Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hermanubis

Hermanubis

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2342
  • Znaleziska 2110
  • Mikroblog 232
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (1)
  • Plusowane (231)
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1368
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
25.05.2026, 13:23:54 via iOS
  • 1015
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
25.05.2026, 14:00:13 via Wykop
  • 440
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
kielus
kielus
27.04.2026, 10:45:50
  • 1402
Taka mnie naszła rozkmina w temacie #konfitura.
Czy można kopiować utwory Polsatu? Przecież:
- to tylko na chwilę
- nikomu nie dzieje się krzywda
- VOD jest płatne
- mam telewizor za
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kielus
kielus
Autor
27.04.2026, 10:49:18 via Wykop
  • 719
Zapomniałem dopisać mój ulubiony argument:
- zostawiłem przecież 1,5 serialu dla abonentów
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
27.04.2026, 10:49:43 via Wykop
  • 826
@kielus: przecież nie będę płacić za VOD jak ja tylko na chwilę potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.04.2026, 18:40:06
  • 3224
Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Również dzisiaj, zostały opublikowane dane odnośnie... działek budowlanych na jego terenie, wyznaczone przez starostwo xD

To jest już jawne walenie i znów betonowe złoto i działeczki wygrywają. Bo to nie jest nawet wyznaczanie ich "wokół toru", żeby ten zniknął kiedyś w przyszłości. To wyznaczanie na jego terenie działek budowlanych, w momencie gdy funkcjonuje i dokładnie w ten sam dzień w
kutasoglu - Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochron...

źródło: poznan

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CherryJerry
CherryJerry
14.04.2026, 18:43:11 via Wykop
  • 553
@kutasoglu: data publikacji danych to nie data wydzielenia działek, choć pewnie mocno się to zbiegło z czasem. Mam pobraną bazę działek na Polskę z końca marca (+ zeszły rok) to mogę sprawdzić czy wtedy już były podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
14.04.2026, 19:11:18 via Wypiek
  • 813
@kutasoglu ja p------e jaki wał
  • Odpowiedz
Wernest
Wernest
06.04.2026, 05:36:52
  • 3034
Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiadali o rodzinie, która dostała szlachetną paczkę. Otrzymali na wigilię 29 paczek, w tym krzesła, dzięki którym (jak mówi dziennikarz) rodzina mogła zasiąść do świątecznego śniadania.

Tymczasem facet ma za sobą dziesiątki komiksów, z których część jest warta po kilkaset złotych, choćby Aliens vs Predator 30th anniversary. Wiele z nich to jakieś nowe wydania. Czy naprawdę nie można było sprzedać
Wernest - Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiada...

źródło: paczka

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
06.04.2026, 05:42:14 via Wykop
  • 2815
@Wernest: o kurde xD spójrz na komputer. Chłodzenie z ekranem LED, podświetlane ramy sztuk 4 (obstawiam że teraz więcej warte niż te komiksy), nawalone wentylatorów od przodu jakby tam jakiś dobry sprzęt siedział.

Ale na krzesło nie było.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 06.04.2026, 05:44:43 via Wykop
  • 1662
@Wernest: też to widziałem xd. Oglądam i mówię "fiu fiu - niezły komp" xd
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
13.03.2026, 05:05:46
  • 2203
Amerykanie właśnie nas wyruchali, jak ruchają ostatnio wszystkich sojuszników. Znoszą pomału sankcje na ruską ropę. Ukraina została sprzedana i nasze interesy zostały zdradzone. #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....s
d.....s
konto usunięte 13.03.2026, 05:20:03 via Wykop
  • 1852
@JWRJWR: Śmieszne, że wszystko się już wydało, a pisowcy grają do końca, jak orkiestra na Tytaniku xd
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
13.03.2026, 05:58:43 via Wykop
  • 1039
@JWRJWR: a my dzięki nawruskiemu możemy byc bezbronni wobec agresji putina
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
12.03.2026, 17:23:21
  • 405
Bezsenny pierwszy miesiąc życia. Nowo narodzone delfiny i orki w ogóle nie zasypiają przez pierwszy miesiąc życia – pozostają wtedy w ciągłym ruchu, by utrzymać odpowiednią temperaturę ciała i odpowiednio często wynurzać się na powierzchnię w celu zaczerpnięcia oddechu, a także, by móc szybciej reagować w razie ewentualnego zagrożenia. Nie wywiera to negatywnego wpływu na ich rozwój, wręcz przeciwnie, ciągła aktywność wydaje się go wręcz wspomagać.

Jak można się spodziewać, ich matki również
Apaturia - Bezsenny pierwszy miesiąc życia. Nowo narodzone delfiny i orki w ogóle nie...

źródło: Baby Orca Leaping

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
12.03.2026, 17:36:08 via Wykop
  • 38
@Apaturia: ale fikła ta foka xDD
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
12.03.2026, 17:40:08 via Wypiek
  • 64
@Apaturia bardzo fajna ciekawostka orkowa
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
22.02.2026, 18:36:15
  • 1369
#heheszki #usa
ROTTE_N - #heheszki #usa

źródło: 1000024847

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
22.02.2026, 18:40:48 via Wykop
  • 302
@R_O_T_T_E_N: Miesiące jego jako polityka są policzone.🤞
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo
22.02.2026, 18:50:44 via Wykop
  • 420
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Szkoda, że prawdopodobnie całego świata również
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
22.02.2026, 09:50:27
  • 897
xDDDD Wy też wyliczacie żonie sikanie, czy tylko ja taki pantofel jestem, że tego nie robię?xD

#zwiazki
salo91 - xDDDD Wy też wyliczacie żonie sikanie, czy tylko ja taki pantofel jestem, że...

źródło: 1000064422

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
22.02.2026, 09:56:15 via Wykop
  • 589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
22.02.2026, 10:04:44 via Wykop
  • 796
@sruba_m3: i dopiero rachunek pokazał, że coś tu nie gra, a nie częstotliwość wizyt w toalecie, która mogła być spowodowana cukrzycą, problemami z pęcherzem, nerkami i tysiącem innych powodów. Przykre. Ale tak, też miałam do czynienia z kimś, kto po latach potrafił mi publicznie wytknąć problem zdrowotny, a prosto w oczy nie miał jaj się zainteresować co jest nie tak. Są takie przypadki jak ten cytowany.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
19.02.2026, 05:42:37
  • 2777
#heheszki #humorobrazkowy #humor
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor

źródło: temp_file5623442168494634586

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00D00
D00D00
19.02.2026, 06:13:05 via Wykop
  • 842
@Sonny86: to jest niewiedza użytkowników, śpiwora nie rolujemy przed włożeniem (źle to wpływa na wypełnienie i sprawia że jest za duży przez uwięzione powietrze) tylko wkładamy kawałek po kawałku "byle jak" ugniatając. Wszystko się mieści a nawet miejsce zostaje, jest też sto razy szybciej.
  • Odpowiedz
j557
j557
j557
19.02.2026, 06:38:10 via iOS
  • 2190
@D00D00 i co potem mam w takim niewyprasowanym spać?
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
15.02.2026, 14:02:30
  • 2176
Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy, a wy co? Dalej nie możecie uzbierać na wkład własny na dożywotni kredyt hipoteczny na klatkę 35m2? xD Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B. Dalej będą tu wykopki, które będą negować astronomiczne zarobki lekarzy, że powyżej 100k miesięcznie zarabia może kilku w całym kraju? Czekam też na linię obrony @dr_Batman żeby
StulejmanBeznadziejny - Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy,...

źródło: HBJm5HRaEAEbauF

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
15.02.2026, 15:08:20 via Wykop
  • 615
@Anomalocaracid: nie słyszałem, aby jakikolwiek lekarz w szpitalu miał swój zespół. Polityka umów jest taka, że każda osoba ma swoją własną umowę podpisaną bezpośrednio ze szpitalem.
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 15.02.2026, 15:22:20 via Wykop
  • 882
@Stulejman_Beznadziejny: Mówienie że to na zespół to próba wytłumaczenia innego lekarza przez lekarza. Oni się bronią i idą w zaparte, duża solidarność jest. Nawet jest coś takiego, że jeden lekarz nie może krytykować drugiego. Stąd będzie Ci pier**olił że to pensja na zespół.
  • Odpowiedz
s0krates
s0krates
s0krates
13.02.2026, 13:44:04
  • 1941
Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób intercyzę
- Organizuj "loterie" bez limitu losów
- Mów wszystkim że zarabiasz "grosze" albo nawet "nic"
- Wypłać kasę z kont, trzymaj w kredensie, rozliczaj się tylko gotówką
s0krates - Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób in...

źródło: 4bb1f213b495a7147d9f74a8d65fe7d5aecc0537.jpg_xooooooooo_1280x720

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko
13.02.2026, 14:49:28 via Wykop
  • 828
@s0krates: krzycz że opresyjne państwo chce zniszczyć ciebie i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
13.02.2026, 14:49:53 via Wykop
  • 802
@s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie wszystkiego co pompuje kliki, chlop sam sie smieje z wlasnych klamst a Stanowski mimo ze ogarnia to przytakuje jak to zupelnym przypadkiem wjechali na chate bo przeciez legit na zone wszystko przepisal, skandal! Komentarze pod filmem K0 swiadcza ze zyjemy w kraju d*bili... Wykopki wcale nie lepsze, 2100+ wykopow dla cwaniaka. XD
KurnikoweKuriozum - @s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie w...

źródło: IMG_20260213_143045

Pobierz
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
10.02.2026, 14:44:18
  • 1406
Jakbym miał dobrać scene z jakiejkolwiek gry, do obecnej sytuacji Robercika, to wybrałbym bez zastanowienia to xD

#lewandowski #heheszki #pdk #gry #gta
Akuzativ94 - Jakbym miał dobrać scene z jakiejkolwiek gry, do obecnej sytuacji Roberc...

źródło: IMG_3456

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
10.02.2026, 15:03:02 via Wykop
  • 122
@genocidegeneral: tak, bo Enrique też teoretycznie jedynie maca Lewą podczas treningu, jak ten jogin ze screena. Więc moim zdaniem ten screen lepiej oddaje tę sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 10.02.2026, 16:03:35 via Wykop
  • 441
@Akuzativ94: tylko, że Michael spuścił im wp*erdol, a nie podkulił ogon jak Bobercik
  • Odpowiedz
Pulpetito
Pulpetito
Pulpetito
08.02.2026, 08:34:21
  • 1341
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loginnawykoppl
loginnawykoppl
08.02.2026, 08:47:20 via Wykop
  • 1039
@Pulpetito: tak właściwie wygląda każdy polski związek sportowy w dyscyplinach o których slyszalo 10 osób w kraju, jeżeli uwzględnić skalę to PZPN to przy tym perełka uczciwości
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
08.02.2026, 08:55:24 via Wykop
  • 1147
@Pulpetito: brzmi jak pasta o Tajnerze, tylko to nie pasta xD
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
05.02.2026, 17:58:44
  • 1357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trismus
Trismus
05.02.2026, 18:07:13 via Wykop
  • 185
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Unia Europejska pomimo swoich licznych wad, jest największą szansą dla ludzkości,
Trismus - @KRZYSZTOFDZONGUN: Unia Europejska pomimo swoich licznych wad, jest najwięk...
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
05.02.2026, 19:30:05 via Wykop
  • 81
@Aleale2: W UE nie ma jasnej ścieżki dojścia do podejmowania decyzji w kluczowych kwestiach. W każdej sprawie jest walka o wpływy, gdzie każde państwo ciągnie w swoją stronę. UE wywala się nawet na takich rzeczach jak wspólne stworzenie czołgu, samolotu. Nie mówiąc o kwestiach takich jak energetyka, umowy handlowe z innymi blokami czy polityka imigracyjna.
  • Odpowiedz
NieJanek
NieJanek
29.01.2026, 10:31:15
  • 1007
Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie czołgów w mieście jako osobówki. Sam się takowymi nie poruszam, natomiast podobają mi się i widzę szereg plusów:

+siedzisz wysoko, światła innych aut nie rażą tak mocno jadąc w nocy
+duży prześwit, wygodny na miejskie, dziurawe drogi i krawężniki
+wygodnie się wsiada i wysiada
+widoczność 360⁰ podczas jazdy
NieJanek - Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie czołgów w mieście jako osobówki....

źródło: 9e88b2d61bbb413cc2ad82e3fb54c977

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zeugma
Zeugma
29.01.2026, 11:05:14 via Wykop
  • 89
@NieJanek: Wiem ze odpowiadam na mema, ale widoczność z pozycji kierowcy czołgu jest bardzo słaba. No i na pewno nie są "przestrzenne"
  • Odpowiedz
Anon_Anonimowicz
Anon_Anonimowicz
29.01.2026, 11:21:49 via Wykop
  • 441
@Zeugma: Akurat w czołgu jest mniejsze ślepe pole z przodu, niż w największych SUVach i pickupach. Więc do miasta lepiej już czołg, niż np. Forda F150. Pic rel.
Anon_Anonimowicz - @Zeugma: Akurat w czołgu jest mniejsze ślepe pole z przodu, niż w ...

źródło: 1000015214

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Dan

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking