Wpis z mikrobloga

Wykopki śmieją się z Putina, że żyje w bańce i nic nie wie o stanie państwa, albo jest karmiony propagandą przez najbliższe otoczenie, które wchodzi mu w dupe. Tymczasem wykopki tak samo się zachowują. Wszelkie sygnały, że Rosja przystąpi do wielkiej ofensywy, że robi ogromną mobilizacje, że krajowa produkcja weszła na wojenne tory były obśmiewane, zakopywane, minusowane itd. Tak przy każdym światowym temacie tu jest. Stworzenie własnego świata, oblężonej twierdzy i lizanie się po jajach. Macie sowiecką mentalność, lubicie, a nawet sami tworzycie propagande tylko posypaną pudrem. Jeszcze będziecie nadal ujadać i do ostatniego ukraińca tworzyć swój alternatywny świat bo ten prawdziwy was przerasta.

Najbardziej śmieszy te usprawiedliwianie - nasza propaganda to kontra do rosyjskiej propagandy ¯_(ツ)_/¯ a jeden użytkownik wczoraj nawet napisał, że nie ważne czy coś jest prawdziwe, czy nie, przynajmniej jest beka z Putina. Taki wasz obraz. Każdy temat tutaj obrzydzicie wszystkim swoim zachowaniem.

#rosja #ukraina #wojna
  • 57
cje, że krajowa produkcja weszła na wojenne tory były obśmiewane, zakopywane, minusowane itd


@dnO_Oceanu: Najsmieszniejsze jest to ze takie wpisy "przechodza" i sa plusowane tylko gdy Ukraina ma gorszy czas i np cos traci. Sprobuj cos takiego napisac w innym okresie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokladnie to samo obserwuje w swiecie kryptowalut, wtedy kiedy rosna wszystkie negatywne informacje sa negowane.
Natomiast kiedy troche spadnie to nagle negatywne
Macie sowiecką mentalność


@dnO_Oceanu:

A to nie tak, że ludzie na całym świecie tak mają? XD

Na przykład wystarczy spojrzeć na podziały w USA, serwowane przez amerykańskie media informacje i podział tych informacji jako skrajnie nieobiektywne, skrojone pod szuro-lewaka albo szuro-prawaka ¯\_(ツ)_/¯

To nie jest budowanie oblężonej twierdzy? :)

Co do reszty – zgadzam się, i też mnie to #!$%@?. Na głównej NA PRZYKŁAD nie znajdzie się żaden ISTOTNY news, który
Na głównej NA PRZYKŁAD nie znajdzie się żaden ISTOTNY news, który ma jakikolwiek pozytywny związek z PiSem.


@Thorrand: o, to podobnie jak na przykład z Łukaszenką. Albo Orbanem. Hmmm ciekawe dlaczego
@spere:

No na przykład. Po prostu treści niepasujące do światopoglądu są zakopywane.

Jeśli jakiś news (nawet fałszywy) jest po myśli ludzi, to chętniej go wykopują – nawet jeśli to fake-news.

Pewnie znalezisko „OBAJTEK ZNOWU COŚ UKRADŁ” byłoby w 10 minut z płomieniem na głównej, natomiast gdyby nawet jakiś uznany ekspert (z autorytetem) wysiliłby się i sprostował wszystkie bzdury... głupoty, które wszelkiej maści eksperci powygadywali na Orlen, to takie znalezisko byłoby zakopane
Wszelkie sygnały, że Rosja przystąpi do wielkiej ofensywy, że robi ogromną mobilizacje, że krajowa produkcja weszła na wojenne tory były obśmiewane, zakopywane, minusowane itd.


@dnO_Oceanu: Od marca ubiegłego roku słyszałem już o 4 lub 5 wielkich ofensywach Rosjan. Jeszcze żadna nie doszła do skutku. W marcu ubiegłego roku słyszałem dużo do Rosjan, że już zdobywają, kończą zdobywać lub że już zdobyli Ukrainę. Minęło 10 miesięcy, i jakoś to Ukraina przez do
@Thorrand

Co do reszty – zgadzam się, i też mnie to #!$%@?. Na głównej NA PRZYKŁAD nie znajdzie się żaden ISTOTNY news, który ma jakikolwiek pozytywny związek z PiSem.


W sumie PiS kopiuje gospodarczo wszystko to co robią liberalne kraje zachodnie w które tak duża część wykopków jest wpatrzona. Największą siłą tej propagandy jest to, że ludzie nie interesują się zagraniczną polityką poszczególnych europejskich krajów i myślą, że Polska to jest jakoś
@dnO_Oceanu: no i co, #!$%@? za Ural? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Polactwo to debile, powtarza sie historia sprzed 80 lat kiedy ludzie pod wpływem propagandy potworzyli sobie w glowach jakies fantastyczne swiaty, a jak przyszlo zderzenie z rzeczywistością to placz, tragedia i rozdzieranie szat.
@Rimbolo: To im nic nie da. Wielka zasłona przysłoniła prawdę, że w czasie II wojny światowej, której zwycięstwo jest ikoną dla Rosjan, 70% sprzętu było od Aliantów, a Rosjanie zapewniali mięso armatnie. Jak zacząłem grzebać, co dostał Stalin, to 1000 pociągów by tego nie przewiozło.
@Morswinnik

no i co, #!$%@? za Ural?


Jeszcze nie, ale mam zamiar odwiedzić Rosje. Taki miałem plan przed wojną i nic się nie zmieniło. Matka Natura nic nie może za cymbałów, a hojnie obdarzyła ten kraj. W dodatku rosyjska kultura jest top dla mnie, a sami rosjanie spoko ludzie tylko pogubienie. Wielu nie popiera wojny, ale nie może nic na ten temat powiedzieć tak jak w Europie nie można nic powiedzieć na
@dlugi-gr: Ale jakoś wszyscy zapominają, że do kontrofensywy pod Stalingradem ZSRR jechał cały czas praktycznie bez wsparcia, a najwięcej sprzętu z zachodu leciało do nich w 44 i 45. W dodatku obecnie Rosja nie poniosła aż tak kolosalnych strat, jak ZSRR w 41 i 42 roku, przecież straty jakie ponosił ZSRR na początku wojny są wręcz niewyobrażalne.
ach, czyli nie wiesz dlaczego pozytywne treści związane z PiSem, Łukaszenką, albo Orbanem nie pojawiają się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

hmm może dlatego, że ich nie ma, bo wszystkie te siły robią ze swoimi państwami to samo, niedemokratyczny bantustan, tylko tamte dwie pozostałe zaszły w tym dalej


@spere:

Nie ma? Przykład pierwszy z brzegu:
Ile wykopów ma znalezisko powołujące się na amerykańską gazetę, twierdzące że Polska planuje
A wpisy hejtujące dzisiejszą opozycje, a chwalące PiS pojawią się zaraz, gdy dojdzie do zmiany rządu. W naturze ludzi jest narzekać, ale nie wyciągać wniosków. Obstawiam, że z początku PO rzuci temat LGBT i aborcji umiejętnie je grillując, a w tym czasie będą kraść jak pisiory. Gdy już nie będzie można przeciągać w nieskończoność tych tematów i klepną te ustawy to ludzie zauważą, że czy to rządził PiS czy PO to pieniędzy