Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inguz

Inguz

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34434
  • Znaleziska 948
  • Mikroblog 33486
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 28
Bozar86
Bozar86
10.01.2023, 08:14:07
  • 659
#heheszki #humorobrazkowy #wykopplus30club #rock #metal #numetal #soad
#muzyka
Bozar86 - #heheszki #humorobrazkowy #wykopplus30club #rock #metal #numetal #soad 
#m...

źródło: comment_1673338376oAPSMs4jIoW5OKMyXBNhuS.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 10.01.2023, 13:15:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczekacz666: Albo na depressive suicidial black metal słuchając zespołów które mają mniej niz 1000 odtworzeń na spotify. Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
09.01.2023, 14:42:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 09.01.2023, 17:48:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: Jeździłem z kobietami taksówkarzami i parę razy była u mnie pani z pizzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale tak, większość infrastruktury tworzą albo utrzymują mężczyźni
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 09.01.2023, 13:00:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ej mirki właśnie dzwoniła do mnie pani z Binance Daria Nowak, mówiąc wschodnim akcentem, że kiedyś wyraziłem zgodę na sprzedaż danych osobowych i mają dla mnie odsetki z tej sprzedaży. Jutro ma dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#binance #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz
Autor
09.01.2023, 13:36:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dean_corso: Już nawet dowód zeskanowałem jakby był potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
07.01.2023, 13:33:47 via iOS
  • 848
Sebixy wyklęte w grobie zaklęte
#sebix #karyna
lukasz-lux - Sebixy wyklęte w grobie zaklęte 
#sebix #karyna

źródło: comment_1673098426LQrSasWwVFO0zgrU8n5mMK.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 07.01.2023, 19:27:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@PanG: Ja bym zarzucił: "Żyłem skromnie, za to bez wygód. Nie było źle ale nie było też dobrze, można powiedzieć, że było średnio "
  • Odpowiedz
sklerwysyny_pl
sklerwysyny_pl
sklerwysyny_pl
05.01.2023, 07:14:13 via iOS
  • 1230
#logikaniebieskichpaskow
sklerwysyny_pl - #logikaniebieskichpaskow

źródło: comment_1672902853W15xy7FFWrtaXtgLw3EN5T.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 05.01.2023, 08:06:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sklerwysyny_pl nie ma to jak wymiana zdań dwóch standuperow xd
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 05.01.2023, 09:02:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zt_im: No dobra, bardziej komikiem jest xd
  • Odpowiedz
J.....i
konto usunięte 02.01.2023, 13:35:24
  • 0
W co warto zainwestować 100 tyś złotych żeby zwróciło mi się po czasie a potem z tego zarabiać i być bogatym? #inwestycje
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 02.01.2023, 17:27:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesteMlodyGzGdyni: kup akcje Dino
  • Odpowiedz
Bannana_boy
Bannana_boy
01.01.2023, 13:42:12
  • 14
Muszę z wami podzielić się tym zdjęciem, bo mina kota jest bezcenna (。◕‿‿◕。) odzworowuje mój związek z tą kobietą na zdjęciu, którą właśnie bardzo kocham za to <3
#koty #kitku #pokazkota
Bannana_boy - Muszę z wami podzielić się tym zdjęciem, bo mina kota jest bezcenna (。◕...

źródło: comment_1672580246UUljMfnFkS5q0vZwsCyrAc.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 01.01.2023, 19:01:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bannana_boy: Chłop stare golfy zbiera śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 01.01.2023, 12:12:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Chłop listewki z warsztatu wziął i się wkręcił do orkiestry, tak to się robi moi drodzy
#koncertnoworoczny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 01.01.2023, 11:55:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Co na grzale byku?
#koncertnoworoczny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 01.01.2023, 11:54:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
najlepsze miejsce ma pani z Azji za panem z talerzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koncertnoworoczny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.12.2022, 06:58:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
W normalnym cywilizowanym domu jak popatrzysz się na kotka i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż ten kotek zauważy, że się na niego patrzysz, to albo ten kotek do ciebie zamrumra, albo podejdzie zamrumrany i łasząc się do ciebie zapyta:"Miau, daj saszete lub chrupa" ᶘᵒᴥᵒᶅ

A psy? Ja piehdole. Z psami jak z jakimiś małpami w zoo kuwa. Nie xD Z psami jak z mrówkojadami w jakimś Zanzibarze
Mega_Smieszek - W normalnym cywilizowanym domu jak popatrzysz się na kotka i będziesz...

źródło: comment_16724700163p6T1W6QJ4hneqNKhPljdj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 31.12.2022, 11:17:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voyo: Jak sie zesra obok kuwety to jeszcze spoko, gorzej jak sie zeszcza, więcej sprzątania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
30.12.2022, 07:28:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
ostatnio pracuję nad filmem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#midjourney + #photoshop
Salam-Abdul-Al-Stulejari - ostatnio pracuję nad filmem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#midjourney + #pho...

źródło: comment_1672385283JhwDERYHza0JZmw2fbDjJK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 30.12.2022, 11:28:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Brubel
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny
30.12.2022, 05:52:03
  • 3
Ktoś wie od czego mogły się zrobić takie plamy które wypaliły koszulkę na wylot oraz spodnie? L
Leżały na krześle, dzisiaj przychodzę i dziury wypalone.
#ubrania
Lapidarny - Ktoś wie od czego mogły się zrobić takie plamy które wypaliły koszulkę na...

źródło: comment_1672379447Mjv3bmdR30agktUFh7i3WT.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Inguz
Inguz 30.12.2022, 11:25:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lapidarny: Jeśli to od okna i lusterka to niezły miałeś fart, że się lepiej nie zajarało gdy cię nie było w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
FisioX
FisioX
30.12.2022, 07:45:31 via Android
  • 384
Lego już zainteresowane sprawą #iwonawieczorek
#lego #heheszki
FisioX - Lego już zainteresowane sprawą #iwonawieczorek
#lego #heheszki

źródło: comment_1672386331zPtLcy3M6hjGrscvkQW3o9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 30.12.2022, 11:21:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FisioX: where Jacek Jaworek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matis666
Matis666
27.12.2022, 10:39:10 via Android
  • 70
W 2022 roku:
-Przebanzowilem się z fabryki smrodu na it (poświęciłem 2 tygodnie na bootcamp)
-Praca w it miesiąc po bootcamie, 8msc (Junior 4k)
-Zmiana roboty na developera (7k netto na uop)
Plany na 2023:
-podwyżka na 10k
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 27.12.2022, 15:12:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matis666: O wrócił nasz stary wykopowy baiter, myślałem, że cię zbanowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
27.12.2022, 03:41:08
  • 344
Nikomu nieznany fakt: na wykopie działa ikonka kawy ☕

Nie ma jej oczywiście w podręcznym menu z lennyfaceami, bo Białek nie chce byście o niej dowiedzieli

Dzień dobry!

#ciekawostki #dziendobry #wykop #pdk #kawa
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 27.12.2022, 10:28:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu:
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
27.12.2022, 05:06:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 381
Też dzisiaj nie mogliście spać? 4h snu i oczy jak 5złotych #kiciochpyta
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 27.12.2022, 10:26:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stuparevic: Też obudziłem się o 3 w nocy i nie mogłem zasnąć przez 2,5h... To może przez słuch jak kot i każdy szmer mnie budzi xd
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
25.12.2022, 15:52:54
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 25.12.2022, 20:12:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski: Ale słodziak, ruchałby
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26
  • Strona 3 z 26
  • >
  • wwwwww@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.01.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking