Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Dla mnie jest to niepojęte że kobiety zbudowały sobie taką silną pozycję i korzystają z tylu dóbr wytworzonych przez mężczyzn którymi najbardziej gardzą.
Rozejrzyj się dookoła – gdziekolwiek jesteś:
– Mieszkanie wybudowane i wykończone przez mężczyzn
– Jak kobieta idzie do restauracji – danie jest wytworzone przez faceta
– Paczuszki dowożone przez mężczyzn (widzieliście kiedyś kobietę kuriera?)
– Taksówki wożące p0lka na bolcowanie albo do klubu – kierowane przez faceta jadące drogą zbudowaną przez facetów
– Samoloty zaprojektowane przez inżynierów mężczyzn – laski sobie latają na santorini albo inną maltę
– iPhone oraz praktyczne cały software na niego zaprojektowany i stworzony przez mężczyzn
Gdyby nie budowlańcy, kucharze, kierowcy, inżynierowie oraz programiści to taka p0lka mogłaby co najwyżej siedzieć w jaskini i zjadać resztki po niedźwiedziu. Teraz sobie taka korzysta z dóbr wytworzonych przez mężczyzn z kasty którą gardzi i pluje nam w twarz.
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trey: i jak w każdej firmie miała kombivana zamiast busa
proste rzeczy dostarczy kobieta a jak duże to jedzie chłop busem normalnym
  • Odpowiedz
@vieniasn: no klepie kod dla jakiegos korpo, nic nie osiagnal tak samo jak ta kobieta. nic nie zbudowal, nie zrobil, nie stworzyl oprocz jakichs cyferek ale mimo to uwaza sie za lepszego. czesto tez nawet nie ruchal xD ale jest najmadrzejszy
  • Odpowiedz
jak zrobić żeby klawiatura w telefonie mi błędy podświetlała? To musze coś doinstalować tak? Znikło mi ostatnio jak sprzątałem
  • Odpowiedz
@vieniasn:

– Mieszkanie wybudowane i wykończone przez mężczyzn


No u mojej babci tak było. Oczywiście sama zarobiła na ten cały dom sprzedając płody rolne, dary lasu i wyhodowane zwierzęta.

– Jak kobieta idzie do restauracji – danie jest wytworzone przez faceta


Tam gdzie były kucharki to jeszcze się jie zatrułem. Tam gdzie byli kucharze to mi się zdarzyło. Wolę gdy kobiety gotują bo robią to lepiej.

– Paczuszki dowożone przez mężczyzn
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: ubrania to akurat kobiety na maszynach wynalezionych przez mężczyzn
ale aż sprawdziłem to w fabryce w Bangladeszu też sporo mężczyzn
  • Odpowiedz
@vieniasn: czy to nie jest w sumie tak, że po prostu wszyscy korzystamy z czyjejś pracy na pewnych społecznie akceptowanych warunkach? Gdyby korzystanie z czyichś wynalazków i pracy było nieodpowiednie, niemoralne czy społecznie nieakceptowalne, to mielibyśmy małe pole do rozwoju jako ludzkość. Niezależnie od płci, tylko pojedyncze jednostki stają się wynalazcami i biorą udział w przełomowych odkryciach, reszta zajmuje się fachem wyuczonym. Jednych praca jest częściej wykorzystywana, innych rzadziej, ale każda
  • Odpowiedz