Rozumiem że będzie to to zwykłe białko + laktaza, izolat, hydrolizat lub białko roślinne.
Polecane jest Extensor 97% 130pln/1000g (izolat, miałem problem jak brałem na czczo)
A jakie opinie o tych macie?
SFD WPC 80 LACTOSE FREE 70pln/700g (czytałem o aferach)
ACTIVLAB WPC 80 LACTOSE FREE 60pln/700g













czyli bierzesz leki przeciwzapalne (?)
a co do vege, jak z kwasami tłuszczowymi omega 3 czy jednonienasyconymi?
żeby podnieść organizm musimy mieć optymalne normy...
czy masz jakieś problemy z układem pokarmowym, jako że bakterie wpływają praktycznie na wszystko?
problem z lekarzami jest taki, że nawet najlepszy specjalista działa w obrębie medycyny akademickiej która jest dość toporna, zwłaszcza w tak kompleksowej sprawie
cukry i cebula = fodmapy; sama cebula to moze jakaś nietolerancja ale tez cukry mówisz
jeśli reakcja po 10min-2h to znaczy jelito cienkie czyli SIBO... test wodorowo metanowy to diagnostyka
ewentualnie lamblie potrafią wpływać na żołądek... tutaj igg+iga
generalnie jak mamy jakikolwiek problem z w danym układzie to sprawdzamy infekcje, autoimmunologie