Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko228
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Edisonof

Edisonof

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12671
  • Znaleziska 4212
  • Mikroblog 8459
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20
lskx
lskx
23.04.2023, 14:45:53
  • 415
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 23.04.2023, 19:05:15 via Wykop
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mateusz_borek_bdsm
mateusz_borek_bdsm
mateusz_borek_bdsm
22.04.2023, 08:33:11
  • 1642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 22.04.2023, 11:04:30 via Wykop
  • 21
@dewanderer: Może w tym wpisie nie ma prawdziwego Mateusza Borka ale za to nie ma też Roberta Lewandowskiego.
  • Odpowiedz
Edisonof
Edisonof 21.04.2023, 20:48:58
  • 3
Do rozowych pasków. Gdyby Robert sobie tak tańczył z jakąś latynoską? Gdyby wasi mężowie czy partnerzy życiowi zapisali się na baciatę? Przecież to tylko taniec, taka kultura.
#afera #bekazrozowychpaskow
Edisonof - Do rozowych pasków. Gdyby Robert sobie tak tańczył z jakąś latynoską? Gdyb...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
21.04.2023, 20:56:40 via Android
  • 3
@Edisonof Oj weź nie tłumacz bo to jest oczywiste dla każdego. Te wszystkie komentarze w obronie są z zielonych kont. Albo agencja PR albo Bobert założył multikonta i udaje Willa Smitha. Tylko jakaś zapluta feminazistka z czerwonymi włosami i mózgiem przeżartym od farby mogłaby tego bronić.
  • Odpowiedz
klawy_motorniczy
klawy_motorniczy
21.04.2023, 21:24:57 via Wykop
  • 2
@Hellicon: no i uderzyłeś w stół @black_coffe
  • Odpowiedz

217

Poleciał na Haiti i wybudował monument Jana Pawła II

Poleciał na Haiti i wybudował monument Jana Pawła II

Problem tylko w tym, że nie zapytał nikogo o zdanie i skłócił lokalnych mieszkańców. Krzysztof Szybiński jest emerytem, który od 2014 roku lata na Haiti, aby uprawiać wolontariat. Zrobił w ciągu swoich wypadów wiele dobrego, ale ma na swoim koncie również kilka dziwnych ruchów.

mateoaka
z
youtube.com
dodany: 03.04.2023, 10:04:14
  • 57
  • #
    podroze
  • #
    podrozemateoaka
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    religia
Edisonof
Edisonof 03.04.2023, 17:51:26 via Wykop
  • 5
Może nie posłuchał mieszkańców w kwestii pomnika ale także nie posłuchał ich w kwestii przyjazdu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

369

Chcieli ukraść Subaru. Powstrzymała ich skrzynia manualna

Pokaż treści 18+

Chcieli ukraść Subaru. Powstrzymała ich skrzynia manualna

XXI wiek to czas wciskania przycisków. Jak coś ma trzy pedały i drążek to jest już problem, szczególnie w USA.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 01.04.2023, 13:10:18
  • 105
  • #
    heheszki
  • #
    kryminalne
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    carboners
  • #
    usa
Edisonof
Edisonof 02.04.2023, 04:55:13 via Wykop
  • 48
@BialostockaPanda: "Co tam knujecie smoluchy?" to chyba najlepszy przekład tłumaczenia.
bibr
bibr
20.03.2023, 20:27:17
  • 1011
No dobra #gpuacl , wystarczy.

2.5 roku spisywania cen używanych kart graficznych. Można powiedzieć że w końcu jest w miarę stabilnie na rynku. Dlatego też kończę działalność.
Bardzo dziękuje za wszystkie plusy i miłe słowa. Od 1 wpisu rozrosło się to niesamowicie szybko. Prawie 1k obserwujących tag i ponad 1k wołanych co wpis.

Specjalne dzięki dla @majk3l oraz @Szala za dane szanse na szerzenie słowa o
bibr - No dobra #gpuacl , wystarczy.

2.5 roku spisywania cen używanych kart graficzn...

źródło: gpuoveracl

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 20.03.2023, 21:27:19 via Wykop
  • 3
@bibr: Ciekawe. Pierwszy raz to wiedzę a nie mam tego na czarnolisto.
  • Odpowiedz
panbartosz
panbartosz
14.03.2023, 18:03:19
  • 580
moje zainteresowania to stopy - metali, procentowe i mojej żony

#1z10
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 14.03.2023, 20:30:06 via Wykop
  • 279
@panbartosz: Ja p------e stupkaż, metalurg i bankier w jednym.
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig
20.02.2023, 06:45:06
  • 1372
#heheszki #humorobrazkowy #memy
mackbig - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: dziadek 2075

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 20.02.2023, 11:11:10 via Wykop
  • 9
@mackbig: Używa staroświeckiego papieru nawilżanego zamiast muszelek.
Edisonof - @mackbig: Używa staroświeckiego papieru nawilżanego zamiast muszelek.
  • Odpowiedz

274

Marvel łapie zadyszkę. Nowy „Ant-Man” drugim najgorszym filmem MCU

Marvel łapie zadyszkę. Nowy „Ant-Man” drugim najgorszym filmem MCU

Marvel źle rozpoczyna swoją kolejną fazę. Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” stał się drugim najgorzej ocenianym filmem w MCU. Aktualnie ma tylko 48% pozytywnych recenzji. Gorzej wypadło tylko „Eternals” (47%), więc Ant-Man może jeszcze wysunąć się na „prowadzenie”.

filmozercyCOM
z
filmozercy.com
dodany: 17.02.2023, 10:25:53
  • 180
  • #
    filmy
  • #
    komiksy
  • #
    antman
  • #
    mcu
  • #
    marvel
Edisonof
Edisonof 18.02.2023, 05:30:21 via Wykop
  • 0
@Lrrr: Byłem wczoraj jak pisali wyżej, popcornowy film. To nie jest coś bardzo dobrego nawet używając marvelowskiej skali. Pierwszy Ant Man to było coś w miarę świeżego. Szkoda, że Michelle Pfeiffer, nie rozwinęła aktorsko skrzydeł, tak samo Micheal Douglas, akurat po niej spodziewałem więcej niż od Miecheala, który w Marvelach odwala pańszczyznę.

528

Jeździ do pracy na byku. Pan Romuald jest jedynym takim człowiekiem na świecie

Jeździ do pracy na byku. Pan Romuald jest jedynym takim człowiekiem na świecie

Historia życia Pana Romualda Rubinowicza to gotowy scenariusz na film. Opowiadający o tym, jak na byku można codziennie dojeżdżać do pracy. Pan Romuald od wielu lat wzbudza sensację zarówno wśród lokalnej społeczności jak i wśród turystów przyjeżdżających w te okolice. Nazywa się

severh
z
youtube.com
dodany: 15.02.2023, 21:34:42
  • 61
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Edisonof
Edisonof 17.02.2023, 08:29:18 via Wykop
  • 13
@Topicomaniak: A jaka Polaka? Całe życie mieszkam w Polsce. Mój dziadek miał byki. Nigdy nie widziałem by na nich jeździł. Sam będą mały trzymałem się od nich daleko.
Dentka7
Dentka7
Dentka7
16.02.2023, 04:26:28
  • 295
Dobranoc, giniemy

#pit
Dentka7 - Dobranoc, giniemy

#pit

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-16 o 01.14.51

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 16.02.2023, 07:10:41 via Wykop
  • 3
@Dentka7: Spokojnie synek, to się zapłaci z zysku z tej faktury co przyjdzie jutro ;D
  • Odpowiedz
Edisonof
Edisonof 21.01.2023, 15:34:07
  • 2
Po przeczytaniu kilku opinii na temat nowego wykopu i posiadania tu konta 14 lat, patrząc jak ta zmiana pogrąża portal przychylam się do zdań, że to nie przypadek i komuś bardzo zależy by dość zgraną społeczność, która potrafi nagłośnić różne afery i pod znaleziskami wymieniać się celnymi uwagami, w skrócie urwać jej złote jaja. Smutno się na to patrzy :/
Edisonof - Po przeczytaniu kilku opinii na temat nowego wykopu i posiadania tu konta ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

779

Kierowca-youtuber odszedł na emeryturę - 40 lat na drogach i 16 lat na...

Kierowca-youtuber odszedł na emeryturę - 40 lat na drogach i 16 lat na...

Hiob zdobył popularność dobre kilkanaście lat temu, gdy serwis YouTube dopiero zaczynał istnieć, a o vlogerach mało kto słyszał. Co milion kilometrów zabijał sarenkę lub miał kolizje — szczery. Zbieranie na kampera.

konto usunięte
z
40ton.net
dodany: 05.01.2023, 12:24:28
  • 182
  • #
    logistyka
  • #
    tir
  • #
    kierowcy
Edisonof
Edisonof 06.01.2023, 19:27:37
  • 0
@Chandler: PolishAdam :D
gregory96
gregory96
gregory96
26.12.2022, 18:03:00
  • 722
#thebestofmirko #heheszki #humorobrazkowy
gregory96 - #thebestofmirko #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1672077779W8zsM2anodGRq0vr9onIfy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 26.12.2022, 22:17:44
  • 31
@gregory96: fasfsrheeahdfhds2? Jak czyta się twój nick?
  • Odpowiedz
KanapkaPL
KanapkaPL
23.12.2022, 09:09:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1119
Ale zrobiła się świąteczna atmosferaaa

#heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba #walaszek #swieta
KanapkaPL - Ale zrobiła się świąteczna atmosferaaa 

#heheszki #humorobrazkowy #kapit...

źródło: comment_1671786563Ga9gwxvdTH0qIAmgpppBjR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 23.12.2022, 14:08:35
  • 0
co gotujesz?


@JankoMuzyk: Jajka z białek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

473

Walt Disney przedstawia (1992): Super Baloo

Walt Disney przedstawia (1992): Super Baloo

Super Baloo (ang. TaleSpin, 1990-1991) – Jest sobota :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 19.12.2022, 08:31:32
  • 81
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    bajki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
  • #
    kiedystobylo
Edisonof
Edisonof 20.12.2022, 07:07:20
  • 0
@honk2991: To była koprodukcja polsko-australijska.
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
09.12.2022, 23:42:10
  • 162
Inflacja inflacją, wszyscy gastro influ opowiadają jak to trzeba ratować branże, tylko że ja pamiętam co się działo podczas covidu gdzie knajpy dostarczały na wynos, ceny wzrosły.

A teraz co mamy? Tak mamy w opór drogi prąd i gaz, ale nikt mi nie powie że 30-40cm margarity jest warte zapłacenia 50-70zł.

Bo ja widzę że w #krakow to knajpy sobie podnoszą ceny wprost nieproporcjonalnie. Normalnie golenie baranów.

2
PiersiowkaPelnaZiol - Inflacja inflacją, wszyscy gastro influ opowiadają jak to trzeb...

źródło: comment_1670629320VkVdPxp8tEElZ1sxbjaaLU.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 10.12.2022, 04:16:07
  • 4
@emot: Robię tak samo. Cisto pakowane w tubie z sosem w aldim 7,99, po rozwinięciu cała blacha, do tego oliwki, kapary, jalapenio, ser. Czas to dosłownie 5 minut.
  • Odpowiedz
slythepanda
slythepanda
08.12.2022, 18:29:36
  • 189
avatar za 8 dni w kinach
#heheszki #humorobrazkowy #apustaja #codziennypepe #kino 213/?
slythepanda - avatar za 8 dni w kinach
#heheszki #humorobrazkowy #apustaja #codzienn...

źródło: comment_1670524173zSnee5quRRVPndRiLuVN54.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edisonof
Edisonof 08.12.2022, 22:27:00
  • 2
@slythepanda: Mi bardziej przypomina Ciasteczkowego Potwora z Ulicy Sezamkowej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 29
  • Strona 12 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.05.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.03.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking