Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ceb151
Ceb151

Ceb151

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19123
  • Znaleziska 3040
  • Mikroblog 16083
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (16083)
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
1 godz. i 28 min temu
  • 11
Krach & Śmieciuch Index - stan na 26.05.2026, 09:10

83/100 🔥 (wczoraj: 87)

Na tagu #gielda panują niezwykle euforyczne nastroje, pomimo chwilowego bocznego trendu na GPW. Użytkownicy z niecierpliwością wyczekują otwarcia Wall Street, ekscytując się m.in. wzrostami Micron (+4% na premarkecie). Trwa potężna faza humorystycznych memów, w której gracze lewarujący CFD i „śmieciuchy” prześmiewczo kpią z pasywnych inwestorów kupujących ETF-y, przypisując im brak odwagi. Dominacja postaw spekulacyjnych pokazuje wysoki apetyt na ryzyko.
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 26.05.2026, 09:10

83/100 🔥 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 26.05.2026, 09:10

83/100 🔥 ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
Autor
1 godz. i 28 min temu via WykopIndex
  • 0
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
Autor
1 godz. i 28 min temu via WykopIndex
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
CrimsonCube
CrimsonCube
16 godz. i 49 min temu
  • 489
#ruskieonuce #polskieonuce
CrimsonCube - #ruskieonuce #polskieonuce

źródło: 481768199_1811010046408809_8736921421374904664_n

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
16 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 401
@CrimsonCube: cyk donosik do rodziców i omzrik
  • Odpowiedz
sidhellfire
sidhellfire
15 godz. i 18 min temu via Android
  • 334
@Zielonkazdr: Pewnie rodzice też z-----i skoro takiego śmiecia wypuścili w świat
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
wczoraj, 05:08:57
  • 388
No i git, kolejny dowód że elektorat koalicji to nie sekta. Miszalski się nie sprawdzał, więc out. Podobnie było z Kidawą która miała 2% poparcia.
Tymczasem po prawej stronie mocy ludzie zagłosują nawet na taboret, jeżeli będzie namaszczony przez słońce narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#referendum #kidawa #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
wczoraj, 05:15:26 via Wykop
  • 99
@Wraczek: elektorat został w domu
  • Odpowiedz
Lotarientroll
Lotarientroll
Lotarientroll
wczoraj, 05:17:37 via Android
  • 102
@Wraczek: piekny fikołek xD
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
13 godz. i 43 min temu
  • 16
Członkowie rodziny Fugate, mieszkającej we wschodniej części Kentucky, mieli niebieskawy kolor skóry.

Ta historia, znana jako przypadek "Blue Fugates", została dobrze udokumentowana. Rodzina cierpiała na rzadką chorobę krwi - methemoglobinemię, która wpływa na zdolność krwi do przenoszenia tlenu. U rodziny Fugate schorzenie to nie wpływało negatywnie na zdrowie (a wielu z nich nawet żyło długo), ale sprawiało, że ich skóra miała niebieskawy odcień, ponieważ ich krew przenosiła mniej tlenu. Natleniona krew ma jasnoczerwony
Ukiss - Członkowie rodziny Fugate, mieszkającej we wschodniej części Kentucky, mieli ...

źródło: Członkowie rodziny Fugate, mieszkającej we wschodniej części Kentucky, mieli niebieskawy kolor skóry

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norskee
Norskee
13 godz. i 29 min temu via Android
  • 2
@panDario: ale wyleczył się?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panDario
panDario
13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 4
@Norskee: tak i założył wioskę
  • Odpowiedz
Orientalista
Orientalista
20 godz. i 26 min temu
  • 15
Dzień osiemdziesiąty siódmy.

- Wciąż nie ma żadnych konkretnych wiadomości na temat porozumienia. Z każdej strony słychać, że rozmowy poczyniły ogromne postępy i podpisanie umowy jest tuż-tuż. Jednocześnie Donald Trump stwierdził, że polecił negocjatorom żeby "nie śpieszyli się w negocjacjach, bo czas jest po stronie USA". Wspomniał też, że jeśli podpisze umowę z Iranem, to będzie ona "dobra i sprawiedliwa", i generalnie najlepsza - o wiele lepsza niż ta, którą podpisał Barack Obama
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden
23 godz. i 37 min temu
  • 105
#meczennicyxtb #gielda

Opcje w kolejnych krajach #szczurish
Manden - #meczennicyxtb #gielda

Opcje w kolejnych krajach #szczurish

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
23 godz. i 31 min temu via iOS
  • 91
@Manden:
sforce - @Manden:

źródło: IMG_0274

Pobierz
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
23 godz. i 30 min temu via Android
  • 234
@Manden: xddd
PozdroMleczny - @Manden: xddd

źródło: 1000020465

Pobierz
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
przedwczoraj, 21:00:45
  • 254
Jeżeli możesz to będę BARDZO wdzięczny za pomoc w "czelendżu" młodego tiktokera z celebrytą ;)

✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 4 DARMOWE GRY NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War
Car Mechanic Simulator 2018
Metodzik - Jeżeli możesz to będę BARDZO wdzięczny za pomoc w "czelendżu" młodego tikt...
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolishBoyfriend
PolishBoyfriend
wczoraj, 04:21:47 via Wykop
  • 19
@Metodzik:
PolishBoyfriend - @Metodzik:

źródło: IMG_4376

Pobierz
  • Odpowiedz
GaldCC
GaldCC
GaldCC
wczoraj, 06:35:26 via Wykop
  • 4
@Metodzik: dobra gierka, takie uproszczone Civilization skupione na samej walce owinięte w skórkę Warhammera40k
Ale odradzam zaopatrywanie się w nią na steamie. Z kompletem dodatków bez promocji kosztuje 1200zł co jest nieporozumieniem.
Sama podstawka jest oferowana co jakiś czas za darmo ale oferuje tyle zawartości że darmo to uczciwa cena.
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
wczoraj, 06:07:04
  • 598
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi

Rosja to żałosny kraj

#rosja #wojna #ukraina #ekologia #zdrowie
Aryo - Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na ros...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aryo
Aryo
Autor
wczoraj, 06:07:19 via Wykop
  • 107
Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytyczne znaczenie
Bortnicka Stacja Aeracji to jedyny duży obiekt oczyszczania ścieków obsługujący całą stolicę oraz szereg miejscowości w obwodzie kijowskim. To właśnie tutaj trafiają ścieki kanalizacyjne z dziesiątek miast i wsi w regionie. Bez jej prawidłowego działania system odprowadzania ścieków dla milionów ludzi zostanie faktycznie sparaliżowany.

Według
Aryo - Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytycz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
Autor
wczoraj, 06:08:30 via Wykop
  • 430
To, że jest to zbrodnia wojenna, nie trzeba chyba specjalnie podkreślać.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
przedwczoraj, 19:03:49
  • 35
Jewhen, który sprzedał nieruchomość, aby otworzyć upragnioną kawiarnię na kijowskim Padole niedaleko Muzeum "Czarnobyla", i który wczoraj oficjalnie otworzył swój lokal częstuje wszystkich kawą przez wybite w wyniku rosyjskiego ataku okna. Na miejscu pomaga mu jego mama częstując przybyłych słodkościami. Pod lokalem w ramach solidarności w tym ciężkim okresie ustawiła się długa kolejka chętnych by kupić kawę.

#ukraina #rosja #wojna #ruskimir
Sweet-Jesus - Jewhen, który sprzedał nieruchomość, aby otworzyć upragnioną kawiarnię ...

źródło: 706101915_27087345314218331_2703736685140815489_n

Pobierz
Sweet-Jesus - Jewhen, który sprzedał nieruchomość, aby otworzyć upragnioną kawiarnię ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
przedwczoraj, 19:06:18 via Wykop
  • 8
Tak było wczoraj.
Sweet-Jesus - Tak było wczoraj.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
przedwczoraj, 20:48:34 via Wykop
  • 12
@Sweet-Jesus: Ale to musi ruskim styki kopcić. Jak to wyjść na kawę poza dom? Jak to nie pić zalewanej kawy w filiżankach z koszyczkiem rodem z PRL? Kto im pozwolił żyć tak pięknie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kisne z tego tekstu
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
22.05.2026, 05:24:32
  • 1097
Mega_Smieszek

źródło: 1000016379

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
22.05.2026, 05:32:54 via Wykop
  • 134
@Mega_Smieszek: rel
  • Odpowiedz
haabero
haabero
22.05.2026, 06:19:02 via Wykop
  • 272
@fizzly: dokładnie tak było. Dochodziło się do momentu np gdzie pojawiała się cut scenka i przenosiło do głównego menu
Niektóre miały też bez tego i np jak się zebralo wszystko na poziomie to można było dalej grać ale tylko ten level i tak było np w spyro
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
20.05.2026, 17:50:52
  • 20
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lasaghneboi
lasaghneboi
lasaghneboi
20.05.2026, 18:01:51 via Wykop
  • 2
@Mikuuuus: wydaje mi się czy ataki są coraz szybsze i bardziej mechaniczne?
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
20.05.2026, 17:31:00
  • 65
Obwód doniecki

20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat
Mikuuuus - > Obwód doniecki
20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił System...

źródło: 1000011645

Pobierz
Mikuuuus - > Obwód doniecki
20.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił System...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zydomasoneria
Zydomasoneria
21.05.2026, 00:27:03 via Wykop
  • 46
@Mikuuuus: Już po ilości wysłanych dronów w jeden cel świadczy, że był on ważnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
21.05.2026, 07:19:27 via Wykop
  • 21
@Mikuuuus: panie Zalenski nie tak głęboko mam chorą atomice
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
21.05.2026, 09:51:37
  • 20
Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #swiat
Mikuuuus - Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #swiat

źródło: 1000011685

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
Autor
21.05.2026, 09:51:56 via Wykop
  • 3
Filmiki na tagu #wideozwojny
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 09:56:14 via Android
  • 4
@Mikuuuus: jedna rzecz mi się nie podoba w tych komunikatach. Więcej powinno być też o cichych bohaterach trzymający front w zonach 0. To może być dla nich demotywujące.
  • Odpowiedz
polock
polock
21.05.2026, 04:43:59
  • 298
Syzrań, Obwód samarski
Dorzucono do pieca, bo się rozpala.
#ukraina #rosja #wojna
polock - Syzrań, Obwód samarski
Dorzucono do pieca, bo się rozpala.
#ukraina #rosja #...

źródło: 3881

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polock
polock
Autor
21.05.2026, 04:57:40 via Android
  • 99
@saib75: A, takie tam szpargały… Budynek idzie do służby zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały biurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?
  • Odpowiedz
Wazelina
Wazelina
21.05.2026, 05:35:53 via Wykop
  • 52
@polock: - Co wy tam palicie?
- Radomskie, ale jeśli pan major woli to Franz ma Camele. __
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
21.05.2026, 09:07:17
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontrowersje
kontrowersje
21.05.2026, 09:47:14 via Wykop
  • 4
@Mikuuuus: sami się wpychają tam gdzie są ich nie chcą
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
21.05.2026, 09:22:56
  • 22
-1 BM-27 Uragan 🎉 21.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony
Mikuuuus - -1 BM-27 Uragan 🎉 21.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Syst...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontrowersje
kontrowersje
21.05.2026, 09:46:15 via Wykop
  • 4
@Mikuuuus: no i prawidłowo
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
21.05.2026, 12:35:54
  • 83
Obwód chersoński

Kacapskie FSB tango down 🎉
Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat #fsb #sbu
Mikuuuus - > Obwód chersoński
Kacapskie FSB tango down 🎉
Filmik opublikowany przez S...

źródło: 1000011696

Pobierz
Mikuuuus - > Obwód chersoński
Kacapskie FSB tango down 🎉
Filmik opublikowany przez S...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinaczel
spinaczel
spinaczel
21.05.2026, 12:38:37 via Wykop
  • 27
@Mikuuuus: musiało zaboleć skoro Rosja po tym przerzuca niby b--ń atomową na Białoruś
  • Odpowiedz
varres
varres
21.05.2026, 12:48:27 via Wykop
  • 40
@Mikuuuus: takie male gowno a wybuch zacny
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
21.05.2026, 15:29:35
  • 16
Opuszczone miasto Prypeć oraz Czarnobyl doczekały zmiany nazw ulic.

Chodzi dekomunizację i dostosowanie nazewnictwa do wymogów ustawodawstwa Ukrainy oraz usunięcie z przestrzeni publicznej nazw związanych z rosyjską ideologią imperialną i sowiecką. Zmiany te mają charakter dość symboliczny, ponieważ trudno wyobrazić sobie, by ktokolwiek zakładał nowe tablice w mieście, w którym nikt nie mieszka od 40 lat.

Nieco inaczej sprawa ma się z miastem Czarnobyl, które - wbrew powszechnej opinii - nie jest miastem opuszczonym.
Sweet-Jesus - Opuszczone miasto Prypeć oraz Czarnobyl doczekały zmiany nazw ulic.

Ch...

źródło: 702306983_1410792494414573_6572451639713920506_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
21.05.2026, 21:18:45 via Wykop
  • 2
@Luck_89: Nam wystarczy to, że pozwalają nam realizować nasze akcje w czasie wojny gdzie dostęp do Strefy jest bardzo mocno ograniczony.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
22.05.2026, 15:34:10 via Wykop
  • 1
@Zydomasoneria: niekoniecznie, zerknij na numer 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sweet-Jesus - @Zydomasoneria: niekoniecznie, zerknij na numer 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 967
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
21.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 341
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę

Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
CarlChryniszzswics - >We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderz...

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
21.05.2026, 05:58:02 via Wypiek
  • 253
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.

Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
21.05.2026, 05:15:51
  • 728
g---o nie może się powstrzymać i wypływa na powierzchnię

#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - g---o nie może się powstrzymać i wypływa na powierzchnię

#ukraina #rosja #pol...

źródło: obraz

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
21.05.2026, 05:58:47 via Android
  • 337

Komentarz usunięty przez moderatora

swinkapl
swinkapl
21.05.2026, 06:04:14 via Wykop
  • 497
@wshk: najgorzej ze po otoczeniu nie da rady stwierdzic czy to w Polsce czy w Rosji XDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 805
  • Strona 1 z 805
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking