Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MrSpider

MrSpider

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61069
  • Znaleziska 234
  • Mikroblog 60835
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 35
MrSpider
MrSpider 5 min temu
  • 8
Pomyśleć gdyby VAR istniał w 1986 roku po golu Maradony przeciwko Angolom to ten zamiast dziennikarzynom sprzedawać kit typu ''Ręka Boga'' byłby gol anulowany i jeszcze by czerwo dostał i tyle z bohatera tego meczu by zostało.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JPRW
JPRW
przed chwilą via Wykop
  • 2
@MrSpider: ( ͡° ᴥ ͡°)
JPRW - @MrSpider: ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: tumblr_41b3d6faf371174c666bb87ea4c5980b_b5ea4860_500

Pobierz
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider przedwczoraj, 20:24:14
  • 5
Kto to widział, że Baby sędziują mecz Chłopów jeszcze trochę i wymyślą, że w pierwszej jedenastce muszą być ze 3, 4 Baby wcale mnie to nie zdziwi.
#mecz
MrSpider - Kto to widział, że Baby sędziują mecz Chłopów jeszcze trochę i wymyślą, że...

źródło: Sędziny

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider przedwczoraj, 20:08:21
  • 7
Jak się wymawia Kurakao to będzie poliglota pouczać, ale Papa Gej, Jeboła już jest ok.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 24.06.2026, 21:42:04
  • 6
Szczerze to dobrze wspominam Mundial w 2022 roku w Katarze zaczął się 20 listopada i strefa czasowa idealna dla Polski pamiętam jak akurat miałem jakieś grypsko wtedy jeszcze podpinano to pod Covid dostałem L4 na 2 tygodnie i ten klimat listopadowy dzień krótki, meczyki o fajnych porach dla Polski 11:00, 14:00, 16:00, 17:00, 20:00. Jak z początku przed tym mundialem byłem sceptyczny co do miesiąca tak idealnie się w mojej opinii sprawdził
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
24.06.2026, 21:51:00 via Android
  • 1
@MrSpider: Z perspektywy czasu widzę jeden plus katarskiego mundialu- był grany w zimę, dzięki czemu piłkarze nie byli zajechani intensywnym sezonem.

Dodatkowo można było śledzić praktycznie wszystkie spotkania.
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 24.06.2026, 21:25:03
  • 1
Następny Mundial to też ładne "kwiatki" 6 gospodarzy, 3 kontynenty i też 48 drużyn.
#mecz
MrSpider - Następny Mundial to też ładne "kwiatki" 6 gospodarzy, 3 kontynenty i też 4...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 232231

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
24.06.2026, 21:27:47 via Wykop
  • 5
Kto to k---a wymyśli z tymi 3 pierwszymi meczami? Jeżeli chodzi i odległości w Hiszpania Portugalia Maroko to pikuś w porównaniu z tym co jest teraz
  • Odpowiedz
BoczekPL
BoczekPL
24.06.2026, 21:35:01 via Wykop
  • 1
@MrSpider: mecze w dni nieparzyste mogliby w Korei południowej robić, zawsze to jakies urozmaicenie
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 24.06.2026, 21:06:35
  • 2
Zamiast tego formatu grupowych meczy wolałbym mniej zespołów i format grupowy ze starej Champions League w sensie mecz i rewanż w grupie.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
24.06.2026, 21:20:13 via Wykop
  • 0
@MrSpider: daj pan spokój, dopiero wiałoby chujem. Powinni nie robić grup jak dołożyli drużyn i tyle. Pucharowa faza od początku
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 24.06.2026, 20:32:02
  • 1
Przerwa na pićku zawsze mile widziana.
#mecz
MrSpider - Przerwa na pićku zawsze mile widziana.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 23.06.2026, 23:32:03
  • 5
Nasza Maja ciekawe jakby sobie na majku poradziła komentując mecz, pewnie lepiej niż nie jeden prosty chłopak z miasteczka.
#mecz
MrSpider - Nasza Maja ciekawe jakby sobie na majku poradziła komentując mecz, pewnie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 012925

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

franc_herbatka
franc_herbatka
23.06.2026, 23:35:04 via Wykop
  • 4
@MrSpider: widać po oczach, że lubi "ten sport"
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 23.06.2026, 23:14:16
  • 3
Kamera na ławkę jest po to by szaman nie brudził dłoni innych ludzi swoim czarem.
#mecz
MrSpider - Kamera na ławkę jest po to by szaman nie brudził dłoni innych ludzi swoim ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 011114

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 23.06.2026, 22:29:07
  • 0
CR7 na pytanie o Messim reaguje w polskim języku "DALEJ".
#mecz #heheszki
MrSpider - CR7 na pytanie o Messim reaguje w polskim języku "DALEJ".
#mecz #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 22.06.2026, 22:28:07
  • 29
Jankesi u nas w prostej Polsce tak się stadion robi. Nawet jak UFO zaatakuje to kompromitacja kadry bez przerwy dograna będzie.
#mecz
MrSpider - Jankesi u nas w prostej Polsce tak się stadion robi. Nawet jak UFO zaataku...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 002640

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
22.06.2026, 22:30:16 via Wykop
  • 25
@MrSpider: Ale jak sobie przypomnę mecz na wodzie na tym stadionie, bo nikt nie zamknął dachu, to ciary żenady do dziś przechodzą XD
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
22.06.2026, 22:42:28 via Wykop
  • 18
@1zaq2xsw3cde4r: prognozy na długo przed meczem wskazywały na opady, ale nie zamknięto dachu, bo zakładali, że drenaż wystarczy. Po c--j montować dach za grube miliony, jeśli i tak nie masz zamiaru używać - trochę typowo polskie podejście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 22.06.2026, 22:09:11
  • 10
Deszczyk pada i w Juesej już trybuny opuścić by pierun nie walnął, tymczasem w Polsce.
#mecz
MrSpider - Deszczyk pada i w Juesej już trybuny opuścić by pierun nie walnął, tymczas...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 000735

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
22.06.2026, 22:12:56 via Wypiek
  • 0
@MrSpider btw z Biłgoraja jest Kaziu Węgrzyn
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 19.06.2026, 21:08:00
  • 11
Gdy jako Panna Młoda biegniesz uzdrowić swojego starego pijanego na weselu, kielich wódki i jak nowy.
#mecz
MrSpider - Gdy jako Panna Młoda biegniesz uzdrowić swojego starego pijanego na weselu...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 230457

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 19.06.2026, 21:00:33
  • 9
Szybki szocik czystej polskiej wódeczki i Sędzia jak nowy.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 19.06.2026, 20:24:18
  • 8
Z tymi celebrytami to tak jest jakby w Europie na mundialu jak jest mecz Polski pokazywali Ankę Lewandowską. 99,9 % Hamburgerów nie ma pojęcia co to za tancerka bachaty.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig
19.06.2026, 20:25:09 via Wykop
  • 2
@MrSpider: Bardziej jakby pokazywali Zmarzlika i Małysza. Anka jest zwiazana ze swiatem pilki
  • Odpowiedz
verq922
verq922
19.06.2026, 20:26:25 via Wykop
  • 4
@mackbig: Zmarzlika to nawet w Polsce mało kto rozpozna xD
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 19.06.2026, 19:26:45
  • 10
Mam nadzieję, że tych hamburgerów szybko wyjaśnią na tym mundialu, a najlepiej jakby Iran to zrobił.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
19.06.2026, 19:27:22 via Android
  • 1
@MrSpider: do 1/8 pewnie dojdą, tam już się zaczną poważni przeciwnicy
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
19.06.2026, 19:27:28 via Android
  • 0
@MrSpider: b-----y mecz...
  • Odpowiedz
MrSpider
MrSpider 18.06.2026, 21:05:15
  • 13
#mecz SUI - BIH 5 bramek łącznie w 20 min, a nasz Lewy zrobił to sam w 9 min to są te DETALE.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 18.06.2026, 20:55:43
  • 1
Koniec czasu i zrobiło się sraczycho od bramki do bramki.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSpider
MrSpider 18.06.2026, 20:49:26
  • 1
Dobrze, że jeszcze nie ma repry PIU (Polska i Ukraina) bo by byśmy słyszeli komentarz Jarmołenko dogrywa w pole karne do Drewniałenko.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking