#gielda #mu

Mirasy wydaję mi się, że spokojne gacie.
Sprawdźcie sobie max pain na opcjach, małpy amerykańskie nigdy się nie nauczą kupować akcji I kupują w kółko opcje na micronie.
Ja na miejscu MM też bym im spuszczał te zyski w kiblu a max pain jest perfekcyjnie na obecnym wyniku..
Ja moich akcji nie ruszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@perfumowyswir: na tyle mi pamięć nie sięga ale, 18 było lokalne ath 462 Usd (dzień wyników), potem kibel do 320 usd do końca marca. Jak wyglądały opcje w tamtym miesiącu, to kompletnie nie pamiętam. Ale to też się zbiegło z Iran-Izrael
  • Odpowiedz
@N3biros: nie ma aktualnie nic godnego uwagi, przynajmniej jeżeli chodzi o stare sezony. Na jesień może wystartuje mu freedom, fenix lub ghosttownmu, więc będzie gdzie grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SuperGosc11: co Kto lubi pograłem na goldzie to res za resem niestety nie ma już tyle czasu jak kiedyś hehe a tu Exp 15 ale spoty spoko są do tego ogranicznik po 10 resie nie namawiam nikogo tylko polecam kropka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ktoś wskakuje na longa w #mu? Ostatnie dni mocno spadł. Myślę, że w następnym tygodniu będzie w okolicy 75$
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach