Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Inguz

Inguz

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34434
  • Znaleziska 948
  • Mikroblog 33486
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 28
lysyzlombardu
lysyzlombardu
25.12.2022, 10:50:01
  • 198
Czaicie, że u niektórych pije się wódkę w Święta? XDDD

#swieta
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 25.12.2022, 17:02:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
o.....k
o.....k
konto usunięte 25.12.2022, 02:02:57
  • 19
Moje pierwsze trzeźwe święta w dorosłym życiu, warto było.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 25.12.2022, 07:56:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oruniak: jeszcze się święta nie skończyły, nie bądź taki hop do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
h.....i
h.....i
konto usunięte 23.12.2022, 17:54:47
  • 12
Dobra, układ jest taki: wy zapodajecie teksty a ja robię kopiuj wklej na czat z tymi sukami. Oczywiście teksty w granicach tolerancji bo nie chce bana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
h.....i - Dobra, układ jest taki: wy zapodajecie teksty a ja robię kopiuj wklej na cz...

źródło: comment_1671818028NYLbb8ymHOjUkwYDIrmmAv.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 23.12.2022, 23:55:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hiszpanwkoszuli: 30 min scrollowałem swoje komentarze i znalazłem ten sprzed 3 lat xd
Może to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inguz - @hiszpanwkoszuli: 30 min scrollowałem swoje komentarze i znalazłem ten sprzed...

źródło: comment_1671839752nNtA6gO4vF52A7cke6y7jk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
C.....e
konto usunięte 23.12.2022, 06:17:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
Chuop po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie się klockami bawił, śmiechu warte.

#lego #horizonzerodawn #swieta #prezent
C.....e - Chuop po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie się klockami bawił, śmiechu wa...

źródło: comment_1671776236eqrkOpAsNNDuXb2hCAOJUr.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 23.12.2022, 09:32:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CanYouHearMe: Spędziłem przy tym przyjemne nieśpieszne 6h układania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 23.12.2022, 12:41:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seraphiel: Masakra, na jednej stronce chcą 60 euro za instrukcję i spis części, ciekawe ile jeszcze za części ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 23.12.2022, 12:55:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seraphiel: Mój oczopląs nie dostrzegł tego komentarza, wybacz i dziękuję (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
23.12.2022, 02:23:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Cho na solo kutasiarzu
wfyokyga - Cho na solo kutasiarzu

źródło: comment_1671762237AXd118a6Ui0RvQ6M5SkTnM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 23.12.2022, 08:23:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wfyokyga: no dawaj
Inguz - @wfyokyga: no dawaj

źródło: comment_1671783789eJbuheOfT6CeIrJe8QNouO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 23.12.2022, 11:20:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AdamKarolczak02137: Było głupie, miało chyba tylko być akcentem słowiańskim opartym o te historyjki jak ruscy się z niedźwiedziami naparzają xD
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
23.12.2022, 10:01:32
  • 0
Czy zabawny jest dla ciebie #humor polegający na tym, że mówicie komuś cokolwiek co nie jest prawdą (żartujecie wg. niektórych xd), a ta osoba wierzy w tę informację, którą jej podaliście?
#pytanie #ankieta #rozkminy

Bawią was takie "żarty"?

  • Tak, jest to niezwykle zabawne 52.2% (36)
  • Nie, żenada 47.8% (33)

Oddanych głosów: 69

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 23.12.2022, 10:39:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@viciu03: A to takie żarty to nie, ale np powiedzenie nowemu gościowi w robocie, że zanim wejdzie na drabinę musi iść do kierownika spytać o zgodę i on to robi xD
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
22.12.2022, 17:20:35
  • 22
Zdjęcie wyszło mi słabo, ale za to @dedik zrobił paczkę idealną! Tyle radości na święta! Dziękuję.

Dziękuję, Cumplu, Twoje zdrowie! No i jeszcze zdrowie organizatorów, administratorów i wszystkich Wykopków, nawet tych z czarnolisty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokapake
mateoaka - Zdjęcie wyszło mi słabo, ale za to @dedik zrobił paczkę idealną! Tyle rado...

źródło: comment_1671729253aA2Shfb8EFbFnE4wcp6E4K.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Inguz
Inguz 22.12.2022, 22:59:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateoaka: Ho ho Venom na winylu, to będą dobre święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....n
konto usunięte 22.12.2022, 16:59:03
  • 576
Aaaa zdałam egzamin B1 z węgierskiego (ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)
Wyniki odpowiednio: zrozumienie ze słuchu / mówienie / pisanie / czytanie
#naukajezykow #rozwojosobisty #chwalesie #jezykiobce
S.....n - Aaaa zdałam egzamin B1 z węgierskiego (ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)
Wyniki odpowiednio: ...

źródło: comment_1671728340Hv8vIJNaMbhCD2Gs2LAsOO.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 22.12.2022, 21:09:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartez_94: @MordechajGajusz: Ma chłopa Węgra bodajże, po drugie pewnie dla własnej satysfakcji. To nasza wykopowa mistrzyni produktywności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yokoetneivvis
Yokoetneivvis
21.12.2022, 01:32:09 via Android
  • 11
W-----a mnie to muszę odprowadzać kolegę którego szanuje lubię ale znam niespelna polroku zamawiam mu zlotuwie odprowadzam daje w łapę zlotuwie żeby sprawdził czy do drzwi dojdzie w ludzie co go znają lata mają w dupie i się dobrze bawią
#elviswpis #wpisynocom
Yokoetneivvis - W-----a mnie to muszę odprowadzać kolegę którego szanuje lubię ale zn...

źródło: comment_1671586329KCjPV6QXVZnm5LmzJziSzQ.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 21.12.2022, 07:21:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yokoetneivvis: Przestań kolegę upijać, to sam wroci
  • Odpowiedz
Periplanomeno_Asteri
Periplanomeno_Asteri
20.12.2022, 16:11:17
  • 573
Wspomnień czar. Znalazłem moją pierwszą pracę #digitalpainting wykonaną jeszcze myszką kulkową.
#tworczoscwlasna #rysujzwykopem
#peristeri
Periplanomeno_Asteri - Wspomnień czar. Znalazłem moją pierwszą pracę #digitalpainting...

źródło: comment_1671552566tSguR3PQHiF5j4TBomG6iR.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 20.12.2022, 19:11:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Periplanomeno_Asteri: Zajebiste, budzi niepokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
costusmierdzi
costusmierdzi
19.12.2022, 11:29:14
  • 1
Co zrobić, żeby wszyscy mnie lubili i akceptowali? Próbowałam już być mega miłą i nie wchodzącą nikomu w drogę, ale to działa tak tylko trochę. Także dzielcie się mirki swoimi sposobami :* :*
#zwiazki #psychologia #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 19.12.2022, 12:22:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@costusmierdzi: Właśnie lepiej nie być miłym, wtedy ma się za dużo fałszywych znajomości, wszyscy coś od ciebie chcą. Po latach to zrozumiałem i większą przyjemność mi sprawia świadomość że nie wszyscy mnie lubią i mam określone grono znajomych, bo i tak jest za malo czasu by z kazdym spędzić czas, bądź się spotkać
  • Odpowiedz
HereComesThat801
HereComesThat801
18.12.2022, 21:41:56 via iOS
  • 7
Niedziela wieczór a ja w #pracbaza
HereComesThat801 - Niedziela wieczór a ja w #pracbaza

źródło: comment_1671399716wbtPHWTbN0CQhhJ6CYD3rE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 18.12.2022, 21:51:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 18.12.2022, 22:33:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HereComesThat801: Jakbym zarabiał w euro to wychodzi taniej niz w polszy, bo tu ostatnio płaciłem 26 ziko xD
  • Odpowiedz
keyah
keyah
17.12.2022, 23:02:15
  • 0
Elo mireczki z #krakow Jaki polecacie klub na Sylwestra? Moj kuzyn, ktory nigdy nie mieszkal w Polsce nabral ochoty na pozwiedzanie ojczyzny swoich starych. Sylwestra spedza w Krakowie, wiec chce zeby sie dobrze bawil i staram sie mu cos polecic, ale sam nie mieszkam w Krakowie juz kilka lat, wiec pewnie sporo sie pozmienialo. On ma 27 lat i bedzie z kolega. Gdzie bedzie fajna impreza dla ludzi w tym
keyah - Elo mireczki z #krakow Jaki polecacie klub na Sylwestra? Moj kuzyn, ktory nig...

źródło: comment_16713171413LAdDMDBSr2XJUrf1TzCPK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 18.12.2022, 22:13:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@keyah: jak z kolegą to Ciemnia może
  • Odpowiedz
k.....a
konto usunięte 18.12.2022, 08:34:53 via iOS
  • 1
Czy ktoś poleca jakiegoś spoczko dermatologa na luxmed w Krakowie?

#dermatolog #luxmed #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 18.12.2022, 22:07:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: @dzana: Też u niej bylem, dobre leki mi przepisała na łzs, bo pomagają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
17.12.2022, 08:17:57
  • 53
Witam. Zima zima - a tu trochę zieleni:) podobny wzór już był szmaragd oraz diamenty w szlifie Markiza :) złoto 585 nawet w zimowy szary dzień może poprawić humor :) 6.5k #sebsjewellery #bizuteria #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #slub #zloto #rzemioslo #jubilerstwo #zlotnik
darkinvaider - Witam. Zima zima - a tu trochę zieleni:) podobny wzór już był szmaragd...

źródło: comment_1671265074mItiqOcH6M4Bhyht5dWsdO.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 17.12.2022, 13:43:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@darkinvaider: łaaadny, a ile by kosztował taki bez diamentów?
  • Odpowiedz
FejsFak
FejsFak
17.12.2022, 07:01:49
  • 391
Wspornik 2.0: dwa pręty i kawałek blachy #stepujacybudowlaniec
FejsFak - Wspornik 2.0: dwa pręty i kawałek blachy #stepujacybudowlaniec
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 17.12.2022, 11:40:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
15.12.2022, 14:52:02
  • 4918
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 974
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 15.12.2022, 17:19:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Trollsky
Trollsky
15.12.2022, 11:54:39
  • 65
Idealna recepta na skompliokowanie sobie zycia - kupic jeepa z padniętym silnikiem zeby miec co robic w zimowe wieczory :) Długo nie wytrzymałem bez auta do wesołego ukrecania i urywania elementów zawieszenia :) #trollsky #jeep #4x4
Trollsky - Idealna recepta na skompliokowanie sobie zycia - kupic jeepa z padniętym s...

źródło: comment_1671105168bpOVPwQo4QZwyQwAlRFEh1.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 15.12.2022, 11:56:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Trollsky: Zaraz wojskowi przyjadą spisać sprzęt, to remontuj szybko żeby mieli czym się tłuc po polach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Inguz
Inguz 15.12.2022, 12:28:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trollsky: Obyś miał rację, powodzonka (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
15.12.2022, 05:26:13
  • 1699
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inguz
Inguz 15.12.2022, 10:04:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RobieZdrowaZupke: Zamykanie za oknem czyjegoś plecaka tak, żeby trzymał sie tylko na pasku do regulacji. Jak ktoś otwierał okno to plecak zlatywal na dół xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26
  • Strona 4 z 26
  • >
  • wwwwww@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.01.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking