Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DeringeR

DeringeR

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 328
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 271
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
DeringeR
DeringeR 16.12.2023, 20:47:52
  • 0
Szukam białka bez laktozy (FODMAP) w ekonomicznej cenie. Odżywienie, dodatek do diety nie trening. Smak mogę sam dodać cynamonem i wanilia.
Rozumiem że będzie to to zwykłe białko + laktaza, izolat, hydrolizat lub białko roślinne.
Polecane jest Extensor 97% 130pln/1000g (izolat, miałem problem jak brałem na czczo)
A jakie opinie o tych macie?
SFD WPC 80 LACTOSE FREE 70pln/700g (czytałem o aferach)
ACTIVLAB WPC 80 LACTOSE FREE 60pln/700g
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 13.12.2023, 15:10:24
  • 0
Zaleca się robić badanie np. insuliny rano w godzinach 7-9. I innych rzeczy też.
Czy jeśli ktoś normalnie wstaje o 11/12 to powinien wstać wcześniej na badanie będąc niewyspanym czy wyspać się i zrobić o późniejszej godzinie?
#medycyna #badania #profilaktyka #lekarz #lekarski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1118

Lista lekarzy opłaconych przez Pfizer I AstraZeneka

Lista lekarzy opłaconych przez Pfizer I AstraZeneka

Listy lekarzy oraz organizacji opłaconych przez Pfizer i AstraZeneka w Polsce wraz z wysokością wynagrodzenia. Znaleźliście swojego lekarza ? Astra w znalezisku Pfizer w powiązanych. Normalny proceder, tylko skala nieco większa ;)

Losioloot_2
z
astrazeneca.com
dodany: 29.11.2023, 14:07:10
  • 235
  • #
    pandemia
  • #
    zdrowie
  • #
    covid19
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
DeringeR
DeringeR 30.11.2023, 16:02:33 via Wykop
  • 0
@marqsk: najważniejsze żeby lobbing był przejrzysty i całkowicie jawny (a tak obecnie nie jest), bo jeden dostanie na badania ale drugi na szemrany marketing
DeringeR
DeringeR 30.11.2023, 16:20:38 via Wykop
  • 0
@JohnyArkad: to jest to rozumiem https://www.kodeksprzejrzystosci.pl/raport-przejrzysto%C5%9Bci/
tutaj ważna jest inna kwestia, wszystkie firmy farmaceutyczne powinny być całkowicie jawne w kwestii lobbingu wraz z opisaniu na jakie cele są przeznaczane kwoty; czyli na ten moment tylko ochotnicy przestawiają swoje raporty ale też nie widzimy konkretnych celów?
DeringeR
DeringeR 30.11.2023, 16:20:43 via Wykop
  • 1
@pl_madman: https://www.kodeksprzejrzystosci.pl/raport-przejrzysto%C5%9Bci/
DeringeR
DeringeR 30.11.2023, 16:24:17 via Wykop
  • 0
https://www.kodeksprzejrzystosci.pl/raport-przejrzysto%C5%9Bci/
Tutaj jest lista innych firm np. Bayer (12mln).
Problem jest zasadniczy, nie widzimy na jakie dokładnie cele idą fundusze.
A niestety może być na rozwój i badania (dobre i potrzebne); a może być na promowanie wypisywanych farmaceutyków (nasze badania pokazują że nasz lek jest najlepszy i potrzebujemy danych dla bezpieczeństwa pacjentów więc za 1000 wypisanych recept zaprosimy pana na dwutygodniowe szkolenie w SPA jako eksperta, czas szkolenia 20min - z tego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DeringeR
DeringeR 30.11.2023, 17:06:27 via Wykop
  • 1
@JohnyArkad: widzę że ogarniasz temat od środka :)
ja obserwuje co się dzieje w sektorze żywieniowym: instytucje odpowiedzialne za kreowanie prawa i zaleceń są jawnie lobbowane przez podmioty prywatne (i tylko przypadkiem są to firmy żywności przetworzonej) - a do tego te instytuty czy jego członkowie sami się tym chwalą, w ten sposób pokazując lobbing w pozytywnym świetle

dlatego tak bardzo zwracam na to uwagę.

nie wiem czy w polsce pfitzer opłaca lekarzom

409

Mniej pracy przez pośredniaka czyli po co są Urzędy Pracy?

Mniej pracy przez pośredniaka czyli po co są Urzędy Pracy?

W pierwszych siedmiu miesiącach 2023 roku ponad 132 tys. pracodawców zgłosiło oferty pracy do Centralnej Bazy Ofert Pracy. To spadek o 17,9 procent rok do roku. Najwięcej z nich było w woj. mazowieckim i śląskim, a najmniej – w opolskim i podlaskim.

PolonPL
z
polon.pl
dodany: 19.10.2023, 10:17:08
  • 117
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    urzadpracy
  • #
    bezrobocie
DeringeR
DeringeR 28.11.2023, 13:51:00 via Wykop
  • 0
@aus88: a można się wyrejestować od razu po rejestracji? ile dni po rejestrajci zajmuje systemowi wpisanie Ci ubezpieczenia na 30 dni?

urząd pracy nigdy nie robił ci problemow?
Kopytnik_1
Kopytnik_1
21.11.2023, 09:43:58
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 28.11.2023, 13:13:22 via Wykop
  • 0
@Barachloop: dlaczego, a masz jakieś wykształcenie? z czego się utrzymujesz?

a ważniejsze, 12 lat w UP to jak odrzucasz oferty, czy robisz ten trick z wyrejestrowaniem po miesiącu?
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 24.11.2023, 16:42:04
  • 1
#szczoteczkasoniczna #szczoteczki #zeby #oclean
Potrzebuje czegoś co ma mocny nacisk jak model ONE za <200pln. Oclean się psują po 2-3 latach, ale z zamiennikami na końcówki i tak chyba wychodzi najtaniej. Do tego specyfikacja często nie odpowiada rzeczywistości.

Miałem modele air, flow i one.
air oba popsute w tym samym czasie, tak jak soft zaplanował
flow 38k rpm 180 gf.cm bardzo słaby nacisk, nawet po wymianie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SawyerM
SawyerM
06.02.2023, 16:08:38
  • 0
Jaką polecacie szczoteczkę soniczną do 250 zł? #szczoteczkasoniczna #szczoteczki #zeby
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 24.11.2023, 15:57:44 via Wykop
  • 0
porównywałeś flow do innych modeli oclean? bo flow dla mnie ma bardzo słabą siłe nacisku, nawet po wymianie na nowy
  • Odpowiedz

3323

Roszczeniowa postawa Polki ewakuowanej z Gazy.

Pokaż treści 18+

Roszczeniowa postawa Polki ewakuowanej z Gazy.

"Domagamy się mieszkań, środków, wsparcia psychologicznego i medycznego" - mówiła Samira Ramadan, rzeczniczka grupy kobiet w turbanach podających się za Polki. Dodatkowo chce ściągnięcia reszty rodziny, między innymi zięcia Palestyńczyka.

Vivat
z
polsatnews.pl
dodany: 15.11.2023, 13:26:35
  • 522
  • #
    informacje
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    p0lka
DeringeR
DeringeR 22.11.2023, 22:03:01 via Wykop
  • -1
@BreathDeath: jednak Kadafii był zmuszony do przyznania się bo dostał embargo ONZ, dlatego też potem zmienił politykę i starał się być bliżej zachodu przez kolejne lata ale ostatecznie Złoty Dinar i akcje jak przemówienia na Zgromadzeniu Narodowym odwróciły stosunki

było dużo emigrantów za jego rządów? raczej się mówi o przyjazdach Polaków i innych do pracy...

lockerbie... według niektórych źródeł zamach był podyktowany przez Irański wywiad, za cichym przyzwoleniem służb który celowo zrzuciły

2523

Urzędnicy FDA,kórzy dopuścili szczepionki mRNA pracują teraz dla Moderny

Urzędnicy FDA,kórzy dopuścili szczepionki mRNA pracują teraz dla Moderny

Byli najwyżsi urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), którzy byli także odpowiedzialni za zatwierdzanie eksperymentalnych preparatów,kilka miesiecy po ich zatwierdzeniu, zostali zatrudnieni w Modernie.

Glacius
z
salon24.pl
dodany: 12.11.2023, 17:39:51
  • 238
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    korupcja
DeringeR
DeringeR 22.11.2023, 19:53:48 via Wykop
  • 0
@Czajnikowsky: albo "współpraca ekspercka" jak to używają w kampaniach produktów przetworzonych itd.
i załatwione źródło finansowania i jeszcze ocieplony wizerunek
biuna
biuna
biuna
16.11.2023, 16:21:12
  • 1
#akumulatorki #ladowarka
Jaka ładowarka do akumulatorkow AA #ladda? 4 miejsca z możliwością ładowania np 3 jednocześnie. Cena raczej niska, bo sezonowo potrzebuję.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 22.11.2023, 17:29:14 via Wykop
  • 0
podepne: czy może być taka chińska za 15-20pln, jeśli i tak ładuje wszystkie baterie z jednego rozładowanego urządzenia?

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-poczworna-do-ogniw-baterii-akumulatorow-li-ion-18650-x4-14555521856
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-do-baterii-akumulatorki-aa-aaa-10529351794
https://allegro.pl/oferta/ladowarka-do-akumulatorkow-aa-aaa-bateria-baterii-14548280637
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 07.11.2023, 00:27:20
  • 0
#agd #lodowki #kuchnia
Pomocy, nie chce iść na elektrode. Sprężarki z czarnej listy będą.
Lodówka, jak ocenić jakość? No frost, przedział 1,5-3k pln. Każda ma szereg techologii, ale nie wiadomo jak sprawnie to działa i co jest marketingiem: Humidity Fresh+, All-Around Cooling itd.
Nawet te oznaczenia eko są nierzetelne, bo są mierzone na najniższej temp i bez otwierania drzwi - chociaż może to jakiś wyznacznik ogólnie. Podane decybele też
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR
Autor
20.11.2023, 14:12:31 via Wykop
  • 0
@StaraSzopa: samsung Grand+ RB38C705CB1 200/60cm klasa C i te dodatki szuflady, kod na stronie daje 300 rabatu, a do 15 było promo na kolejne 300pln
maja nowsza serie becośtam, ale trzeba oddzielnie panele dokupić i się nie opłaca

samsung/lg chyba warte uwagi, nawet w sklepie było widać różnice w wykonaniu a co dopiero jak piszą że są mniej serwisowane
  • Odpowiedz
Wybuchowy_kubek
Wybuchowy_kubek
23.10.2023, 21:59:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 29.10.2023, 22:11:04 via Wykop
  • 0
Polecasz jeszcze jakieś apteki z Kato czy okolic?
Mam recke na S-lab 18% 2x15g, chciałbym zrealizować jak najwięcej odmian :)
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 23.10.2023, 23:23:18
  • 0
#polityka #wsi #holownia #konfederacja
1. W 2015 było głośno o Sumlińskich i WSI, o ile sam autor wydaje się mieć średnią wiarygodność to jak to się przedstawia w świetle faktów czy rozsądku, czy faktycznie WSI stworzyło topowych polskich polityków (Tusk, Lepper i ?), czy faktycznie robili/robią wałki na miliardy i do kogo trafiały te pieniądze, do osób prywatnych czy do wywiadu wschodniego?
2. Jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pogromca_krasnali
pogromca_krasnali
pogromca_krasnali
24.10.2023, 05:22:55 via Wykop
  • 1
W 2015 było głośno o Sumlińskich i WSI, o ile sam autor wydaje się mieć średnią wiarygodność


@DeringeR: Facet dosłownie przepisał kilka szwedzkich kryminałów zmianiając imiona bohaterów na imiona polskich polityków, to jest zerowa wiarygodność.

Jak powstał Hołownia, skąd miał fundusze na politykę


@DeringeR: PSL cały czas ma dotację.
  • Odpowiedz
BajaScorpions
BajaScorpions
24.10.2023, 08:59:56 via Wykop
  • 0
Jak powstał Hołownia, skąd miał fundusze na politykę


@DeringeR: Odpowiem w języku prawackim: ze spadku, subwencji, gry w brydża i działalności wydawniczej. Skoro przy ruskim nierobie w muszce taka odpowiedź wystarcza, to i tutaj powinna wystarczyć, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pochowacpodprogiem
  • Odpowiedz
Q66rl
Q66rl
Q66rl
06.10.2023, 22:33:04
  • 40
Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z muh terapia itd. to ziobro zaskoczenia, bo goście okazali się przeciwieństwem tego co promowali. Ale to mega poważne oświadczenie boxdela i wargi chyba najbardziej mnie ruszyło, choć nie pod względem treści lecz powodu.

Chłopaki z dnia na dzień stracili to nad czym pracowali od wielu lat. Boxdel został wywalony z roli organizatora gali, bo jako nastolatek pisał sprośne rzeczy do
Q66rl - Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z ...

źródło: 387330936_865674854670738_7839507468957960224_n

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR 07.10.2023, 00:22:01 via Wykop
  • 1
@MILIARDER_007: podpowiadał teksty Szymonowi Majewskiemu z tego co wiem
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 06.10.2023, 20:13:25
  • 1
#boxdel #stuu #fame
ej, ktoś wyjaśni
te screeny Boxdela do tej 14 to było pisane do tej Olciak93 czy innej dziewczyny?
i jak one wyciekły, czy Olciak sama je przekazała Wardędze czy...?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gueral
Gueral
06.10.2023, 20:20:05 via Wykop
  • 3
@DeringeR: tak, to było do niej, i tak, sama wysłała, ale potem zmieniła zdanie heee ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 06.10.2023, 13:21:21
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....l
E.....l
konto usunięte 06.10.2023, 14:17:22 via Wykop
  • 0
@DeringeR: hehe, taka historia z monitorem, kupujacy - biore, przyjade. Ok, wszystko podlaczone do testow, pol godziny przed terminem odbioru: nie mam czasu na ogladnie XD mozna zapakowac? Przyjade na motorze. WTF? na motorze po monitor 32 cale XD pudelko o szerokosci 90 cm, waga cos kolo 15 kg XD. Sold XD
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 28.08.2023, 23:32:06
  • 0
ROWEROWI eksperci help
Ile są warte rowery na tych aukcjach, czy to dobre ceny?
Generalnie szukam używanego, duże koła, asfalt/las.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/rower-mtb-kross-hexagon-20-czarny-rama-17-cali
https://allegrolokalnie.pl/oferta/rower-original-7-btwin-28
https://allegrolokalnie.pl/oferta/rower-trekkingowy-meski-4ever-shadow-28-stan-bdb
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeringeR
DeringeR
Autor
29.08.2023, 16:20:56 via Wykop
  • 0
@Misiopysioo: w sklepach te rowery były/są po 2k... gdzie znajde nowy za 1k? ale nadal może być używka...
  • Odpowiedz
DeringeR
DeringeR 11.08.2023, 13:08:38
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kidi1
kidi1
11.08.2023, 13:12:26 via Android
  • 5
@DeringeR Bezalkoholowa
  • Odpowiedz
BornToDie69
BornToDie69
11.08.2023, 13:13:49 via Wykop
  • 2
@DeringeR: Amundsen?
  • Odpowiedz

377

Lekarze domagają się zniesienia limitu e-recept: 300 dziennie to za mało

Lekarze domagają się zniesienia limitu e-recept: 300 dziennie to za mało

W życie weszło rozporządzenie ministra zdrowia o dziennym limicie wystawiania e-recept. Ograniczenia mają służyć walce z tzw. receptomatami, okazuje się jednak, że wprowadzone limity dla wielu lekarzy nie są wystarczające.

szyna352
z
rmf24.pl
dodany: 05.07.2023, 10:55:21
  • 175
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    erecepta
  • #
    leki
DeringeR
DeringeR 09.07.2023, 20:37:26 via Wykop
  • 0
@Mintaa: a to nie tak że rezydenci/pracownicy wystawiali na tego lekarza?
DeringeR
DeringeR 08.07.2023, 17:48:57
  • 0
Ej, w telewizji jest pełno reportaży które przedstawiają ludzkie tragedie i różne zdarzenia.
Czy ludzie występujący w tv (np. dom się spalił i tv pokazuje szkody i reakcje ich rodziny którzy płaczą do kamery) otrzymują jakieś wynagrodzenie i ile to może być? Jeden materiał może być kilkominutowy segment w wiadomościach a inny to cały odcinek jakieś uwaga tvn itp.

#telewizja #tv #tvp #tvn #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

model_wygenerowany_na_wykoppl
model_wygenerowany_na_wykoppl
08.07.2023, 17:49:39 via Wykop
  • 0
@DeringeR: witam, masz pomysl na biznes?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking