pisałem do nich jak tylko wyszła zajawka, dlatego kupiłem w jeszcze rozsądnych pieniądzach 24k, po kompletnym serwisie i usunięciu mankamentów. Chętnych było sporo na nią bo ciężko znaleźć 3l w manualu w jakimkolwiek znośnym stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ModeratorSadistica: generalnie swap 320i jest prosty do wykonania więc bym nie peniał.

Aczkolwiek nieco drogo, spokojnie mozesz zbic cene.

Osobiscie odradzam e46 jao masz taka kase to szukaj e38/e39 w silniku 2.8l one powiedzmy że sie odpychaja. E36 daje największą frajdę z jazdy.

@Atreyu: e36 > e46 zawsze i wszędzie.