Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Auth

Auth

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10344
  • Znaleziska 2588
  • Mikroblog 7756
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 66
Auth
Auth 18.04.2019, 21:02:42
  • 2
Jest jakiś sklep sprzedający próbki podkładów różnych marek? Coś innego niż alledrogo?


#makijaz #mirabelkopomusz #kosmetyki #makeup
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LastCookie
LastCookie
21.04.2019, 20:06:22
  • 1
@Auth: ostatnio mnie douglas w złotych tarasach zaskoczył. babeczka powiedziała że dają próbki wszystkiego i dała mi to co potrzebowałam.
  • Odpowiedz
Auth
Auth
Autor
22.04.2019, 16:05:33
  • 1
@LastCookie: ja kiedyś próbowałam w Douglasie dostać jedną próbkę. Co przychodziłam to niby nie mieli pojemników. Raz mi powiedziała, kiedy będą mieć dostawę, przyszłam w ten dzień i znowu usłyszałam, że nie mają. Więc olałam. W Sephorze brałam kilka razy ale max 2 sztuki.
Poza tym, tam też nie ma wszystkiego :/
  • Odpowiedz
Auth
Auth 03.03.2019, 11:22:44 via Android
  • 342
#niebieskipasek mnie totalnie zaskoczył :) Powiedziałam TAK, pijcie ze mno kompot!
Teraz muszę wymyślić coś super dla niego :)
#oswiadczyny #zareczyny #chwalesie #rozowepaski
Auth - #niebieskipasek mnie totalnie zaskoczył :) Powiedziałam TAK, pijcie ze mno kom...

źródło: comment_FqZlHzC5AQMqdwaTBb2yx3Sde587vvlw.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
03.03.2019, 11:25:01 via Android
  • 706

Komentarz usunięty przez moderatora

YogiYogi
YogiYogi
YogiYogi
03.03.2019, 11:33:12
  • 708
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Auth
Auth 28.01.2019, 18:53:17
  • 1
Cześć Mirki/Mirabelki z #trojmiasto
Zaczynam rozglądać się za mieszkaniem. Gdzie szukać informacji o nowych inwestycjach budowlanych, gdzie w necie najlepiej szukać nowych mieszkań?
#gdansk #gdynia #sopot #mieszkanie #budownictwo #nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....e
t.....e
konto usunięte 28.01.2019, 18:55:19
  • 7

Komentarz usunięty przez autora

Nikczemnik
Nikczemnik
28.01.2019, 18:59:03
  • 4
@Auth: na trojmiasto.pl masz aktualna mape inwestycji
  • Odpowiedz
Auth
Auth 18.01.2019, 10:50:55 via Android
  • 0
Cześć mirki szukam sklepu gdzie można by zamówić online próbki pomad do włosów, najlepiej takie jednorazowe co czasami daja w gratisie przy zamówieniach. Wiecie gdzie może coś takiego dostanę? Chce sprezentować dużą liczbę takich próbek, żeby osoba obdarowywana mogła się pobawić i sprawdzić co jej pasuje. Jakieś pomysły gdzie dostanę?

#wlosy #pomadowaglowa #kosmetyki #modameska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fako
Fako
18.01.2019, 10:59:04 via Android
  • 1
@Auth pomadour
  • Odpowiedz
apaczacz
apaczacz
21.01.2019, 20:49:08
  • 0
@Klepajro: pewnie, sorry ze tak pozno, ale musialem jakos przeoczyc powiadomienie
  • Odpowiedz
Auth
Auth 08.01.2019, 20:52:55
  • 1
Mirabelki z #trojmiasto polecicie fryzjera, który wie co robi, zna się na rzeczy, pozna się na moich włosach i będzie potrafił je odpowiednio ściąć (podpowie jak je układać) i pofarbować (może być jeden do cięcia a jeden do farbowania)?
#gdansk #gdynia #sopot
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Galaktoboureko
Galaktoboureko
08.01.2019, 20:58:54
  • 1
@Auth: Orlowo-Salon Brański, Pani Agata. I farbuje, i fajnie ścina włosy.
  • Odpowiedz
Auth
Auth
Autor
08.01.2019, 21:13:49
  • 1
@Galaktoboureko: I jeszcze pytanko, jak to wygląda cenowo, bo mają napisane, ze farbowanie od 100 zł. Mam włosy lekko za ramiona. Dzięki :)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 04.01.2019, 23:06:38
  • 8
Mam już ułożone puzzle z Triss, Yennefer i Zoltanem.
Nie wiem, za które zabrać się w następnej kolejności, dlatego zdaję się na Was.
#wiedzmin #wiedzmin3 #puzzle #pytanie #pytaniedoeksperta
Auth - Mam już ułożone puzzle z Triss, Yennefer i Zoltanem.
Nie wiem, za które zabra...

źródło: comment_pkaw1T5WzXGE4EBW5Diw8wCvejxV2V6Z.jpg

Pobierz

Które puzzle układać jako kolejne?

  • Ciri 47.4% (37)
  • Regis 29.5% (23)
  • Geralt 11.5% (9)
  • Jaskier 11.5% (9)

Oddanych głosów: 78

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....a
r.....a
konto usunięte 04.01.2019, 23:07:26 via iOS
  • 4
@Auth: ale super, Jaskier!
  • Odpowiedz
stassma
stassma
04.01.2019, 23:24:47 via Android
  • 10
@Auth te stare grafiki były lepsze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
stassma - @Auth te stare grafiki były lepsze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: comment_piDgelsitzowvNdytjfX9Dc3i1tRJbIX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Auth
Auth 19.12.2018, 17:35:27
  • 8
6051400 - 1300 = 6050100

#plywajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 07.12.2018, 12:22:52 via Android
  • 0
Pytanko Mireczki.
Czy na maraton filmowy w #helios można wnosić swoje jedzenie? Sprawdzają?
#maratonfilmowy #kino #wladcapierscieni
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiesONE
BiesONE
BiesONE
07.12.2018, 13:06:41 via iOS
  • 1
@Auth: rzadko sprawdzają

  • Odpowiedz
Auth
Auth
Autor
09.12.2018, 17:42:49 via Android
  • 1
@ElCidX teraz sprawdzali tylko czy nie ma alko. Wnieśliśmy seoje wody, kanapki i chipsy :)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 26.11.2018, 19:27:49
  • 9
Wow, paczka doszła w tempie ekspresowym :3 List czytało się najlepiej. Cały dzień czekałam z niecierpliwością i prawie pobiegłam do paczkomatu, jak dostałam smsa, że paczucha już na mnie czeka.
Dzięki wielki @Reepo
Trochę to wygląda jak wojskowa racja żywnościowa dla #rozowepaski hehe
Już wciągam te pyszne ptasie mleczko (ʘ‿ʘ)
Tylko te flaczki trochę bleh, ale może pies chociaż zje xD
Listu nie pokazuję, zbyt
Auth - Wow, paczka doszła w tempie ekspresowym :3 List czytało się najlepiej. Cały dz...

źródło: comment_QjfYjdE4xZ3TvYIvtOPcrNqnHv5NWXuV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonifacy13
Bonifacy13
26.11.2018, 19:44:46 via Android
  • 1
@Auth wow fajna paczka, ja czekam jeszcze.
  • Odpowiedz
n.....a
n.....a
konto usunięte 26.11.2018, 20:10:18
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

Auth
Auth 21.11.2018, 21:07:59
  • 9
6283475 - 1000 = 6282475
#plywajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 19.11.2018, 21:47:38
  • 10
6305475 - 1250 = 6304225
#plywajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 19.11.2018, 17:35:03 via Android
  • 3
Hej Miraski, polecicie jakiegoś dietetyka? Tak żeby ogarnął dobrą dietę dla dwojga.
#trojmiasto #gdansk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paprykarzszczecinski1
paprykarzszczecinski1
19.11.2018, 17:35:52 via Android
  • 5
@Auth po co tracić pieniądze, skoro można sobie samemu ułożyć dietę?
  • Odpowiedz
panKrzysztofKrawczyk
panKrzysztofKrawczyk
19.11.2018, 18:50:59 via Android
  • 9
@paprykarzszczecinski1 po co tracić pieniądze na fryzjera, skoro sam się ostrzyżesz? Po co dawać Wieśkowi pieniądze za malowanie, skoro sam byś też potrafił?

Ktoś chce wydać pieniądze nie dlatego, bo sam by tego nie potrafił. Płaci za doświadczenie, które ktoś zdobył dzięki latom praktyki albo po prostu, bo może. Or both.
  • Odpowiedz
Auth
Auth 18.11.2018, 10:42:53
  • 0
Dzień 15: Znienawidzona piosenka
Brat słuchał tego do porzygu...

#100daymusicchallenge
Auth - Dzień 15: Znienawidzona piosenka
Brat słuchał tego do porzygu...

#100daymu...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

716

Test wytrzymałości nowego iPada Pro przeprowadzony przez JerryRiggEverything

Test wytrzymałości nowego iPada Pro przeprowadzony przez JerryRiggEverything

Zack z JerryRiggEverything psuje nowego iPada Pro i coś poszło nie tak

MrTofu
z
youtube.com
dodany: 16.11.2018, 16:12:18
  • 213
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    apple
  • #
    tablet
  • #
    zainteresowania
Auth
Auth 18.11.2018, 10:05:13 via Android
  • 1
Złamał się jak zapałka. Nie sądziłam że on się złamie tak prosto :o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2188

Polska wygrywa czwarty raz w historii!

Polska wygrywa czwarty raz w historii!

Kolejny sukces naszych skoczków!

wujeklistonosza
z
sport.pl
dodany: 17.11.2018, 16:46:05
  • 89
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    skoki
Auth
Auth 18.11.2018, 10:01:41 via Android
  • 0
I brawo :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Auth
Auth 17.11.2018, 15:08:00
  • 3
Dzień 14: Piosenka z dobrym teledyskiem

#100daymusicchallenge
Auth - Dzień 14: Piosenka z dobrym teledyskiem

#100daymusicchallenge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 17.11.2018, 14:09:52
  • 2
@Polewam bardzo dziękujemy za polecenie cukierni. (ʘ‿ʘ) Byliśmy dziś z niebieskim w Deserowni w Redłowie.
Mamy miodownik, babkę czekoladową i chlebek bananowy. Wszystko jest pyszniaste. (。◕‿‿◕。)
#trojmiasto #gdynia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....m
P.....m
konto usunięte 17.11.2018, 14:22:09 via Android
  • 1
@Auth polecam też brownie ze śliwką i marchewkowe ciasto! Warte grzechu :)
  • Odpowiedz
Auth
Auth
Autor
17.11.2018, 14:24:11
  • 0
@Polewam: Liczyliśmy na karpatkę, ale nie było. Marchewkowego i brownie też nie. Może następnym razem :)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 15.11.2018, 21:47:18
  • 12
6333800 - 1000 = 6332800

Od razu lepiej się czuję :)
#plywajzwykopem #plywanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 06.11.2018, 16:44:04 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LinQ
LinQ
06.11.2018, 16:48:16
  • 3
@Auth: Cukiernia Baccate polecam super ciasta tam mają
  • Odpowiedz
w__w
w__w
06.11.2018, 22:47:46
  • 2
@Auth: Sama upiecz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przepis i jazda, będzie trochę frajdy dla Ciebie i niebieskiego, jak nie zeżrecie w ciągu jednego wieczoru, to starczy na 3 dni (tyle spokojnie każde ciacho wytrzyma), a dodatkowo są kalkulatory przeliczające ilość składników gdybyś chciała mniejsze zrobić, na mniejszej blasze. I zapach świeżo upieczonego ciasta w domu, coś pięknego.
  • Odpowiedz
Auth
Auth 25.09.2018, 19:36:31 via Android
  • 1
Cześć Mirki. Gdzie w #gdansk kupię chleb na mące tylko żytniej, durum lub jakiejś nieprzetworzonej?
#trojmiasto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sqbi_
sqbi_
sqbi_
25.09.2018, 19:53:32
  • 1
@Auth: Brałem ostatnio w lotni na zaspie w takiej małej sieciówce http://dobrzewypieczone.pl/
Smakował podobnie do tego jaki robię w domu więc duża szansa że nie dodają nic ekstra
  • Odpowiedz
Tompa
Tompa
25.09.2018, 19:55:04
  • 1
@Auth: Sprawdź w Biopiekarni.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18
  • Strona 12 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking