Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mircosoft

Mircosoft

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28179
  • Znaleziska 5014
  • Mikroblog 23165
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 58
  • Dodane (156)
  • Komentowane (798)
  • Plusowane (22211)
polemarchos
polemarchos
20.07.2021, 19:25:37
  • 1412
Mirki, proszę o ocenę zachodu słońca jaki dzisiaj udało mi się ująć moim nowym telefonem. Co poprawić, co zrobiłem źle itp. Uczę się. Zainteresowani modelem piszcie priv.

#heheszki #xiaomi
polemarchos - Mirki, proszę o ocenę zachodu słońca jaki dzisiaj udało mi się ująć moi...

źródło: comment_1626809059sZn05jvzbGsOr4Y092TLWf.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grreg
grreg
20.07.2021, 19:30:41
  • 827
@polemarchos wyłącz w opcjach wstawianie zdjęcia bo to brzydko wygląda
  • Odpowiedz
Poldek0000
Poldek0000
20.07.2021, 19:48:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 306
@polemarchos: czym robione?
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
20.07.2021, 11:42:56
  • 1759
Nic lepszego dziś nie zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#pokazpsa #zwierzaczki #wykop #heheszki
PiersiowkaPelnaZiol - Nic lepszego dziś nie zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#pokazpsa #zwi...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odludek_Odludny
Odludek_Odludny
20.07.2021, 13:31:20
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
j.....o
j.....o
konto usunięte 20.07.2021, 13:53:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 108

Komentarz usunięty przez moderatora

niebezpiecznik-pl
niebezpiecznik-pl
20.07.2021, 11:45:22
  • 2085
ŻE CO?! Gmina straciła 5 baniek, po dała je oszustom...

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #banki
niebezpiecznik-pl - ŻE CO?! Gmina straciła 5 baniek, po dała je oszustom...

#secur...

źródło: comment_1626781495TPbCz6k8g5vSto2wCjoHvG.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebezpiecznik-pl
niebezpiecznik-pl
Autor
20.07.2021, 11:59:16
  • 801
@vaio: Dzień dobry, dzwonimy z banku Bitcoin. Mają Państwo stary rachunek, na którym jest 0,36 BTC. Zamykamy naszą giełdę, więc musimy te pieniądze Państwu zwrócić. Zgodnie z KNF wypłata musi być monitorowana specjalną, bezpieczną aplikacją AnyDesk. Podaję adres do jej pobrania...
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 20.07.2021, 12:15:01
  • 1100
@niebezpiecznik-pl: ale ktoś za to odpowie karnie i finansowo, prawda? Prawda?
K.....a - @niebezpiecznik-pl: ale ktoś za to odpowie karnie i finansowo, prawda? Praw...

źródło: comment_1626783291gLMdCMhI861r8ZRxaZOgYX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
CzarnyPasterz
CzarnyPasterz
20.07.2021, 15:14:57
  • 4175
#humorobrazkowy #januszalfa #studbaza #uam #afera
CzarnyPasterz - #humorobrazkowy #januszalfa #studbaza #uam #afera

źródło: comment_1626794057EEsCUCJdYwz7fBBi95F5aK.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
20.07.2021, 15:46:03
  • 1478
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
20.07.2021, 15:51:55
  • 1455
@CzarnyPasterz: Podobno rektor UAM ma rozpocząć rok akademicki 2021/22 słowami "Slava Ukrainie", pewne info
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
20.07.2021, 09:50:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3704
Polacy nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.

Pamiętam jak w 2010 roku gdy zaczynałem swoją przygodę z pracą na morzu będąc jeszcze studentem 3 roku Nawigacji zatrudniłem się w jedynym możliwym stanowisku. Kadeta czyli - przynieś, podaj, pozamiataj.

Nie będąc wtedy jeszcze zbyt rozgarniętą osobą wybrałem się do pierwszej lepszej firmy. Duży armator (Polski) mający w tamtych czasach 80 statków.
Zatrudnia tylko Polaków.
Caracas - Polacy nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. 

Pamiętam jak w 2010 roku gdy ...

źródło: comment_16267746138qW5Rs5dwGjPAnE6YauIwL.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caracas
Caracas
Autor
20.07.2021, 09:55:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4248
Jak ktoś chętny to zapraszam to pulsowania bo mam kilka innych historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miras123443
Miras123443
Miras123443
20.07.2021, 09:59:05 via iOS
  • 560
Była identyczna historia z chłopakiem z USA kiedyś i skończyło się, well… inaczej dla kolekcjonera pamiątek. ( https://en.m.wikipedia.org/wiki/Otto_Warmbier ) Zdziwiłeś mnie, że wgl jest jakikolwiek handel międzynarodowy z Koreą płn
  • Odpowiedz
Handyman
Handyman
Handyman
20.07.2021, 05:36:59 via iOS
  • 1984
#humorobrazkowy #klimat #ocieplenieklimatu #katastrofa #budownictwo
Handyman - #humorobrazkowy #klimat #ocieplenieklimatu #katastrofa #budownictwo

źródło: comment_1626759419tMAJivvfOfIEZL96uaoFqx.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone
20.07.2021, 06:11:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 673
@Handyman: wystarczy minimalne pojęcie o regulacji rzek aby wiedzieć, że ten obrazek to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash
20.07.2021, 06:20:31
  • 4024
@pwone: to zamiast p-------ć to byś wyjaśnił
  • Odpowiedz
MyPhilosophy
MyPhilosophy
19.07.2021, 14:45:01 via iOS
  • 4534
#pracbaza #rekrutacja #heheszki

K---a przekonali XD
MyPhilosophy - #pracbaza #rekrutacja #heheszki 

K---a przekonali XD

źródło: comment_16267059012QxICGemiztbh0lUCsA1hw.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubiePieski
LubiePieski
19.07.2021, 14:54:20
  • 2280
@MyPhilosophy: j--------e zdelegalizować HR
  • Odpowiedz
k.....m
k.....m
konto usunięte 19.07.2021, 14:55:41
  • 2609
@MyPhilosophy: miałem się zwolnić 4 lata temu ale wtedy przepadłby mi dzień wolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
13.07.2021, 15:22:50
  • 1616
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pronter
pronter
13.07.2021, 15:29:11
  • 687
@Tywin_Lannister: uwielbiam takie opowieści, łap plusa
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
Autor
13.07.2021, 15:50:47
  • 517
@cecidimus: żyjesz jakimiś nietrafionymi, toksycznymi projekcjami, których wizja pomaga ci znaleźć "wroga" tam gdzie go nie ma.

Nic ci nie zrobiłem i życzę ci jak najlepiej, a kilkukrotnie już mnie nieprawidłowo i niesprawiedliwie oceniłeś.
  • Odpowiedz
Graner
Graner
13.07.2021, 02:02:56 via Android
  • 2699
Graner

źródło: comment_1626141776JFweSFcWmjyokkVhO4YzUG.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
13.07.2021, 02:07:41 via Android
  • 302
@Graner dorime
  • Odpowiedz
bgjm
bgjm
13.07.2021, 05:53:13 via Android
  • 660
Chciałem przesadzić taki krzak - tawułę japońska. Mogę to zrobić teraz? w internecie zalecają robić to w pazdzierniku. Co się stanie , jak zrobię to wcześniej?Podobno dobrze znosi przesadzanie.

#ogrodnictwo #rosliny
bgjm - Chciałem przesadzić taki krzak - tawułę japońska. Mogę to zrobić teraz? w inte...

źródło: comment_1626155593JxquNMivtOTHkAI8PWKsQt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Popularny_mis
Popularny_mis
13.07.2021, 08:22:29 via Android
  • 2549
Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popularny_mis
Popularny_mis
Autor
13.07.2021, 08:39:19 via Android
  • 2628
@Neko-chan51 nie niszcz mi chwili szczęścia, idź sobie stąd jak ci nie pasuje. Powiększenie rodziny planowaliśmy od długiego czasu, mamy stabilna sytuację życiowa, mieszkamy w spokojnym miejscu na północy Norwegii. Myślę że to nie była pochopna decyzja, swoje przemyślenia zachowaj do komentowania chińskich bajek.
  • Odpowiedz
n.....a
n.....a
konto usunięte 13.07.2021, 08:42:29 via Android
  • 1345
@Popularny_mis nie przejmuj się nią, siedzi cały dzień na Mirko i obserwuje tylko dzieciate tagi żeby pod każdym postem narobić jak gołąb. Polecam dać na czarno.

Podwójne gratulacje :D ale maluchy będą miały fajnie w Norwegii <3
  • Odpowiedz
unhit
unhit
unhit
11.07.2021, 22:32:39
  • 1174
gdy obronisz karnego zapewniającego puchar
#mecz
unhit - gdy obronisz karnego zapewniającego puchar
#mecz

źródło: comment_16260426754UQFpLArhCRzGfvtQ7TSYZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Feeps
Feeps
11.07.2021, 22:35:02 via iOS
  • 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
p.....s
p.....s
konto usunięte 11.07.2021, 23:07:51
  • 485
@unhit: wydaje mi się że po prostu nie liczył w głowie czy teraz jak obroni to grają dalej czy już wygrali, bo by go to rozpraszało i niepotrzebnie budowało stres, tudzież stracił rachubę. Obronił i myślał że coś ma jeszcze być, np ze teraz muszą jeszcze strzelić i wygrana, a dopiero po sekundach doszło do niego że przecież już r-------i angoli.
  • Odpowiedz
nihilnovisubsole
nihilnovisubsole
11.07.2021, 21:54:07
  • 1336
Mamy to!!! Brawo Italia IT'S COMING ROME
#mecz #euro2020
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Majkel_
Majkel_
Majkel_
11.07.2021, 21:55:40 via Zakop
  • 6
@nihilnovisubsole: mamma mia! Wuj w dupe angolom
  • Odpowiedz
pchomrower
pchomrower
11.07.2021, 22:37:04 via Android
  • 20
@nihilnovisubsole za każdą krzywa akcje Anglików. Należało się! Forza Italia!!!!!
  • Odpowiedz
MaxwellStB
MaxwellStB
11.07.2021, 22:16:41
  • 1456
Szacunek dla Pana Kuipersa który bardzo dobrze poprowadził spotkanie i ignorował nury Sterlinga
#mecz
MaxwellStB - Szacunek dla Pana Kuipersa który bardzo dobrze poprowadził spotkanie i i...

źródło: comment_16260417690JxXhyJ2ijsiBFTek5l0sc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Feeps
Feeps
11.07.2021, 22:17:14 via iOS
  • 289
@MaxwellStB: Za ignorowanie nurkow Sterlinga wielka piona
  • Odpowiedz
oran
oran
11.07.2021, 22:17:46
  • 533
@MaxwellStB: ignorował wszystkie wygłupy, idealnie - oni zaczęli nurkować, a on zaczął nie gwizdać
  • Odpowiedz
Zielonykubek
Zielonykubek
11.07.2021, 20:58:33
  • 1330
Profesor Chiellini, szanujesz plusujesz
#mecz
Zielonykubek - Profesor Chiellini, szanujesz plusujesz
#mecz

źródło: comment_1626037111TuhiZpf6rm9cAxyAdCihUa.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

y.....s
y.....s
konto usunięte 11.07.2021, 21:00:59
  • 491
@alcest: no właśnie tu podwójny plus
  • Odpowiedz
L.....e
L.....e
konto usunięte 11.07.2021, 22:31:11
  • 366
Za to pociągnięcie przed gwizdkiem raczej nie ma co szanować typa.


@alcest: zrobił co musiał. Obrońca musi wiedzieć kiedy musi sfaulować nawet na kartkę. W przeciwieństwie do np. takiego Krychowiaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
juzwos
juzwos
11.07.2021, 16:54:38 via Android
  • 749
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NagiMiecz
NagiMiecz
11.07.2021, 16:55:49
  • 954
@juzwos: ja nie chcu
  • Odpowiedz
agnad
agnad
11.07.2021, 16:57:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 838
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
phaxi
phaxi
11.07.2021, 13:56:09
  • 962
wyobrazcie sobie ze moj kolega byl wczoraj w tym syfie #biedronka okolo 10:30 i zobaczyl takie cos, pomyslal ze typowa bierdonka, pewnie dostawa przyszla dopiero co, nie mieli miejsca na magazynie i zaraz ktos to schowa do lodowki. Nic bardziej mylnego, poszedl jeszcze raz do tej samej biedronki o 14:30, bo zapomniał wcześniej czegoś kupić, a mieso nadal lezalo tak jak wczesniej xD smacznego

pisze za kolege bo on nie
phaxi - wyobrazcie sobie ze moj kolega byl wczoraj w tym syfie #biedronka okolo 10:30...

źródło: comment_1626011301s35zDNrDH7HciEeYs8j2sr.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zavis
Zavis
11.07.2021, 13:58:30
  • 444
@phaxi: Unikam kupowania mięsa w Biedronce jak ognia. Według daty ważności np. może poleżeć jeszcze tydzień w lodówce nieotwarte, a często na "jutro" waliło octem po otwarciu.
  • Odpowiedz
J.....y
konto usunięte 11.07.2021, 13:58:36
  • 1215
@phaxi: jakim telefonem robione zdjecie? niezle uchwycilo mienso
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
11.07.2021, 07:00:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1426
#zawszesmieszy #golgif
cheeseandonion - #zawszesmieszy #golgif

źródło: comment_1625986836nIfffk5zcrmGMzJeVW69P4.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minieri
Minieri
11.07.2021, 07:05:59
  • 899
@cheeseandonion: Chłopak pewnie kilka dni życia nie miał z kumplami xD
  • Odpowiedz
DzonySiara
DzonySiara
11.07.2021, 07:36:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 610
@Paczelokinka: wytrzeźwiej
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
11.07.2021, 11:00:12
  • 1470
#heheszki #humorobrazkowy #coolstory
Mescuda - #heheszki #humorobrazkowy #coolstory

źródło: comment_1626001206Id9bO4Qw3d6qzNB90GnaDE.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFairPlay
JohnFairPlay
11.07.2021, 11:03:15
  • 1253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
s.....j
s.....j
konto usunięte 11.07.2021, 11:22:38
  • 627
@Mescuda:
s.....j - @Mescuda:

źródło: comment_1626002801T8Mznf11JOiqOVuvVPPm1l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
MarianPazdzioch69
MarianPazdzioch69
11.07.2021, 18:58:20
  • 3007
Kibicujesz Włochom - Plusujesz
#euro2020 #mecz #pilkanozna
MarianPazdzioch69 - Kibicujesz Włochom - Plusujesz
#euro2020 #mecz #pilkanozna

źródło: comment_1626029888jbRAMxJ8aAafXG3a90YJXg.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
11.07.2021, 19:00:38
  • 135
@MarianPazdzioch69: angielski chamie klekaj przed Włoskim Panem
  • Odpowiedz
k.....7
k.....7
konto usunięte 11.07.2021, 21:10:11
  • 25
fotka jest mniej istotna, bardziej istotniejsze komu kibicujesz


@MarianPazdzioch69: polszczyzna jest mniej istotna, bardziej istotniejsza...
  • Odpowiedz
J.....u
J.....u
konto usunięte 11.07.2021, 19:04:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4076
Kiedy wracasz z piciem z kuchni a tam juz 1-0
#mecz
J.....u - Kiedy wracasz z piciem z kuchni a tam juz 1-0
#mecz

źródło: comment_1626030264vrxzj1oMfYG7PGDICTFC8P.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samy_Naceri
Samy_Naceri
11.07.2021, 19:04:53
  • 127
@Janusz_Sportu: Ale trafiłeś mordo xD
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
11.07.2021, 19:05:36
  • 69
@Janusz_Sportu: Kąpiele chłodzące bo wejdziesz w gorące
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 1111
  • Strona 22 z 1111
  • >
  • A ja tu miałem już kiedyś konto ogunie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking