Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4694
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4227
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
FueGo
FueGo 09.03.2026, 09:21:24
  • 3
Wykończy mnie to...
#gielda #ropa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 08.03.2026, 03:31:47
  • 2
No nie spie przeciez
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 06.03.2026, 21:01:02
  • 7
Do zobaczenia w poniedzialek
#gielda
FueGo - Do zobaczenia w poniedzialek
#gielda

źródło: temp_file245416778429625616

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 05.03.2026, 18:48:15
  • 3
Grubas nie musi nic robic zeby kasa sie zgadzała, to on mowi kiedy wypada zielone, a kiedy czerwone
A ja plotka musze jakos płynąć w tym nurcie jego gowna... I łapać resztki kukurydzy
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 05.03.2026, 18:34:00
  • 6
Ale buja ta łajba
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 02.03.2026, 20:28:48
  • 3
Ale fajnie sie te cyferki zmieniaja xD

#xtb #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 02.03.2026, 19:09:54
  • 0
Nie jestem pewny czy dobrze to robie
#xtb #gielda #cfd
FueGo - Nie jestem pewny czy dobrze to robie
#xtb #gielda #cfd

źródło: temp_file4008903044709794899

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
02.03.2026, 19:32:32 via Wykop
  • 1
@FueGo: CFD chlopie, moze cie zamknac jak nie masz zabezpieczenia. Tam ci sie gdzies procencik pewnie pokazuje jakie masz pokrycie pozycji/poziom depozytu. Ale jak grasz krotko to raczej powinienes zarobic, ale czule to bedzie na niusy pewnie.
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
02.03.2026, 20:19:44 via Wykop
  • 1
@FueGo: w sumie to musi być troll, nie wierzę, że można wejść w dźwignię 1:10 i o tym nie wiedzieć xd
Na chwilę obecną powinieneś być już jakies 600 funtów w plecy
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 17.02.2026, 19:35:13
  • 0
No jak czeka to, az szkoda nie wziąść
Pytanie, dlaczego nie mam akcji #cdr na xtb?
Mieszkam w uk, rezydencja podatkowa tez i nie widze tej spolki
#xtb
FueGo - No jak czeka to, az szkoda nie wziąść
Pytanie, dlaczego nie mam akcji #cdr na...

źródło: temp_file2338116295144348324

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asceus
Asceus
Asceus
17.02.2026, 20:50:47 via Wykop
  • 1
@FueGo: Nie ma spółek z głównego rynku GPW w oddziale UK.
Masz tylko wybrane spółki z NewConnect
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
17.02.2026, 22:03:31 via Android
  • 0
@Asceus co za kutasy jedne. Dziekuje
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 15.02.2026, 18:56:25
  • 0
Kupiłem sobie kabarynke, jest to uzywany #gravel i nowy w to cale pedalstwo jestem dlaczego tak ludzie jebia gravelowcow?
Przeciez to rower jak rower, jezdzi, koła sie kręcą niby uniwersalny, ja go kupiłem z myślą o #bikepacking
O co tu chodzi? Maja jakis kompleks malego siura czy co?
#rower #mtb
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klefonafide
klefonafide
15.02.2026, 19:01:06 via Wykop
  • 11
@FueGo: bo kiedyś to było, a teraz to nie ma, a kiedyś to nie było gravelów, a teraz są
  • Odpowiedz
PiszeCzasen
PiszeCzasen
15.02.2026, 19:08:34 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

353

42 rocznica zdjęcia Bruce'a McCandless'a II z misji STS-41-B

42 rocznica zdjęcia Bruce'a McCandless'a II z misji STS-41-B

Dzisiaj mijają 42 lata od wykonania jednego z najbardziej ikonicznych zdjęć w historii podboju kosmosu. 11 lutego 1984 roku, pod koniec misji STS-41-B wahadłowca Challenger, powstała słynna fotografia Brucea McCandlessa II unoszącego się samotnie nad Ziemią. Astronauta przeszedł do historii kilka d

Ryptun
z
wykop.pl
dodany: 11.02.2026, 08:01:14
  • 69
  • #
    nasa
  • #
    kosmos
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    astronautyka
  • #
    historia
FueGo
FueGo 12.02.2026, 07:25:18 via Android
  • 4
A ja Wam opowiem dlaczego moderacja po jakims czasie zaczęła banować za ten obrazek z podpisem

  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FueGo
FueGo 12.02.2026, 11:21:25 via Android
  • 1
@malyalewarjat mnie nie pytaj 😆 nie mam dodatkowego chromosomu

840

"Żenada". Ostre reakcje po tym, jak Sebastian M. wygłosił oświadczenie

"Żenada". Ostre reakcje po tym, jak Sebastian M. wygłosił oświadczenie

Sebastian M. wygłosił oświadczenie przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna stwierdził w nim, że kia,

prawiczko
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 10.02.2026, 15:20:29
  • 113
  • #
    afera
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    pomoc
FueGo
FueGo 10.02.2026, 21:22:39 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FueGo
FueGo 10.02.2026, 20:36:08
  • 2
Ciekawe czy to warte. Na rynku raczej takich nie ma. Czapka tylko zespołów od mechanika Mercedesa
#f1
FueGo - Ciekawe czy to warte. Na rynku raczej takich nie ma. Czapka tylko zespołów od...

źródło: temp_file5425670120678638262

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EtaCarinae
EtaCarinae
10.02.2026, 21:00:11 via Wykop
  • 8
@FueGo:
EtaCarinae - @FueGo:
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
11.02.2026, 05:54:05 via Android
  • 4
Ciekawe czy to warte.


@FueGo: warte do w-------a
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 07.02.2026, 21:56:27
  • 14
Ale mi sie nie dobrze robi jak sobie pomyślę ze Norris jest mistrzem świata #f1 2025.... Obrzydliwe...
FueGo - Ale mi sie nie dobrze robi jak sobie pomyślę ze Norris jest mistrzem świata #...

źródło: temp_file2314672915183867453

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
07.02.2026, 22:07:59 via Wykop
  • 6
@FueGo: E tam, a mnie nie. To tylko aberracja, nic nie znaczące mgnienie, igraszka historii, po to aby jeszcze bardziej docenić mistrzostwo Maxa 2026.
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
07.02.2026, 22:11:18 via Android
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 26.01.2026, 11:37:40
  • 1
#f1 a nie ma czegoś do śledzenia na telefonie, albo jakies stronki? Wtyczek nie bede instalowal
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
26.01.2026, 11:44:02 via Wykop
  • 1
@FueGo: jest kilka streamów na YT z telemetrią
  • Odpowiedz
snejdan
snejdan
26.01.2026, 12:02:29 via Wykop
  • 1
@FueGo: to nie jest live timing, ale tu aktualizuja co jakis czas
https://racingnews365.com/live-2026-f1-barcelona-pre-season-test-day-1
  • Odpowiedz

746

Skąd nagły wzrost kont na Wykopie? Dane zamiast domysłów - #wykopgate20

Skąd nagły wzrost kont na Wykopie? Dane zamiast domysłów - #wykopgate20

Pod #wykopgate20 pojawiło się wiele wątpliwości. Dlatego pokazujemy twarde dane z naszych baz: skąd wziął się wzrost rejestracji, dlaczego to nie boty, czemu tagi zyskały obserwujących i jak wygląda realna aktywność nowych kont. Fakty, nie narracje.

wykop
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 11:50:08
  • 304
  • #
    wykopgate20
  • #
    wykresy
  • #
    internet
  • #
    afera
  • #
    polska
FueGo
FueGo 22.01.2026, 20:39:56 via Android
  • 0
@ordynarny_cham: oryginalny wpis jest zły, cytowany juz ok xD moderatorzy to nie sa najostrzejsze kredki w piorniku
FueGo
FueGo 18.01.2026, 18:54:50
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
18.01.2026, 18:55:31 via Wykop
  • 3
@FueGo: zawsze możesz sprzedać i kupić kawalerkę w Warszawie
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
18.01.2026, 19:00:53 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 10.01.2026, 22:45:26
  • 14
Za rok to chyba Kubica musi wygrać Wimbledon zeby byc w top3


A i tak pewnie jakies no name beda wyzej
#galamistrzowsportu #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 10.01.2026, 22:20:46
  • 0
Jak sie nazywała ta co to wygrała?
Bo juz ja zapomnialem
Tyle warta ta gala
#galamistrzowsportu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

morghul
morghul
10.01.2026, 22:23:26 via Wykop
  • 4
@FueGo: Zwolińska Klaudia ;)
masz, będzie Ci trudniej zapomnieć( ͡° ͜ʖ ͡°)
morghul - @FueGo: Zwolińska Klaudia ;) 
masz, będzie Ci trudniej zapomnieć( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: MjRhZmFkYgszCixeaRBvHnBSeAQvSWFIJ0pgT2kIYltiXG4VaQ0kBjcaPx0pRSoYJxg7GjZFPQZ9CSoEaR18RTYBKR0qCjRFNwU4CCJEegswDWhadghgXmZfP0ByXXlbf1E5VHZGLg9kWWhZJw0sDmFYeBA

Pobierz
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 10.01.2026, 22:09:35
  • 1
Ta cała gala to jest chyba wybor sportowców z największym psycho fanclubem którzy maja najwiecej kasy na SMS xD
#galamistrzowsportu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
10.01.2026, 22:11:08 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
10.01.2026, 22:13:40 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 10.01.2026, 22:06:02
  • 1
Ciekawe czy myslala zeby sobie warkoczyki zrobic?
#galamistrzowsportu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anjay
Anjay
10.01.2026, 22:06:20 via Wykop
  • 0
@FueGo: Daria woli bez
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 24
  • Strona 13 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking