Dobra, układ jest taki: wy zapodajecie teksty a ja robię kopiuj wklej na czat z tymi sukami. Oczywiście teksty w granicach tolerancji bo nie chce bana. ( ͡°͜ʖ͡°)
Czy zabawny jest dla ciebie #humor polegający na tym, że mówicie komuś cokolwiek co nie jest prawdą (żartujecie wg. niektórych xd), a ta osoba wierzy w tę informację, którą jej podaliście? #pytanie #ankieta #rozkminy
@viciu03: A to takie żarty to nie, ale np powiedzenie nowemu gościowi w robocie, że zanim wejdzie na drabinę musi iść do kierownika spytać o zgodę i on to robi xD
Zdjęcie wyszło mi słabo, ale za to @dedik zrobił paczkę idealną! Tyle radości na święta! Dziękuję.
Dziękuję, Cumplu, Twoje zdrowie! No i jeszcze zdrowie organizatorów, administratorów i wszystkich Wykopków, nawet tych z czarnolisty! ( ͡°͜ʖ͡°) #pokapake
W-----a mnie to muszę odprowadzać kolegę którego szanuje lubię ale znam niespelna polroku zamawiam mu zlotuwie odprowadzam daje w łapę zlotuwie żeby sprawdził czy do drzwi dojdzie w ludzie co go znają lata mają w dupie i się dobrze bawią #elviswpis #wpisynocom
Co zrobić, żeby wszyscy mnie lubili i akceptowali? Próbowałam już być mega miłą i nie wchodzącą nikomu w drogę, ale to działa tak tylko trochę. Także dzielcie się mirki swoimi sposobami :* :* #zwiazki #psychologia #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
@costusmierdzi: Właśnie lepiej nie być miłym, wtedy ma się za dużo fałszywych znajomości, wszyscy coś od ciebie chcą. Po latach to zrozumiałem i większą przyjemność mi sprawia świadomość że nie wszyscy mnie lubią i mam określone grono znajomych, bo i tak jest za malo czasu by z kazdym spędzić czas, bądź się spotkać
Elo mireczki z #krakow Jaki polecacie klub na Sylwestra? Moj kuzyn, ktory nigdy nie mieszkal w Polsce nabral ochoty na pozwiedzanie ojczyzny swoich starych. Sylwestra spedza w Krakowie, wiec chce zeby sie dobrze bawil i staram sie mu cos polecic, ale sam nie mieszkam w Krakowie juz kilka lat, wiec pewnie sporo sie pozmienialo. On ma 27 lat i bedzie z kolega. Gdzie bedzie fajna impreza dla ludzi w tym
Idealna recepta na skompliokowanie sobie zycia - kupic jeepa z padniętym silnikiem zeby miec co robic w zimowe wieczory :) Długo nie wytrzymałem bez auta do wesołego ukrecania i urywania elementów zawieszenia :) #trollsky #jeep #4x4
@RobieZdrowaZupke: Zamykanie za oknem czyjegoś plecaka tak, żeby trzymał sie tylko na pasku do regulacji. Jak ktoś otwierał okno to plecak zlatywal na dół xD
#swieta