Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MarioMAX

MarioMAX

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20952
  • Znaleziska 1404
  • Mikroblog 19548
  • Obserwujący 44
  • Obserwowane 30
Mosqu
Mosqu
19.03.2024, 20:30:02
  • 7
Błotnik w mojej dwudziestoletniej ibizie troszkę skorodował, ale naprawiłem drukarką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#druk3d #mechanikasamochodowa #seat
Mosqu - Błotnik w mojej dwudziestoletniej ibizie troszkę skorodował, ale naprawiłem d...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 20.03.2024, 05:44:36 via Wykop
  • 0
@Mosqu: Ale zabezpieczyłeś czymś pod spodem prawda? Prawda !?
  • Odpowiedz
AspoleczneUfo
AspoleczneUfo
AspoleczneUfo
03.03.2024, 08:50:44
  • 1415
Spędziłem kilka miesięcy w jednej z największych polskich hut na stanowisku, które kojarzy się z odpowiedzialną pracą, a jedyne co zobaczyłem to nieprawdopodobną skalę kradzieży, korupcję i ogólny kult o----------a się. Niesamowite, że w 2024 roku wciąż istnieją firmy zatrzymane w latach 80 ubiegłego wieku. Stare narzędzia ledwo się trzymające, w------e w BHP, pracownicy wynoszący dosłownie wszystko, łącznie z sześciometrowymi rurami przez bramę, na której jest ochrona i nie powinno być na
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 03.03.2024, 13:01:53 via Wykop
  • 58
@AspoleczneUfo: U kumpla na firmie przy rozładunku materiału wpakowali do tira spawarkę za 24k i na parkingu firmowym wyciągali do osobówki. Wszystko na oczach kamer, bo każdy po drodze brał w łapę. Dopiero nowy od zamówień się przyczepił że trzeba nową zamówić i drążył co się stało ze starą bo ma na stanie, a hasło od przełożonego zepsuła się go nie usatysfakcjonowało bo chciał dokument utylizacji, i poszedł do dyrektora
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 26.02.2024, 18:47:51
  • 2
Chciałem zmniejszyć swój ślad węglowy i paczkę kuriera #inpost przekierowałem na paczkomat, okazało się że na paczkomaty inny kurier jeździ, moja paczka wraca na oddział, tam błędnie odrazu wrzucili zwrot do nadawcy i w oddziale nadawcy ( 500km ode mnie ) po mojej interwencji o błędnym zwrocie, znowu wraca do mnie na paczkomat. Ciekawe jaki napiszą ślad węglowy xD wygenerowała 1000% więcej niż inne paczki ? xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kutafonixor
kutafonixor
kutafonixor
26.02.2024, 18:59:48 via Wykop
  • 1
@MarioMAX: w przyszłości będziesz odpowiadać za takie zaniedbania i np będziesz mógł kupić mniej kiełbasy xD
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek
26.02.2024, 19:00:01 via Wykop
  • 1
@MarioMAX: Liczymy na rzetelne wyliczenia, @paczkomaty_pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 05.02.2024, 09:41:37
  • 1
Właśnie się zorientowałem, że jestem na etapie w życiu, o którym zawsze marzyłem żeby być.

#czujedobrzeczlowiek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 28.01.2024, 18:16:50
  • 96
Ale mi to fajnie wyszło, tymi rencoma od fundamentu z ojcem postawiliśmy, a mirki mówiły że 10 lat mi zejdzie a 2,5 roku wystarczyło.

MarioMAX - Ale mi to fajnie wyszło, tymi rencoma od fundamentu z ojcem postawiliśmy, ...

źródło: temp_file9183417346030453528

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 18:22:48 via Android
  • 1
@NCindex-15procent Dom,
@nZRYMjWgcvszVhb Szkło hartowane 16mm można z bara pociągnąć strzelić nie powinna, mocniejsze od frontowej szyby czołowej w aucie. Ogólnie wiadomo niezniszczalna nie jest.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 18:23:35 via Android
  • 115
@Hissis Ja na trzeźwo bo dojeżdżałem samochodem na budowę, a stary n------y wiadomo.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 21:35:49 via Android
  • 2
@Caban1908

@MarioMAX: to pod barierkami srebrno-czarne podłużne to co to jest? Nawiew od ogrzewania/klimy?


Jest to nawiew
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 21:45:03 via Android
  • 1
@wooster Nie miałem wtedy dzieciaka, więc było to mega ułatwienie.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 21:54:55 via Android
  • 8
@Caban1908 Nie można, będzie się skraplała woda w rurach.

@ataeB

@Gluptaki no trochę jak kraty w więzieniu


Pod innym kątem lepiej wygląda. @Gluptaki
MarioMAX - @Caban1908 Nie można, będzie się skraplała woda w rurach. 

 @ataeB
@Glupt...

źródło: temp_file4828431553618986933

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 22:53:33 via Android
  • 0
@sprawdzajacy W listopadzie wbiło 30 :-/ Ale mieszkam ponad rok już.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.01.2024, 23:12:31 via Android
  • 3
@BardzoMalaZaba Bez płytek ale z drzwiami ocieplony z piecem itd. Jakieś 400tys. Za 200m2
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
29.01.2024, 14:47:39 via Android
  • 1
@Cosmo77 No właśnie grama pogłosu nie ma, nawet jak pomieszczenia były puste. Gazobeton i wełna bardzo dobrze pochłania dźwięki
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
29.01.2024, 14:49:52 via Android
  • 0
@Cosmo77 Dziękuję :-)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
30.01.2024, 11:09:15 via Android
  • 0
@perfumowyswir zobacz ile ma po podłodze, a została podniesiona ścianka kolankowa i minimalny wymiar do sufitu od ścianki to 155cm więc inaczej liczy się powierzchnię.
  • Odpowiedz
kamilspl
kamilspl
28.01.2024, 20:10:41
  • 2153
#coolstory

W moim gimnazjum przez jakiś czas była moda na podrzucanie komuś różnych rzeczy do plecaka. Kiedyś np. wypakowując się w domu znalazłem klamkę od okna. Innym razem, jakoś w okresie wielkanocnym, znalazłem pisankę - ktoś zabrał ze stroika i wrzucił mi do tornistra. Ponownie, odkryłem to po powrocie ze szkoły. Nie wiedząc co z nią zrobić - włożyłem do lodówki do foremki z innymi jajkami. I tak się przyjęło
kamilspl - #coolstory

W moim gimnazjum przez jakiś czas była moda na podrzucanie kom...

źródło: 2024-01-28 20.58.49

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 28.01.2024, 23:00:51 via Android
  • 18
@kamilspl U nas normą było wkładanie haka z dźwigu który robił za eksponat w sali technicznej. Hak ok 40 kg xD
  • Odpowiedz
Yakuza123
Yakuza123
03.01.2024, 18:23:32
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 23.01.2024, 23:43:43 via Android
  • 2
@Yakuza123 Ja gram w Gran Turismo 7 na PSVR2 I jest rewelacja, wejście do pojazdu którym jeżdżą Łe man's ( zabudowane w środku, czujesz się jak sardynka ) to niesamowite uczucie. A Resident evil omatkobosko jak wchodzi się do budynku który ma poprostu multum detali, to mózg jest oszukany w 100%, serio wydaje ci się wtedy że lepiej nie da się już zrobić. Kumpel ma Questa 3 i quest daje więcej
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 24.01.2024, 11:10:10 via Android
  • 0
@Yakuza123 Będziesz mega zadowolony, ja nie lubię ścigałek ale lubię motoryzację i GT7 to spełnienie marzeń. I w takim Kayak VR widać że technologicznie więcej nie trzeba ( no może oprócz soczewek które głównie jak patrzysz na wprost sa super ostre, krawędzie gorzej ale nie jest źle da sie czytać litery ) i żadnego piksela nie da się dostrzec to jest super, widać jednak, że w GT7 trzeba było obciąć trochę
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 24.01.2024, 12:43:54 via Android
  • 1
@Yakuza123 Nie pierwsze słyszę, ale już widzę że muszę przetestować. A na pepper trzeba promocji szukać. Ja kupiłem w media Markt za 2200zł początkiem grudnia. Ale były w Październiku na Amazon za 1900zl
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 24.01.2024, 19:22:13 via Android
  • 0
@Yakuza123 Poczytałem trochę i z tego co czytam to cały ten RAD nie wyszedł jeszcze i nie wiadomo czy wyjdzie. Ale jedyny plus to ponoć da się podpiąć pod PC I steam vr I wtedy odpalać co się chce.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 25.01.2024, 08:49:12 via Android
  • 0
@Yakuza123 Ale jest możliwość uruchomienia 360 w VR czy tryb kinowy ?
https://docs.rad.live/rad/getting-started-subscribers-viewers/rad-psvr2-roadmap
Nawet oni piszą że może pod koniec stycznia Sony zaakceptuje.
  • Odpowiedz
hellomatimyoldfriend
hellomatimyoldfriend
hellomatimyoldfriend
14.01.2024, 14:22:29
  • 1
Czy ktoś korzysta z PS VR2 z jakiś dodatkowych soczewek/ochraniaczy? Tort: używam VRa w okularach i nie chce zarysować soczewek
#ps5 #psvr #psvr2 #vr
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 23.01.2024, 23:33:19 via Android
  • 0
@hellomatimyoldfriend Ja kupiłem takie i jest zajebiście
https://a.aliexpress.com/_Eu80vCN

A szkła ochronne plus granie w okularach odpada, bo będziesz musiał bardzo odsunąć gogle od twarzy żeby było wygodnie bez ucisków i zacznie ci wpadać światło do środka. Ja jeszcze miałem problem ze jak grałem po kąpieli, to mi okulary parowały w goglach, na tych soczewkach lux, aż dziwne że takie tanie.
  • Odpowiedz

639

ZA GARŚĆ SREBRNIKÓW

ZA GARŚĆ SREBRNIKÓW

A to tylko jeden z tysięcy (w skali świata jeden z setek tysięcy) naganiaczy.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.01.2024, 14:19:35
  • 221
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
MarioMAX
MarioMAX 21.01.2024, 20:36:39 via Android
  • -4
Dalej to męczycie, ja się zaszczepiłem dobrowolnie, później w firmie kazali wszystkim i kilkaset osób było zaszczepionych, cala moja rodzina się szczepiła i od strony żony również, i uwaga, wszyscy żyją, dziadki 80+ również. Ale przyznam to co się później zaczęło dziać było już kpiną, teraz tylko i wyłącznie dobrowolnie jak grypa.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarioMAX
MarioMAX 15.01.2024, 10:20:54
  • 2
Budda zgarnął ok 60 000 000zł szanuję :-) za to co robi dla polskiego YouTube pokłony.

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
15.01.2024, 10:42:18 via Android
  • 0
@Rafalek-Pedalek Już odliczając koszty. Miał tam ponad 3 000 000 głosów. A content jest na światowym poziomie. Oczywiście można nie lubić, każdy ma swój gust.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 10.01.2024, 20:13:58
  • 1
Dziecko to jest coś najgorszego i najlepszego co mnie w życiu spotkało.

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
10.01.2024, 20:32:07 via Android
  • 0
@mmmmmmmmmmmmmm Pobudki w nocy, darcie przy ubieraniu/jedzeniu, nie możesz sobie robić co chcesz jeśli nie śpi ( i nie ma powyżej 3 lat ) ogólnie dużo by wymieniać minusów, ale na każdy minus przypada plus.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
02.01.2024, 08:40:09
  • 858
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 02.01.2024, 17:19:31 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 28.12.2023, 09:53:43
  • 0
Czy jest ktoś kto ogarnął drifting w #granturismo na #ps5 ? Gram na kierownicy Logitech G29 i Googlach VR i kurde nie mogę ogarnąć... Macie jakieś porady kiera ustawiona auto również jak na poradnikach i kurdebele ciężko nawet kółeczko zrobić ładne.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.12.2023, 10:44:21 via Android
  • 0
@sm_m Misje, tak robiłem, udało się je przejść, ale z driftem to nie miało wiele wspólnego. Nie wiem właśnie czy znacznym utrudnieniem nie jest VR i kamera ze środka.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.12.2023, 10:53:09 via Android
  • 0
@sm_m Chodzi o to, że nie udało mi się tego płynnie przejść tylko np na środku się zatrzymałem, na padzie to inna sytuacja, bo nie trzeba tak szybko machać kierownicą jak odbija samochód.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.12.2023, 10:58:47 via Android
  • 0
@sm_m Nie wiem, jaka kamerą grałeś ? Bo wydaje mi się, że z zewnątrz jest łatwiej.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.12.2023, 11:15:42 via Android
  • 2
@sm_m Na VR jeździ się fenomenalnie, a ja nie lubię ścigałek tym bardziej symulatorów, ale kocham motoryzację i VR to jest cud. Tylko o drift chodzi, jest cholernie ciężko.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
29.12.2023, 20:21:02 via Android
  • 0
@Ptasi0r Tego się nie spodziewałem :-( myślałem że jest realny jak w assetto corsa dlatego jest tak ciężko.. :-(
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
25.12.2023, 13:56:51
  • 17
Co o tym myslicie
jmuhha - Co o tym myslicie

źródło: FB_IMG_1703512587482

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 25.12.2023, 19:29:28 via Android
  • 0
@jmuhha Ta zmywarka ma 20lat ? Do zabudowy tylko i wyłącznie.
  • Odpowiedz
5rapol5
5rapol5
5rapol5
21.12.2023, 12:32:15
  • 2314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 21.12.2023, 17:09:59 via Android
  • 0
@5rapol5 A ja bez powodu mówiłem jak to mi podnosili podatki i ile to znowu muszę zapłacić i jak wszedł nowy ład ile znowu ja do tego dopłacam, no i się skończyło.
  • Odpowiedz

3536

Chwila, w której uświadamiasz wyborcę PiS, że został odcięty...

Pokaż treści 18+

Chwila, w której uświadamiasz wyborcę PiS, że został odcięty...

... od swojej codziennej dawki propagandy.

Tetsuya
z
streamable.com
dodany: 21.12.2023, 15:29:19
  • 463
  • #
    polityka
MarioMAX
MarioMAX 21.12.2023, 16:49:42 via Android
  • 11
@Sted To przechytrzył ciebie i Tuska xD
MarioMAX
MarioMAX 21.12.2023, 17:05:06 via Android
  • 13
@Sted Usuń ręcznie kanał i powiedz że PiS chce 16zł na miesiąc xD
MarioMAX
MarioMAX 20.12.2023, 09:52:16
  • 0
W serialu czterdziestolatek aktor rzeczywiście miał 40 lat, czyli młody żwawy Kuba Klawiter jest rok starszy ( 41lat )

MarioMAX - W serialu czterdziestolatek aktor rzeczywiście miał 40 lat, czyli młody żw...

źródło: temp_file2896682538984408268

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
20.12.2023, 09:56:00 via Android
  • 0
@who_cares2 A Jerzy Owsiak, uwaga 70lat
MarioMAX - @who_cares2 A Jerzy Owsiak, uwaga 70lat

źródło: temp_file467802256180585185

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
19.12.2023, 07:27:21
  • 2469
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 19.12.2023, 19:35:43 via Android
  • 1
@mirko_anonim Pamiętaj, że on chce dla ciebie jak najlepiej, jeśli ty się smucisz twój mąż również, on nie odszedł na zawsze i kiedyś się spotkacie, życie jest ciężkie i coś o tym wiem bo również miałem myśli jak ty, jednak pamiętaj że nie żyjesz tylko dla siebie, każda mała chwila, dobry obiad, długi spacer, nadal mogą być dla niego, myśl o mężu nie jak o stracie, tylko nadal jak o przyjacielu,
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 17.12.2023, 16:03:54
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
17.12.2023, 16:09:57 via Android
  • 4
@Rad-X Trzymam się kierownicy xD Ogólnie nie występuje problem dojeżdżania bo naciskasz w dół, nie do ściany.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
17.12.2023, 16:24:06 via Android
  • 0
@PieceOfShit Nie, jest ok. Gdyby coś było nie tak, to bym jakoś zablokował.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
17.12.2023, 18:31:49 via Android
  • 4
@bachuxd Parówki grzeje na szybko w pit stopie, tzn. Kubica grzeje.
  • Odpowiedz
szaman136
szaman136
16.12.2023, 07:47:58
  • 126
#tatuaze #chwalesie kolejny do kolekcji, ulubiony zespół i bieszczadzkie tlo ( ͡º ͜ʖ͡º) . Wyszedł mega fajnie i jestem bardzo zadowolony, tylko trzeba uważać teraz jakoś od chodzi żeby się nie zmuszał i dobrze goił ( ͡º ͜ʖ͡º)
szaman136 - #tatuaze #chwalesie kolejny do kolekcji, ulubiony zespół i bieszczadzkie ...

źródło: temp_file663481903495114997

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 16.12.2023, 11:09:47 via Android
  • 1
Kiedyś się brata pytałem co tak w Oświęcimiu i okolicach lubią KSU, bo wszędzie nabazgrane było, okazało się, że to chodzi o KS Unia Oświęcim, więc jak ktoś z bojówki ci klepnie to mu wytłumacz jak już będziesz leżał, że to o zespół chodzi.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 16.12.2023, 11:19:02 via Android
  • 1
@szaman136 Katowice, Tychy, Bielsko ale wiesz jak to z bojówkami nie ważne kto ważne żeby klepnąć. A zespół uwielbiam, pamiętam z 15 lat temu jakie pogo na festiwalu robiliśmy, piękne czasy ! :-)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 21
  • Strona 6 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.09.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2013

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 20.10.2013

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 28.05.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking