Jak na samotnego lambadziarza (mama już po drugiej stronie a własnej rodziny się jeszcze nie dorobiłem), to mi całkiem nieźle wyszła dzisiejsza kolacja wigilijna dla chuopa samego. Wesołych świąt Miraski! #wigilia #swieta #wesolychswiat Kompot z suszu się już kończy gotować (。◕‿‿◕。)
Znajomy Chińczyk powiedział mi, że jego mama właśnie kupiła sobie samochód za 12k EUR (po przeliczeniu) - moja pierwsza reakcja, pewnie jakaś Toyota czy Mazda, przekraczająca 5 lat…
No, ale nie - VW Tharu, model bliźniaczy Skody Karoq/Seata Ateca. 12 tysięcy EUR, nowy prosto z salonu!
A w Europie wyszedł niedawno nowy TRoc, który bez szyb na korbkę kosztuje 40 tysięcy EUR - ja wam powiem tak, niech te chciwe korporacje giną.
@Dzwiekoszczelny: ten plan jest prosto od rosji i nie mozna go skomentowac inaczej niz zartem. Swoja droga sa dwa i oba nie sa akceptowalne dla ukrainy. Ukraina musi teraz balansowac miedzy checia do pokoju a robieniem wszystkiego zeby ten pokoj opoznic jak najdluzej. Polega to na dogadywaniu sie z sojusznikami czyli Europa. Przy okazji trwa wyścig: rosja udaje ze zajmie ukraine jesli sie nie podda i nasila propagande (np metris,
@Ciasto_z_Truskawkami: ciekawe, że typ z Toyoty nie odwołał się od wyroku nakazowego. Zupełnie jakby poszedł z pismem z sądu do prawnika, a ten jak zapoznał się ze sprawą, to od razu kazał brać ten wyrok, bo jak będzie rozprawa, to skończy się zawiasami xD
Najważniejsze w inwestowaniu długoterminowym, jest wchodzenie na aplikacje co pół godziny w celu dopaminowego strzału.