Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4694
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4227
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
FueGo
FueGo 07.09.2025, 22:47:10
  • 3
Oj cos dzisiaj Robie nie idzie... Oby 51 spadło
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 22:23:11
  • 8
No swietnie. Wszystkie kary na niego idą...
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 22:20:57
  • 4
Jest i on, zrobi to!
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 20:48:18
  • 7
No co za debil
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 19:52:29
  • 5
Jak dobrze ze 83 na czele i Handson widzi wszystko elegancko
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 19:50:26
  • 6
Jado! Łogien!
#wec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 19:01:40
  • 5
Srałem, dlaczego 83 jest 2?
#wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EtenszynDrimzKamynTru
EtenszynDrimzKamynTru
07.09.2025, 19:04:33 via Android
  • 2
@FueGo siedzę na kiblu, co się stało?
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
07.09.2025, 19:05:45 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 07.09.2025, 18:42:57
  • 1
Tu az tak nie znam przepisów. Jak to jest jak oni zjeżdżają teraz do boxow? Naprawiają cos? Wymieniają kierowcow itd? Wracają za safety car na swoje miejsce czy na koniec stawki?
#wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a....._
konto usunięte 07.09.2025, 18:43:57 via Wykop
  • 3
@FueGo: mogą naprawiać i wracać, wracają na koniec
  • Odpowiedz
groman43
groman43
07.09.2025, 18:43:58 via Wykop
  • 2
@FueGo: Koniec stawki.
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 07.09.2025, 18:10:27
  • 3
Jedziemy!
#kubica za jakieś 2h
#f1 #wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
07.09.2025, 18:11:08 via Wykop
  • 1
@FueGo: za safety car
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
07.09.2025, 18:11:44 via Android
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997 czy to znaczy ze 83 nie prowadzi? Moze byc 6h za safety carem
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 07.09.2025, 15:22:32
  • 55
Dd
#f1
FueGo - Dd
#f1

źródło: temp_file6862149969584602773

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 07.09.2025, 14:48:34
  • 8
Nie pokazali nam grubasa mclaronowskiego. Chciałbym zobaczyc czy tez byl taki smutny jak Oskar w Holandii wygral
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

743

Szokujące ustalenia w sprawie szczepionek mRNA. Ukrywane zgony i skutki uboczne

Szokujące dokumenty badań szczepionki Pfizer/BioNTech na COVID

covid_duck
z
dorzeczy.pl
dodany: 24.08.2025, 16:57:03
  • 183
  • #
    mrna
  • #
    szczepienia
  • #
    koronawirus
  • #
    szurymialyracje
FueGo
FueGo 24.08.2025, 23:03:21 via Android
  • -1
@malin90 I co? Kolejny rok nic? Nigdy nic? Wirus znikl? Jak ja pluje na was boty
FueGo
FueGo 24.08.2025, 23:05:13 via Android
  • 3
Co to za wysyp botów? Jaka płatna współpraca czy dobrze opłacani spamerzy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1944

Tragedia na A1: Sebastian M. pozostanie w areszcie

Pokaż treści 18+

Tragedia na A1: Sebastian M. pozostanie w areszcie

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim odrzucił w czwartek zażalenie obrońcy Sebastiana M. na przedłużenie aresztu tymczasowego. Mężczyzna oskarżony jest o spowodowanie wypadku, w którym zginęła trzyosobowa rodzina.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 21.08.2025, 13:59:43
  • 138
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    bekazpodludzi
FueGo
FueGo 21.08.2025, 23:26:35 via Android
  • 18
Sebastian, jak ja Ci kibicuje żebyś zgnił w pierdlu, a pozniej zeby twoje zycie bylo męczarnia, oj Sebastian, jestem z tobą:*
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

770

Hindus zgwałcił szwajcarską 15-latkę w trakcie lotu z Bombaju do Zurychu.

Pokaż treści 18+

Hindus zgwałcił szwajcarską 15-latkę w trakcie lotu z Bombaju do Zurychu.

Dostał zawiasy i 5 lat zakazu wstępu do Szwajcarii.

skyrunner
z
dailymail.co.uk
dodany: 21.08.2025, 13:29:01
  • 110
  • #
    szwajcaria
  • #
    gwalt
  • #
    indie
FueGo
FueGo 21.08.2025, 23:24:34 via Android
  • 0
Co to w ogóle za artykul? Gdzie ja niby zgwałcił? W kiblu? Przecież stamtąd wszystko słychać, jeżeli babka weszła pierwsza to nie pozwoliła by gościowi wejsc, zaraz by sie cała obsługa zleciała. W korytarzu? Jak patrzy 100 osob? Czy w schowku gdzie już sa bagaże? To jakieś p--------o xD baba szoku doznała 😆
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

500 litrów benzyny w piwnicy bloku w Kielcach. Ludzie bali się, że wylecą w powi

500 litrów benzyny w piwnicy bloku w Kielcach. Ludzie bali się, że wylecą w powi

500 litrów paliwa trzymał w piwnicy w bloku mieszkaniec Kielc. Dostaliśmy zgłoszenie, że w piwnicy oraz na klatce schodowej jednego z bloków w osiedlu Sieje mocno wyczuwalna jest woń benzyny opowiadała aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

XeNinja
z
kielce.naszemiasto.pl
dodany: 18.08.2025, 11:41:50
  • 145
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    kielce
  • #
    cotusieodpierdala
  • #
    paliwo
FueGo
FueGo 18.08.2025, 21:32:05 via Android
  • 0
@Peter_Sinclair 500l to nie jest jakas kosmiczna ilość... a miejsca w cysternie to nie wiem czy by sie chociaż dno dobrze zakrylo

1174

Pomóżmy chłopakowi, aby było mu lżej przeżyć jeszcze kilkanaście lat

Pomóżmy chłopakowi, aby było mu lżej przeżyć jeszcze kilkanaście lat

Nie znam chlopaka, ale ujęło mnie to jaka chęcią do życia emanuje i chce je przeżyć (link do filmu w powiazanych) Wpłaciłem od siebie, pokażmy ze wykop ma moc, a czasu już nie wiele zostało...

FueGo
z
siepomaga.pl
dodany: 20.05.2025, 16:59:59
  • 51
  • #
    siepomaga
  • #
    pomoc
  • #
    wykop
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
FueGo
FueGo
Autor
20.05.2025, 17:01:06 via Android
  • -1
https://www.facebook.com/share/v/16LUoXbaFC/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FueGo
FueGo
Autor
20.05.2025, 20:25:54 via Android
  • 2
@ty_O rozumiem, ale nie o to w tym chodzi... Jakoś tak ten chłopaczek mnie zrobił tym ze chce żyć i szukał kogoś kto moze mu te szanse dać, a my chyba możemy?
FueGo
FueGo
Autor
20.05.2025, 20:33:04 via Android
  • 10
@cash-stacker nie trzeba tu wciskasz propagandy, wystarczy więcej pomocy i empatii, czasami komus dobrze jest pomoc
FueGo
FueGo
Autor
20.05.2025, 21:11:17 via Android
  • 2
@QQ__QQ też mnie to zaswedzialo, ale jakoś wybaczyłem, jakis taki pozytywny Młodzik.
FueGo
FueGo
Autor
21.05.2025, 13:38:46 via Android
  • 4
@PolskiHuop nie zebram dla siebie, nie znam nawet tego chłopaka, ani nikogo z jego znajomych, sam wpłaciłem. Ale skoro możesz pomóc to pomoz, jeżeli nie to pomiń wątek.
FueGo
FueGo
Autor
21.05.2025, 21:13:56 via Android
  • 0
@beIIadonna muszą chyba zabrać łącznie ponad 6, prawie mają polowe
FueGo
FueGo
Autor
22.05.2025, 15:36:02 via Android
  • -1
@po-ziomka jesteś git!

346

Jetson ONE - pierwszy pokazowy lot pojazdu w wersji produkcyjnej

Jetson ONE - pierwszy pokazowy lot pojazdu w wersji produkcyjnej

Tomasz Patan 8 lat temu zbudował prototyp Jetsona, w tym miesiącu ruszyła seryjna produkcja. Cena to 128 000 dolarów, zamówienia przyjmowane są na 2027 rok. W przedsprzedaży sprzedano 500 sztuk. Waga pojazdu wraz z bateriami to 115kg, baterie starczają na 20 minut lotu, prędkość maksymalna 102km/h.

framugabezdrzwi
z
youtube.com
dodany: 25.03.2025, 18:02:02
  • 142
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    drony
  • #
    lotnictwo
FueGo
FueGo 26.03.2025, 15:33:20 via Android
  • 2
@emjot86 masz tam 8 silników. Jeden jak padnie to nic się nie stanie, latasz dalej. To budowa drona cineliftera

216

Trzeźwy inaczej mąż chciał odebrać żonę... zatrzymaną za jazdę pod wypływem

Trzeźwy inaczej mąż chciał odebrać żonę... zatrzymaną za jazdę pod wypływem

W ramach akcji "Trzeźwość" policjanci z raciborskiej drogówki wpadli na nietypową parę - 44-letnią kobietę prowadzącą samochód pod wpływem oraz jej 48-letniego, trzeźwego inaczej męża, który przyjechał ją odebrać. Oboje już stracili prawa jazdy. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 04.02.2025, 16:46:48
  • 30
  • #
    slask
  • #
    raciborz
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
FueGo
FueGo 04.02.2025, 19:08:20 via Android
  • 10
Taki mąż do skarb, nie zostawił w potrzebie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

192

Drony dostarczają kontrabandę wieźniom. Rosnące zagrożenie w UK

Pokaż treści 18+

Drony dostarczają kontrabandę wieźniom. Rosnące zagrożenie w UK

Drony narodowym zagrożeniem - ostrzega urząd nadzorujący funkcjonowanie zakładów karnych na Wyspach Brytyjskich. Urządzenia te są coraz bardziej popularne w dostarczaniu różnych rzeczy dla osadzonych. Już nie tylko narkotyki wręcza się im w ten sposób. Wkrótce broń?

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 14.01.2025, 12:47:22
  • 31
  • #
    swiat
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    wiezienie
  • #
    anglia
  • #
    technologia
FueGo
FueGo 15.01.2025, 15:20:24 via Android
  • 0
@mocten używanie tej aplikacji jest nie obowiązkowe. Zgłoszenie lotu również. Co innego w pl, w pl musisz

564

Nowelizacja ustawy Prawo Lotnicze. Petycja

Pokaż treści 18+

Nowelizacja ustawy Prawo Lotnicze. Petycja

Proszę o wykopanie i podpisanie, jest to bardzo ważna petycja dla droniarzy. Kara 10 tys za latanie dronem jest większa niż brak OC rowerzysty czy jazda autem po spożyciu. Wczoraj mieliśmy delegatów w Sejmie i dalej mamy szansę coś zrobić! Działajmy i nie dajmy zdzierać z siebie kasy

FueGo
z
secure.avaaz.org
dodany: 10.01.2025, 09:35:18
  • 146
  • #
    dji
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    prawo
  • #
    sejm
  • #
    polska
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:34 via Android
  • 2
@NoOne2 ustawa jest sporządzona przez pis, który na złość wszystkim głosował przeciw swojej ustawie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:37 via Android
  • 1
@NoOne2 ustawa jest sporządzona przez pis, który na złość wszystkim głosował przeciw swojej ustawie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:39 via Android
  • 0
@NoOne2 ustawa jest sporządzona przez pis, który na złość wszystkim głosował przeciw swojej ustawie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:40 via Android
  • 17
@NoOne2 ustawa jest sporządzona przez pis, który na złość wszystkim głosował przeciw swojej ustawie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:40 via Android
  • 2
@NoOne2 ustawa jest sporządzona przez pis, który na złość wszystkim głosował przeciw swojej ustawie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 10:12:53 via Android
  • 12
@marce_panna dziękujemy
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 11:14:32 via Android
  • 24
@pulutlukas jeżeli przejdą te kary to nie wiele osób będzie latac z obawy przed mandatem którego trzeba opłacić w ciągu kilku dni inaczej komornik, a odwołanie może zająć dużo czasu, ale karę tak czy tak trzeba zaplacic
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 11:15:00 via Android
  • 0
Proszę pamiętam że trzeba potwierdzić przez adres email
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 12:39:16 via Android
  • 0
@reaper1 za kilka godzin jak wrócę do domu to udostepnie link do ustawy i tabelkę z karami
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 12:39:59 via Android
  • 1
@reaper1
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 12:52:02 via Android
  • 5
@reaper1 https://www.swiatdronow.pl/kary-pieniezne-dla-operatorow-i-pilotow-dronow-za-co-ile-i-dlaczego
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=810
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 12:55:06 via Android
  • 2
@Benn można, ale za brak naklejki na nim już masz 300zl kary, a nie zapominaj o uprawnieniach, zgłoszeniu, przesłaniu informacji do urzędu, jeżeli to fpv to obserwator i dużo innych rzeczy
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 12:55:39 via Android
  • 2
@Jan_Jasnieoswiecony ma wartość, wczoraj odbyła się rozmowa z posłem Kamil Wnuk i nadal możemy coś zdziałać.
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 13:52:42 via Android
  • 2
@dfg1 każdych, nawet tych do 250g
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 14:36:08 via Android
  • 1
@JesMan spróbuj sam button kliknąć, nie link na dole
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 14:58:05 via Android
  • 1
@JesMan może spróbuj użyć chrome, lub innego adresu email
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 15:36:54 via Android
  • -2
@ari2k5 Z tym że pis stworzyło tę ustawe
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 15:37:33 via Android
  • 3
@misisk wczoraj była nasza delegacja w Sejmie, rozmawiali z posłem. Nadal mamy szansę coś zrobic
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 15:38:27 via Android
  • 2
@Benybenassi nie, podpis może złożyć nawet mama, tata, siostra czy kochanka i każdy glos się liczy
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 15:38:52 via Android
  • 0
@OfficePepe świetnie! Dziękujemy!
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 16:00:30 via Android
  • 0
@defoxe tak, a wylec kilka m dalej i 10k kary już możesz złapać. Przekrocz wysokość o 1m i to samo. I tak można to sprawdzic
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 16:25:30 via Android
  • 0
@ojobedebojo robiąc zdjęcie zachodzącemu słońcu na tle pięknego krajobrazu jestem zbrodniarzem? Weź człowieku jakieś leki bo coś z tobą nie tak. Osoby które lataja dronami znają przepisy i same negują łamanie ich przez innych pilotów. Takie jest to środowisko.
A bronią staje się to dopiero wtedy gdy podczepisz do tego granat, dron 250g nawet dobrze guza nie nabije jak spadnie
Cięższy może i tak, tak jak fpv. Ale krzywdy to nie
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 16:55:56 via Android
  • 4
@defoxe nikt nie lata w strefach lotniczych, mamy ograniczenie do 120m samoloty lataja wyżej. Mamy obowiązek zejść na wysokość 10m widząc że coś nadlatuje. Żeby latac dronem musisz zdać egzaminy, a1/2/3 nsts itd. Jest tego sporo i też teoche kosztuje. Ktoś kto ma te uprawnienia zrobione pilnuje prawa
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 20:47:14 via Android
  • 0
@Gej chyba o to chodzi żeby pokazać ten ładniejszy widok?
Ja osobiście lubię nagrywać z ziemi i z góry i to pokazywac
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 20:48:35 via Android
  • 1
@Gej nie latawiec się nie kwalifikuje do tego
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2025, 21:01:04 via Android
  • 1
@Gej nie bo jest to zabawka, nie ma kamery, nie ma niczego i jest sterowany na sznurku
FueGo
FueGo
Autor
11.01.2025, 13:41:08 via Android
  • 0
@Capitanero tym ze nie ma kamery i jest na uwiezi
FueGo
FueGo
Autor
14.01.2025, 08:26:21 via Android
  • 0
@Misiakufal z przepisow
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
  • Strona 16 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking