@wszystkogra: Ogólnie najbardziej zabawne jest to, że później to właśnie między innymi głównie takie persony jak Jarosław K. wycierają sobie mordę patriotyzmem xD Swoją drogą to też jest niesamowite chłop był w WOT i chodzi w koszulce Korwina co mówił, że jego ekscelencja Putin nie zaatakuje Ukrainy ( ͡°͜ʖ͡°)
#konowalposting #lekarz #lekarz100k Mam k---a takiego nerwa przez tych s---------w ze aż muszę gdzieś wylać. Pracuje w szpitalu w Miastku tym teraz słynnym ostatnio przez aferkę na 300 koła dziennie Ale to dopiero początek góry lodowej. Na oddziale wewnętrznym pracowało u nas 7 lekarzy Każdy zarabiał średnio 150 tysi i więcej miesięcznie
@hu-nows: wiem że nadzieja matką głupich. Ale bez nagłośnienia tego k-------u nic się tutaj nie zmieni. K---a k----e łba nie urwie. Większość radnych to ziomale lekarzy tylko dlatego są wybierani. A później nie dadzą im zrobić krzywdy i podnoszą ręce za dofinansowaniem z z budżetu miasta ich pensji. Muszą tu się pojawić osoby niezależne ,niespokrewnione które nie będą patrzyły się na korelacje tego z tym, tego z tamtym.
@97itjow: jak dla mnie ukraińcy to mogą nawet stawiać pomniki ku czci reptlian byleby jak najwięcej i najskuteczniej eliminowali kacapska zaraze świata
Zabawne, ale mimo krzyku, darcia szmat i skowytu ukrożerców spranych od 2022 ruską operacją antagonizowania PL i UA, pomoc i wsparcie na front płynęło, płynie i płynąć będzie.
Tak, tak, napiszcie, że to ukry w kolano sami sobie strzelili. 99.9% z was pięć lat temu hipokryci nie miała pojęcia o UPA. Zelensky i batyr cynicznie korzystają z okazji do cementowania elektoratu, a w Polsce i na Ukrainie szowinistyczne ameby obrzucają się nawzajem łajnem
22' Protektorzy Kijowa, flexy do fleszy na Ukrainie, poklepywanie po plecach, ordery i świecenie moralną supremacją. Cel? Farmienie aury do wyborów 23'
26' Odbieranie odznaczeń, oddawanie medali, eskalowanie konfliktu na linii Warszawa-Kijów.
@delulusional: Czyli jak powiedzieć, że był udar bez mówienia, że był udar. Lekkie zdenerwowanie faktem, że sąsiad któremu pomagasz de facto czci ludobójców i buduje na tym swój patos założycielski to prawicowa polityka, ok.
@KaskadowaEkstrapolacja: nie obracaj kota ogonem, to nie jest lekkie zdenerwowanie, tylko celowe niszczenie miękkiej siły dla partykularnych korzyści ignorancie
"Jego Ekscelecja" Putin nazywał publicznie upadek ZSRR "tragedią" i niespecjalnie się krył z tym, że chce przejść do historii jako wielki przywódca, który ową tragedię naprawi i odbuduje potęgę oraz szacunek i strach przed wielką Rassiją.
Tymczasem w piątym roku 3-dniowej operacji specjalnej ruskie władze muszą ustawiać przy drogach przenośne kible, tak by stojące w kilometrowych korkach po benzynę orki doszczętnie nie zaszczały i nie zasrały przydrożnych pasów zieleni.
@Borysko_88: ostatni wyścig kiedy Lebediev doprowadza do defektu Vaculika i nie zostaje wykluczony też został wydrukowany na korzyść Motoru, łbie bez szkoły?
Nie rozumiem tego nie holdowania forever. Myślisz, że jesteś mądrzejszy od algorytmów z Wall Street? Wyjdziesz z rynku, bo „już drogo”, a on odleci o kolejne 50% bez ciebie. Siedzisz na gotówce, którą żre inflacja, i czekasz na krach -40 %, który może nie przyjść.
Masz 40-tkę, zamiast żyć, gapisz się w wykresy, a ciśnienie ci skacze od stresu. Sprzedasz na „szczycie”, zapłacisz Belkę i co z tą kasą zrobisz? Kupisz auto,
@Famine: Tutaj bazując na tym, że ten balon (którego Jagoda była główną pilotką) regularnie było widać nad miastem tuż powyżej bloków, świadczy o tym, że aeroklub (i pewnie nie tylko) znał proceder i przyzwalał jej na to.
W Bogoduchowie Rosjanie zamordowali dronem troje dzieci wraz z ojcem, przeżyła tylko ciężarna matka. W 35. tygodniu ciąży kobieta straciła całą rodzinę.
@Paolo100: marnowanie pieniędzy w tym kraju to idzie na piłkę nożną, a nie na takie sporty zimowe, które nie mają potężnego zaplecza finansowego i takich warunków do ćwiczeń, jak wycackani piłkarze. Dla mnie każdy nasz reprezentant w tej olimpiadzie ma wielki szacunek. Powinniśmy rozwijać różne kierunki sportowe, a nie tylko kilka.
@czerstwy_swierszcz: zabytków tam jest więcej, to fakt, ale ja pamiętam Czechy z okolic 2012 i nie było tak fajnie wcale. Na tych zabytkach tynk od ścian odpadający, dziurawe drogi, krzywe chodniki z popękanych płyt betonowych, na wsiach pordzewiałe stare płoty, dachówki z jakiejś papy i drewniane domki z drewnianymi oknami, jakieś stare Skody na drogach, na podwórkach jakieś kupy złomu przykryte brezentem i tak dalej. Tzn kurde xD nie było
#ukraina #wojna #rosja #swiat #historia #polska
źródło: 1000022070
Pobierz