Nie wiem czy warto i czy nie przekłamie to bardzo rezultatów, ale zrobiłbym takiego ifa, że jeśli organizacja jest z PL to wszystkim użytkownikom tej organizacji również z PL należy się zsumowanie gwiazdek, żeby było fair. Wtedy wykluczamy PL ludzików z setek tysięcy gwiazdek microsoftu, a jednocześnie wspieramy osoby
B2B z wyboru PIP i tak zamieni go w UoP i utrudni życie

Bajki o obronie ciemiężonych a tak na prawdę rząd nienawidzi osób na B2B bo nie może ich wrzucić na minę w postaci 32% podatku.
z- 19
- #
- #
- #
- #
- #
- #









Wiele osób tego nie łapie, a ja mówię, że będąc ryczałtowcem na vacie jedyna różnica jest taka, że osoba na skali efektywnie odlicza np. 23% + 12%, czyli