Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Edonator

Edonator

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15832
  • Znaleziska 2922
  • Mikroblog 12910
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
MrocznyRycerzOrgii
MrocznyRycerzOrgii
11.09.2022, 09:18:17
  • 93
Jedną z dróg mojego uczenia się angielskiego jest oglądanie seriali. Ostatnio skończyłem oglądać Przyjaciół i mój wybór padł na the office. Ten serial jest genialny. Skończyłem sezon 1 i za każdym razem mam myśl że właśnie chyba obejrzałem najlepszy odcinek. To jak Ci aktorzy grają te postacie to jest kosmos. Cieszę się że jeszcze tyle odcinków przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#theoffice
MrocznyRycerzOrgii - Jedną z dróg mojego uczenia się angielskiego jest oglądanie seri...

źródło: comment_166288784539jwKAuCbS0DTAXpq8MTPM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 11.09.2022, 18:41:13
  • 0
@MrocznyRycerzOrgii: polecam włączać diki.pl - translator nie daje tyle informacji
  • Odpowiedz
kolonko
kolonko
01.09.2022, 09:55:33
  • 1
Mam prośbę, chce pożyczyć tak na 30h samochód i mam do zrobienia ok 120km. Jest jakiś kalkulator który pozwoli mi ustalić która oferta carsharingu będzie najlepsza dla mnie?
#panek #trafficar #carsharing #warszawa #podroz #wynajem #samochody
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 01.09.2022, 09:59:35
  • 6
@kolonko: jest :)
https://cskalkulator.github.io/
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 22.08.2022, 22:07:10
  • 0
Cześć, przymierzam się do zainstalowania klimatyzacji split w pokoju 20m2.

W związku z tym miałbym kilka pytań:

1. Jakie są funkcje/parametry, które uważacie że zdecydowanie warto, aby posiadał klimatyzator? Innymi słowy takie, za które warto dopłacić.
2. Jakie są funkcje/parametry, które są w zasadzie jedynie chwytem marketingowym i w praktyce są niepotrzebne lub też wbrew reklamie nie spełniają jednak swojej roli?
Edonator - Cześć, przymierzam się do zainstalowania klimatyzacji split w pokoju 20m2....

źródło: comment_1661205885lcscCoSUtg2IiHgrawGCM2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator
Autor
26.08.2022, 17:10:31
  • 1
@elf_pszeniczny: @_kapsel: @Xargo1: @bb89: @Moisze:
Dziękuję za odpowiedzi!
  • Odpowiedz
ama_tor
ama_tor
22.08.2022, 16:56:18 via iOS
  • 0
Jaka opcja wynajmu auta będzie najkorzystniejsza? Mam w planach wycieczkę ok 500 km w jedna i w druga. #samochody #wynajemsamochodu #traficar
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 22.08.2022, 17:07:10
  • 0
@ama_tor: https://cskalkulator.github.io/
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
31.07.2022, 10:55:30
  • 0
Zapytałem kilkanaście firm z okolicy o ofertę na montaż klimatyzacji i wszyscy polecają i namawiają na HAIER'a. Ta marka jest taka dobra czy monterzy mają z tego największe profity?

W pokoju 36 m2 wysokim na 2,8 m montować około 3,7 kW czy około 5 kW?

#remontujzwykopem
#klimatyzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 21.08.2022, 10:05:13
  • 0
@marcel_pijak: co dokładnie sprawia, że polecasz ten model?
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 21.08.2022, 12:15:02
  • 0
@marcel_pijak: Ok, dzięki za odpowiedź :)
A Ty osobiście z jakich powodów byś polecił ten model?
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 21.08.2022, 12:30:58
  • 0
@marcel_pijak: thx!
  • Odpowiedz
Wariner
Wariner
18.08.2022, 13:02:58
  • 140
Montaż klimatyzacji w mieszkaniu kilka lat temu to była jedna z moich lepszych inwestycji w podniesienie standardu życia - pracuję w korpo, jeszcze przed covidem pracowałem zdalnie, a jak zaczęła się pandemia to już w ogóle.

Mieszkanie mam na ostatnim piętrze w bloku i z oknami w większości wychodzącymi na południe - przy dzisiejszych temperaturach nie wyobrażam sobie pracy z domu bez klimatyzacji, chyba bym umarł z gorąca, a tak to sobie siedzę
Wariner - Montaż klimatyzacji w mieszkaniu kilka lat temu to była jedna z moich lepsz...

źródło: comment_1660827775Zf5ueqh2P0xdlVhUmJzqkU.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 18.08.2022, 13:23:49
  • 0
@Wariner: jaki masz model?
  • Odpowiedz
Bonifacy13
Bonifacy13
04.07.2022, 12:50:53
  • 1
Mirki czy zakładając w domu klimatyzacje a konkretnie jednostkę naścienną AUX FREEDOM AUX-09FH/I

https://aux-polska.pl/produkt/aux-freedom-aux-09fhi

musze do tego dokupić jednostkę zewnętrzną ?

https://aux-polska.pl/kategorie/jednostki-zewnetrzne-multi
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 16.08.2022, 22:15:47
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 17.08.2022, 06:36:59
  • 0
@przyczajonybiskup: mówisz o doświadczeniach osób z internetu, opinii monterów czy info od kogoś kogo znasz?
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 17.08.2022, 10:44:02
  • 0
@przyczajonybiskup: dzięki za odpowiedź!
A jak wygląda sprawa z
1) Gree
2) Haier
3) Rotenso?
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 17.08.2022, 10:53:10
  • 0
@przyczajonybiskup: ok thx
  • Odpowiedz
Ciosam_sosne_buk_i_dab
Ciosam_sosne_buk_i_dab
Ciosam_sosne_buk_i_dab
24.06.2022, 10:22:51
  • 0
Ma może ktoś kod dla nowego ?
#traficar
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 25.06.2022, 22:51:27
  • 0
@Ciosam_sosne_buk_i_dab: en4XSc6J12
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
08.02.2022, 05:49:21
  • 1133
Oddawaj moje pliki Andy!
Niedobry - Oddawaj moje pliki Andy!

źródło: comment_1644299346LDAB6L2kXz5LH1W05WFhY9.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 08.02.2022, 09:40:18
  • 1
@Niedobry: zainstalujcie Total Commander, wszystkie problemy solved. Nie musicie dziękować :)
  • Odpowiedz

365

Media: kierowca taksówki udaremnił atak terrorystyczny w Liverpoolu

Pokaż treści 18+

Media: kierowca taksówki udaremnił atak terrorystyczny w Liverpoolu

Niedzielny wybuch taksówki przed szpitalem w Liverpoolu nie był wypadkiem, lecz miał być atakiem terrorystycznym. Udaremnił go jej kierowca, który zorientował się co do intencji pasażera i zamknął go w samochodzie - ujawnił w nocy z niedzieli na poniedziałek "Daily Mail".

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 15.11.2021, 05:54:14
  • 53
  • #
    europa
  • #
    terroryzm
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wydarzenia
  • #
    zamach
Edonator
Edonator 15.11.2021, 16:30:09
  • 7
@JanParowka: <3
Syn_Krzysztofa
Syn_Krzysztofa
22.10.2021, 08:23:20
  • 979
Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata zainstalował na komputerze. Kiedyś to było coś, piękna grafika, realizm no masakra po prostu dla takiego gówniaka. Pamiętam też jak zawsze tata uczył mnie, że trzeba być dobrym człowiekiem i nie wolno zabijać ludzi w prawdziwym życiu, że gry są po to żeby w bardziej realistyczny sposób przeżyć daną historię. W każdym razie powtarzał też, że niemców w
Syn_Krzysztofa - Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata z...

źródło: comment_1634890987RckfkQXEhIl0pHlp8LLENB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 22.10.2021, 11:56:21
  • 4
@Syn_Krzysztofa: też teraz pogrywam! Słuchaj, koniecznie zainstaluj moda Back2Fronts, gra wtedy nabiera nowego poziomu!
Ja dodatkowo używam jeszcze Bloodthirsty moda na gore: https://www.moddb.com/mods/bloodthirsty-mod-by-milos2478, w komentarzu jest podane jak pogodzić go z B2F
B2F: https://www.moddb.com/mods/back2fronts-mod
Instrukcja crash fix: https://steamcommunity.com/app/2630/discussions/0/135512931354248594/
  • Odpowiedz

1200

Parlament europejski zatwierdza masowy nadzór nad prywatną komunikacją

Parlament europejski zatwierdza masowy nadzór nad prywatną komunikacją

PE zatwierdził dziś odstępstwo w zakresie prywatności i łączności elektronicznej, pozwalające dostawcom usług poczty elektronicznej i wiadomości na automatyczne przeszukiwanie wszystkich prywatnych wiadomości obywateli pod kątem domniemanych podejrzanych treści oraz zgłaszanie tego policji.

Pierdyliard
z
patrick-breyer.de
dodany: 06.07.2021, 22:13:52
  • 227
  • #
    europa
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    internet
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
Edonator
Edonator 07.07.2021, 06:35:07
  • 21
@interpenetrate: https://niebezpiecznik.pl/post/whatsapp-telegram-czy-signal-2/
Tutaj co nieco w tym temacie
goferek
goferek
01.07.2021, 05:44:02
  • 1728
Przez przypadek trafiłem na content z grupy dla złotów. Zbawiciele świata :D Szkoda tylko, że najczęściej to w ich autach jest brudno i śmierdzi fajkami oraz moczem kierowcy.
#januszebiznesu #taxi #rakcontent
goferek - Przez przypadek trafiłem na content z grupy dla złotów. Zbawiciele świata :...

źródło: comment_1625118178FxfBzV079d8tNP536nkjsZ.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 01.07.2021, 10:01:50
  • 0
@goferek: daj namiary na tę grupkę
  • Odpowiedz
szyna352
szyna352
26.06.2021, 23:13:58
  • 504
szyna352

źródło: comment_1624749237CPfDVLJZ49BOfTwHxaCo0F.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 27.06.2021, 08:11:58
  • 0
@szyna352: podobno nie wynaleziono jeszcze czegoś takiego jak moskitiera..
  • Odpowiedz

2446

Google wypuściło aktualizację która utrudnia korzystanie z telefonu

Posiadacze androida uzyskali wczoraj aktualizację aplikacji Google. Ta niestety co sekundę wywala komunikat o błędzie co uniemożliwia korzystanie z telefonu. Problem może niedługo spotkać i Was

chomik3
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2021, 05:50:50
  • 418
  • #
    android
  • #
    google
  • #
    telefony
  • #
    xiaomi
  • #
    smartfon
Edonator
Edonator 22.06.2021, 09:42:15
  • 2
@Tommy__: załatanie 2 błędów i dodanie 3 nowych ;)
Vatras14
Vatras14
05.07.2019, 09:54:51
  • 1
#warszawa #studia #uw

Szanowni, na jakich kierunkach jest aktualnie rejestracja roczna?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edonator
Edonator 19.06.2021, 14:26:27
  • 0
@Vatras14: I jak było w praktyce? Weryfikowali postępy w nauce dopiero po roku? ;)
  • Odpowiedz
Edonator
Edonator 06.06.2021, 09:20:46
  • 2
Cześć, pytanie: czy jak się zamówi używane buty na eBayu z USA, to trzeba będzie płacić za nie cło/VAT? Jeśli tak - to w jakiej wysokości?
Załóżmy, że buty nowe w sklepie kosztowały 150$, natomiast teraz nigdzie już nie można ich kupić, a ja na eBayu znalazłem używane za 30$+15$ przesyłka.
Ile haraczu będę musiał oddać kochanej Ojczyźnie w takim przypadku?

#ebay #vat #clo #urzadskarbowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >
  • KRK

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.05.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking