Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
goblin21

goblin21

Dołączył 16 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37520
  • Znaleziska 2207
  • Mikroblog 35313
  • Obserwujący 57
  • Obserwowane 28
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
10.06.2026, 15:10:51
  • 330
zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca
ucho_igielne - zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca

źródło: Przechwytywaniee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 10.06.2026, 16:14:36 via Android
  • 321
@ucho_igielne Dlatego ponieważ bardzo chce zostać pośrednikiem w przekazywaniu pieniędzy między pracodawcą a wodociągami, gazownią, energetyką, itp.
  • Odpowiedz
goblin21
goblin21 06.06.2026, 10:18:20
  • 1
Widzę że spam na @wykop ma się doskonale.
Zabezpieczenia antyspamowe level expert.
goblin21 - Widzę że spam na @wykop ma się doskonale.
Zabezpieczenia antyspamowe level...

źródło: temp_file694617750330438828

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 31.05.2026, 12:43:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobertPupica
RobertPupica
31.05.2026, 09:58:23
  • 8
boze anetki narzekają ze excela w stopniu zaawansowanym znaja i blisko najnizszej zarabiaja haha jakby umialy tkaim iveco daily z napedem na tyl w zime pod gorke ruszyc to moze by pracodawca wiecej dal za ich umiejetnosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 31.05.2026, 10:32:40 via Android
  • 0
@RobertPupica Excela w stopniu zaawansowanym nie znają nawet ci, którzy tego Excela tworzą
  • Odpowiedz

536

System kaucyjny uderza w sprzedaż napojów. 50 groszy robi różnicę

Wprowadzenie systemu kaucyjnego wpływa na rynek napojów w Polsce. Jak pisze Rzeczpospolita, na początku 2026 roku prod

lukasz8697
z
dlahandlu.pl
dodany: 29.04.2026, 17:02:45
  • 186
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    recykling
  • #
    segregacjaodpadow
  • #
    odpady
goblin21
goblin21 30.04.2026, 15:31:36 via Android
  • 14
Póki w Biedronkie można było dostać wodę Polaris bez kaucji to kupowałem. Od kiedy są tylko z kaucją, nawet jednej butelki czy puszki czegokolwiek z kaucją nie kupiłem.

Jak na razie, saturator Dafi starcza na moje potrzeby.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

goblin21
goblin21 23.04.2026, 12:22:22
  • 1
Nie ma to jak codziennie przychodzić do roboty i nie wiedzieć czy maszyna losująca wylosuje ciebie i nakaże spakowanie się i pójście do domu.

Młyn ze zwolnieniami ruszył tydzień temu. Do końca lipca z pracą pożegna się okolo 240 osób, co stanowi prawie 20% załogi.

Nie znasz dnia ani godziny...

#pracbaza #fabrykatrocinikurzu
goblin21 - Nie ma to jak codziennie przychodzić do roboty i nie wiedzieć czy maszyna ...

źródło: temp_file5418619909342970134

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerry-snow
jerry-snow
jerry-snow
23.04.2026, 12:49:18 via Android
  • 0
@goblin21 cos sie konczy, cos innego sie zaczyna( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
15.03.2026, 11:59:59
  • 253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 15.03.2026, 13:25:00 via Android
  • 2
@Piter1489 Kto płaci na randce?

  • Odpowiedz

2449

Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ

Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ

Upodlenie narodu postępuje w tempie wykładniczym. Ludzie są tak głupi że płacą 1500zł za 10 minut smętnego ględzenia. Lekarze biorą miliony ale i tak znajdzie się jakiś baran co będzie kopertę wciskał albo jajeczka albo flaszeczkę ale prawdziwe eldorado dopiero się zaczyna. Szykujcie portfele

PIAN--A_A--KTYWNA
z
forsal.pl
dodany: 04.03.2026, 14:02:27
  • 313
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
goblin21
goblin21 04.03.2026, 16:07:30 via Android
  • 418
@mareksa666 U tego samego lekarza i na tym samym sprzęcie...
goblin21
goblin21 27.02.2026, 19:56:26
  • 0
Ładnie się dzieje i mnie w #pracbaza ;/

A już chodzą słuchy że w "przestój ekonomiczny" jednak potrzeby pracodawcy będą znaczne i będzie trzeba przyjść do roboty, w przeciwieństwie do piątków z urlopu wypoczynkowego.

Dobry sposób by zabrać pracownikowi kilka dni UW.
goblin21 - Ładnie się dzieje i mnie w #pracbaza ;/

A już chodzą słuchy że w "przestó...

źródło: temp_file5164865365347403904

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
28.02.2026, 08:50:53 via Wykop
  • 0
@goblin21: Lepiej stracić kilka dni UW niż stracić pracę i źródło dochodu, nie? Zawsze mnie rozwalają ludzie żalący się na stratę urlopu kiedy firma ledwo przędzie i alternatywą jest kop w dupę…
  • Odpowiedz

1073

Jak z klienta zrobić kloszarda.

Jak z klienta zrobić kloszarda.

W teorii miał być prosty, wygodny i proekologiczny. W praktyce wymaga cierpliwości, czasu i szczęścia.

Tetsuya
z
tuwroclaw.com
dodany: 22.02.2026, 02:23:06
  • 358
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
  • #
    zabka
goblin21
goblin21 23.02.2026, 11:48:38 via Android
  • -1
@Sidroff W poprzednim roku 1230 zł za 5 osób a w tym roku 1476 zł
goblin21
goblin21 13.02.2026, 10:38:55
  • 5
Właśnie się dowiedziałem że #profesorchris został zawinięty na przesłuchanie :)
Czyżby za to losowanie?
goblin21 - Właśnie się dowiedziałem że #profesorchris został zawinięty na przesłuchan...

źródło: temp_file1082533076820066362

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_
13.02.2026, 10:41:04 via Wykop
  • 7
@goblin21: Bankowo, przecie nie za wycinanie katalizatorów :)
  • Odpowiedz
KRogala2512
KRogala2512
KRogala2512
07.02.2026, 19:41:47
  • 3
Jaka alternatywa do #sodastream ? Nie chce wspierac izraelskiej firmy.

#systemkaucyjny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 07.02.2026, 19:44:14 via Android
  • 4
@KRogala2512 Dafi PushAir
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
06.02.2026, 15:20:03
  • 2
Pierwszy raz podłączyłem prostownik tego typu z ekranem, i mam pytanie bo jestem całkowicie zielony

Mam czekać aż ta ikonka baterii przestanie migać? Wtedy jak będą wszystkie kreski bez mrugania to znaczy że akumulator się naładował? (Na zdjęciu są wszystkie kreski ale ostatnia miga)

W dodatku co oznaczają te cyfry na ekranie które co chwila się zmieniają?

#pytanie #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa #mechanika #motoryzacja
Anonim5 - Pierwszy raz podłączyłem prostownik tego typu z ekranem, i mam pytanie bo j...

źródło: temp_file5503583469985016639

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 06.02.2026, 15:29:23 via Android
  • 3
@Anonim5 Nie mam pojęcia ale podpowiadam, zerknij do instrukcji a jeśli jej nie masz poszukaj jej w internecie.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
05.02.2026, 23:51:12
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 06.02.2026, 00:59:41 via Android
  • 14
@josedra52 Za mocne. Ucięli nagranie w dobrym momencie
  • Odpowiedz

571

Biedronka ucięła premie pracownikom, bo w styczniu było zimno

Biedronka ucięła premie pracownikom, bo w styczniu było zimno

Zima zamroziła premie w sieci sklepów Biedronka.

Edonik
z
facebook.com
dodany: 04.02.2026, 21:02:56
  • 230
  • #
    biedronka
  • #
    promocje
  • #
    januszex
  • #
    kolchoz
  • #
    praca
  • #
    polska
goblin21
goblin21 05.02.2026, 15:48:13 via Android
  • -1
E tam...
U mnie, kilka lat temu dyro zrobił zebranie i między innymi poinformował że sytuacja jest jaką jest i wypłacanie premii, która była regularnie wypłacana, jest wstrzymane.
I tak od kilku lat, niezależnie czy jest duża sprzedaż czy mała, premie mamy wstrzymaną. A gdy ktoś wspomni że nie ma premii to szybko jesteśmy informowani że premia jest. Tylko wstrzymaną...
:/
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Wcisnęli 239 kawalerek do nowego wieżowca. To wciąż apartamentowiec?

Wcisnęli 239 kawalerek do nowego wieżowca. To wciąż apartamentowiec?

Wieżowiec wypełniony kawalerkami, złożony z trzech różnych części, powstaje w Warszawie. W środku znajdzie się aż 587 mieszkań.

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 03.02.2026, 07:26:16
  • 197
  • #
    mieszkanie
  • #
    wiezowce
goblin21
goblin21 03.02.2026, 22:03:08 via Android
  • 0
@opanowalemsztukepalenia Klatka a nie apartament.
goblin21
goblin21 02.02.2026, 17:15:00
  • 3
Widzę że SpamKonta na Wypoku mają się bardzo dobrze

#wykop

@wykop zweryfikujcie zabezpieczenia bo widać że te co teraz macie na serwisie są G---O warte.
goblin21 - Widzę że SpamKonta na Wypoku mają się bardzo dobrze

#wykop 

@wykop zwery...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21
Autor
02.02.2026, 17:17:49 via Wykop
  • 0
@koneser_progresywnego_discopolo: Niby czemu, to nie ja spamuję
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
02.02.2026, 15:10:43
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 02.02.2026, 16:05:33 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
intruzzz
intruzzz
02.02.2026, 10:35:06
  • 1
Ile jeszcze lat beda wisieć te przeprosiny na stronie glownej? #wykop
intruzzz - Ile jeszcze lat beda wisieć te przeprosiny na stronie glownej? #wykop

źródło: 17700284460874278724436343181092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goblin21
goblin21 02.02.2026, 11:05:15 via Android
  • 3
@Basiura89 Administracja jedzie na AdBlocku i nie widzi że zrobili błąd w pierwszym słowie xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Bierny obserwator
  • Ja jestem chłop z Mazur…

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2014

    Komentator
  • VIP
    od 19.03.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 10.04.2014

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking